Tai III A. I Transpirerende oksels en voeten behandele men met Purolpoeder. Dit is het meest afdoende middel daarvoor. Het kost 45 en 60 ct. per bus, en is evenals Purol, verkrijgbaar bij Apoth. en Drogisten. O B III ■iff' R ,1 JJ Eerste Hulp. PUROL N' Uit den Onttrek. Stadsnieuws. n Afw I P. 23 een I -> r'l h Fa. Harkema, Kerkstraat, Polstra, Huizum, bij R. .1 Ger- OOMES '.n j F. W. Siegert, Tuinen 28, R. G. de R. Vries, Deer- S. W. Valkema, H. U. Oortman, 1 A! voor i M S| Za (Vr Oud-Bolsward. Een groot aantal bezoekers is Maan dag reeds de contrOle gepasseerd, ’t Was er ook inderdaad leuk en gezellig. Door drukke werkzaamheden op het Tentoonstellingsterrein kunnen we in dit nummer niet een uitvoerig verslag opne men. ’t Moet dus wachten tot Vrijdag. Maandagavond was het bijzonder druk. Een aardig programma werd vlot WITMARSUM, 6 Juli. Beroepen bij de Doopsgezinde Gemeente Witmarsum- Pingjum, Prop. B. Dufour te Den Haag. afgewerkt. Het talrijke publiek toonde zich zeer tevreden. ARUM, 6 Juli. Tot de R. H. B. S. te Harlingen zijn na schriftelijk examen toegelaten J. Yntema en H. Gros, alhier. Hollandsche Beschuit KLASSE B. Hierin mogen le en 2e Prijswinnaars niet mededingen). Hollandsche Beschuit. Eereprijs: C. Kooyman, Jutphaas. Eerste prijs J. Smit, Zuidbroek A 129. Tweede prijs J. R. Fröling, Engelsche Straat 14, Winschoten. Derde prijs A. J. van Veen, Meipoort- straat 310, Doesburg. Diploma voor „Uitmuntendheid” G. van Roemburg, Oud-Over, Loenen a/d Vecht. L. Engelsman, Kroonstad, Farnsum. Diploma voor „Best” D. van Berkum, Gr. Oost, 16, Hoorn. P. Broekmans, Meyel (L.) Fa. Wed. J. W. Boelens, Hooge Bot- hofstraat 98, Enschedé. Diploma voor „Zeer goed” S. S. Hui zenga, Voort 5 z.z. Assen. J. Jansen, Azn., Vriezenveen. Wijdi 1 houdt ZITT 't Höte SP IVactó- De Spi TANDi houdt De spr SNEE* Sp: D: W I Leveri op 1 Eersi WITMARSUM, 5 Juli. Onze plaats- genooten de heeren J. P. Straatsma en D. Oegema slaagden heden voor het eindexamen Rijkszuivelschool te/ Bols- ward. De eerste met aanteekening van Fr. D. en E. en de laatste met D. en E. Eereprijs: Bolsward. 1ste prijs: J. A. Stienstra, St. Jac. Par. 2de prijs: Leeuwarden. 3de prijs: Gsbru’k hiertegen MIJnhardfs Zenuwtabletten. ARUM, 4 Juli. De vrouwenclub alhier maakte heden een reisje met Veenkloos ter als doel. Op den terugweg stopte men o.a. te Wartena en van hieruit werd een boottochtje naar Grouw onder nomen. Vrij laat kwam men ’s avonds in Arum aan na een dag van veel genot. No. 92. Middenterrein. Fa D. van der Werf Gzn., Bolsward. Bouwmaterialen. Een zeer modern gebouwtje dat di rect op het mldden-terreln opvalt. Vooral de dames moeten friet verzuimen een kijkje te nemen in dit moderne gebouw, ’t Is zeer zeker de moeite waard, vooral het Eternit emaille en de zeer mooie sorteering vet en zuur vrije tegels vragen Uw belangstelling. De zijwanden van dit zomerhuisje zijn geheel opgetrokken van Insulite, zeer nieuw procédé. Dat dit stuk als geheel ons zoo intens boeide, kwam ook vooral door het mooie spel, dat de spelers te zien ga ven. De hoofdpersonen in dit open luchtspel komt een warm woord van dank toe voor hun prachtig spel. Mej, Hempenius, als de oude vrouw en de heer v. d. Spoel, als echtgenoot hebben zeer mooi spel gegeven, alsmede de droomf^e, mej. I. de Jong. Voegen we hier nog. bij een warm woord van hulde aan onzen kunstschil der v. d. Meer voor z’n prachtige de7 cors en schilderingen. Deze waren zoo passend en mooi gemaakt, dat het een lust voor de oogen was om de achter grond van ’t tooneel te beschouwen. We wekken dan ook ieder op, om in de ko mende dagen het mooie openluchtspel „Simmernachtsdream”'te gaan zien; hij zal ongetwijfeld na de bijwoning er van met ons zeggen: „Wat was het een mooi stuk, zoowel naar inhoud en vorm.” De luim, maar ook de ernst ontbreekt niet. En daarom, verzuim vooral in deze week niet om te genieten van dit open luchtspel. Opening Dorpshuis. ARUM, 6 Juli. Begunstigd door zeer fraai zomerweer, had hedenmiddag de of- ficieele opening van het nieuwgebouwde dorpshuis plaats. Heel wat ingezetenen waren hier saamgekomen om de opening bij te wo nen. Het eerst werd het woord gevoerd door den voorzitter der Vereeniging „Het Dorpshuis”, den heer T. W. van der Leij. Deze sprak ongeveer aldus: Nu het Dorpshuis geopend kan wor den, willen we eerst een korte terugblik houden. Wat wij hier zien is een be kroning van jarenlang streven en werken Het is er gekomen door een kloek be- .ginnen en door de steun van zeer velen Het is een voorzichtig peilen geweest van wat Arum kan en wil, een onderzoe ken, of de dorpshuis-gedachte levens kracht zou hebben. En dan is het begin het belangrijkste. Dit begin is aan den heer en mevrouw Swets te danken. Reeds dadelijk kwam de teleurstelling, dat een strooming zich buitensloot. Ge lukkig is gebleken, dat velen in Arum de algemeenheid van het „Nut” wel aan voelden. De kerkvoogden der Ned. Herv. gemeente o.a. hebben door hun welwil lendheid getoond te begrijpen, dat hier een geestelijk streven naast het kerkelijk streven bestaanbaar is. Steeds is ook volgehouden, dat het eerste het laatste niet tegenwerkt. Dat dit zoo blijve. Zoo was er dus de gedachte: de werkers kwamen er ook, doch... het ideaal was er nog niet. Dat ideaal was: een eigen gebouw. Daarvoor was werken noodig, cursussen-leidsters en het is nu eenmaal zoo in de wereld, ook geld. En dat geld kon niet enkel van particulieren komen. Hiervoor werden ook corporaties aangezocht. We noe men de „Spaarbank” die steunde met subsidie. Toch bleek het, dat het ideaal eerst in een verre toekomst zou kunnen worden verwezenlijkt. Maar dat het zoo gauw is gegaan, is voornamelijk te danken aan het ingrij pen van den heer Hovens Gréve, hoofd bestuurslid van de „Mij. tot Nut van het Algemeen”. Daarop ging het in alle opzichten goed De timmenui gingen naar Amersfoort; volle medewerking van den heer Tim- menga gem.-architect; spoedeischende vergaderingen van kerkvoogden, nota belen, enz.; alles liep op rolletjes. Nu staat het dorpshuis er. Platen van mej. E. Drims versleren de wanden; de heer W. Broersma heeft gezorgd voor een stoep van een bijzondere houtsoort. Op de schoorsteenmantels een schoorsteen garnituur van mevrouw Yetsinga. De heer J. Broersma heeft gezorgd voor den tuin; alles ziet er vriendelijk uit. De Dorpshuisgedachte is dus met suc ces bekroond. Voor onze dorpsgenooten de kinderen en de ouderen 1? de gele genheid geschapen zich te ontwikkelen, niet vooral naar het hoofd, maar naar De opvoMng van Hedenavond werd op den lóten dag van de Nebatfeestweek alhier in ’t Park ’t openluchtspel „Simmernachtsdream” opgevoerd, geschreven door onzen stad genoot den heer Noordenbos. Daar 't de première van 't stuk be treft, meenen we iets uitvoeriger te moe ten zijn, dan anders ’t geval is. Allereerst dan een kort recensie en deze kan niet anders luidene dan onver deeld gunstig. Zoowel de inhoud, de taal en de ver tolking van dit openluchtspel is in alle opzichten te roemen. De heer Noorden bos heeft met dit openluchtspel onge twijfeld de Friesche literatuur verrijkt met een werk dat behoort tot het beste wat er op dit gebied is gegeven. Het behelst ’n stuk Friesch volksleven uit de jaren 1890 en volgende, dat in zeer boeienden vorm is weergegeven. De op merkelijke stilte, die het geheele spel Boor heerschte, was een gevolg van ’t meeleven en meevoelen van ’t geen ver toond werd. Een jonge boer, in de kracht van z’n leven, was niet opgewassen tegen de toenmaals heerschende slechte tijden en daardoor was hij genoodzaakt met z’n gezin te verhuizen naar Amerika, om daar z’n geluk e beproeven. De fortuin is hem daar gunstig geweest. Doch, de liefde tot z’n land, tot z’n geboorte plaats, tot z’n vroegere omgeving, maakt hem en z’n vrouw meermalen weemoedig en een heftig verlangen kwam vaak in hem op, dat aloude Frie- land nog een maal te kunnen zien. Daar verschijnt een fee, die voorafgegaan en daarna begeleid door een aantal elfjes hen meedeelt, dat zij in staat is aan hun „langstme” te voldoen. Zoo worden de wenschen, die zij richten tot de droom- fee een voor een vervuld. Ze zien dan op ’t tooneel de tooneeltjes uit hun kin derleven, zoodat voor hen oprijzen de herinneringen „Oan dat golle boartsjen, oan it touwtsje dounsjen fen de fam- kes en dat de jonges hja bywilen plea- gen”. De fee liet dan telkens een scherm optrekken en daar was ’t „touwtsje dounsjen” in vollen gang. Zoo gaan de oude boer en z’n vrouw steeds door met hun wenschen aan de fee kenbaar te maken en zien ze allerlei mooie, lieflijke beelden uit den goeden ouden tijd. De man ziet zich weder als „jongfeint”, die z’n meisje ’t hof maakt; de oude vrouw zich weder als jong meisje tusschen haar vriendinnen bezig met naaien en breien. Ook hun trouw dag, de reis naar ’t stadhuis in de „krompaneelen chais” is hun een dier bare herinnering. Daar hij zelf boer wordt, is ’t natuur lijk dat vele tooneeltjes uit ’t boeren landleven door de spelers en speelsters worden gegeven. En dit gebeurt op een werkelijk aardige manier. Zoo b.v., om enkele grepen te doen, zien de toeschou wers ’t zichten van ’t koren, ’t binden tot schoven, ’t oprichten tot garven daar van. Verder ’t dorschen van ’t graan, ’t koffiedrinken op ’t korenland, ’t wannen van ’t koren enz. Ook het melken der boeren, waarbij de melkers met juk en emmers om een hek moeten gaan, om bij de koeien in ’t land te komen; ’t rijden met de arre- slee enz. enz. Allemaal korte, rake too neeltjes uit het boerenleven. ’t Is waarlijk geen wonder, dat de toeschouwers genoten hebben, want al les werd zoo natuurlijk en getrouw mo- gelijk weer gegeven, begeleid door zang en muziek. Een diepe levensernst ont breekt ook niet; de smart der ouders, dat hun zoon sneuvelt in den oorlog, doet voor de oogen der toeschouwers een beeld ontvouwen, waarbij ’t „Vrede op Aarde” treffend wordt gesymboli seerd. De krijgsgod wijkt voor de komst het hart, dienende om het geestelijk be zit te vermeerderen door samenwerking door schoonheid. Men kan zoo tegen el kaar in gaan, belangen kunnen zoo bot- sen, waar men het elkaar toch zoo ge makkelijk vaak kan maken, waar men ei. kaars belangen kan steunen. Dat deze gedachte levend worde steeds meer, met dien wensch open ik het Dorpshuis". Hierna sprak de heer L. J. Hilarides namens het Departement Arum, Achlum en Kimswerd der Maatsch. tot nut van het Algemeen en namens de commlssa- rissen der Spaarbank en feliciteerde de Vereen. „Het Dorpshuis” met het ver kregen bezit. Daarop werd in het Dorpshuis het kin- derzangspel „Lentebloemen” van Mevr, HilleOaerthé Ingestudeerd onder de bewame leiding van mej. L. Bruinsma opgevoerd. Vlot en lief gespeeld werd het zang spel onder ademlooze stilte aangehoord. Hierna toog men gezamenlijk naar het nabijgelegen sportterrein, waar het ver dere programma van den dag werd afge werkt. Met de kinderen werden eenige spelletjes gedaan. Eenige dames voerden verschillende volksdansen uit. Deze werden, vooral toen ook het ove rige publiek er in betrokken werd, door allen zeer geapprecieerd. Ten slotte werd bovengenoemd zang spel in de buitenlucht nog eens herhaald waar het wederom zich in een onverdeel de belangstelling mocht verheugen. Deze dag zal bij vele Arumer ingeze tenen indrukken hebben gewekt, die niet licht vergeten zullen worden. Hulde aan /en ieder, die daartoe ihdeff medege werkt. WORKUM, 7 Juli 1930. Voor het toelatingsexamen Rijks H. B. S. te Sneek zijn geslaagd Wikje Yntema, Hilly Jacoba Bouma en Taeke Haag- sma, allen leerlingen der O. L. School, hoofd de heer Y. Oosten. WORKUM, 7 Juli 1930. Door een daartoe gevormde voorloopige commis sie werd j.l. Vrijdag een vergadering be legd voor het oprichten van een bad en zweminrichting ter plaatse. In beginsel is besloten tot oprichting en zal een en ander in een a.s. Donder dag te houden vergadering nog nader worden geregeld. VeemarkttentoonstelHng 16 en 17 Sept te Sneek. In een gisteravond gehouden vergade ring van een der sub-commissies teza men met vertegenwoordigers uit de R. K en Christ. Middenstandsvereenigingen werd besloten stappen te doen tot hel houden van een reclame-optocht, Eta lagewedstrijd, fotowedstrijd, enz. Hier voor werd een aparte commissie inge steld waarin zitting hebben de beide Middenstandsvertegenwoordigers en de beide vertegenwoordigers van Vreemde lingenverkeer. De levering van het vuurwerk werd opgedragen aan de firma J. N. Schuur mans te Leeuwarden en belooft groot- scher te zullen zijn dan ooit In Sneek vertoond. MAKKUM, 4 Juli. Hedenavond hield de Koninginnevereen. hare ledenverga dering in „de Prins” onder leiding van den voorzitter de heer J. I. van Hettema. De opkomst der leden was onbevre digend. De notulen en het verslag werden met dank aan den Secretaris goedgekeurd. De heer R. P. de Boer werd met bijna algemeene stemmen als bestuurslid her- kozen en nam de benoeming aan. Als penningmeester deed laatstgenoemde verantwoording van zijn beheer. De in- komsten plus het saldo van vorige reke ning (ruim f500) bedroegen totaal f 1405.72, de uitgaven f 1216.13^, zoo dat het batig saldo met ruim f 300 ver minderde. Het viel ditmaal moeilijk iets te krijgen voor de feestviering. Besloten werd ten slotte een gecostumeerde voetbalmatch te houden. Voorts zal de feestdag aangevuld worden met de traditioneele volksspelen en ’s avonds weer een openlucht-bios- coop. Als dag van feestviering werd geko zen 2 September, terwijl den volgenden dag naar de vernamen, een feest van schoolkinderen zal worden gehouden. Met dank voor de opkomst het be stuur had gaarne meer leden gezien - sloot de voorzitter de bijeenkomst. l| L 'Al 'i 41' Hollandsche Beschuit KLASSE A. (Vrije Deelname). Eereprijs W. E. Schipper, Bloem- straat 32, IJmuiden. Eerste prijs F. Braaksma, Kampen. Tweede prijs B. Polstra, Nieuwstraat 5, Huizen bij Leeuwarden. Derde prijs Fa A. Bakker en Co., Blesse (Fr.) Diploma voor „Uitmuntendheid” B. H. Kwant, Burgstraat A 119, Gorin- chem. L. Smit, Wijk D 169, Kinderdijk. Fa. B. Nijhuis, Doelenstraat 19, Al melo. Diploma voor ,,Best” G. Westveen, Nieuwersluis. M. ten Kate, Grootestraat 2, Almelo. Diploma voor „Zeer goed’. A. S. Vel- dema, Holwerd. A. v. d. Bovenkamp, Steinlaan 76, Zeist. Hli i -UI Eereprijs: werd. 1ste prijs: Bolsward. 2de prijs: Leeuwarden. 3de prijs: E. Oostra, St. Anna Par. Diploma voor Uitmuntendheid: J. L. Durksz, Schrans 7, Huizum. Diploma voor Uitmuntendheid: L. v. d. Molen, Drachtster Compagnie. Diploma voor Best: W. Rienks, Arum. Diploma voor Best: Ed. Kruiper, Hoofd straat, Wolvega. Diplqma voor Zeer Goed: Fa. A. Bak ker en Co., Blesse (Fr.). Diploma voor Zeer Goed: Th. branda, KI. Buren 298, Menaldum. Joh. Norder, Tzummarum. Diploma voor Uitmuntend: W. Bruin sma, Pingjum. Diploma voor Uitmuntend: Y. Ypma, Heeg. Diploma voor Uitmuntend: U. Stien stra, Ried. Diploma voor Uitmuntend: Jong, Tjerkwerd. Diploma voor Best: sum. Diploma voor Best: Oudega (W.). Diploma voor Best: Leens (Gr.). Diploma voor Zeer Goed: L. Offinga, Dijk 7, Bolsward. Diploma voor Zeer Goed: G. J. Rijp- kema, Akkrum. Diploma voor Zeer Goed: J. Tj. Vis ser, Dokkum. Diploma voor Zeer Goed: J. de Roest Ferwerd. Diploma voor Zeer Goed: D. Keuning, Wommels. Diploma voor Zeer Goed: J. Koopman, IJsbrechtum. Diploma voor Zeer Goed: J. L. Durksz Schrans 7, Huizum. Friesche beschuit Klasse B. (1ste en 2de prijswinnaars mogen niet mededingen). D. Harkema, Kerkstraat, Uitslag vakwedstrijden. KLASSE A. (Vrije deelname). Friesche beschuit A. S. Veldema, Hol- De voorkant van een bakoven staaf hier in z’n geheel opgesteld. Daar moet je deskundige voor zijn om een derge- Jljke oven me1 accumulatiekap te schrijve- No. 73, E. A. M, etaleert etnige Pro fos stofzuigers dij zoowel voor huis houdelijk gebruik als voor het schoon maken van heetelucht of heetwaterovens gebruikt kunnen worden. No. M. de Haan, Leeuwarden, eta leert gebruikartikelen voor de bakkerij, benevens een kneed- en uitrolmachine. No. Stand der practische huisvrouw demonstreert heel veel artikelen die bijna onontbeerlijk zijn in elke keuken. No. 74. Margarine-producten, N.V. Verkoopkantoor Margarine-Unie, Rotter dam. Een stand waarin de artikelen smaak vol staan geëtaleerd. No. 75. N.V. Bruinkolen- en Briket tenhandel, Amsterdam. Een bijzonder mooie en kunstzinnig opgebouwde stand geheel uit bruinkool briketten opgezet. De geheele opzet is ontfeend aan het bekende sprookje Hans en Grietje, zelfs het bosch is zeer na tuurgetrouw met hooge dennenboomen geimiteerd. No. 76. Fa. Zwartenkot en v. d. Wqu- de, Groningen, Bakkerijmachines en Gereedschappen. In ruime sorteering zijn hier al de be- noodigdheden in de bakkerij gebruikt, ondergebracht. Een groote verscheiden heid. Ook enkele kneed- en andere ma chines. No. 77. Fa. Wed. P. Cuperus, Bols ward, Steenhouwwerken. Een rustig opgezette stand, die door een eenvoudige aankleeding ’t zeer mooi doet. Het portret van Broerke met daar naast de gebeitelde buste trekt veel be langstelling, die dit werk ook ten volle waard is. No. 78. N.V. R. Buisman, Zwart sluis, Gebrande Suikerpoeder. Met eenvoudige hulpmiddelen is deze stand gemaakt tot een aardig geheel. Een eenvoudige groepeering die het ar tikel goed tot z’n recht laat komen. No. 79. N.V. Leeuwarder Papier- warenfabriek, Leeuwarden, laat een uit gebreide keuze zien in drukwerken en papierwaren voor bakkers en allerlei verpakkingsartikelen. No. 80. Maatschappij „Nutricia” te Zoetermeer. Een eenvoudige, aardig ge- gleede stand met bakkerijproducten en zuigelingenvoedsel. No. 81. Fa Van der Meulen en Koop- mans, Hallum, Beschuitfabriek. Deze stand is mee een der mooiste op de Tentoonstelling. Het grijs der bin nenkant laat het geëtaleerde artikel bij zonder tot z’n recht komen. Het geheele interieur is sierlijk van vorm en zuiver van lijnen. Deutz motoren, vertegenwoordiger C. de Hon, Leeuwarden. De Benzine motoren zijn voor hen die geen electrisch bezitten, een uitkomst Ook voor werkzaamheden op plaatsen waar geen stroom is te krijgen, zijn motoren gemakkelijk vervoerbaar. Magnifica-producten. Een ruime stand waarin de producten voor de bakkerij zeer rustig zijn geëta leerd. Een leuk interieurtje noodigt tot rustig zakendoen. No. 83. N.V. Machinefabriek ,,Pro- bat”, ’s-Heerenberg. Een heetwateroven met bakkerij in werking. Een waar grootbedrijf lijkt dit wel, waar men geregeld bezig is met het fa- briceeren van de fijnste eetwaren. Een schitterend mooie oven is door deze fabriek opgebouwd. No. 84. Fa. Peddemors, Amsterdam, etaleert huishoudelijke artikelen. No. 85. De Nieuwe Bazar. Bolsward, heeft een aardig standje met stofzui gers, strijkijzers enz. No. 86. J. A. de Vries, Pannenfabriek. Een stand die door zijn leuke opzet van dit ruwe artikel, de moeite van het bezichtigen ten volle waard is. De afdeeling brandstof, ook een artikel wat deze firma voert, is aardig gede-. monstreerd met een bak met kolen, ge flankeerd door twee zwarte katten. No. 87. Gebrs. Wolke, Bolsward, Ba latum en Matrassen. In een ruime stand is een zeer mooi assortiment matrassen ondergebracht. Het artikel Balatum is in een aparte afdeeling geëtaleerd. Hier wordt een de monstratie gegeven met Balatum, ten einde de bezoekers te overtuigen van de sublieme kwaliteit. No. 88. Fa. Van Angeren, Utrecht. Een zeer luxieus opgezette stand. Een speciaal product „Pomosin” van deze fabriek is de gelei. Op zeer interessante wijze wordt getoond welke resultaten hiermee zijn te bereiken. Een keurig geheel. De kleurencombinatie is rustig en mooi. No. 90 A. Mevr. Wed. Hoekstra, Bolsward, Wijbert, Flytox, 4711 enz. Een aardig aangekleede stand, waar in de verschillende artikelen heel goed uitkomen. Het groen met zwart interieur doet het heel goed. No. 91. Fa. B. J. Zantmann, Bols ward. Bontwerken. Op keurige wijze zijn hier de nieuwste snufjes der ko mende herfst- en wintermode geëta leerd. Zeer mooie bontmantels en een v’igebreide collectie bontvossen komen zeer mooi uit tegen de met gebloemde ?*-’ bespannen wanden. Hl II-1 4' Rijkszuivelschool. Vz het eindexamen van de Rijkszui- veleol alhier slaagden de volgende personen: A. Annema D. E.), O. Bremer (F. D. E.), T. van den Brink (F. D. E.), D. Dijkstra (D E.), J. Halbe.’tsma (D. E.), G. F. Helsen (F.), H. T. G. van Huet (D.) J. Huisman (E.), G. van der Hulst (F. D. C.), J. D. C. Krot (E.), R. P. Miede- ma (F. D. E.), D. Oegema (D. E.), K. U. Postma (F. E.), D. A. Schaap (D E.), J. J. Straatsma (F. D. J. B. Velthorst (D.), C. J. Vertegaal E.), O. West- hoff (D.), D. Wijma, (L. E.), O. Zwart F. D. E.). f Voor het Toelatingsexamen H. B. S. te Sneek slaagde gisteren (met vrijstel ling van mondeling) onze stadgenoot Piet van der Velde. 'Jm i! t’ TT I D. I i' ll I I Levering binnen enkele dagen. Wij hebben de goedkoopste prjun. BREUK1 I Vei Vrij di Leesge Buiten Voor Leesge Dit F Répara! Inrichtif Voorn Spreeku hal Spreeku tot Dag Woensd I I j J' I Slapeloos door Zomerhitte? Om in het gezin aan groot en klein, dadelijk hulp te kunnen verleenen bij Brandwonden en Snijwonden én alle andere Huidverwondingen, is het zoo veilig thuis altijd bij de hand te hebben een doos of tube 1 I 'i <l' lil 1i ,i |l| r N éi k’i. I'

Bolswards Nieuwsblad nl | 1930 | | pagina 8