m. i. E. Ruitenboer NIEMAND TROMP. Firma I. v. d. Molen, WESTERHOFs THEE. Zonerprijzen Wiliwlmina-Nootjes Wilhelmina Eierkolen Brandeüburgh, Boschma Co Zaterdag 26 Augustus 1822' annex REOLAMBKOLOM. MEUBELFABRIEK „NEDERLAND 20 22 Pecco 24 Roodzak 28 No. 3 China Souchon 36 40 Imperial Pecco NIEUWSTIJDINGEN. I Broken Pecco Olficisol Orgasii der Gemeente 88e Jaargang 95 id. FEUILLETON an (Nadruk verboden.) EEN QUAEST1E VAN VERTROUWEN. BETIMMERINGEN. KANTOORINSTALLATIES. Q O U O H verzuime heden (ZATERDAG) een be zoek te brengen aan de bekende Zaak van Prijken per ons i 51) AOfAH O Plll1 O i Uit Londen wordt gemeld, dat Duitschland GRONINGEN WESTER81NGEL J A. HUIZINGA O Telefoon 118. Franco levering jnt. n 'o. ok getroffen werd. HOOFDSTUK VII. lentenacht, Wordt «ervolgd i i i NIEUWE SIEEEEH COURANT SHEERER- COURANT en WYMBRITSERADEEL ties. JJan maakte eindelijk Nap een einde aan de spanning, die pijnlijk geworden was. ..Hei, Bertie,” zeide hij en liet zijn hand gezegd, dat de ondergang van de klein-industrie in de tabaksnijverheid onherroepelijk vaststaat, indien de banderolles met haar rompslomp in de Tabakswet gehandhaafd blijven, en den mi nister van financiën wordt verzocht, te bevor deren, dat de wet zoodanig worde gewijzigd, dat de belasting wordt geheven op de ruwe tabak. Abonnementp«r j&tï f 2.50 fr p, poet f 3.60 Buitenland f8.alle* bij vooruitbetaling. Losse Noa. 5 et. Advertentlên 10 et. p. regel. Inge zonden Mededeelingen dubbel tarief, bij Abonnement belangrijke korting Kleine Adv, kunnas ingenondea wor den op don dag dor uitgifte, tot 10 uur. gld. bij verllea van een wijavinger. en Ir. ;r- :ts ik- ms door ETHEL M. DELL ik rd, P- St? je- rel de :je ch t.” int de i. ng ir- rer m, tk- ig. ‘H, en de ad gd ijn De Tabakswet. Het comité van actie van kleine fabrikanten in de sigarenindustrfe heeft, naar het U. D. meldt, te Utrecht een openbare protestvergadering te gen het banderollensysteem gehouden. Nadat de heeren W. Goubitz en J. Veldkamp uit Amster- dam het woord hadden gevoerd, heeft de ver gadering een motie aangenomen, waarin wordt Was het mogelijk geweest, dan zou de arme Dot gevlucht zijn, maar daartoe werd zij te veel van alle kanten ingesloten. Boven dien had Nap haar hand uit die van zichzelf in die van Bertie gelegd, en de warme druk van den jongen man deed haar moed weer herleven. Zij wist, dat hij even verbaasd was door Nap’s onverwachte handelwijze als zij, en wilde hem tot iederen prijs helpen. Per slot van rekening was het pijnlijk oogenblik gauw voorbij. De menschen verdrongen zich met vriendelijke woorden om hen, drukten Stofvrij f 2.30 per H.L. Alleenvorkoop Kantoor 2e Oostarkade. Telefoon 53. heele verdere leven zoo zou moeten door brengen, want de berichten, die zij geregeld over den gezondheidstoestand van haar man kreeg, waren niet hoopvol. Over het geheel was er weinig verandering; een her- senspecialiteit had, hoewel het onmogelijk was iets met zekerheid te zeggen, als zijne meening te kennen gegeven, dat Sir Giles jiog jaren lang misschien zijn heele leven - krankzinnig kon blijven. Hij was de laat ste van zijn geslacht, en met hem zou de titel uitsterven. En dikwijls vroeg Anne zich - Op een steenfabriek te Spijk bij Lobith is de 16-jarige B. onder een locomotief geraakt; hij wa§ dadelijk dood. Het Petit Journal verneemt uit Lissabon, dat er bij een ontploffing in een vuurwerkfa briek te Diano de Castalo negen menschen ge dood en elf gekwetst zijn. De schade is aan zienlijk. - Het Engelsche stoomschip „Chindewara” van Bombay kwam met een opengereten boeg de haven van Hamburg binnen. Het schip was tusschen de Weser en de Elbe met het Engel sche s.s. „Marnodilo” in aanvaring geweest. Het s.s. „Marnodilo”is gezonken. De „Chindewara” had een deel der bemanning van de „Marno dilo” aan boord. Drie der opvarenden zijn om het leven gekomen. Het wrak van het gezonken schip ligt midden in het vaarwater en vormt een ernstig beletsel voor de scheepvaart. - De arbeiders aan de Eerste Ned. Rijwiel en Machinefabriek, voorheen H. Burgers, te De venter, hebben aanzegging gekregen van een loonsverlaging van 5 pet. en de wielenmakers zelfs van 30 -pet. De heer P. Leur te Opperdoes (bij Medem- blik) heeft op zijn land bijzonder zware aard appelen geteeld. Een zak van 50 pond bleek slechts 49 stuks te bevatten; één van deze aard appelen woog niet minder dan 2'/2 pond. De 22-jarige klerk W. A. D. is Woensdag nacht aan den Bosscherweg te Maastricht zoo met zijn fiets gevallen, dat hij aan de gevoTgen overleden is. Zijn lijk werd ’s morgens gevon den. Vermoedelijk is hij in de duisternis tegen een boom gereden. Valsche tabakszegels? Te ’s Hertogenbosch zijn, naar aan het „Huis gezin” wordt gemeld valsche tabakszegels in omloop. In verband hiermede moet reeds een arrestatie hebben plaats gehad. De gecombineerde actie van de spoorweg organisaties. Naar de „Tel.” verneemt omvatten de vijf organisaties van het spoorwegpersoneel, die be sloten hebben tot samenwerking in den strijd tegen loonsverlaging, uitstel der pensioenrege ling en verlenging van arbeidstijd, 47.000 ledep van het ongeveer 50.000' man sterke personeel. De actie van de organisatie zal om te begin- dan liet hij daar niets van blijken, want hij praatte kalm over hetzelfde onderwerp dotir, als waren zij niet meer dan gewone vrienden. Heel trouw was hij zijn deel van de overeenkomst nagekomen, zoo trouw, dat zij, toen zij er voorbij waren, een kil ge voel van gemis niet geheel kon onderdruk ken. Blijkbaar had hij zijn passie voor haar verstikt en misschien kwam alleen in verge lijking daarmede, zijn vriendschap haar zoo koud en afgemeten voor. Zij was blij, dat zij ten slotte op Baron- mead waren. Het was, alsof zij in den vollen zonneschijn kwam, toen zij Lucas’ kamer binnenging en zijn hartelijk welkom in haar hart voelde. Lang bleef zij met hem praten. Hier was inderdaad een vriend, een vriend, om te vertrouwen, een vriend, om lief te hebben. Hij mocht dan, zooals Nap zeide, voor iedereen een bijzondere en speciale vriend zijn, intuïtief wist zij, dat haar vriend een hoekje voor haar bewaarde, dat uitslui tend het hare was, een veilig toevluchts oord, waarin zij voor het eerst bescherming gevonden had op dien avond, die nu al zoo ver achter haar scheen te liggen, toen hij haar in zijn arm gehouden had, haar ge troost had, als was hij een vrouw geweest, en dat zij wist, dat altijd voor haar open stond. ’s Middags was er een slotrepetitie, die opmerkelijk vlot van stapel liep. Anne had slechts een kleine rol, en toen zij klaar was met repeteeren, ging zij terug naar het huis, om Mrs. Errol te zoeken. Zij had order ge geven om de brieven, die in haar afwezig heid mochten komen, te laten brengen; ze vond er drie in den hall. Zij nam die mee en ging naar de muziekkamer. Daar vond zij Lucas, die bezig was zijn correspondentie na te kijken. (Hollands beste Aothraciet) gezuiverd en gezeefd Afmeting 30/50 f 4 00 per H.L. Afmeting 20/30 f 3.85 per H.L. ken aan een hevige influenza, doch daarvan in ander opzicht belangrijk afweek. Dezer dagen moet op het pathologisch labo ratorium onder leiding van dr. Vervoort, echter de vermoedelijke ziekteverwekker geïsoleerd zijn, meldt de „Deli CL”, een bacil van een be kende soort, die heel wat ziekten op haar kerf stok heeft en die in sommige gevallen door mus kieten .wordt overgebracht, zoodat thans naar geïnfecteerde muskieten gezocht wordt. Naar het blad verneemt, zal deze nieuwe ziekte, die tot nu toe gelukkig nog geen veront rustende afmetingen heeft aangenomen, een dezer dagen op een periodieke bijeenkomst van den medischen kring besproken worden. In verband met de familie van deze ziekte verwekker meent men ook reeds het daarvoor aangewezen geneesmiddel te kennen, dat bij enkele ziekten door overeenkomstige bacillen veroorzaakt, zich als het daarvoor aangewezen geneesmiddel heeft betoond. De Duitsche uitverkoop. De Berlijnsche correspondent van het ,,Hbl.” meldt, dat er dagelijks groote scharen vreemde lingen, o. w. tal van Nederlanders, naar het be zette gebied trekken, om daar profijt te trekken uit de daling van de mark en alles koopen, wat ze machtig kunnen worden. Hun aantal wordt op 200.000 geschat. Naar uit Keulen verluidt, trachtten de zaken zichzelf te beschermen, door de prijzen der arti kelen voor buitenlandsche koopers, die niet tot de bezettende macht behooren, met 50 tot 100 pet te verhoógen. Daar deze maatregelen ech ter niet hielpen, hebben een reeks Keulsche fir ma’s hun zaken voor buitenlanders gesloten. De Keulsche burgers, de vakvereenigingen en coö- peratie’s dringen op krachtige maatregelen aan, ten einde paal en perk te stellen aan den Duitschen uitverkoop, welke in omvang dien van het vorig jaar overtreft. KORT GEMENGD. - Bij de familie te Hilversum is bericht ont vangen, dat de heer W. Draafsel, werkzaam bij het Europeesch lager onderwijs te Soerabaja, bij een motorongeluk om het leven is gekomen. De heer Draafsel vertoefde nog slechts weinig we ken in Indië. Maaiidag kwam een opperman met een vracht steenen te Schagen in aanraking met den electrischen draad. Hij sloeg achterover van de ladder en bleef op de plaats dood. De ongeluk kige laat een weduwe met 7 nog jeugdige kin deren na. geweest zijn. Doch nu ging zij, gerustge steld bovendien door Anne’s aanwezigheid, mede. Het was vol in den hall met gasten, voor wie Mrs. Errol, geholpen door Bertie, die voor dat doel uit zijn studeercel afgedaald was, thee schonk. Bertie’s studies waren oorzaak, dat hij niet in het stuk meespeelde. Mogelijk had ook het feit, dat Nap met de leiding belast was, tot dat besluit mede gewerkt. Op den arm van Lucas’ stoel zat hij een kop thee te drinken, toen Anne, on middellijk gevolgd door Dot en zijn broer, binnenkwam. Instinctief keek hij om, want in het geroezemoes van de stemmen en van het gelach kon hij hen niet hebben hooren binnenkomen. Hij keek, staarde, stond op en zette zijn kopje neer. Toen Nap, met Dot nog aan zijn hand, naar hem toekwam, werd hij doodsbleek. Er volgde een benauwende stlite. Zij vormden het middelpunt van allen, het mid delpunt van belangstelling, het middelpunt van een onzichtbaren maalstroom van emo- hem steeds als een goed vriend behandelde, bezig hielden. Haar wereld was heel tyein fabriek in Leiden mee te dekken. t Uit Londen wordt gemeld, dat Duitschland Bekl. had steeds aanteekening van de door in den laatsten tijd de voornaamste kooper is hem gepleegde malversaties gehouden. Volgens van oude Engelsche schepen, zoowel vracht- als zijn zeggen had hij dit gedaan om later, als de passagiersschepen. Herhaaldelijk is het voorgekomen, dat se cretarissen van huurcommissies als pleitbezor gers optraden voor andere huurcommissies of voor den kantonrechter. Naar het „Centrum” verneemt, is dezer dagen een circulaire van den minister verschenen, waarbij dit optreden voort aan verboden wordt. Van den Engelschen schrijver Nat Gould kwam dezer dagen een nieuw boek van de pers, „Sold for a song”, waarvan, naar de uitgever meedeelt, reeds 20 millioen exemplaren zijn ver kocht. De dezer dagen als vermist vermelde 14- jarige F. J. H. is in de omgeving van Breda door de politie opgespoord en naar de ouderlijke woning in Den Haag teruggevoerd. Te Workum is Maandag het in staat van ontbinding verkeerende lijk van een man in bad- costuum aangespoeld. Woensdagavond is de 16-jarige L. D. G. uit Sliedrecht, werkzaam op een baggermolen in de Lek bij Nieuw-Lekkerland, toen hij in een roeiboot wou stappen, te water gevallen en verdronken. 1£ gld. bij verlies *3 ven een vinger DRIE BELANGRIJKE VRAGEN. Li Worden nier-waarschuwingen begrepen? Be- seft men het gevaar? Zou het niet verstandig zijn om een bewezen weerstandsmethode aan te j nemen? I Rugpijn, duizeligheid, prikkelbaarheid, sla- i peloosheid, urinekwalen, i-- loome dagen en slapelooze nachten, stijve en -1-J - 1-11-- dat zijn de waarschuwingen. En gevaar volgt 4 spoedig, want verwaarloozing doet ernstiger ver- icc„,ng Sïll,v„„v „v schijnselen ontstaan als rheumatiek, vorming ringsbank. B. en W. zijn van meening, dat dit van steen, spit, ischias, graveel, nier- en blaas- vorderingsrecht niet bestaat, en de gemeente- ontsteking, waterzucht en urinezuur-yergiftiging. raad heeft besloten zich tegen een door den De weerstand hangt af van de volkomen fil-D tratie van het bloed door de werkzaamheid der j heer Bultman ingestelde rechtsvordering te ver weren. Een verzoek van de Vereeniging tot stichting van chr. kweekscholen om verstrekking van gel den voor aanschaffing van nieuwe schoolmeube- "len, wegens het inrichten van een schoolklasse in een bestaand lokaal, werd afgewezen. Tot keuringsveearts werd benoemd de heer J. was. Dacht hij er aan, vroeg zij hun de hand, plaagden hen, schenen zich hand was ze zich af gaan vragen of zij haar zich af, toen zij er langs kwamen. Zoo ja, Hij sloeg zijn hand om de hare en draaide zich om. „Je kan me precies zoo noemen als je wilt. Zeg maar gerust, wat je voor den mond komt. Je mag me zelfs slaan, als je daar zin in hebt een voorrecht, dat ik maar niet aan den eersten den besten toe sta. Je zult mij misschien niet gelooven. Dat doen maar heel weinig menschen. Maar het spijt me vreeselijk, dat ik dien dag me zoo schandelijk gedragen heb. Ik ben nu een maal geen koopman in verontschuldigingen, maar wanneer ik u zeg, dat er dien dag iets was, dat me vreeselijk hinderde, zult u mis schien edelmoedig genoeg zijn, het mij te vergeven. Ja?” z.c.uc ...j z-.j.. Bij die woorden keek hij haar recht in de krachtig op Berties schouder vallen. „Ik heb oogen. Er lag in zijn blik iets zoo droefgees- daar zooeven van je engagement gehoord, tigs, dat haar warm-voelend hart er door t Van harte hoor! En dat jij en Dot je heele getroffen werd. verdere leven zoo gelukkig mogelijk mogen „Natuurlijk,” zeide zij impulsief. „Laten zijn!” we in het vervolg-vrienden zijn, goed?” Hij drukte haar hand, dat zij de beentjes voelde .kraken. „Willen we nu thee gaan drinken? Gaat u mede, Lady Carfax?” „Ik ben niet toonbaar,” protesteerde Dot, zich verzettend. Haar hand nog steeds in de zijne, trok hij haar mede. „Niet zoo menschenschuw, meisje-lief. Je ziet er best uit! Wilt u voor gaan, Lady Carfax? In den hall!” Tegen haar zin gaf Dot toe. Zij had niet hel flauwste vermoeden van wat hij van plan was, anders zou zij niet zoo gewillig zaken beter gingen, het ontvreemde weer aan te zuiveren. Het O. M. meende echter, dat bekl. veel te veel heeft gespeculeerd. Zeer veel spaarders zijn gedupeerd, zoo erg, dat zij zonder hulp tot armoede zouden verval len, terwijl bekl. zelf een luxe-leven leidde. Spr. was van oordeel, dat, waar over zooveel men schen leed is gebracht, de straf niet gering moet zijn. Geëischt werd dan ook 4 jaar gevang. Een nieuwe ziekte. Het heeft reeds eenigen tijd in medische krirr- gen de aandacht getrokken, dat zich te Medan, misschien ook in de omstreken eenige gevallen van een ziekte hebben voorgedaan, die, noch clinisch, noch bij laboratoriumonderzoek was thuis te brengen. Een ziekte die vooral met nen bëstaan \7i tï^het^ ve\-7preide“ii van een^gë- meenschappelijk manifest, het houden van ge meenschappelijke vergaderingen (alleen St. Ra- phaël zal hieraan niet deelnemen) en een groote demonstratie in Den Haag, waaraan leden van alle organisaties zullen deelnemen. De niet-gesloten overwegen. Te Barneveld is een vrachtauto bij het pas- seeren van een niet-gesloten overweg, door de locomotief van een locaaltrein gegrepen en ge deeltelijk verbrijzeld. Er hadden geen persoon lijke ongelukken plaats. De bedreiging van het Gooi. Ook de Hilversumschë gemeenteraad heeft zich tegen de uitvoering van de plannen eener electrische spoorwegverbinding door het Gooi verklaard en wel met 18 tegen 2 stemmen. De burgemeester meende, dat in alle opzichten dit verkeersbelang te duur zou worden gekocht. De verbinding van ’t Gooi met de hoofdstad is niet slecht, zoodat men zich in deze tijden van malaise zeker nog wel eens mag bedenken, alvorens men besluit zich zulke enorme finan- cieele offers te getroosten als voor deze zaak gevergd worden. De malaise in den groentenhandel. De kweekers in alle deelen van het land moe ten hun oogst met schade kwijt. De Kamer van Koophandel en Fabrieken te Hoorn heeft hierover in een adres bij den minis ter van Waterstaat geklaagd. De groenten, zegt 't adres, zijn zoo laag ge noteerd, dat het ter veiling brengen met loonend is, zoodat het product op het land verrot. Van grooten invloed zijn hierbij de hooge vrachtta rieven bij het vervoer per spoor. Worden deze verlaagd, dan heeft dit een gunstigen invloed op den export en dus ook op de prijzen ter veiling. In het belang van groenten- en aard appelentelers dringt de Kamer er bij den minis ter op aan, zoa spoedig mogelijk maatregelen te nemen, die er toe leiden, dat bijvoorbeeld voor den tijd van drie maanden een verlaging van 75 pet op de spoortarieven voor groenten- vervoer wordt toegestaan. De verduistering bij de Haagsche Coöp. Voorschot ver. en Spaarbank. Men herinnert zich de verduistering van f71528.93 bij de Haagsche Coöp. Voorsehotver- een. en Spaarbank. Dezer dagen stond de pen ningmeester dier instelling, die dit geld ont vreemd heeft, voor de Haagsche rechtbank. Bekl., H. J. Th. J. Zandvliet, bekende, Hij had het geld genomen om er de tekorten van zijn oprecht te verheugen, dat de zaak dezen keer genomen had. Mrs. Errol kwam op haar gewone hartelijke manier hem een zoen geven; en als slot zat Dot op den arm van den stoel van-Lucas, haar hand in de zijne, terwijl hij op zijn hartelijken kalmen toon zeide, dat hij „erg blij was, dat het eindelijk zoo ver was”. Later bracht Bertie haar in de auto naar huis en vertelde alles aan den predikant, die eenigszins verbijsterd keek,maar toch geen bezwaar tegen het publiek worden van het engagement had. Hij was een beetje af, of het haar lot zou zijn, de rest van haar wijsgeerig aangelegd, en Bertie had altijd .leven alleen te blijven. een potje bij hem mogen breken. Nap was I Niet dat zij zich in haar eenzaamheid on- de eenige van de familie Errol, voor wien gelukkig gevoelde, maar zij was nog te hij geen achting kon voelen; maar, zooals I jong om niet nu en dan de diepere roerselen Dot dien avond opmerkte, was Nap voorvan haar jeugd te voelen. En in haar vijf-en- iedereen een raadsel. Na alles wat er ge- twintig jaar had zij zoo weinig geleefd, beurd was/leek het toch hoogst waarschijn-i Doch met haar gewone zelfbeheersching, lijk, dat achter zijn cynisch uiterlijk eendie oorzaak was, dat velen haar voor koel warm hart verborgen lag. Zij wist zeker, hielden, liet zij niet toe, dat haar gedachten dat Lady Carfax ook zoo dacht, daar zij zich te veel met het verleden of de toekomst De predikant gaf toe, dat zij gelijk kon en zij stelde, zooals Nap eens gezegd had, hebben, maar nadat Dot naar bed gegaan zich tevreden met het werk, dat haar het was, zat hij, met zijn elleboog op ’t bureau dichtst voor de hand lag. Al verwarmde het geleund, lang in gedachten verzonken. dan ook haar hart niet, het belette haar om „Ik betwijfel,” prevelde hij bij zichzelf, zich droefgeestige gedachten in het hoofd „ik betwijfel of Lady Carfax weet wat zij te halen. doet. Het arme kind is veel te jong, om zoo- veel alleen te zijn.” VsrEuhijnt UlNéDA0S«6 VRIJDAGSAVONDS Uitg-av»*» Sisssi Tol af oor No. 150 Volaen» toorwMiden overeengekomen met de Hwilandsohc Alg«in**n« V«rs«- 700(1 ievene- t« Schiedam >i|n onse Abonné'e versekerd tegen ongelukken voor «VVV lange Invaliditeit. AVV Den ochtend van den dag, waarop de uitvoering gegeven zou worden, kwam Nap haar met de auto halen. Het was een heer- i lijke zomerdag; Anne wandelde in den tuin, i Hij ging naar haar toe en samen liepen zij i in de groene eenzaamheid over de komende voorstelling te praten. De uitvoering zou in het begin van JuliAl wandelend kwamen zij bij de bank gegeven worden, en Mrs. Errol had Anneonder de sering. Later vroeg zij zich af, of overgehaald dien eenen nacht op Baron- hij met opzet haar daarheen gébracht had. mead te logeeren. Langer zou ze het majo-Zij waren daar samen niet geweest sinds raatshuis nooit verlaten, omdat zij nog den nacht, toen de sering in vollen bloei grootendeels het oppertoezicht hield overstond, dien prachtigen lentenacht, dien het besturen van de bezittingen en over nacht, dat hun overeenkomst gemaakt en het werk van den rentmeester. Langzamer- bezegeld gld. Ingeval van over- |EA gld. bij verliea van 7E gld. bij verlies CA liiden binnen S0 d. IvV één hand, voet ol oog lv wan een dnim. vv Korfbal. Zondag a.s. moet „Concordia” 1 van hier uittrekken naar „U. D. I” I te Sexbierum, om aldaar tegen genoemde club een wedstrijd te spelen voor de le klas N. K. B., afd. Noord. priKKeioaarneiu, sia- j LEEUWARDEN. De heer H. A. Bultman, kas zenuwoverspanning, Heemstede, meent van deze gemeente gezwollen gewrichten en pijnlijke spieren 20.000 te kunnen vorderen als provisie, die dat zijn de waarschuwingen. En gevaar volgt hem zou toekomen voor de plaatsing van een spoedig, want verwaarloozing doet ernstiger ver-leening van de gemeente bij de Rijksverzeke- it steen, spit, ischias, graveel, nier- en blaas- I vorderingsrecht niet bestaat, en de gemeente- De weerstand hangt af van de volkomen fil- i tratie van het bloed door de werkzaamheid der j nieren. Alles zou goed gaan, indien de regels j van de natuur: gezond verstand, eenvoudig voedsel en geregelde gewoonten, werden toege- past Maar ronduit gezegd, krijgt de natuur geen voldoende kans. De nieren worden vaak tot de grens van uitputting overspannen, en dan pas denkt men na. Draal niet in twijfel. Vermijd de gevolgen van verwaarloozing. Behoed de nieren met Foster’s iersen, alhier. Rugpijn Nieren Pillen. Zij versterken de nieren, j lenigen de blaas, en hun werking doet de ver- j schijnselen, door verzwakking van deze organen veroorzaakt, verdwijnen. Foster’s Rugpijn Nieren Pillen (let er op, dat ite handteekening van James Foster op de doos voorkomt), zijn te Sneek verkrijgbaar bij de fir ma’s Joh. W. Meijer en B. Meindersma a f 1.75 per doos. i

Sneeker Nieuwsblad nl | 1922 | | pagina 1