Stming tekeer. ROL LEN B i 100 Cmfityen n. Mi55 Blanche I tof Door- loopen r a van I Qflielael Orgiu te taiHti hut Veïtdigni Officiéél gedeelte. en me Reclamed oIoiil N ie u wstij dingen O. F« J. HOFSTEDE, van 3-5 en 10 et. per stuk gemakkelijk - zindelijk. annex SHEERER COURANT en WYMBRITSERAOEEL HEERLIJK WQFS3OAG SO AUGUSTUS 1924 9 ct 8 7 40» JAARGANG a da rag De Burgemeester van Sne k. I OH o ivoles leende IJIBSn AG1 «b VBIJDAGJU V05IMS Ultfsvm Brandenburg^ Co., isrsaa T«1«!»5»ï K® 150 Vanaf 21 Augustus is het verkeer tot nadere aankondiging over de Woudvaartsbrug GESLOTëM. INSTRUMENTMAKER GED. POL Aboanemautpsr jaar f2.50 fr.p. poss f 3.60. Buitealaad f8.—, alles bij vooruftbetalilag. Lo«m Noa. 5 et. Advartenti&a10 et. p. regel. Inge- sondea Metiedeeüage» dubbel tarief, bg AboKBeinent belangrijke korting Kleine Adv. knaaon /«geronde» wer- ta «p den dag der aitgiite, tot 10 aar. SECRETARIE. Dinghies. 10 deelnemers van wie 7 de eind- Uw Winkelier 's Namiddags twee (binnenland). '/2 spel t De Secretarie der gemeente Sneek is Woens dag 20 Augustus 1924 geopend van 8jZ>9 uur voormiddags. r«art«?ria ntiën iden. jongens tot 16 jaar. Tot slot ’s avonds muziek uitvoering op de ii fBmra IN’ Jongetje verdronken. Sedert Vrijdagavond werd het 6-jarig zoontje van Jagersma uit de Houtstraat te Leeuwarden vermist. Het kind bleek verdronken te zijn. Den volgenden dag haalde de bakkersknecht B. Harms aan Camstraburen het lijkje op. Weldadigheidszegels. De minister van binnenlandsche zaken en landbouw heeft besloten dat de netto-opbrengst van de omstreeks Kerstmis te verkoolden wel- dadigheidspostzegels dit jaar zal worden be stemd voor de kinderbescherming. De minister, van meening, dat een krachtige en tijdig ingesteld propaganda aan de opbrengst van den verkoop zeer ten goede kan komen, heeft tot den Nederlandschen Bond voor Kinder bescherming het verzoek gericht zich met de propaganda te belasten. Ontwapeningsdebat. pé „Vrijz. Dem.” bericht, dat het hoofdbe stuur van den V. D. Bond bericht heeft ont vangen, dat generaal Snijders bereid is tot een openbaar debat met prof. mr. D. van Embden over beider standpunt inzake ontwapening. Als ga gsen eetlust hebt, ge u humeurig en terneergeslagen voelt, dient gij Foster s. Maagpillen te gebruiken. Dit geneesmiddel werkt rechtstreeks op de lever, regelt de gal, helpt de spijsvertering en voork2mt verstop ping Het geheel» gestel wordt versterkt door het gebruik van Foster’s Mvagpillen Prijs p«r flacon van vijftig versuikerde pillen f 0 65 in apotheken en drogistzaken. INVOER VLEESCH. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van SNEEK maken bekend, dat door hen de vol gende wegen zijn aangewezen, waarlangs het vervoer van het voor in- of doorvoer bestemde -fcvleesch naar het keurlokaal aan dg Nieuwe Vee markt voor het vereischte onderzoek moet plaats hebben: bij aanvoer van den Leeuwarderweg: langs Oosterdijk, Wijde Burgstraat, Kruize- broederstraat, Kleine Kerkstraat, Marktstraat, Oud-Kerkhof, Nieuwe Veemarkt naar Keurlo kaal. bij aan voer van den Bolswarderweg: langs Parkstraat, Wijde Noorderhorne, Nauwe Noorderhorne, Oud-Kerkhof, Nieuwe Veemarkt naar Keurlokaal. bij aanvoer van den Lemmerweg: langs Hoogend Zuidzijde, over de brug voor de Oude Koemarkt, Hoogend Noordzijde, Zuid- end, Nieuwe Veemarkt naar Keurlokaal. bij aanvoer van den Oppenhuizerweg: langs Bothniakade, Harinxmakade, Kleine pa len, Hoogend Zuidzijde, over de brug voor de Oude Koemarkt, Hoogend Noordzijde, Zuidend Nieuwe Veemarkt naar Keurlokaal. SNEEK. 12 Augustus 1924. S. Z. C. De Sneeker Zeilclub hield Zondag zijn derde wedstrijd in 7 klassen. Als eerste klasse startten de 7 meters: als altijd met een prachtige deelname. „Li” van dr. W- B. v. Feestviering „Oranje”. Het bestuur der vereeniging „Oranje” deelt ons omtrent de feestviering van den aanstaanden verjaardag van H. M. de Koningin op Maandag 1 Sept, het volgende mede: Het programma bevat de volgende punten, waarmede de geheele dag gevuld zal wezen: 's Morgens optocht met muziek. Daarna (te Voor aangifte voor de verschillende wedstrij den lette men op de bónnen enkele dagen komen- zitter en secretaris der afdeeling dus zitting in de advertenties, waarin ook de prijzen zullen het concours-comité van „Oranje Als resultaat worden bekend gemaakt. der dienaangaande gevoerde discussies is het Postkantoor Sneek. bestuur nu gemachtigd, in de le of 2e klasse een of meerdere medailles, kunstvoorwerpen of geld prijzen ter beschikking te stellen en is daarvoor een maximum-crediet van f25 toegestaan. Voor financieelen steun was in de vergadering geen meerderheid te vinden. Na ampele bespreking is vervolgens besloten, de najaarskeuring, die ten vorigen jare niet was doorgegaan, dit jaar wel te houden en als voor- loöpige datum daarvoor 15 September, de derde Maandag in die maand, vastgesteid. Slechts enkeje aanwezigen meepden met het oog op de slechte conditie van ’t vee en de geringe export mogelijkheid tot het niet houden der keurin'g te moeten adviseeren, daar het beoogde doel, be vordering' van den handel, door de genoemde oorzaken, toch niet kan worden bereikt. De overgroote meerderheid vond echter met het oog op de heerschende malaise een dergelijke reclame ten zeerste op haar plaats en dit te meer, nu het hier niet iets nieuws geldt, doch slechts in een reeds lang gevolgde lijn wordt voortgegaan. De deelneming aan deze keuring zal worden Prijs: Windlust van vait Nieveen. Jollen. 2 deelnemers". Premie Henny van J. Dorhoirt (40 sec. vóór „Us boatsje”). Wij zelf hebban er het meeste belang bij, dat U goed wordt bediend. Zegt daarom met vertronwen Geef MIJ maar en doorzitten bij fietsen (zadel pijn) kunt gij gemakkelijk en da delijk verhelpen met den alom ge prezen Akker's Kloosterbalsem. Kaatsen. Zondag had alhier op het terrein aan de Lem merweg de kermis-kaatspartij plaats uitgeschre ven door de kaatsver. Sneek, van kaatsers 3 in het partuur door elkaar loten. De deelname was schitterend, nieï minder dan 34 parturen hadden zich hiervoor aangegeven. In de eerste omloop kreeg men weinig inte ressants te zien. In de 2e omloop verloor partuur 4 tegen no. 2. Het veteranen-partuur 7 verloor met 2 spel tegen no. 5. No. 12 kon het niet bolwerken tegen no. 10. De partij tusschen 13 en 15 werd zeer wissel- I vallig gespeeld. Mede tengevolge het vele bui tenstaan van J. de Vries had partuur no. 15 in I een weinig tijd een voorsprong van 51 en I 64. Dan begint De Vries vaster aan de stuit te worden en de volgende 2 spel verovert no. 13 I achtereenvolgens, waarmee 't 5 halve spellen gelijk wordt. De Vries verknoeit dan weer twee SCHAREN, MESSEN. SCHEERMESSEN, ZAKMESSEN, uitsluitend prima kwaliteit. Voor no. 13 op 66 gelijk met een perkslag van J. de Vries. Voor no. 31 op 62 met een perkslag van Roukema; op 66 gelijk slaat Koning tegen jan de Vries aan in ’t perk waardoor de bal blijft zitten. Op 62 eindigt De Vries de partij door de bal buiten te slaan. Partuur no. 31 Roukema (W.) c. s. krijgt dus de le prijs f33 terwijl partuur 13 de 2e prijs f 18 ontvangt. ENGR0S BIJ VAN SL00TEN HARLINGEN LEEUWARDEN ne Tjotters (4.70 en 1.70 hier slaagde te Wageningen voor de acte land bouwkunde. De crisis in de Ned. Kaatsbond. Aan de oproep van de afd. Holwerd tot een vergadering op Zondag jf. te Leeuwarden ter bespreking van den toestand, hadden verschil lende kaatsliefhebbers gevolg gegeven. Voorzit ter was de heer Jouta, afgetreden hoofdbestuurs lid, die een uiteenzetting van de zaak gaf. Van belang was zijn mededeeliiig, dat de opgelegde straf zelf eigenlijk niet was aangenomen, ftaar 3 der hoofdbestuursleden zich er vóór hadden verklaard en 3 er tegen. Hij zei verder, dat het in de bedoeling van „Concordia" lag, om door middel van deze vergadering tot een oplossing te komen van het conflict, dat thans de geheele kaatswereld in beroering bracht en hij «meende, dat de beste w,eg zou zijn, een commissie van ernstige mannen te benoemeh, welke zich met het hoofdbestuur in verbinding zou kunnen stel len. Van verschillende zijden werd de wenschelijk- heid betoogd het H.B. te verzoeken een buiten gewone algemeene vergadering bijeen te roepen doch 't bleek op de vergadering niet mogelijk het benoodigde aantal van 10 afdeelingen daar voor bijeen te krijgen, daar de meeste aanwezi gen er niet als afgevaardigden van de besturen of de afdeelingen waren. Algemeen werd het nu goedgekeurd, dat een commissie werd aange wezen. De voorzitter verzocht de heeren Kiestra. Joh. Werkhoven en Steltman hierin zitting te nemen, doch de laatste meende voor de eer te moeten bedanken, waarna de heer De Vries (Minnertsga) zich bereid verklaarde deel van de commissie ujt te maken. De bedoeling is, dat de aangewezen personen als bemiddelaars zul len optreden tusschen het hoofdbestuur en de kaatsers, die zich nog met een schrijven tot de leiding in den Bond zullen richten.. Na enkele discussies, sprak de voorzitter nog gen kort slotwoord, waarin hij in het belang van den N. K. B. hoopte, dat de hangende kwestie binnen enkele dagen mag zijn opgelost Gewest Friesland K. N. G. V. Door het bestuur is besloten den Athletiekdag 31 Augustus a.s. te houden te Oranjewoud. De volgende wedstrijden zijn uitgeschreven: 1. Vcreenigings driekamp voor heeren (100 M. snelloop, speerwerpen, hinkstapsprong) in ploe gen van 4 turners. 2. Vereenigings-driekamp voor dames (60 M. snelloop, handbal verwerpen, verspringen met aanloop) in ploegen van 4 turnsters. 3. Vereenigingswedstrijd voor heeren. Helay- race over 1000 M. (le looper 100 M., 2e 200 M. 3e 300 M., 4e 400 M.). 3. Vereenigingswedstrijd voor heeren. Ralay- fetteloop 4 X 50 meter (in rechte baan, met één keerpunt bij loopster no. 3). 5. Persoonlijke wedstrijden voor heeren. 1. Hordenloop over 110 Meter, 2. Discuswerpen. 6. Persoonlijke wedstrijd voor dames. Horden loop over 60 M. Bij de vereenigingswedstrijden wordt in drie graden gekampt. Auto in brand. De vrachtrijder Fr. Dijkstra uit Beetgum reed jl. Vrijdagmorgen met zijn auto huiswaarts. Bij Marssum weigerde de auto plotseling zijn dien sten en stond bijna even vlug in lichte laaie. Het voertuig brandde geheel af. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Verzekering dekt de schade. drietal het hiervan zal winnen zijn nog al ver- j schillend. ‘De een geeft de voorkeur aan ’t par- I tuur Rienstra, dat den geheelen dag best lyeft VUU1 1JU. Jl U|J IJ-Z, LH CCI1 JJtlKMCtg V cl II 1\UII“ kema. Idem met een buitenslag van J. de Vries. treerd vee afzonderlijk en wel in de rubrieken 60'met een terugslagbal van D. v. Delden. enterstieren koeien vóór 1 Januari kalvende, K flld, bij ««zUm •M van nan ving» en D. v. No. 13. Jan de Vries, L. Koning, J. Arema. Het eerst treden n(i in ’t strijdperk de parturen 'no. 26 en no. 31. De meeningen onder de toeschouwers welk ballen, waardoor no. 15 een schoone 4 aan de telegraaf krijgt. Een paar stijve ballen door De Vries daarna opgeslagen blijven in 't perk zitten en is de stand 44 gelijk, ’t Wordt ten slotte 6—6 gelijk. Jousma slaat een groote kaats, die Jan de Vries daarna passeert door de bal boven te slaan, waarmee de zege aan no. 13 komt, No. 18 moet veld ruimen voor 19 mede tengevolge het opslaan van H. Pasma; ook het perkspel van deze speler is goed te noemen. No.. 21 is lang niet opgewassen tegen no. 23 waarin Hoek stra best werk verricht. Het partuur 26 A. Rien stra, A? Ferwerda en J. Jillings, is verre de baas over 't drietal van 27. Rienstra c. s. winnen met 5—2 en 64. Het partuur no. 30 H. de Boer, Jetle Meester en G. H. Bierma heeft weinig in te brengen tegen no. 31 Rukema (W.), E. Hoek stra en D. v. Delden. Met 52 en 64 wint no. 31. 3e omloop. Op de 3e lijst komen achtereenvolgens de par turen 33—2, 5—10, 13—19, 23—26, terwijl 31 blijft staan. In deze omloop sneuvelen 2, 5, 19, 23. 4e omloop. 31—33, 10—13, 26. Het spel van de parturen 31 (Roukema (W.) c. s.) en no. 33 is weinig spannend. De opslag ‘van Roukema is van dien aard, dat E. Piersma, G. v. d. Zee en G. Wassenaar weinig hebben in te brengen. Deze le klasser plaatst de baileii waar het hem belieft. Wel krijgen Piersma c. s. met 1’/o spet om 2 halve spellen de leiding met eeh buitenslag van Hoekstra doch lang mogen ze zich niet in deze 'voorsprong verheugen. Rou kema maakt de 3 spel daarna achter elkaar vol. Partuur no. 10 R. Karsten, G. Wenselaar en R. de Vries moeten in Jan de Vries, L. Koning en J. Arema hun meerdere bekennen, zoodat ’t drietal parturen om de prijzen uit- de volgende spelers bestaat. No. 26: A. Rienstra, A. Ferwerda en J. Jillings. No. 31 Ids Roukema, Wommels, E. Hoekstra Delden- - streep bereikten in deze volgorde: 1. Trits van gekaatst, terwijl weer anderen het op Roukema’s partuur hebben gezet, Het eerste halve spel is op 62 en een buitenslag van Rienstra voor no. 31. Op 66 gelijk tikt Jillings de bal boven en wordt het een J/2 spel gelijk, 't Volgende spel is daarna tweemaal op 66 gelijk, doordat Rien stra de kaats niet passeert en ’t volgende halve spel buitenstaat voor 31. Ook 't volgende bordje is daarna weer op 64 voor Roukema c. s. als André weer de kaats niet voorbij weet te staan. Dan brengt no. 26 ’t tot 1’/2 spel doordat op 64 jilings een groóte kaats voorbij weet te staan en Rienstra met gelijke stand een boven slag tikt. Verder weet no. 26 ’t niet te brengen. Wanneer 't weer 64 is geworden, staat Jillings „kwaad”, terwijl Ids <’t nog ontbrekende halve spel in de wacht weet te slepen op 66 dooi de bal in ’t perk terug te drijven. Partuur no. 26 A. Rienstra, A. Ferwerda en J. Jillings krijgt dus de 3e prijs f9. Het verloop van ’t spel was als volgt: No.i26: 28664884 6. No. 31 '8'6 8 8 8 4 4 8 8.» In totaal sloeg Roukema 2 maal en Hoekstra 5 nifpil buiten. Rienstra maakte 5 bovenstagen, Ids van Wommels 2. Rienstra sloeg 4 ballen buiten. Om le en 2e prijs moesten no. 13 en no. 31 de strijd aanbinden. Tengevolge de harde wind welke in deze partij in hevigheid was toege nomen, was deze eindstrijd een ware teleurstel ling. Alles werd buiten geslagen. Vooral de op- slagers van 13 brachten er weinig van terecht. Onderstaand lijstje zegt meer als genoeg. De Vries buiten en voor 10 ballen, Arema 7, Roukema 4 en Hoekstra' 2. Het partuur Kriwist het slechts tot een te brengen. Het verloop was als volgt: No. 13: 2 2 0 8 2 6 2. No. 31: 8 8 '8 6 8 8 8. De halve spellen worden als volgt veroverd: Voor no. 31 op 62 en een perkslag van Roti- opengesteM voor geregistreerd en ongeregis- kema. Idem met een buitenslag van J. de Vries. treerd Lijst van onbestelbare brieven en briefkaarten, van welke de afzenders onbekend zijn, terug ontvangen in de le helft der maand Aug. 1924 Brieven (binnenland). 1 zonder adres; J. Baum, Hommerts; H. v. d. Veer, Lisse; Lt de Haan, Lisse; Hf. Scheltema, Sneek. Briefkaarten '(binnenland). Sluismeester, Nieu- wesluis; G. A. IJntema, Amsterdam; Willem Ste- neker, Amsterdam, 1 zonder adres. Briefkaarten (buitenland). C. C. Zeverip Esq., Helsingfors; K. Braunius, Blatikenberghe; Frits Hihnfen, Hasselt (België). Voor 't getuigschrift als leider in lichaams oefening is geslaagd de heer J. Olij alhier. Voor ’t examen nuttige handwerken staag den te Groningen de dames M. F. Brouwer al hier, A. J. Oostenga, Gaastmeer, A. C. Dijkstra, Gaastmeer, J. Wagenaar, Makkum, J. de Zwart, Workum, A. Siegert, Woudsend. DEERSUM. Ds. G. K v. d. Horst, Herv. pred. te Steenbergen, zal 5 Oct. afscheid nemen van zijn tegenwoordige gemeente om 12 Oct, na bevestigd te zijn door ds. W. Banning van Sneek, alhier zijn intrede te doen. OUDEGA (W.). De heer E. Krol, h. d. s. al- melkkoeien (enters en twenters), hokkelingen en diverse stier- en koekalveren. Familiegroepen en collectieve inzendingen zullen echter niet worden toegelaten. Van kleinvee zullen geiten, varkens en schapen worden aangenomen. De keuring zal geschieden volgens het nieuwe keu- ringsreglement der Friesche Maatschappij van Landbouw door van wege het afdeelingsbestuur nader aan te wijzen keurmeesters. Voor het keu ren der geiten zullen echter de keurmeesters door het bestuur der geitenfokvereeniging wor den aangewezen. Over de financiering der keuring ontspon zich een langdurig débat. Met 19 tegen 6 stemmen bekrachtigde de vergadering echter de ziens wijze van het bestuur om, zooals tot dusverre gebruikelijk was, voor het beschikbaar stellen van medailles een beroep op openbare organen en particulieren te doen en verder het gewone inleggeld te heffen. Bij de rondvraag merkte, onder volkomen in stemming van de zijde van het bestuur, een der aanwezigen op, dat in het algemeen de land bouw zich niet in een gunstige pers mag ver heugen en verder de persorganen door het ver spreiden van opzienbarende berichten in zake veeziekte, den landbouw dikwijls ernstige schade berokkenen. Als sprekende voorbeelden wees deze opmerker op wat is geschied ten aanzien van de ziektegevallen in Drente en Noord-Bra- bant, waardoor, zooals tater is gebleken onnoo- dig en voorbarig, veel overdreven onrust is ge wekt, wat vooral op de zakenrelaties met het buitenland zeer nadeelig werkt. Het ergerlijkst vond spreker het; dat te dien aanzien door den secretaris van ’t Friesch Rundveestamboek in zijn onlangs verschenen verslag hetzelfde voor het bedrijf schadelijke standpunt wordt ingeno- men en hij vrpeg, of hierin door een actie van 't bestuur geen verbetering kon worden ge bracht. Onder algemeene instemming erkende de voorzitter de juistheid van het te terde ge brachte en zei hij actie in de gevraagde richting .volgaarne toe. Een ander lid betoogde de wenschelijkheid van krachtige medewerking der veehouders tot bestrijding van het mond- en klauwzeer door zich streng te onthouden van het ter markt bren gen van ziek of van deze ziekte verdacht vee. Z. i. is door het in den wind slaan van dezen eenvoudigen voorbehoedmaatregel den vorigen winter de verspreiding der ziekte onder het op stal staande vee in hooge mate bevorderd en zal op de door hem aangegeven wijze voor ver dere uitbreiding in den aanstaanden winter kun nen worden gewaakt. Nadat deze zienswijze van andere zijde uit voerig was bestreden, herinnerde de voorzitter aan het groote meeningsverschil in deze aan gelegenheid bij belanghebbenden en deskundi gen, waardoor uitteraard het innemen van een bepaald standpunt in hooge mate wordt bemoei lijkt. In afwachting van de resultaten der weten schappelijke pogingen, om na het ontdekken van den verwekker van het mond- en klauwzeer ook een afdoend serum tegen deze ziekte te vinden, is ook naar zijne meening elke wenk in zake hèt tegengaan van verspreiding behartiging waard, vooral nu juist door het ontdekken van den verwekker de oplossing van het bestrijdings- fi-raagstuk zooveel nader is gekomen. L. Ct. K. Edel, 2. Darling van H. Vrolijk, 3. Hurry up van K. Sevensma, 4. Pjut van T. van der Zee, 5. Reidhin van J. W v. d. Zijpp, 6. Herna van G. S. Hofstra, 7. Fluks van Dr. H. Klein. Fr. Mij. van Landbouw Afd. Sneek. In café „Knorr” had Zaterdagavond de afdee- ling „Sneek” der Friesche Maatschappij van Landbouw een algemeene ledenvergadering. Na afdoening der gewone agenda-punten werd aller eerst de houding der afdeeling vastgesteld in 10 uur) ringfjetsen in twee groepen voor school- zake het door de vereeniging „Oranje” met Sep- gaande jongens en meisjes van 10 tot 14 jaar tember te houden „concours-hippique”. Blijkens 'en vliegerwedstrijd voor jongens tot 14 jaar. mededeeling van den voorzitter was ook door de 's Namiddags twee uur concours-hippique, vereeniging voor vreemdelingenverkeer alhier de zooals reeds door advertenties en biljetten is medewerking der afdeeling voor een dergelijk aangekondigd. Om half vijf roeiwedstrijd voor plan gevraagd.'Wijl echter bij de ontvangst van ,c dit schrijven het afdeelingsbestuur reeds met de vereeniging „Oranje” in deze aangelegenheid in Marktstraat, contact was getreden kon-ten deze niet anders! dan afwijzend worden beschikt en namen voor- gid. iageval van aws» jM (jld. bij ««rilaa van gld. öij «uüm ED gld. felj vuUob van li’d» feissmn SO d, IsJv mb hand, vest ai «ag «Mi mg daim, wv «a» vijavLuger. prachtige deelname. „Li” d. Meer, Leeuwarden, liep direct uit en hield de leiding. Ze werd le in 1.29.50. 2e /.Kemphaan”, van J. N. Mulder, Grouw, in 1.33.36, 3e „Lea” van Tj. Hoekstra, Den Haag, in 1.33.39. In de 8.50 M. klasse (overdekt) waren slechts 2 deelnemers, die om de premie kampten. „Wa terrat” van A. ten Cate won deze met ruim 2 min. verschil. In de 8.50 M. open-klasse waren eveneens 2 deelnemers, van wie een al spoedig opgaf. „Gre- tha” van Q. S, Hofstra verwierf zoo gemakkelijk de premie. Van de klei M.) 5 deelnemers, bereikten slechts 2 de eind streep, van wie Marie” van A. van Dijk, Hom merts le in 1.51.42, 2e Cornelia van J. Hazelhof, Goëngarijp in 1.54.35. S. Z. C. klasse (3 deelnemers). Prijs „Oni- van D. Ferwerda, premie „Twirke” van D. Zui- dèrbaan. Gemengde klasse (handicap) 8 deelnemers. G. Velsink, premie „Aaltje” H. Molenaar, 2e premie „Mprea” van G. I Folgans vaoiwaiureaB ovarMngskonMia üeSlaMdleoSie 'WÜÜ M fc®*8®Sis«"B«eSr 4» SehleS»* ans« AboxtaFa Mrwkwrd tegen oxMg«l«kk»B AvUV tongn tevMlldftelt «“U vinden de kinderen pap van HONIG’S MAÏZENA. Dit is niet te verwonderen. Ze is fijn van smaak, voedzaam en toch licht ver teerbaar. Geeftdaarom uw kinderen pap van de echte HONIG’S MAÏ ZENA. Let op -de sluitzegels met Bijenkorf.

Sneeker Nieuwsblad nl | 1924 | | pagina 1