Officieel Orgaan der Gemeente Bolsward KWATTAS,V I kfeen n Uw Zenuwen komen tot rust en worden gesterkt door MIJNHARDT’s ZENUWTABLETTEN Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten ro ijröGïiv.r No. 35 Woensdag 5 Mei 1926 VOLLE-MELK-REEP Beter dan Goed: DE BESTE J I ine pijptabak ES i| 65ste Jaargang Officieele Advertentie. Uit Bolsward. IS Uit Wonseradeel. WEEK-AGENDA. in n DE KIJK-UIT Advertenties: 8 cent per regel. Bij contracten aanmerkelijke korting. Advertenties, voorkomende in dit blad, worden gratis geplaatst in „Wonseradeel „Hennaarderadeel”, Makkumer- en Workumer Courant. 55 40 1 2 Verleden Vrijdag was het ba- de vereeniging, die zich ten volksontwikkeling in velerlei waarom 3LAD V. - Vergadering des Ons Gebouw”. Advertenties 10 ct" per ■egel. Bij meerdere gfóat- iing^p eener zelfde adver- :entic reductie. Bij contract janmerkelijke .korting - 8 uur in Café „Voorwaarts”. WOENSDAG 5 MEI: V.C.J. B.,afd. Bolsward. Bijeenkomst’s avonds 8 uur in het Convent. S D.A.P. Huishoudelijke vergadering ’s avonds 8 uur, bovenzaal Café „Voorwaarts". Repetitie van het openluchtspel „Hemelgave”, des avonds 8 uur in „De Doele”, voor dames en heeren. „Hoop der Toekomst", avonds half zes in Schaakclub „Westergoo”. Speelavond. Aanvang kwart voor acht uur „Ons Gebouw”, Jeeszaal, boven. Geref. Zang vereen. kon dezéMereeht opmerkt iter den walgenden da$ W lil.Tt er 'reen eflkél Kami Z O M E R T IJ D. Burgemeester en Wethouders der ge meente Bolsward maken bekend, dat de wettelijke tijd met ingang van 15 Mei a.s. met een uur wordt vervroegd, in dier voege, dat wanneer de-openbare uurwer ken twee uur voormiddags aanwijzen, het geacht wordt drie uur te zijn. Burgemeester en Wethouders van Bolsward, S. J. PRAAMSMA. De Secretaris, H. HAITSMA. Bolsward, 1 Mei 1926. vaardigde over de vervolging der com munisten in Indië en de onderdrukking der vakbeweging mee gepaard ging en dus Indische toestanden nog eens extra over den hekel werden gehaald. We kon den daarbij wel den indruk krijgen, dat men er erg royaal is met arrestaties en dergelijke en men er duchtig op moet passen, wanneer men in het openbaar spreekt of schrijft. Maar onze nieuwe minister van koloniën verzekert, dat het noodig is, zooals ook de vorige minister het verzekerde en de volgende het zal doen. Men zou zoo zeggen, Dr. Koningsber ger is al bezig naar zijn opvolger uit ie zien. Is het misschien het gevolg van het aftreden van zijn collega van oorlog, Van Royen, en het optreden van den pas afgetreden heer Lambooy? Het huidige ministerie heet een intermezzo-minis- terie. Maar het begint er wel op te lijken of dat intermezzo bizonder kort zal zijn en misschien heelemaal niet noodig was geweest. De heer Lambooy was een der vier katholieke ministers, die aftrad, om dat de Kamer het gezantschap van den Paus bleek te willen opheffen. Maar de Kamer is nadien van gedachte veranderd. En er zou dus geen enkele reden zijn, waarom ook niet de heeren Kooien, Bon- gaerts en Welter hun oude plaatsen niet weer zouden innemen. De eenige moei lijkheid is, dat men voor de nieuwe mi nisters niet dadelijk weer een emplooi kan hebben. De heer Van Royen is eigener bewe ging heengegaan, omdat hij blijkbaar bezwaren had tegen de instelling van een departement van landsverdediging, waarin oorlog en marine gecombineerd zouden zijn. Maar de andere heeren heb ben niet dergelijke bezwaren. En het valt vaak moeilijk ze zoo ineens te ver zinnen. Toch lijken ze de waarschijnlijk heid van een spoedig heengaan wel te overwegen. We zouden dan dus waar schijnlijk het ministerie-Colijn terug krij gen. Het zal zoo ineens niet gaan, maar bij stukjes en beetjes. Nu de heer Lam booy, straks de heer Kooien, die staats raad geworden is, dan Mr. Rutgers enz. Het is feitelijk nog de rustigste manier om aan een nieuw ministerie te komen. We hebben er geen crisis bij noodig, geen opYuiend krantengeschrijf, niet eens een kamervotum, 't Gaat als het ware van zelf met een eenvoudigen ontslag brief en een aanstelling. En we merken het feitelijk pas, als het nieuwe ministerie in mekaar zit en we tegen een heele rij nieuwe gezichten aankijken. Voor ons, menschen uit het Noorden, van gekijf en herrie afkeerig, is het wellicht nog de beste manier. men mocht raden hoe laat ze zouden blij ven staan, natuurlijk niet gratis, maar voor een dubbeltje. Gratis was alleen de warmte in de lokaliteit en het gedrang op sommige oogenblikken. Bijzonder veel liefhebberij was er voor de grab belton, waaruit allerlei heerlijks gegrab beld werd! De fluitjes hadden echter wel wat tegen, want wie zoo’n fluitje won, vergastte het geachte publiek op de schrille tonen van het verworven muziek instrument. Maar om op de horloges te rug te komen. Het dameshorloge viel ten deel aan Hendrik Jansma en het heeren- horloge aan Auke Kamstra, die verleden jaar ook het heerenhorloge snapte. Er was een aardig poppenhuis, ge meubeld en bewoond door den ijver van de club van jongens en meisjes) werke lijk aller-aardigst. Alweer voor een dub beltje mocht men raden hoeveel kraaltjes in een doosje waren. Het juiste getal was 234, maar niemand had dat geraden. Hét naast er aan kwam Pietje Buwalda, die het fraaie poppenhuis kreeg. Verder was er een mooie Amerikaansche draak, dat is een vlieger, met bijbehoorend vlieger touw, waarvan men de lengte mocht ra den, natuurlijk tegen betaling van 10 :ent per üesch, or een' kwartje. n bevél Ad, IN, Bolswar ‘EL. 112. Wij leiden als volk een rustig en on bewogen bestaan. Wij begeeren geen dingen van anderen en anderen begee ren wanneer men den tijd van het Belgische annexionisme uitzondert niets, dat aan ons toebehoort. En ruzie met anderen geeft ons daarom een zeer bizondere emotie. We hebben dat ge merkt, toen België, door de groote En- tente-staten aangemoedigd, de hand naar ons gebied wilde uitsteken. Nu nog worden we een beetje kregel, wanneer we daaraan denken. En wanneer zoo weinigen geneigd zijn uit goede nabuur schap thans België het nieuw-gesloten tractaat met kanalen en nieuwe Schelde- rechten en al in den schoot te leggen, dan is dat toch ook wel ten deele, om dat de vroegere verontwaardiging nog nawerkt. Zoo voelen, we ons ook altijd nog een beetje koel-teruggetrokken tegenover Venezuela staan, nadat indertijd de Ve- nezolaansche dictator Castro ruzie met ons gezocht had. De Zuid-Amerikaan- sche staten zijn over het algemeen wat ruzie-achtig aangelegd. Ze toonen dat zoowel naar binnen als naar buiten toe. En Castro, die zoo’n beetje voor Napo- Dit blad verschijnt des Woensdags en Zaterdags. Abonnementsprijs buiten de raijon, franco per post, f 2,50 per jaar. - Redactie en Administratie: J. MULDER, v/h. Firma B. Cuperus Az., Bolsward, Tel. No. 4 Gemengde Berichten De Winkelweekoptocht te Leeuwarden. Leeuwarden heeft j.l. Woensdag een reclame-optocht van neringdoenden ge had, die in alle opzichten geslaag is, meldt de „L. C.” De opstelling had plaats op het Wil- helminaplein. Precies één uur kondigde tromgeroffel de komst aan van het feest comité. In drie landauers, bespannen met twee paarden met pluimen en belle- tuig reed de commissie het plein op. Aan den optocht namen volgens voor- noemd blad deel: De imitaties van de uit de bioscoop bekende figuren Watt en half-Watt, als vertegenwoordigers van de sigarenhan del „De Drie Kiosken.” Firma Donker, die met een volgeladen wagen met vruchtensappen een spreken de reclame maakte. Blueband, had al mee een volgeladen wagen met pakken van zijn waar. De thee en koffie van R. H. Dijkstra vroeg nog eens de aandacht door een rijk met tulpen en groen versierden wa gen. Dan kwam „Rami” met een collectie wagens en chassis, waarbij van Keulen zich aansloot, die een van zijn naaima chines had laten vergrooten. Hierop volgde een wagen beladen met een groote en drie kleine koks, die van der Form’s rundvet merk „Oldehove” aanbevalen. Philips gloeilampen ontbraken even min, de Argenta lampen waren in alle grootten en sterkten aanwezig. Statema’s autohandel bleef ook niet achterwege. Zijn mooie karretjes maak ten een goed figuur. Dan volgde een voetganger, die een reuzen ontbijtkoek torschte, merk Brabander. Het rijwielmagazijn met het bekende merk „Gazelle” voegde zich hier achter; een jonge dame op een „Gazelletje” rij dende onder een reclamedoek. Tj. de Vries theehandel was vertegen woordigd op de volgende wijze. Een platte wagen volgeladen met kisten thee en daar tusschen een paar Chineesche theepluksters. Dan volgde de Ford met zijn toerwagens. Electrolux kwam ook knap voor den dag; een paar jongedames in Friesch costuum, ieder een stofzuiger bedienende Om op alles een goed gezicht te hebben kwam Hein’s optiekhuis met een groote lorgnet voor op de auto achter alles aan rijden, terwijl als heksluiter het reclame bureau „Frisia” met de noodige reclame achteraan kwam. De optocht had op alle hoeken der stad een druk bekijk. Er was heel wat volk voor uitgeloopen. Nieuwe aardappelen. De weduwe J. S. Wagenaar te Berli- kum heeft aan Prinses Juliana Donder dag j.l. een mandje nieuwe aardappelen ze van den kouden DINSDAG 4 MEI: Gemengd Koor „Bolsward”. Repetitie van het Oratorium „Der Messias van G. F. Handel, des avonds 8 uur in „den Hof van Holland”. jeugd-Tempelieren. Vergadering ’s avonds met zijn klokkengelui was een aardig ding. Wij hoorden het alreeds eerder in de open lucht, doch hier in de zaal kwam het beter tot zijn recht. De instrumentale muziek werd gepres teerd door de heeren H. J. Bachofner en W. Kingma. Eindelijk het was een uitgebreid program richtte de voorzitter dank woorden tot de medewerkenden, terwijl de heer De Boer met eenige opwekken de volzinnen deze 1-Mei-viering deed be ëindigen. Damclub „Bolsward.” Nu het zomerseizoen haar intrede doet, zijn de damavonden afgeloopen. In de afgeloopen winteravonden zijn er door de leden twee wedstrijden ge speeld. De volgende heeren werden win naars: 1ste klas: 1ste prijs J. Wierdsma O. de Jager. Premie J. v. DijkY. Heeg. 2e klas: 1ste prijs: E. Conradi J. Oord. Premie G. HommingaT. Sijbran- dy. 3e klas: 1ste prijs: W. Haarsma. Pre mie J. van Spanning. toegezonden, die grond had geoogst. De kweekers D. van der Berg en T. IJkema van de kweekerij „Klein Lan- kum” te Franeker hebben aan den Com missaris der Koningin een mandje met nieuwe aardappelen van den kouden grond aangeboden. Een- jubileum. Het botercontrölestatïon bestond 1 Mei j.l. 25 jaar. De heer J. Mesdag is vanaf de oprichting directeur van dit station,. „Pro Rege”. Repetitie des avonds 8 uur in’t Wilhelminagebouw. DONDERDAG 6 MEI: A. J. C. Vergadering ’s avonds 8 uur in Café „Voorwaarts”, Zangver. „Harmonie”. Repetitie des avonds 8 uur, zaal Boermans. VRIJDAG 7 MEI: Stedelijk Muziekkorps. Repetitie ’s avonds 8 uur in de Muziekschool. Zangvereen. „Voorwaarts”. Repetitie’s avonds 8 uur in café „Voorwaarts”. Chr. Gemengd Koor. Repetitie ‘s avonds 8 uur in de Geref. school „Rehoboth” Hengstepad. R.K, Zangkoor. Repetitie 's avonds 8 uur in café Slippens. ZATERDAG 8 MEI: Burgerwacht. Oefening in het gymnastiek lokaal. Onderling Ziekenfonds. Contributie-afdracht ’s avonds van 6—7 uur in „Ons Gebouw”. MAANDAG 10 MEI: Menno Simónszkring. Bijeenkomst ’s avonds 8 uur in de Kerkekamer der Doopsgez. Kerk. Strijkorkest „Andante”. Repetitie des avonds l'l2 uur in de Muziekschool. DINSDAG 11 MF.I: Gemengd Koor ;Bolsward”. Repetitie van het Oratorium „Der Messias”, van G. F. Handel, des avonds 8 uur in „den Hof van Holland”. heele centen. Haast hadden we vergeten melding te maken van de uitvoering van den ze vensprong door een aantal allerliefst ge- kleede meisjes, onder begeleiding van eigen gezang. En dat kostte ook niets! Tenslotte vermelden we nog het aardige houtsnijwerk, dat ter opluistering was ingezonden. Tenslotte nog dit: de bruto-opbrengst was 205. aat ze, onze ’ineêrte haring WITMARSUM, 2 Mei. Verslag van den Keuringsdienst van vee en vleesch van de Gemeente Wonseradeel over de mnd. Januari, Februari en Maart 1926. Ter keuring werden aangegeven 118 runde ren, 2 paarden, 1 veulen (enter), 8 oude kalveren, 200 nuchtere kalveren, 298 varkens en 19 schapen. Hiervan waren gestorven, of uit nood geslacht 20 run deren, 2 paarden, 1 veulen, 8 oude kal veren, 10 nuchtere kalveren, 3 varkens en 18 schapen. Goedgekeurd voor den ver koop in het klein onder toezicht, werden 14 runderen, 1 paard, 6 oude kalveren, 4 nuchtere kalveren, 3 varkens en 13 scha pen. Bacteriologisch vleeschonderzoek had 22 maal plaats. Eenmaal bleek het vleesch (van een enter) kiemhoudend te zijn. Afgekeurd werden 3 runderen, 2 oude en 7 nuchtere kalveren en 4 schapen. Echinococcose werd 24 maal bij ’t rund, 4 maal bij het varken geconstateerd. Tu berculose is 24 maal bij het rund, (al leen bij runderen ouder dan een jaar) en 21 maal bij het varken gevonden. Te vens werden nog 2 runderlevers wegens distomattose en 3 uiers wegens chroni sche ontstekingen afgekeurd. Door den keuringsdienst werden ter plaatse afgekeurd en onbruikbaar ge maakt als voedsel voor mensch en dier 3 runderen, 5 kalveren en 3 schapen. WITMARSUM, 3 Mei. De ingelanden van de „Ypma”-polder hebben heden avond benoemd tot secr.-boekh. den heer D. Smeding. De heer J. Gros te Arum had ontslag aangevraagd. ARUM. Zondag is de uitgestelde wed strijd gehouden tusschen de parturen, die naar de eer dongen op Pnikster-Maan- dag voor de kaatsvereen. „Willem Wes- tra” alhier. Oorspronkelijk waren er 3 parturen, maar nu kwamen er vier in het perk, te weten: J. O. v. d. Schel, Yde de Jong en B. K. Tolsma. P. Elzinga, Dirk Schaap en H. van Wier. H. v. d. Eems, B. D. Tolsma en C. Bosma. S. Huizinga, O. Takema en J. van Wieren. Het tweede partuur was wel wat ge handicapt, doordat de derde man absent bleef. Nommer één had dan ook weinig moeite om ze te „leggen, met 5 of 2 eersten werd dit partuur overwinnaar. Nommer 3 en 4 speelden een spannen de partij. Vijf eersten gelijk. Het laatste eerst ging geheel ten voordeele van no. 4, zoodat dit partuur nog tegen no. 1 moest kaatsen. Dat konden ze niet eer lijk houden, met 4 om 5 en 6 gelijk moes ten ze het loodje leggen, zoodat het eer ste drietal naar Franeker gaat. Goed succes! ARUM, zar van doel stelt opzicht, waarom getracht wordt een dorpshuis te stichten. Daarvoor is heel wat geld noodig en zoodoende werd dan een bazar gehouden. Het lokaal der Her vormde Gemeente was voor het doel be schikbaar gesteld. Verschillende voorwerpen, die in den afgeloopen winter waren vervaardigd werden versjoeld, terwijl de bakkers be langeloos taarten en ander gebak had den aangeboden. Het is eigenlijk jammer dat de draaiende zon of het rad van avontuur contrabande is, want daarmee gaat het veel vlugger. Bij het sjoelen duurt het nogal wat, voordat een spel letje uit is! Het gaat niet aan namen te noemen, maar we kunnen toch niet na laten een prachtig kleedje te vermelden, dat de algemeene bewondering wekte. Voor een dubbeltje kreeg men de kans het te winnen. De gelukkige was Johan na Elzinga. De troostprijs was een kin- dermanteltje en dat werd gewonnen door Hendrik Jansma. Een andere aantrekke lijkheid was een paar horloges, waarna 1-Mei-feest. Zaterdagavond werd in „De Doele” ’n openbare feestavond gehouden ter gele genheid van den 1-Mei-dag, en wel op initiatief van de afdeelingen S. D. A. P. en B. B. B. De opkomst was niet groot. De heer Boersma, als voorzitter van de feestcommissie, sprak een openings woord; hij wees op het verblijdend feit, dat de afdeeling naast een zang- en too- neelclub, thans ook bezit een A. J. C. Hij riep voor het hedenavond te pres- teeren werk dezer jeugd-organisatie de clementie der vergadering in, aangezien men nog maar een 4-tal maanden is ge organiseerd. De opmarsch van de A. J. C., die nu volgde, kwam niet geheel tot zijn recht: men was er af en toe „af.” Maar de daarna gegeven zang en dans maakten ’t weer goed. Het was een werkelijk-aar- dige potpourri! Een en ander stond on der leiding van den heer M. Yssels. En tot besluit droeg de jongejuffer Cu perus een gedicht van Adama van Schel- tema: „Vluchtelinge” voor. Voor haar doen, was het uitstekend. Alsnu kregen we te hooren de zang vereniging „Voorwaarts,” directeur de heer J. Spoelstra, Sneek. Van de gezon gen drie nommers voldeden de laatste 2 ons bijzonder best. ’t Viel ons op, hoe allen „hangen” aan de maatstok, iets, wat de zang voorzeker ten goede moet komen. Als feestredenaar trad vervolgens op: de heer H. de Boer van Leeuwarden. Feestgenooten, aldus ving spr. aan reeds 25 jaren komt het bewuste deel der arbeiders nu bijeen, om op dezen dag ui ting te geven aan gevoelens van vreug de. Op het congres te Zürich, in 1893 kreeg het 1-Mei-feest een zuiver-socia- listisch karakter. Nog hebben we wel niet de Internationale, doch eenmaal zullen de klasse verschillen zijn opgehe ven. Sedert 1890, dat voor het eerst dit ar- beidersfeest hier in Holland is gevierd, zijn er zeer zeker groote veranderingen ten goede aangebracht. Want, vergeten we niet voor dien strijd tegen het ka pitalisme waren helden noodig. Een was er een tijd, dat men niet eens propaganda mocht maken laat staan lid zijn voor een vakorganisatie. Spr. deed lecture van een historisch gesprek in dit verband, gehouden tusschen een spoorwegambtenaar en een dito be ambte. In 1899 kwam de eerste Arbeidswet hier tot stand. Kinder- en vrouwenarbeid heerschten onbeperkt. En toen de regee- ring dit euvel eenigermate wilde be perken, richtten de textiel-fabrikanten van Enschedé een adres naar de Tweede Kamer, en zeideif hierin, dat een eventu eel verbod hun industrieën zou om hals brengen. DAt durfde men destijds aan! Wat we thans hebben veroverd, is dus wel diep moeten worden weggehaald. Maar, die ons voorgingen, waren bezield met wilskracht en overtuiging. Zouden we nu wankelmoedig zijn? We hebben den 8-uren-dag, het algemeen kiesrecht etc. Ook zoo goed zullen onze nieuwe eischen eenmaal worden inge willigd. Ook als toen, worden nu door de bezittende klasse onze eischen van ontwapening en medezeggenschap dwaasheid geheeten. Spr. stond geruimen stil bij het dezer dagen herdacht feit in de Nieuwe Kerk te Amsterdam (250-jarige sterfdag De Ruyter). Wat een prof. Blok daar durfde beweren over „ijdele waan” van hen, die voor ontwapening vechten, is wel heel typeerend. Wie hebben gelijk zij of wij? vroeg spr. Leg uw oor te luisteren dèèr, waar het hart der menschheid klopt. Spr. citeerde nog lord Robert Cecil, die o.m. zeide: óf ontwapenen óf ten on dergaan.” Daarom, zoo wekte spr. ten laatste op, niet enkel critiek oefenen, maar idealis me uitdragen. „Eene tot scheppen be kwame arbeidersklasse”, zei Troelstra, die moeten we hebben. Maak de woor den van ’n Mac Donald tot de uwe: „Ik ben een overtuigd idealist.” (Applaus). Na de pauze werd „opgevoerd”: „Ont waking”, verbeeldingsspel in 2 tafereelen door S. Bonn. Hier waren het leden van de A. J. C. met haren leider. Van dit verbeeldingsspel ging onge twijfeld prediking uit, wat nog verhoogd werd door de kleuren-beiichting van de maagd. Nog deed de zangvereeniging zich eenige malen hooren. „Zondagmorgen” leon in miniatuur speelde, was het in bi zondere mate. Zoo kreeg hij het over Cu rasao, dat vlak bij de Venezolaansehe kust ligt ook met ons aan den stok. In Zuid-Afrika neemt men zoo’n ruzietje zoo hoog niet op, is het ook dadelijk weer vergeten, dat men elkaar ’n oogen- blik geleden naar de keel gevlogen is. Maar wij, Noorderlingen, wij, Neder landers, vooral, met ons wat in zich zelf gekeerden aard, nemen alles dadelijk zoo vreeselijk ernstig. En wanneer zoo’n Z.- Amerikaansche president enkel uit be hoefte aan tijdverdrijf of omdat de warmte hem een beetje hindert, uitvalt, dan maken we ons al gereed tot den strijd op leven en dood. De strijd is dit maal niet noodig geweest. Castro zelf begreep, dat de menschen uit Noord- West-Europa, juist omdat ze niet zoo driftig uitvallen en bulderen, gevaarlijk zijn. Maar ons heeft die ruzie een oogen- blik uit ons evenwicht gebracht. En dat vergeten we niet zoo gauw. Daarom kijken we nog even verwonderd ook nu onze Koningin en Mr. Nolens, de leider der Katholieke Staatspartij, Venezo- laansche onderscheidingen hebben ge kregen. Het is een beleefdheid anders niet. Maar Venezuela had nog altijd een ietwat onaangenamen klank voor ons. De Venezolanen zelf zijn dat waarschijn lijk al lang vergeten. Maar even gemak kelijk zijn ze ook weer de vriendschaps betuigingen van nu vergeten. En die on zekerheid moet er ons aan herinneren, dat ze onze buren zijn en we het verstan digst zullen handelen, als we maar zoo’n beetje met hen mee doen. Over het algemeen denken we weinig aan die verre nabuurschappen. België en Duitschland en Engeland kennen we als buren. Maar dat we ver weg in het Oos ten en in het Westen nog allerlei buren hebben ,daar denken we meestal niet aan. We denken trouwens heelemaal weinig aan onze koloniën. Alleen wan neer we er familie hebben of sterk ge ïnteresseerd zijn bij een of andere kolo niale onderneming, bemoeien we ons met het wel en wee onzer uitgestrekte over- zeesche bezittingen. En soms komen ze ons nog eens in de gedachte, wanneer >n onze Statén-Generaal de begroetingen voor Oost en West behandeld worden. De laatste behandeling, nu pas geleden was toch bizonder geschikt om onze aandacht te trekken, omdat er een inter pellatie van den communistischen afge- 2e soort 45 45 50 100 60 ansche 3ls” en „da Faam’’ Sp.erèieboorien, le soort 32 ct. Spercieboonen, ,2de soort’28 idijvje'. 28 35 j^5 sis" en „de Faam L Spercieboonen, le soort 50 ct. Spercieboonen, t id ij vje pbr'pond 30. 25 20 Bolswardsche Courant h Voor het plaatsen van advertenties bevelen wij ons blad bij H.H. bestuurders van ver- eenigingen aan. terwijl wij hun tevens attent maken op ons adres voor de levering van alle soorten vereenigings-drukwerk als con- vocatie-biljetten. reglementen, diploma's, pro gramma's. tekstboekjes, enz. enz. J. MULDER. I

Bolswards Nieuwsblad nl | 1926 | | pagina 1