taxi? naar Molkwerum Nieuws- en Advertentieblad voor Workumen omliggende gemeenten 12 en 13 Juli 1 Gemeentel! ke Reinigingsdienst. FRISO 3. No. 27 74ste Jaargang Zaterdag 7 Juli 1951 6 persoons op üt moat om de kost fortsjipjep. pinapd is 't, sjedep“; Avondfeesten waarover gesproken wordt. o ABONNEERT U OP dan naar IJEME DE BOER r. Nou hy 'terelkoar wier er troela Het Gemeentebestuur van WORKUM maakt bekend dat op Maandag 9 Juli a.s. de gereorganiseerde reinigings dienst in werking zal worden gesteld. Met ingang van die datum zal twee maal per week, nl. Maandags en Vrijdags, de as en ander huisvuil worden opgehaald. De privaattonuen zullen als regel éénmaal per week worden verwisseld. Voor grote gezinnen kan dat twee maal per week plaats hebben als daarom verzocht wordt. Het is verboden afvalstoffen als glas, ijzer, blikwaren, beenderen e.d. inde tonnen te deponeren. Deze stoffen en voorwerpen dienen in het asvat te worden verzameld. Zet des Maandags en Vrijdags vroeg tijdig de asvaten en -emmers langs de straat en neem ze zo spoedig mo gelijk na de lediging weer weg. Laat ieder medewerken de ophaal dienst zo ordelijk en zindelijk moge lijk te doen functioneren. WORKUM, 4 Juli 1951. Het Gemeentebestuur voornoemd, J. RUSSCHEN, burgemeester- VAN DER GOOT, secretaris. Fryske Brief 215. Ja der stiet nou wol boppe: Fryske Brief, mar dat is einliks net goed. Hwant hwat ik to skriuwen ha, is hwat oars as sa gewoan wei. It is mear in koart forhael en derom set ik der boppe: „DE STADIGE” Soe men de minsken frege hawwe nei Knilles Houtsma, dan hie men grif to hearren krige, sa’n ien wennet hjir net. Mar frege men nei „de stadige”, of nei „stadige Knilles” nou dy wiste fan great ta lyts to finen. Nou it wie net sa mar sünder mear dat hy dy namme krige hie. O guont né hear. Hy wie in greate, grauwe, swiere keardel. Mei in pear bannen oan ’t liif as slaijen en in rêch as in harte. Ien dy 't hiel hwat wurk for- sette koe. As er woe dan altyd. Doch dat wie't him nou krekt, hy wie tige sünich op himsels en foarsichtich mei 't wurk. Hy riddenearre altyd: „Sta- dich oan, dan brekt it lyntsje net”. Hurd rinne die er ek nea. As er nei 't wurk, of nei hüs gyng, altyd deselde stadige, trage gong. Syn wyf, Luts, wie in hiel oar slach minske. Lyts en meager, mar altyd fieane en drave en jimmerwei yn 't spier. Ut arbeidsjen, foar in oar waskje, sa yn üngetiid melke en al sa mear. Wis it forskil tussen dizze beide minsken wie bisünder great. Der wie wol faek sein wurden„Hoe ’t sa’n frommis as Luts der ta kommen is en trou sa’n loaije fint as de stadige, kin men jin net bigripe.” Doch sa is 't nou ienkear op e wrald. In minske sin, is op 't lést in minske libben. It mocht dan wier wêze, dat Knilles en Luts sa foar ’t each in hiel ein üt elkoar rounen, dochs pasten hja elkoar skoan.Hy, in deagoede jobbe, allinne finwittend loai. Hja in troch en troch goed sloof, dy ‘t as ’t moast foar him troch ‘t fjur gyng. Dat hja der alle dagen op üt wie, om hwat mei to fortsjinjen, och dat moast hja wol, hwant oars hie ‘t foar harren in great diet fan ‘t jier, ear- moede west. Ek al hiene hja dan gjin bern. It wie mei Knilles sa’n spultsje, dat er sahwat alle jieren infearnsjier om roun. Jimmerwei ien fan de earsten dy 't dien wurk krige en ien fan de lésten dy 't wer oan ’e slach koe. Hy wie opperman en koe as ’t need joech, ek aerdich mitselje. De baes der ‘t er almeast by arbeide, wie Stienstra. En och, die mocht Knilles ek wol. De baes sei wit hoe faek Knilles is loai, mar it wurk hwat er docht is goed. Men kin op him oan. Nou wie it al nüver, mar Sneontomoarns wie de stadige him seis net. Dan fleach en draefde er en sette de grauwe hüd der op. Hy die dan moarns faek mear as de oare fiif byêlkoar. Stienstra hie wolris sa laitsjende wei sein„As Knilles alle dagen sa hurd skripte, nou dan fjochten de bazen om him”. It soe moai grif altyd so bleaun wêze, as net De winter wie lang, mar ek strang west. Earst in tige wiete rite en doe wie ‘t bigoun to winterjen. Dat om Sintneklaes hinne, siet de boel al ticht, De Sneqns nei Allerheiligen krige de stadige diep wurjc foun it seis tige dierbar, hwant al in deimanich efterelkoar y^ier _T wiet en forklomme tfafis kommen. En (Jat smakke him mar min, Dat doe 't de baes him sein hie: „Hjoed foar ’t lést”, nou hy hieinwindichwillehawn. Jonge noch ’n ta, hwat briek der nou wer in moaije tiid foar him oan. Gjin wurk hawwe. Moarns hwat lang lizze en jouns net to let üt 'e wei. Sa oerdei hwat omhingje, ris in eintsje rinne, alteast as ’t waer hwat gaedlik like, en fierders hwat léze. As Luts dan jouns fan ’t arbeidsjen thüs kaem, hie hy de kofje brün en it wie al folie dat er dan sei„Kom leave, mar gau hwat yn 't hoekje. Silst dyn nocht ek wol wer'hawwe tink“. Sa foar en nei krige er dan ek noch meilijen mei him seis. Hy bigoun dan „Foai, foai, hwat al in rare wrald, net leave. Hwat is 't al djip üngelokkich, dat in soune sterke keardel lyk as ik bin, nou dei yn dei üt sünder wurk omrint en dat syn wiif der op üt moat om de kost ta fortgjipjep. Jïinapd is 't, Tonei mear. athletiek. OFFICIËLE MEDEDELINGEN BURGERLIJKE STAND. Zie advertentie en raambiljetten! vrolijker i was: 45 d. Velde) PLAATSELIJK NIEUWS. en een d - j tot ier tot >er de te aan Inzending van advertenties uiterl£jk Donderdagsmorgens Advertentietarieftot 5 mm. 60 cent elke mm. meer 6 van buiten Friesland 8 Contracten volgens algem. regeling tst te en ;en tt- 2 na be- •en m? :ijd md ;id. lad oit ar- ral Bte te ers ze vas ral uw >it. ze 'as. het □u- lig- ou- fde itie die C^at ne- ur- on een d. ta li- op Li. T- de ite en iet 5t- ch al 13? ag. ze er- iist nu ar- oen ze est, op jfel Jan ij» an ea n- d, id. de gelden. die zoveel van het uit- het uitge- Verschgnï eenmaal per week Uitgave: Fa. T. GAASTRA B te Workum - Tel. 45 Postrekening 82259 Noord A 47 - Telef. 138 Ook verhuur zonder chauffeur im woonachtig te Workum. werden dit jaar wissel- aan de eerst- WORKUM. Geslaagd te Wageningen voor Ingenieur Nederl. Landbouw onze stadgenoot de heer P. Gaastra. Gemeente Workum. van 27 Juni tot en met 4 Juli 1951. Geboren: Maria Beudina dv Johannes Westra en Johanna Margaretha Muller. Gehuwd en overleden: Geen. Abonnementsprijsf2per halfjaar per post f2.20 Vriéndelijk verzoek. Graag vestigen wij op <J$ze plaats aller aandacht op de advertentie betreffende de Zendingsdag op 11 Juli. Eén spreker komt voor de binnenlandse actie, de tweede spreekt uit zijn rijke ervaring in Indonesië en is voor de Classis geen onbekende. Bovendien is men dit jaar in de gelegenheid kennis te nemen van wat de „Zento” te zien geeft en zal het gesproken woord op velerlei wijze gestalte krijgen. Nu is een opwekking toch overbodig? De Zending kan Uw bijdrage niet missen, zij heeft ook Uw meeleven nodig. Meldt U present De Class. Zend. Commissie. weer na-oorlogse concoursen, welke te zijn gehouden, was het best mis. Bergsma was binnengedragen de doktoren onderzocht wondingen gelukkig tnag opnieuw een de ouders om prenten, dat ze steeds goed moeten uitkijken. SPORTNIEUWS. 30 Juli. Zo was dan de lang verwachte dag gekomen en om twee uur Zaterdag middag stelden de leden der „S. V. W.” zich op het Dwarsnoord op, voor de optocht door de stad, voorafgegaan door onze plaat selijke muziekvereniging „Crescendo”, die haar gewaardeerde medewerking verleende. Na een tocht van bijna een uur marcheerden ze tegen drie uur het sportterein op, om na de officiële opening een gedeelte van deze middag voor hun rekening te nemen. Wegens ziekte van Burgemeester Russchen verrichtte wethouder Niemant, verdriet de opening, waarbij hij wees op het grote be lang dat een ieder heeft bij een goed sport veld. Spr. schetste enkele moeilijkheden die zich hadden Voorgedaan, waarvan o.m. het gevolg was dat het terrein niet reeds vorig jubileum was met de fraaie Workum, het Burgemeester Veen plantsoen een inrijhek nu de afsluiting van het de achterkant tevens de ingang het nog nooit gelukt een overwinning in Wor kum te behalen. Ook deze keer werd deze traditie niet gebroken, daar Workum met 10 won. Achteraf mag men zich wel afvragen hoe het mogelijk was dat W.Z.S. steeds weer iets op haai- weg vond, dat zeker schijnende doel punten voorkwam. Op de bovenzaal vond nog een slotstuk van viering van sportterrein. POSTDUIVENNIEUWS. Zondag werden de oude duiven om half acht te Wurzburg in vrijheid gesteld voor een afstand van 473 K.M. Het was mooi vliegweer en de eerste vogel die een snelheid van ruim 1100 M. per minuut behaalde, kwam kwart voor drie op haar hok aan, met een voorsprong van 16 minuten op no. 2. Kampioen Midfond werd een duif van IJ. Flapper die niet minder dan 2888 punten op deze afstand behaalde. De uitslag van Wurzburg IJ. Flapper 1, 3 R. Blom 2, 8, 10, 19 L. Slootjes 4, 13, 21 Jac. Wiersma 5, 6. Gebr. Nijenhuis 7, 12, 18 P. Venema 9, 11, 14, 16, 25 E. Eiling 15, 17 P. Veldman Jzn. 20, 22 Gebr. Wiersma 23, 26 M. Vlas 24. Te Deventer werden de Jonge duiven gelost om 8 uur, afstand 90 K.M. Even voor half t^en kon de eerste ring geklokt worden, dus jets meer dan 60 K.M. per uur was de be haalde snelheid. P. Venema 1, 6, 7, 11 E. Eiling 2, 3, 5 L. Slootjes 4 Th. van der Meer 8, 12 M. Vlas 9, 10. INTERNATIONALE VOLKSDANST EEK. De Nederlandse Volksdansvereniging orga niseert van 8 tot 15 Juli een Internationale volksdansweek. Zij hoopt hiermede in ons Ignd meer belangstelling te wekken voor de volksdans in het algemeen en beoogt daar naast de volksdansers uit diverse landen in nauwer contact te brengen met groepen hier te lande. De buitenlandse groepen, die te gast zullen zijn in diverse steden, zijn: Zweden, Noren, Schatten, Belgen en Fransen. De Zweeds^ groep zal te Leeuwarden gast zijn van de Leeuwarder muziekschool aldaar. Het programma vermeldt naast een boottocht een bustocht door Friesland op Donderdag 12 Juli a.s. Op deze tocht zal men ook Workum bezoeken, waar het gezelschap door het ge meentebestuur zal worden ontvangen. Als men zich die dag aan het tijdschema weet te hou den wat in de regel tegenvalt dan kunnen we deze Zweedse volksdansers om 11 uur in Workum verwachten. Na de ontvangst door het gemeentebestuur, dat zijn gasten in „De Wijnberg” op koffie met koek zal onthalen, zal als de tijd het toelaat, op de Markt een vqlksdansdemonstra- tie worden gegeven in nationaal costuum. Als het schema goed wordt afgewerkt is de demonstratie hier tussen half twaalf en twaalf uu’. Na een bezoek aan Hindelopen vermeldt het programma nog een bezoek aan de Volks hogeschool te Bakkeveen, waar de thee ge bruikt en gedanst zal worden, ontvangst door het gemeentebestuur te Beesterzwaag en volks- dansdemonstratie in het openlucht-theater aldaar. ZANGCONCOURS. De 4e Juli heet in Amerika: Indepen- dence-day, de dag waarop de Onafhankelijk heidsverklaring werd getekend, nu precies 175 jaar geleden. Elk jaar wordt daar de 4e Juli als nationale feestdag gevierd en dat is op een zomerse dag een geweldige ge beurtenis. Ook in Workum werd op 4 Juli een feest dag gehouden, hoewel de aanleiding daartoe veel bescheidener was, nl. de viering van het eerste lustrum van het Chr. Mannenkoor „Laus Deo.” Wekenlange voorbereidingen voerend comité waren nodig voor schreven zangconcours. Spontaan hadden ingezetenen geld beschik baar gesteld voor het garantie-fonds en de aangifte van koren overtrof de verwachting. Voor ’s avonds was een contract afgesloten met het Haagse gezelschap Manlalika. Alles was dus gereed om een zangfeest te houden dat in alle opzichten volkomen zou slagen. Voor de jury waren de heren Jac. N. D. Hoogslag te Epse bij Gorssel, P. Nauta te Sneek en P. Everaarts te Groningen aange zocht en bereid gevonden om de prestaties der koren naar waarde te belonen. Een 30-tal ere-tekens waren spontaan ter beschikking gesteld, kortom de vorig jaar gebruikte slag zin „het feest slaagt” kon ook hier weer gebruikt worden. Als... Juist, als ook het meegewerkt had. Maar zoals bij alle Workum LET OP HET VERKEER. 2 Juli. Hedenmiddag geraakte de geveer 4-jarige Harry Mast bijna onder groentenauto van elders. Nadat hij bij fa. en daar door was, bleken de ver- mee te vallen, maar ’t waarschuwing wezen voor hun kleuters terdege in te voorzichtig moeten zijn en Z ATERD AC-EBE ERCOMPET1TIE. De sympathieke Zwolse club W.V.F., die zich hier enkele weken geleden met een ge lijk spel tegen Workum in de halve finale van de bekerwedstrijden wist te plaatsen, heeft Zaterdag op een neutraal terrein de Rotterdamse voetbalclub T.O.G.R. ontmoet. Deze wedstrijd eindigde in een gelijk spel 11 en ook de verlengingen van totaal 30 minuten (na viermaal doelwisseling) brachten geen wijziging in de eindstand. Hoewel geen mooi middel om. de winnaar aan te wijzen, moest elke ploeg vijf strafschoppen nemen. De Rotterdammers plaatsten hiervan drie voltreffers, maar W.V.F. wist behoudens één alle ;,goed te plaatsen, zodat ze in de finale haar kracht mag meten met de andere fina list: „Zwaluwen” van Vlaardingen, die met 53 won van Kennemerland. Waar deze wed strijd a.s. Zaterdag gespeeld zal worden, is nog niet bekend. Als bijzonderheid kan worden gemeld, dat dit de eerste keer in de geschiedenis van de bekerwedstrijden is, dat een club uit onder-afdeling het tot de finale weet brengen en onwillekeurig denkt men er dat de Workumers hun plaats hadden kunnen innemen als de afgemeten corner niet zo feiloos ingekopt ware. Echter zonder afgunst, want juist daardoor voelen we ons enigszins ver want aan W.V.F., wensen hun succes toe en geloven ook dat er een kansje voor hen in zit, daar T.O.G.R. als de sterkste ploeg van de halve finale werd beschouwd. IIEAMIEL-ZEIL WEDSTRIJD. Ter gelegenheid van de Heamieldagen, die vorige week in Bolsward werden ge houden, was ook een langebaan zeilwedstrijd georganiseerd, waarvoor een 35-tal deelnemers aan de start verschenen te Heeg. De route ging over Heger-, Zand- en Gaastmeer en Oudtgaster Brekken naar de Spoorbrug te Wofltum, daar het traject WorkumBols ward door de ongunstige wind niet gezeild kon worden. De volledige uitslag laten we hieronder volgen, daar in alle klassen stadgenoten wer den geklasseerd. Klasse I 16 vierkante Meter eenheidsklasse: 1 O. de Roos; 2 S. A. Visser; 3 H. S. Schaap. Klasse II 16 vierkante Meter toerklasse: 1 G. Wuring, Sneek; 2 K. S. Bokma, Nijhui- zum; 3 D. Kaastra, Sneek. Klasse III Gemengde klas met 16 vierkante Meter of meer doek: 1 J. Dijkstra; 2 Gos- liga, Bolsward; 3 F. Gerlof, Sneek. Klasse IV Gemengde klas minder dan 16 vierkante Meter doek: 1 P. Koopmans, Hin delopen; 2 Wiersma Jr., Sneek; 3 F. E. Robijns. Zonder plaatsnaai Voor het eerst bekers als prijzen uitgereikt aankomenden. van het terrein prees van de Nederlandse Heide noemde het een gemeente- Bij de te Harlingen gehouden compe titie wedstrijden kwam onze stadgenoot Cor Hunia uit op de 1500 M. heren. Ondanks dat Cor 60 M. voorgift moest geven, wist hij deze race te winnen in de tijd van 4 minuten 33.7 sec. Ook in Groningen kwam Cor aan de start en plaatste zich in een tijd van 4 minuten 20.7 sec. over de 1500 M. als zeer goede tweede achter de bekende loper Boffel. Uit een loodgrijze lucht plensde over vloedig verfrissing of beter gezegd: ver kleuming neer; regen, als maar regen. Wat een teleurstelling voor hen, die zoveel tijd en moeite aan het organiseren van deze dag hadden besteed. Alle arbeid was ge lukkig niet tevergeefs geweest, maar met een koesterend zonnetje was het natuurlijk veel vrolijker en drukker geworden. De vereni gingen, die kwamen om er ook eens een dagje tussenuit te zijn, deden hun best de moed er in te houden, maar er viel te veel letterlijk in ’t water. Het pleit voor velen, dat de humor niettemin rijk werd rond gestrooid, hoewel het geen pretje was in natte kleren en met doorweekte schoenen te blijven rondlopen. Tegen halfdrie zagen we al weer een bus met een zangkoor uit Noord-Holland vertrekken en heus, men kon ze geen ongelijk geven. Och wat geeft het om nu nog meer klaag liederen aan te heffen, laten we maar over schakelen op het concours om U te vertellen hoe het daar in z’n werk ging en wie uit eindelijk de prijzen mee naar huis mochten nemen. Wegens afwezigheid van Ds. B. Fabrie, werd het zangconcours geopend door Ds. E. Verburg. Na voorlezing van enkele verzen van Ps. 104 en gebed, heette spr. allen harte lijk welkom. De kunst van het zingen mogen we wel zien als een gave en daarom kunnen we ook dankbaar zijn dat we die mogen beoefenen. De uitslagen van het dagconcours laten we hieronder volgen, met tussen haakjes de dirigenten. 4e afdeling. De Volharding, Rotstergaast (J. v. i 314 pnt, 2e prijs. Looft den Heer, Den Helder (J. Jongbloed) 357 pnt, le prijs. 3e afdeling: Meisjeskoor Zanglust, Workum (Tj. v. Velde) 280 pnt, 3e prijs. Doarpssang Gods eare, Ferwoude (B. Sijpersma) 352 pnt, le prijs. Mannenkoor Expanja-Cantat, Par- rega (Tj. H. Bleeker) 331 pnt, 2e prijs. Scheppingsgave, Metslawier (A. van Lune) 347 pnt, le prijs. Sursum Corda, Anna Paulowna (B. J. van der Veen) 342 pnt, le prijs. De Lofstem, Hyppolitushoef (C. Bron- ner) 282 pnt, 3e prijs. 2e afdeling: Doopsgezind Kerkoor, Workum (D. Lümer) 319 pnt, 2e prijs. Zingt Hem ter eer, Wor kum (Tj. v. d. Velde) 307 pnt, 2e prijs. Us Nocht, Scharsterbrug (W. de Vries)) 339 pnt, le prijs. Zanglust, Julianadorp (J. Jongkees) 327 pnt, 2e prijs. De Lofstem, Den Oever (B. J. v. d. Veen) 361 pnt, le prijs. Ora et Labora, Den Helder (J. Jongkees) 314 pnt, 2e prijs. le afdeling: Franeker Klein Koor, Franeker (E. D. Looijenga) 382 pnt, le prijs met lof van de Jury. Hosanna, Franeker (M. Veenstra) 353 pnt, le prijs. Us sj ongen, Burgwerd (S. Hoek stra) 368 pnt, le prijs. Zingt den Heer, Workum (B. Pruiksma) 407 pnt, le prijs met lof van de Jury. Chr. Leeuwarder Mannen koor, Leeuwarden (G. Hofma) 337 pnt, le prijs. Chr. Gemengd Koor, Bolsward (A. Kor- nelis) 328 pnt, 2e prijs. Eendracht Abbega (S. Hoekstra) 391 pnt, le prijs met lof van de jury. Afdeling Uitmuntendheid: Gode zij d’ Eer, Makkum (B. de Vries Jr.) 343 pnt, le prijs. Geref. Kerkkoor, Koudum (J. Hoekstra) 334 pnt, 2e prijs. De directeursprijs werd toegekend aan de heer B. J. van der Veen, Den Oever. Aan de Ere-wedstrijd werd deelgenomen door het hoogst geplaatste koor in elke afdeling. Bij de beoordeling werd rekening gehouden met de afdelingen waarin de ver enigingen bij het concours optraden en nu werd aan ons plaatselijk koor Zingt den Heer de le prijs in de Ere-wedstrijd toege kend. 2. Doarpssang ta Gods Eare, Ferwoude; 3. Gode zij d’ Eer, Makkum; 4. Looft den 5. De Lofstem, Den Heer, Den Helder Oever. Het was trouwens een zeer geslaagde dag voor de leden van Zingt den Heer, daar ze door het behalen van het hoogst aantal punten in het bezit kwamen van de medaille, beschikbaar gesteld door de Commissaris der Koningin in de provincie Friesland, terwijl de burgemeester ’s avonds voor hun presta ties in de Ere-wedstrijd nog de fraaie plaquette, geschonken door het gemeentebe stuur, aan hun directeur de heer B. Pruiksma, overhandigde. van Hotel „De Wijnberg” gezellig samenzijn plaats als deze feestelijke sportmiddag ter de officiële opening van het jaar onbeperkt in gebruik kon worden geno men, zoals toen verwacht werd. Na woorden van dank aan die instanties die aan de totstandkoming hadden mede gewerkt, wenste het gemeentebestuur dat dit terreinen-complex «steeds door de gebrui kers met zorg zal worden behandeld, waar mee de heer Niemantsverdriet dit sportveld voor geopend verklaarde. Namens de commissarissen der Nutsspaar- bank sprak de heer IJ. Oosten. Ter gelegen heid van een aanwinst voor Oppedijk van aangeboden en plantsoen aan vormt van het sportterrein, meenden de Spaarbankcommissarissen ..dat ook dit hek voor hun rekening behoorde te komen. Na waarderende woorden over dit mooie sport terrein, sprak spreker de wens uit dat deze verbetering aan haar doel mag beantwoorden. Met woorden van dank voor wat het ge meentebestuur voor de lichamelijke opvoe ding doet, bood de heer H. Wildschut een medaille aan namens de Chr. Gymnastiekver eniging „Excelsior” als inzet voor de Jun. A wedstrijd. De mooie ligging de heer Prumel Maatschappij en lijke aanwinst. Met welgekozen woorden dankt de voor zitter der S.V.W., de heer J. Stam, de sprekers, vooral B. en W. en de raadsleden voor het beschikbaar stellen van Voorts 'dankte hij de leden, avonden hadden gewerkt om de terreinacco- modatie te verhogen en beval terrein en kleedgelegenheid in de voortdurende zorgen der leden aan. Zowel voor als na de eerste helft van de voetbalwedstrijd der Jun. A, kwam de afd. Gymnastiek een demonstratie geven, die goed in de smaak viel. O.a. werdenring-, brug-, hoepel-, rhythmische oefeningen uit gevoerd. Zeker kan gezegd worden dat er een vooruitgang te bespeuren valt. De Jun. A wedstrijd viel ijts tegen. Jam mer dat Workums eerste doelpunt ontstond uit een onnodig toegekende strafschop. De uitslag bleef tenslotte 22 en zo is nog niet uitgemaakt wie de sterkste Jun. A ploeg heeft van de Zaterdagmiddag competitie, Workum of Blauw-Wit. Ook de handbalwedstrijd Fries elftal Olympus 1 viel tegen. Olympus had haar eigen elftal, terwijl de anderen niet op- elkaar waren ingespeeld. De Workumer speel sters deden het maar best, ook de gescoorde doelpunten kwamen alle van hun schoten. Tot nu toe was het W.Z>8. van Sneek

Friso nl | 1951 | | pagina 1