Uit onze Raadzaal. Nieuwstijdingen. ■niHUK SNEEKER COURANT an WYHBRITSERADEEL Bint Omni tor liaiiito Snik. KIEZEBRINK Co., 2ATEÜ0MÖ XÖ AUÖUATO» IO? Earsla Blad Ma. MST <7E gld. bij veilies CA iv -san een duim. vv Volgens voorwaarden overeengekomen met de Holiandach* Algemeen» Ver»*- 1AAA 9ld- Wi Iwesw- 1AA keriisga-Bank ta Schiedam sijn onze abonné’s veraekerd tegen ongelukken voor evvv lange invaliditeit *VV m. geschat <s>p gemiddeld f200.— per jaar. A?;' 'f' gld. iz geval van over lijden binnen 30 d. gld. bij verlies van een wijsvinger /A' - No. 1.842.73(2). Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot wijziging van het reglement van het Old Burger Weeshuis. SNEEK, 26 Juli 1927. Aan den Gemeenteraad. Bij raadsbesluit van 13 December 1917, no. 22, werd met de firma H. Brandenburgh Co. alhier een overeen komst gesloten betreffende de opneming der officiëele bekendmakingen en advertentiën der gemeente in de Nieuwe Sneeker Courant. De firma H. Brandenburgh Co. is sedert opgeheven en de Nieuwe Sneeker Courant wordt thans uitgegeven door de drukkersonderneming Kiezebrink Co. Het lijkt ons voor een goeden gang van zaken ge- wenscht, met deze uitgeefster op dezelfde wijze een over eenkomst te sluiten als indertijd met de firma H. Branden burgh Co. werd aangegaan. De nieuwe uitgeefster kan er zich mede vereenigen, dat de bepalingen van het te sluiten contract gelijkluidend zijn aan die van de oude overeenkomst. Onder overlegging van de indertijd met de firma H. Brandenburgh Co. gesloten overeenkomst stellen wij U voor het volgende besluit te nemen: De Raad der gemeente Sneek; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders van 26 Juli 1927, no. X 07.353.32(1); BESLUIT: Burgemeester en Wethouders te machtigen met de drukkersonderneming Kiezebrink Co. een overeenkomst aan te gaan betreffende de opneming van de officieele bekendmakingen en de advertentiën der gemeente in de Nieuwe Sneeker Courant, op den voet als is omschreven in het onder dagteekening van 8 Januari 1918 omtrent deze aangelegenheid met de firma H. Brandenburgh Co. gesloten contract. Aldus enz. No. X 07.352.18(5) Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aanbieding van de gemeenterekening over 1926. No. 1.773.12(4). Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aanwijzing van de plaats, waar het even tueel op te richten openbaar slachthuis zal worden gesticht. B. en W. hebben dén raad de volgende voorstellen aan geboden: No/X 07.353.32(1). Voorstel van Burgemeester :«n Wethouders tot het sluiten eener overeenkomst met de drukkersonderneming Kiezebrink Co. be treffende de opneming der officiëele bekend makingen en advertentiën der gemeente in de Nieuwe Sneeker Courant. SNEEK, 9 Augustus 1927. Aan den Gemeenteraad. In het hierbij overgelegd schrijven van 1 Juni 1927, no. A. 28.10(4), verzoeken regenten van het Old Burger Weeshuis op door hen aangevoerde gronden U, in het (JIXSDAGlw VRUDAGSAWlTDi IjTBMW 150. 4ia JMMUUM Abonnementper jaar f 2.50 fr. p.p post f 3.60. Advertentieën9 ct. p. regel. Inge zonden mededeelingen booger, bij Abonnement belangrijke korting Advertentiën worden tevens gratis ge plaatst m uc SNEEKER COURANT Geslaagd voor de acte Engelsch L. O. onze vroegere stadgenoot de heer S. Selden- rust, thans te Ureterp. De rijksmiddelen. De rijksmiddelen hebben, wat de gewone bronnen betreft, in Juli f 42.5 millioen op- geleverd, zijnde f 3.1 millioen meer dan ver leden jaar, welke stijging geheel op reke ning van de dividend- en tantième-belas- ting komt, die met f 3.5 millioen is ver meerderd. Sedert 1 Januari bedroeg de vooruitgang f 14 millioen, waarvan ruim f 4 millioen door de hoogere opbrengst van de dividend- en tantièmebelasting en f 3.7 mil lioen van de successierechten. Diefstal. In het Handelsblad deelt een inzender, die zich slechts J. P. onderteekent, mede, dat de Boroboedoer, de beroemde Hindoe- sche „stoepa” op Java, met zijn ongeloof lijken rijkdom van beeldhouwwerk, verwaar loosd en slecht bewaakt wordt, zoodat de talrijke Amerikaansche toeristen onbelem merd stukken en stukjes er van kunnen meenemen. Hij voegt er bij: „En hoewel uitvoer der Hindoebeelden is verbaden, kwam kort geleden een hoog ambtenaar naar Holland, die nu in zijn tuin een Ganesha en een ander beeldhouwwerk, elk anderhalven meter hoog, heeft opge steld.” i Hoewel te betreuren is, dat de inzender geen naam noemt, zal het, zegt het Volk voor de ingewijden aan het departement wel niet moeilijk zijn in de aanduiding den dief- achtigen ambtenaar te herkennen. Voor het minst mag men eischen, dat op ’s mans kosten de gestolen goederen weer terug vervoerd en op hun plaats hersteld worden. Kenteekenen burgerlijke luchtvaartuigen. De minister van Waterstaat heeft aan de gemeentebesturen medegedeeld, dat hem is gebleken, dat niet steeds voldoende kennis bestaat omtrent de kenmerken, welke de burgerlijke luchtvaartuigen voeren, o. ter aanduiding van hun nationaliteit. Die kenmerken zijn, voor wat de vliegtui gen betreft, op de zijkanten van den romp en op de vleugels aangebracht, bij lucht schepen op de zijkanten en op den boven kant van den romp en bij vrije ballons op twee plaatsen tegenover elkaar op het wijd ste gedeelte. Nationaliteitskenmerk Nederland de letter H. Inschrijvingsmerk een groep van 4 let ters, aanvangende met de letter N. Voor beeld H-NADP. Nationaliteitskenmerk België de letter O. Inschrijvingsmerk een groep van 4 letters, aanvangenide met de letter B. Voorbeeld 0-BLONG. Nationaliteitskenmerk Duitschland de letter D. Inschrijvingsmerk een groep cij fers. Voorbeeld D-995. Nationaliteitskenmerk Engeland de let ter G. Inschrijvingsmerk een groep van 4 letters. Voorbeeld G-EBBY. Nationaliteitskenmerk Frankrijk de letter» F- Inschrijvingsmerk een groep van 4 let ters. Voorbeeld F-AEAU. Nationaliteitskenmerk Zweden de letter S. Inschrijvingsmerk een groep van 4 let ters, aanvangende met de letter A. Voor beeld S-AAAL. Nati. naliteitskenmerk Zwitserland de letters CH. Inschrijvingsmerk een groep let- le. gemakkelijke wijze van verzending voor export; 2e. de nabijheid van de veemarkt. Er tegen: le. export-vervoer vindt minder plaats per spoor dan per tram in aansluiting met de Lemmer-nachtboot; 2e. ten opzichte van de heerschende windrichtingen is deze zijde van de stad niet te prefereeren; 3e. de gemeente beschikt ter plaatse niet over terrein; - 4e. aanleg van betrekkelijk dure toegangswegen wordt vereischt. Vóór de plaats aan Oppenhuizerweg en Houkesloot pleit: le. gunstige ligging ten.opzichte van de heerschende windrichtingen; 2e. de beschikbaarheid van terrein der gemeente; 3e. het zeer gunstig gelegen zijn van dit terrein aan weg en vaarwater; 4e. de dichte nabijheid van de tramlijn, waarop aan sluiting gemakkelijk kan plaats hebben; 5e. de uitstekende ligging voor directe afvoer van riool- stoffen. Er tegen: de grootere afstand van de veemarkt. Bleek uit de samenvatting van deze punten reeds, dat de plaats-Oppenhuizerweg te verkiezen zou zijn boven het terrein bij de spoorhaven, wij hebben gemeend, ons stand punt niet definitief te moeten uitspreken, voor en aleer het inzicht der belanghebbende slagersvereeniging ons zou zijn kenbaar gemaakt en wij meer alzijdig omtrent de financieele gevolgen, aan slachthuisstichting op eik der genoemde plaatsen verbonden, zouden zijn ingelicht. De slagessvereeniging prefereerde blijkens haar schrij ven van 31 Maart 1927 stichting op een terrein bij het spoorkanaal. Ten aanzien van de financieele zijde der vraag, waar het te bouwen slachthuis dient te worden gesticht, deelen wij U het volgende mede. A. Terrein bij spoorhaven. 1. De erven van wijlen den heer K. ter Horst verklaarden zich bereid, aan dé gemeente Sneek te verkoopen een voor den bouw van een slachthuis benoodigd gedeelte der per- ceelen, Sectie A, nos. 3140 en 3141, ter grootte van 6000 M.2 tegen een prijs van f 2.50 per M.2 of in totaal f 15.000.en verder onder de volgende voorwaarden: a. de toegangsweg naar het slachthuis mag in geen geval zóó aangelegd worden, dat daardoor inbreuk zou gemaakt worden op het beschikkingsrecht der N. V. Hout handel v/h. G. H. ter Horst Jzn. over den weg, loopende van den hoek Almastraat—Geeuwkade over de terreinen der N. V.; b. de gemeente past bij de stichting van het slachthuis de meest moderne inrichting toe ?n zorgt voor de grootst mogelijke zindelijkheid, om onaangename reuken te voor komen; c. de gemeente garandeert aan de erven van wijlenden heer K. ter Horst en de N. V. Houthandel v/h. G. H. ter Horst Jzn. en hun rechtverkrijgenden ten behoeve van di verse perceelen vrije reed over de op het terrein van het slachthuis aan te leggen kade of weg, en desgewenscht vrije aansluiting aan de spoorlijn. 2. De gemeentearchitect raamde in zijn rapport van 12 April 1927, no. 130, de kosten van aanleg van den toe gangsweg van de Stationsstraat, een benoodigde kade, een verbinding met het spoorwegemplacement en ophoo- ging van het terrein globaal op f 25.000. De Directie der Nederlandsche spoorwegen verklaarde zich in beginsel bereid, haar medewerking te verkenen tot het maken van een spoorwegverbinding met het slachthuis en tot het tot wederopzegging en onder voorbe houd van alle rechten van derden verkenen van vergun ning voor een uitweg ten behoeve van het slachthuisterrein over den losweg naar het stationsvoorplein, het laatste tegen een jaarlijksche vergoeding van f200. B. Terrein bij Oppenhuizerweg. van f 1. per M.2 of totaal f6000.—. 1. De gemeente beschikt hier over voldoende terrein. In de kosten-begrooting zou de benoodigde grond, ter grootte van 6000 M.2, ingebracht kunnen worden tegen een waarde van f 1.— per M.2 of totaal f6000.—. 2. In zijn onder A. 2 genoemd rapport van 12 April 1927, no. 130, rzFamt de gemeentearchitect de kosten van op- spuiting en inrichting van het terrein aan den Oppen huizerweg met kadeaanleg op f 10.400. 3. De Directie der Nederlandsche Tramwegmaatschap- pij verklaarde zich in beginsel bereid, mede te werken aan het aanleggen van een zijspoor van de tramlijn Sneek joure naar het terrein aan den Oppenhuizerweg, onder de volgende voorwaarden: a. de kosten van aanleg met uitzondering van die der bovenbouwmaterialen komen voor rekening van de ge meente Sneek. Deze kosten worden geraamd op f 6500.—; b. de bovenbouwmaterialen worden aan de gemeente Sneek verhuurd tegen een jaarlijkschen huurprijs, bedra gende 10 van de kosten dezer materialen. Deze huur wordt geraamd op f 800. C de tramwegdireetie onderhoudt het zijspoor; i d. de onder b. bedoelde huursorn wordt verminderd met f i.voor eiken wagen, die ter belading of lossing op het zijkoor wordt geplaatst. Deze vermindering wordt Thans over-gaande tot het uit financiëel oogpunt ver gelijken van de beide voor slachthuisstichting in aan merking komende terreinen, nemen wij als uitgangspunt de dcor den gemeentearchitect in December 1926 zeer* globaal opgezette exploitatiebegrooting. Deze begroeting, die vooropstelde stichting van een slachthuis aan den Oppenhuizerweg en in het bedrag van de stichtingskosten f 5000.opnam voor de benoodigde kosten van den grond, zoomede de kosten van ophooging en kadeaanleg, (zie ook wider B. 1) hield geen rekening met spoor- of tram- aansluiting en leverde een batig saldo van f 1230. A. Terrein bij spoorhaven. 1. De terreinwaarde ad f 15.000.is f 9000.meer dan het bedrag van f6000.,als grondprijs voor het terrein- Oppenhuizerweg, door den gemeente-architect in de stich tingskosten opgenomen; 2. de kosten van ophooging en inrichting van het ter rein met kadeaanleg worden 'door den gemeentearchitect voor de plaats bij de spoorhaven nader op f 17 000.— meer geraamd dan die voor de plaats aan den Oppen huizerweg; uit de aanvankelijke cijfers, vermeld onoer A 2 en B. 2 zou een verschil van f 14.600.zijn af te leiden; 3. Nog niet bekend is het totale jaarlijksche huurbedrag voor de spooraansluiting: alléén dat voor het recht van uitweg naar het Stationsvoorplein. De gemeentearchitect schat, op grond van cijfers in overeenkomstige gevallen, het huurbedrag op tenminste f 1000.—. TC gld bij verlie» Zv van ctri vir ger reglement voor die stichting een bepaling op te nemen van «den volgenden inhoud: „Regenten zijn bevoegd half-weezen tijdelijk in het wees huis ter verpleging op te nemen gedurende den tijd, dat de vader of de moeder door ziekte of uit anderen hoofde verhinderd is de zorg voor de^opvoeding van de kinderen op zich te nemen.”’ Er bestond bij ons wel eenig bezwaar, om dit verzoek met een gunstig advies bij Uw college ter tafel te brengen. Ons bezwaar richtte zich in hoofdzaak tegen de woorden „of uit anderen hoofde”, in de voorgedragen redactie der nieuw op te nemen bepaling voorkomende, welke woorden ten slotte elke begrenzing uitsluiten. Dit moet van niet geringe beteekenis worden geacht, als wordt gelet op de ruime uitlegging, die aan het begrip „half-weezen” is gegeven in den, hierbij overgelegden, leidraad, bij besluit van Regenten van 22 Juli <1924 vastgesteld voor dé com missie van advies uit hun midden voor de ondersteuning van half-weezen. Daarnaast kon ook aan het woord „tijdehjk mede in de aangegeven redactie voorkomende, zonder veel moeite een rekbare beteekenis worden gegeven en wel zoodanig, dat voor opneming in het weeshuis op zij gezet werd de reglementaire beperking, die voor weezen geldt, (artikel 1, 2e lid reglement) wat ons niet gewenscht zou voor komen. Wel kon daartegen aangevoerd worden, dat in de vast gestelde leidraad voor de ondersteuning van halfweezen een beperkende bepaling voorkomt betreffende het woon plaats hebben binnen deze gemeente (artikel 3), doch het feit, dat deze bepaling door Regenten zonder Uw inmenging kan worden veranderd, ontneemt vrijwel alle beteekenis aan dit tegenargument. Ter tegemoetkoming aan onze bezwaren hebben wij een redactie ontworpen en aan het oordeel van regenten onderworpen van den volgenden inhoud: „In zeer bijzon dere gevallen zijn regenten bevoegd in het weeshuis huis vesting te verleenen aan half-weezen, wier vader of moe der door ziekte verhinderd zijn de zorg voor hun kinderen op zich te nemen. Deze huisvesting mag echter geen ander dan een zeer tijdelijk karakter dragen.” Bij schrijven van 8 Juli 1927 deelden Regenten ons mede, dat in hun college geen eenstemmigheid bestond ten aanzien van de door ons aan de hand gedane nieuwe redactie. Met het oog hierop verzochten zij, aan den voorzitter en den secret^ris-boekhouder een onderhoud dienaangaande te willen toestaan. Dit onderhoud heeft plaats gehad in onze vergadering van 26 Juli jl. Wij hebben daarbij den indruk gekregen, dat er bij het regentencollege geen bezwaren bestonden tegen het in de aanvankelijke redactie tamelijk scherp toespitsen door ons van de omschrijving van den tijdelijken duur van het verblijf in het Weeshuis. Aan den anderen kant bleef dit college bij zijn meening, dat het geheel doen vervallen van de woorden „uit anderen hoofde” de begrenzing van de mogelijkheden van opneming te eng maakte. Onzerzijds werd o. m. de opmerking gemaakt, dat bij het aanvaarden van de woorden „of uit anderen hoofde de Regenten mogelijk voor gevallen zouden kunnen worden geplaatst, waarin zij om allerlei redenen liever hun mede werking zouden weigeren, terwijl de ruime redactie hun geen bevoegdheid tot weigeren zou verleenen; óók, dat deze redactie aan de werkzaamheden van de Regenten gedeeltelijk een zoodanige richting zou geven, dat zij met hun arbeid zich op het terrein der algemeene armenver zorging zouden begeven, een terrein, waarover het Wees huis krachtens zijn wezen stellig zijn bemoeiingen niet dient uit te strekken. Overeenkomstig onze toezegging, gedaan bij de meer genoemde besprekingen, hebben wij ons nader beraden over de redactie der nieuw op te nemen bepaling. Als vrucht van deze overweging meenen wij U te moeten adviseeren, de onderhavige passage te doen luiden: „door ziekte of andere daarmede op één lijn, te stellen ernstige omstandigheden”. Het vorenstaande samenvattende, stellen wij U voor, het volgende besluit te nemen: De Raad der gemeente Sneek, Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders van 9 Augustus 1927, no. 1.842.73(2); 1 BESLUIT: le. onder voorbehoud van dè goedkeuring der Gedepu- teerde Staten het reglement voor het Old Burger Wees huis te wijzigen in dien zin, dat. aan artikel 8 wordt toe- gevoegd een nieuw 3e lid, luidende: „In zeer bijzondere gevallen zijn regenten bevoegd in het weeshuis huisvesting te verleenen aan half-weezen, wier vader of moeder door ziekte of andere daarmede op één lijn te stdRen ernstige omstandigheden verhinderd zijn i de zorg voor hun kinderen op zich te nemen. i Deze huisvesting mag echter geen ander dan een zeer tijdelijk karakter dragen.” t 2e. te bepalen, dat de onder le bedoelde wijziging m werking zal treden op den dag harer goedkeuring door Gedeputeerde Staten. Aldus enz. ters of cijfers. Voorbeeld CH-157. Die jeugd, die jeugd. Een merkwaardig staaltje van „eeuwige jeugd” werd Zaterdag te Dover door een zes-en-tachtigjarig „jongmensch” te zien gegeven, aldus wordt aan het Rott. Nsbld. geschreven. Mr. Tierney en mr. Matthewson hadden een „pedal”-bQot gebouwd om daar mee den Atlantischen oceaan over te steken. E>if zeer kleine scheepje moet, zooals de naam aanduidt, door trapbewegingen met de voeten gelijk een fiets, worden voortbe wogen. Tierney zou nu Zaterdag buiten de ree.de van Dover proefvaren, doch het scheepje kapsijsde en de inzittende verloor, na herhaalde pogingen om de boot recht te krijgen, door uitputting het bewustzijn. Mat thewson, de 86-jarige partner, zwom toen I de zee in en wist zijn makker te redden, I waarna hij, in een inmiddels toegeschoten I noot, de kunstmatige ademhaling toepaste. Tierney is nu van plan de boot te verkoo- Pen, doch de „ouwe heer” wil daar niet van I hooren en zal zoo noodig alleen de reis over I den Atlantischen Oceaan voortzetten. I Een ondernemend vrouwtje is de 92— I Jarige mevrouw Elizabeth Reeves, die te I Lroydon in een vliegtuig stapte, dat liaar I naar Keulen zou brengen. „Ik ben heele- I niaal niet bang,” zei het vrouwtje, „maar I ‘k heb toch twee slokjes whisky genomen, I v°or il< van huis ging.” Mevrouw Reeves I maakte haar eerste vlucht, vergezeld van I ecn kleinzoon, die bij den militairen vlieg- I c lenst is geweest. „Ik voel mezelf niet oud,” vertelde zij aan een journalist, „een van I nujn zusters is 106 jaar geworden, een an- I ere 94 en toen mijn broer stierf op zijn 85e I Was hij nog veel te jong om dood te gaan.” I ”*k hoop,” ging het praatgrage vrouwtje ,Oort ,,van Keulen een reisje langs den Rijn e maken en dan nog naar Amsterdam en I hianjs te Saan> voordat ik Zaterdag weer er in Londen terugkom. Ik ben nog nooit I °P reis geweest.” |EA gld. bij verlies van ivv één hand, voet cf oeg SNEEK, 9 Augustus 1927. Aan den Gemeenteraad. Bij Uw besluit van 1 Maart 1927, no. 8, besloot U in beginsel tot de oprichting van een openbaar slachthuis in deze gemeente en noodigde U ons uit, nauwkeuri ge plannen met begrooting van kosten en ontwerp-exploit a- tierekening in te dienen. Wij hebben daarna den gemeentearchitect opgedragen ons een gemotiveerd voorstel te doen betreffende de plaate van stichting en zich verdeA»onledig te houden met de uitwerking der plannen. Van den aanvang af heeft het bij ons vastgestaan, dat' bij het bepalen van de stichtingsplaats een keus gedaan diende te worden tusschen een terrein, te kiezen in de onmiddellijke nabijheid van de spoorhaven, en een aan de gemeente behoorend terrein, gelegen aan den Oppen huizerweg en de Houkesloot, onmiddellijk ten oosten gren zende aan het terrein van de kleiwarenfabriek der firma. S. Dijkstra. In zijn onder dagteekening van 21 Maart 1927 in over- i leg met den keuringsveearts uitgebracht rapport somt de gemeentearchitect de voor- en nadeelen op, we Ike aan elk ider genoemde plaatsen zijn verbonden. - .j, Vóór de plaats bij het station pleijt: SNEEK, 2 Augustus 1927. Aan den Gemeenteraad. Ter voldoening aan het bepaalde in artikel 219 der Gemeentewet bieden wij U hierbij aan de rekening van inkomsten en uitgaven der gemeente over 1926, vergezeld van alle daarbij behoorende stukken. Ingevolge het bepaalde in artikel 220 der aangehaalde wet leggen wij tegelijk aan U over een ontwerp-besluit tot voorloopige vaststelling der bedoelde rekening. No. X 07.351.11(35) Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot aankoop van een gedeelte grond aan den Westersingel van de Vereeniging voor Chris telijke Belangen te Sneek, teneinde dit bij de openbare straat te voegen. SNEEK, 9 Augustus 1927. Aan den Gemeenteraad. Bij ons besluit van 31 Augustus 1926, no. 10, werd aan de Vereeniging voor Christelijke Belangen, gevestigd te Sneek, vergunning verleend voor den bouw van een ver- eenigingsgebouw met conciërgewoning op de perceelen, kadastraal bekend gemeente Sneek, sectie A, nos. 2861 en 2862, gelegen aan den Westersingel no. 12. De voorgevel van dit gebouw is 5 meter achter de rooilijn; geprojecteerd. Het hek, dat den open grond vóór het gebouw van de openbare straat zal afscheiden, wordt in de rooilijn ge plaatst. Een gedeelte van het perceel sectie A, no. 2861, ter oppervlakte, van 19.5 M.2 op de bijgevoegde teeke- ning met een groene kleur aangegeven, valt buiten de rooilijn. Het komt ons gewenscht voor, dit gedeelte grond van de genoemde vereeniging aan te koopen, teneinde het bij de openbare straat te voegen. De vereeniging heeft bij den aankoop van de vorengenoemde perceelen een prijs van f 4.per M2. betaald. Met het oog hierop komt een door de gemeente te betalen prijs van f 3.per M2. voor het meergenoemde stuk grond van 19,5 M2. ons billijk voor. Het bestuur der vereeniging kan zich, blijkens het over gelegd schrijven van den gemeente-architect, met dit bedrag vereenigen. De overige voorwaarden voor den koop adviseeren wij U aan ons ter regeling over te laten. Wij geven U in overweging het volgende besluit te nemen: De Raad der gemeente Sneek; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders d,d. 9 Augustus 1927, no. X 07.351.11(35); BESLUIT: Behoudens goedkeuring van de Gedeputeerde Staten van de Vereeniging voor Christelijke Belangen, gevestigd te Sneek, aan te koopen het op de bij dit besluit behoorende teekening met een groene kleur aangegeven gedeelte grond ter oppervlakte van 19,5 M2., deel uitmakende van het perceel, kadastraal bekend gemeente Sneek, sectie A. no. 2861, voor den prijs van f 3.per M2. of in totaal voor f 58.50 en verder onder de door Burgemeester en Wethou ders te stellen voorwaarden, teneinde dit gedeelte grond bij de openbare straat te voegen. Aldus enz. RA!! tt’ «au:. II", irTPrnni? OU Wl

Sneeker Nieuwsblad nl | 1927 | | pagina 1