Advertentiën. Ingezonden. b I HET BESTUUR. F Gevonden voorwerp. Wegens ongesteldheid van een paar leden kan de datum van opvoering der tooneel- stukken «M2ERTEBLÖM” en «DE LÉSTE JOUN” nog niet worden vastgesteld. Men komt nog naar drie werd zelfs bij een gezellige avond te bereiden, waar- i Irnsum als Spreker te zien optreden Voorzitter de heer T. M. ten Berge, Burgem. Aanwezig alle leden. Trein 25, de tusschen de Ver- bij hare ouders en Een KUIFKAM. Rechthebbende vervoege zich ter terugbeko- ming ter Secretarie. WARNS, 26 Jan. van de afdeeling van een philolo- verleende subsidie, onder mededeeling dat tot pl.nrt'.i.nt r> nn v.„n.'ln,1 VT nH Tr.zvA*. neker. i. Het proces-verbaal van de kasopname van toe zeker ook zal hebben bijgedragen de steun den Gemeente-Ontvanger, waaruit blijkt dat op l 1 den vorigen dienst is ontvangen f 55564.91, op den tegenwoordigen dienst f 1308.29, totaal f 56873.20, dat op den vorigen dienst is uitge geven f 49942.801/2, op den tegenwoordigen dienst f 500, totaal f 50442.801/2, zoodat in kas s en en de handen Uit het voorgelezen adres blijkt, dat bij de inschrijving op perceel 1 een abuis is begaan, door een bedrag van f 313.65 voor hout, ijzer en zink niet in rekening te brengen, waarom zij verzoeken hunne inschrijving van f758 met dat bedrag te verhoogen of hen van die inschrij- i ving te ontslaan. De Voorzitter stelt namens B. en W. voor het VERSLAG van de Vergadering van den Raad der Gemeente WORKUM, i de heeren Johs. Feenstra, A. Vlas Sj. de Boer. De vergadering werd door slechts 37 leden bezocht. WORKUM. Dinsdagavond j.l. hield de Ver- j «Plaatselijk Belang» de bij reglement vastgestelde ledenvergadering op de bovenzaal van den heer J. Boersma, waarbij, zeker tenge volge ziekte, slecht weer en andere omstandig heden, slechts 14 van de ongeveer 70 leden tegenwoordig waren. Na opening door den Voorzitter, de heer S. S. Hobma, werden de door den Secretaris, den heer Hotze Zeijlstra, en medewerking van ds 11 Westra welke door de Vereeniging ton zeerste mag worden gewaardeerd. De woorden van waardeering en dank, na de uitvoering gesproken door de heeren Westra en Wiedema waren welverdiend Gaarne voegen we hier de opwekking aan toe om op 10 Februari de gelegenheid niet te laten voorbijgaan van een waarlijk genoegelijke en nuttige avond te profiteeren Een Donateur. gehecht, waarna deze stukken en mededeeling zonder hoofdelijke stemming voor kennisgeving worden aangenomen. c. Een besluit van Ged. Staten, houdende goedkeuring der begroeting voor 1910 d. Een apostille van Ged. Staten, waarbij goedgekeurd wordt teruggezonden het 2de sup pletoir kohier van Hoofdel. Omslag, dienst 1909. e. Idem van hetzelfde College, houdende goedkeuring van het Schoolgeldkohier over het 4de kwartaal 1909. f. Een extract uit het resolutieboek van Ged. Staten, betreffende de ingezonden besluiten van Workum en Hem. Old. en Noord wolde, waarbij machtiging wordt gevraagd tot het aangaan van eene gemeenschappelijke regeling inzake toelating van leerlingen uit H. O. N. tot de school in het Heidenschap onder Workum, welke machtiging, gelet op art. 121 en 122 der Gemeentewet en op art. 16 vierde lid der Wet op het L. O., wordt verleend. g. Brieven van A. Abma, R. B. de Jong, J. Wiersma en L. Steginga, daarbij dank betui gende voor de verhooging hunner jaarwedden. h. Een schrijven van het Bestuur van «het Groene Kruis», houdende dankzegging voor de pleegzuster is aangesteld Mej. H. Jager te Fra- hebben hun best gedaan om ouders en dona teurs een gezellige avond te bereiden, waar uit Arnhem schrijft men, dat tengevolge t vóór het nazien der rekening over 1910 werden 1 punt 1 van veel vertraging ondervindt sneltrein naar Duitschland, moet voor eigen taal, die, zoolang ze zulke beoefenaren telt, niet voorbestemd kan zijn om te ver dwijnen, gelijk dezer dagen op gisch congres beweerd werd. In de Jaarvergadering «Het Groene Kruist alhier werd de rekening goedgekeurd met de volgende cijfersOntvangsten f 435. waar onder f 105 vrijwillige bijdrage voor een lig- tentuitgaven f 243 875; idem de st at van den inventaris; koopwaarde f 637,615, na af schrijving van f 46 83idem de aangeboden begroeting; totaal der uitgaven f 126 35. Het aantal leden bedraagt thans 270 De inven taris bevat 107 artikelen, die 140 malen in 1909 werden uitgeleend. De ledenvergadering hernieuwde het mandaat van de aftredende bestuursleden, dr. Hiemstra en H. Bousema. "WARNS, 26 Jan. In onze Zuiderburen trachten de belanghebbenden te komen tot de oprichting van een Waterschap. Bereids werden daartoe de noodige stappen gedaan. GAASTERLAND, 26 Jan Gebleken is, na onderzoek, dat bij eene der hevige winter- onweders van de vorige week de toren te Nijemirdum door den bliksem is getroffen. De schade is echter van geringe beteekenis. den hevigen sneeuwal het treinenverkeer aangewezen jor A» en Sj. de B naar Duitschland, had 1 Utrecht en bier 42 minuten vertraging- De goederentreinen werden door sneltreinen voort- eenjging daarop voorgelezen jaarverslag, waaruit wij aan stippen: eene gehouden bespreking van een bestuurs-afgevaardigde met den Burgemeester, inzake toezicht en veiligheid der ijsbanen het zenden van adressen aan de H. IJ. S. M. en Jen komen stoomschip Prins Willem 5 van de Kon. West-Indische mail zou gistermorgen de boven achtermast worden afgenomen. Even te voren stortte dat gedeelte beneden, met het noodlottig gevolg, dat Th. Boon, die juist was aangemonsterd, door de punt van den mast op het hoofd werd ge troffen en daardoor werd verpletterd. De ongelukkige laat een vrouw en kinderen achter. Schip gestrand. Eergisteren is in het Bokkegat tegen de Zandbank Hinder bij Goedereede gestrand het Engelsche driemast schoenerschip Renown, ge laden met brikken, bestemd voor London. De bemanning, vier Engelschen en een neger, heeft zich van eergisteravond tot gistermorgen 8 uur in de masten geborgen. De beenen van den kapitein van den neger waren bevroren. Het schip is totaal verloren. WORKUM. 26 Jan. Heden hield de Schaakclub A.d.v e n.d.o.» ten huize van L H. v. d. Pal haar jaarlijksche wedstrijd onder de leden en donateurs. Wegens ongesteldheid en het slechte weer waren velen hunner ver hinderd deze wedstrijd mede te maken. Er werd in twee klassen gespeeld. In klasse a werd de eerste prijs gewonnen door haar Eere-lid, den ZeerEerw. Heer A. van Aken Pastoor te Weerselo, en de tweede prijs door den heer A. Brandsma. In klasse b werd de eerste prijs behaald door den heer P. Eiling en de tweede door den beer P. Kuipers. De prijzen bestonden uit Luxe voorwerpen, naar keuze. WORKUM. Voor de Nationale Militie, lichting 1911, hebben zich voor deze gemeente 38 jongelingen laten inschrijven. WORKUM. In de zitting van Woensdag der Rechtbank te Leeuwarden werd de 23- jarige Ulfert van M. alhier, wegens mishan deling, bij verstek veroordeeld tot 4 weken gevangenisstraf. Voor diefstal van tamme eenden werd de 31-jarige Age Bvisscher en jager alhier, veroordeeld tot 3 maanden gevangenisstraf. WORKUM. Onder voorzitterschap van den heer T. M. ten Berge vergaderde Vrijdag 21 Januari j.l. de afdeeling Workum van «Het Groene Kruis” op de bovenzaal van den heer Bonnema. In zijn openingswoord herinnerde de Voorzitter o. m. aan de in het afgeloopen jaar tot stand gekomen wijkverpleging en de aanstelling, met ingang van 1 Januari, van Zuster H. Jager van Franeker tot verpleegster, eene zaak waarom trent blijkens de opgedane ervaring nog voor- oordeelen bestaan, echter geheel ten onrechte, maar die zeer zeker, bij nadere kennismaking met wijkverpleging, plaats zullen maken voor waardeering, ook zich uitende in meerderen financiëelen steun. De notulen van Brandsma, van de daarna gelezen en van werd mede goedgekeurd, in ontvang, met inbe grip van het batig saldo over 1908, groot j f 186.50, tot een bedrag van f 651.47, in uit gaaf tot een bedrag van f 427.77, alzoo met een batig slot van f 223.70. Volgens besluit der vorige vergadering werd daarvan f 200 afgezonderd voor het reservefonds, dat daarmede tot ruim f 500 is geklommen. In een degelijk en keurig jaarverslag memo reerde de Secretaris ook de belangrijke zaak der wijkverpleging, met dank vermeldende de jaarlijksche subsidie der Gemeente van f 200, maar met teleurstelling gewagende, dat de toe gezegde jaarlijksche bijdragen der leden beneden de raming waren gebleven. Waar de onkosten der wijkverpleging op f 700 moeten worden berekend, de Gemeente f 200 geeft, de extra- bijdragen der leden f 235 bedragen, zal f 265 uit de kas moeten worden bijgepast, en een volgend jaar vrij zeker dus geen aanvulling van het reservefonds plaats kunnen hebben. Het ledental in de stad bedraagt thans 422, buiten de stad 134, totaal dus 556 leden. De rnagazynvoorraad bleef stationair, waarvan 327 voorwerpen in bruikleen werden gegeven, minder dan vorige jaren, terwijl van de ont- smettingskist 8 maal gebruik werd gemaakt. De ingediende begroeting voor 1910 werd in ontvang en uitgaaf vastgesteld tot een bedrag van f 866.70. De ontvangsten vermelden de volgende postenbatig saldo 1909 f 23.70, con- tributiën f 400, extra-bijdragen f 235, subsidie Gemeente f 200, rente f 8. De uitgaven zijn uitgetrokken als volgt: magazijnhouder f 40, bode f25, quotum Hoofd bestuur f 25, vergaderlokaal f 5, bureaukosten f 25, wijkverpleging f 650, aanschaffing mate riaal f 60, onvoorziene uitgaven f 11.70. totaal f 866.70. Als bestuurslid werd gekozen de heer B. J, Gras, tengevolge periodieke aftreding van en heer B. IJ. Wielinga, die niet weder her- esbaar was, terwjjl als financieele commissie gearkomste»^ den heer Sjouke de Zee verzoek jn te willigen en hen tot genoemd be drag tegemoet te komen, wijl uit de overlegde stukken is gebleken, dat werkelijk een abuis I heeft plaats gehad, en door verhooging met dat «sjonger» overbezet te zijn. Zijn op- bedrag, hunne inschrijving nog f 57 beneden - - - - die van den daaropvolgenden inschrijver bhjft. Evenwel stellen zij voor, mocht dergelijk ge- gezegd mag worden dat in geen enkel opzicht gelijk verzoek in te gaan, waartoe met alge- onze kriteleien en gasten teleurgesteld werden Waarlijk het is een voorrecht, aan de hand van De Zee «troch de ynmoaije blomtün fen üs Fryske sprake lieden to wirden». Zóó er wel belangstelling gewekt worden de schoonheid en den rijkdom van de Lit se rüze, lit se klinke, Bliide toanen nou yn ’t roun. Lit yn ’t each de feestnocht blinke, Dy ’t üs gearbrocht op dizz’ joun; Op Crescendo's feestjoun scille: Klinke üs liet en golle sang. Det elts joun sjongt mei ’t hert fol wille: «Libje ’t corps noch jieren langl” Det it op ’e feestjoun fen ’t fanfarecorps Crescendo wêze mocht, sa ’t wy yn boppe- steand ferske delskriuwe, sjoch der de winsk, dy ’t wy by it bigjin fen ’e joun elkoar ta- flüsteren. do ’t wy jisterjoun fol langstme sieten to wachtsjen op it jinge Crescendo us jaen scoe en hwerfen by ’t ein fen ’e joun allinne dizze rop wêze koe: Crescendo, do hast üs mear joen, as dat wy winsken.” It kin net oars sein wirde, as mei greate soarg waerd de wirklist ófwirke. Crescendo, it moat üs fen it herte: ho lyts is dyn oansjên mar, ho great is dyn wirk. Noch hearre wy dien swietlüdende toanen, dan wer as ut ’e fierte ta üs kommende, den wer staedich oan tanimmende yn sterkte, om, op folie kreft steande, njunkelytsen al seafter en seafter üt to stjerren, den wer mar né, lit us net fier der gean, hwent, hwer is den it ein. As wy neitinke oer hwet wy heard habbe fen det haotsjefol ienfaldiche leden det der foar us stie, under de wakkere lieding fen de hear Wassenaar, dan moatte wy tajaen det it wier is hwet ienkear in musicus sei: Yn Crescendo's wirk leit in kreft. dy ’t oare selskippen misse. Crescendo biwarje dy kreft! Mar net allinne wier it de rriusyk dy ’t mei greate soarg foarbrocht waerd. ek de toaniel- stikjes en foardrachten sloegen yn by ’t publiek en oertroflen us aller forwachtingen. Nettsjinsteande «ie folie jonge kreften, kaem alles flink en feardich ta syn rjucht. Er waerd net allinne blyk joen fen earnstich swollen” mar ek fen «kinnen.” Moai is er spyle, grif better as wy dizze winter sa hjir en der, ta noch ta, hearden. Ek deryn is us toant det jimm’ wol tsjin naren opwoeksen binne. Oan hja dy ’t net opkaemen kin allinne dit sein wirde, det hja in ienig moaie joun mist habbe. Crescendo bloei! en bisoargje us mear sokke jounen. Al wol de ofginst dy sims slope, Siz jonge leden, striid mei moed. En d’alde leden, woll’ wy hope, Stean lang noch for dyn libben noed. Wy smeek je dy: »Ei wol net stjerrel” Wy scill’ dy steune en stiipje aloan, Den kin grif elts noch jierren heare, Dyn kréftige en held’re toan. Molkwar, 21 Jannewaris 1910. meene stemmen wordt besloten. Punt 5. Vaststelling eener gemeenschappelijke regeling met Hem. Old. en Noord wolde omtrent de toelating van kinderen uit die Gemeente tot de school in het Heidenschap alhier. De Voorzitter geeft te kennen, dat na inge komen goedkeuring van Ged. Staten, thans tot vaststelling der regeling kan worden overgegaan, B. en W. een conceptbesluit in gereedheid heb ben gebracht, hetgeen vervolgens wordt voorge lezen. Na voorlezing zegt de heer Kroese een heel klein bezwaar te hebben en wel tegen de bepaling, opgenomen naar aanleiding van het gesprokene door den heer Jansen, dat een deel van een jaar voor een vol jaar zullen worden berekend, hetgeen hij liever in overeenstemming zag gebracht met het dienaangaande bepaalde in onze eigen verordening, wijl voor een kind, dat slechts enkele dagen de school bezocht, die bepaling wel wat straf is. De Voorzitter merkt op dat bij deze clausule rekening is gehouden met wat daaromtrent in de vorige vergadering is gezegd, men niet moet vergeten dat in het Heidenschap maar eenmaal toelating is per jaar. maar dat ook een geval, als door den heer Kroese genoemd is, in de practijk wel zeer zelden zal voorkomen. De concept-regeling wordt daarna met alge- meene stemmen onveranderd vastgesteld. Punt 6. Benoeming van een lid der Com missie tot wering van schoolverzuim. De Voorzitter deelt mede, dat tengevolge be danken van den heer F. Galerna, door B. en W. worden aanbevolen de heeren A. Brandsma en H. D. van der Werf. Tot stemming overgaande wordt benoemd de heer A. Brandsma met 8 stemmen. De heer H. D. van der Werf ver kreeg 2 stemmen en de heer S. Jager 1 stem. Punt 7. Reclames tegen aanslagen in het schoolgeldkohier over het vierde kwartaal 1909, zal op voorstel van den Voorzitter in eene ver gadering met gesloten deuren worden behandeld. Na heropening der openbare vergadering komt I de heer Gaastra even terug op de motiveering op Donderdag 27 Januari 1910, ’s nam. 5 uur. van het straks gedane voorstel op het adres van S. en Gebr. Zeilstra, waarop de Voorzitter te kennen geeft dat de bedoeling is enkel eene herhaling van gelijk adres te voorkomen, waar- Na opening door den Voorzitter komt als 1 na de vergadering wordt gesloten. Het was een goede gedachte van eeniJng »de Vriendenkring», om gewone jaarlijksche uitvoering voor donateurs, welke j 1 Donderdagavond op de bovenzaal van de Sociëteit «Harmonie» werd gehouden, maatregelen te nemen om te voor komm dat de zaal wederom, als vorige jaren. zoo overvol werd, en vaak afbreuk de- d aan genoegen en de gezelligheid. Om dat l aan de orde: Notulen, Welke na lezing door den Secretaris, onveranderd worden goed- gekeurd en vastgesteld. Punt 2. Mededeeling van ingekomen stukken. a. Een schrijven van Mej. J. Deinum te Bakhuizen, houdende aanneming harer benoe ming als onderwijzeres. b. Brieven van de heeren J. Jansen. B. Jonk mans, H. Runia, Jan de Jong, A. Visser Az. en B. IJ. Wielinga, houdende aanneming hunner benoeming tot leden van de Commissie tot wering van schoolverzuim, en van den heer F. 1 het uuur ueu oecieLtms, ucu ncci Galema, berichtende dat hij zijne benoeming doel te bereiken had de Vereeniging besloten uitgebrachte notulen goedgekeurd, benevens het wegens vertrek niet kan aanvaarden. De Voorzitter deelt naar aanleiding van de infunctie-treding van Mej. Deinum mede, dat dit niet met 28 Januari kan plaats hebben, maar pas tegen 1 Maart, doch dat in de tijde- van den heer Hotze Zeijlstra alhier, waaraan de lijke waarneming is voorzien door de benoeming betrokken Minister, vóór de vaststelling der j' - J' zomer- en winterdienstregeling, behelzende het i Schoolopziener bereids zijne goedkeuring heeft verzoek, de sneltreinen alhier te doen stoppen en de uitgeschakelde z.g. 10 uur trein weder in te leggende aangewende pogingen, door tusschenkomst van den Voorzitter, om tot ver betering van den meermalen slechten toestand der Stationsweg te gerekende met zulk een groot succes bekroonde Huisvlijt-expositie op 23 en 24 Nov. j.l. en als gevolg daarvan de proef, die is genomen met eene cursus in figuurzagen, en snijwerkeen adhaesiebetuiging aan het adres van de Vereeniging tot behartiging der Stoomvaartbelangen in Nederland, gezonden aan Ged. Staten van Friesland, behelzende het ver zoek, het vaarwater, loopende tusschen Workum en Bolsward, onder de groot-scheepsvaarwaters op te nemeneen gezonden schrijven aan de Kamerleden Smeenge, Ankerman en Pollema, verzoekende bij de behandeling der Waterstaats- begrooting hunne aandacht gevestigd te houden op de belangen van de haven te Workum; een adres aan den Minister van Waterstaat inzake diezelfde kwestie, mede naar aanleiding van de schipbreuken gedurende den storm van 3 en 4 I Dec. j.l., alsmede inlichtingen verzoekende inzake stationeering eener reddingsboot alhier. Naar aanleiding van dit laatste punt werd, door de welwillende bemiddeling van den Burgemeester, een adres gericht tot de Noord- en Zuid-Hol- landsche Redding-Maatschappij. De Penningmeester de heer H. Runia, deed rekening en verantwoording van zijn gehouden beheer, waaruit bleek dat de ontvangsten, met inbegrip van het saldo over 1908, groot f69.23, hadden bedragen fl54.711/2i de uitgaven f69.401/2, zoodat nu de kas een voordeelig saldo aan wees van f 85.31. Als bestuurslid werd benoemd de heer P. de Zwart, in de plaats van den heer S. S. Hobma, die niet weder herkiesbaar was. Vervolgens hadden nog besprekingen plaats in moest zijn f 6430.391/2, tot welk bedrag kas verband met Coöperatieve brandverzekering, 9 uur winkelsluiting, ongevallen- en onderlinge glasverzekering, waarna ten slotte aan den af tredenden Voorzitter dank werd gebracht, voor alles wat deze, sedert de oprichting der Ver eeniging, in het belang van «Plaatselijk Belang» had verricht. WARNS. Het slechte weder en andere om standigheden in aanmerking nemende, kon het Fanfarecorps »O. V.« elhier Woensdagavond j.l. nog tevreden zijn met de opkomst van de vele belangstellenden in verband met de gegeven muziekuitvoering. Voor een aangename afwis seling werd gezorgd door het optreden van Mej. Speekhout en den heer Ligthart, wier pro gramma in alle opzichten de goedkeuring van het publiek kon wegdragen. De verschillende muzieknummers werden ook tot genoegen der aanwezigen uitgevoerd, maar ten zeerste zou het aanbeveling verdienen indien er nog eenige muziekliefhebbers mochten worden gevonden, 1 die genegen waren zich bij het corps aan te sluiten, dat steun en medewerking zeo noodig heeft en ten zeerste verdient. WARNS, 26 Jan. Onze Krite mocht het genoegen smaken op hare tweede «bütenge- woane van T Meerdere malen waren daartoe pogingen aan gewend, maar steeds bleek de «wirklist» van onzen i treden werd daarom dubbel gewaardeerd En waren de verwachtingen zeer hoog gespannen om op 10 Februari a s. een tweede uitvoe ring te houden, waarbij hetzelfde programma ten gehoore zal worden gebracht en die hoofd- zakehjk toegankelijk zal zijn voor genoodigden. Omstandigheden in aanmerking genomen, had een talrijk publiek zich Donderdagavond opgemaakt om de oude «Vriendenkring» met een bezoek te vereeren. Het programma vermeldde 32 num uers Voorwaar geen kleinigheidMaar door goede leiding Lep all s vlot en geregeld van stapel. Dat alle vo irdrachten uitstekend beviel n. bewees dui delijk het h vendig applaus na elk nummer. Alhoewel de Voorzitter in zijn openings speech er op wees da' «Vriendenkring” een jnoeiehsk jaar achter den rug had door de toeireding van vele nieuwe leden, waar om hij verzocht niet te hooge eischen te stellen, kunnen wij onzerzijds geru-t verklaren dat «Vriendenkring” haar ouden roem vol komen gehandhaafd heeft Lof aan alle voor dragers Tot slot kregen wij een blijspel in 2 be drijven getiteld: «Een nieuwe manier van poffen Evenals de voordrachten, werden ook hierbij de rollen zeer goed vertolkt. Vele malen brachten de leuke zetten van de stu denten en de onnoozele praat van Watervrees de lachspieren in beweging, en open doek geapplau iiseerd. Alle leden, van de jongste tot de oudste, geduwd. Extra personeel is betrokken om de wissels schoon te houden Men komt nog steeds handen te kort. De opstopping van telegrammen welke eer gisteren door de storing in het verkeer, voor namelijk op den Haag en Rotterdam, aan het Amsterdamsche telegraafkantoor onstond, werd nog verergerd door de omstandigheid, dat de verbinding van Rotterdam met Londen ver broken was, zoodat de desbetreffende corres pondentie door Rotterdam over. Amsterdam moest worden verzonden. Het treinverkeer van Amsterdam op den Haag en Rotterdam was gedeeltelijk gestremd. Sommige treinen kwamen met pl. m. 30 mi nuten vertraging aan. Door een neervallenden mast getroffen en gedood. Op het gisternacht te Amsterdam aange komen stoomschip Prins 177™... 7 den Secretaris, de heer A. vorige vergadering, werden goedgekeurd. De rekening den Penningmeester, de heer P. Gaastra, het batig saldo die van den daaropvolgenden inschrijver blijft. val zich eens weer voordoen, dan niet weer op boeken overeenstemmen. Welke stukken alle zonder hoofdelijke stem ming voor kennisgeving worden aangenomen. Punt 3. Vaststelling der begrootingen van het Burgerlijk Armbestuur en van het Stads weeshuis voor 1910. De Voorzitter zegt, dat ingevolge de goed keuring der Gemeentebegrooting door Ged. Staten, genoemde begrootingen thans kunnen worden vastgesteld die bereids door den Raad i zijn goedgekeurd. Achtereenvolgens wordt zonder hoofdelijke stemming die van het Burgerlijk Armbestuur in ontvang en uitgaaf vastgesteld tot een bedrag van f 5809.43 en die van het Stads-W’eeshuis tot een bedrag van 2717.72i/2. I Punt 4. Adres van S. Zeilstra en gebr. F. en i H. Zeilstra alhier, met betrekki g tot hunne in schrijving op de Gemeentewerken. Uit het voorgelezen adres blijkt, dat bij de

Friso nl | 1910 | | pagina 2