JNs 202 B. BRINKSMA Irma de Duivelin door „SAPPE R” Geautoriseerde vertaling uit het Engelsch door Dit Ncl bestaal ui! 2 bladen onder Sporlrubriek. FEUILLETON TELEFONISCH AANGESLOTEH Uttel Qrgaao Ser Gemenls tal Verschijnt NIEUWSTIJDINGEN. Officieel Gedeelte. 46e Jaargang Eerste Bhd 85 Reclamekolom. part. stelling. spoedig 42, 53 voor Sneek, nog een ATHLETIEK. uur. SNEEK, 23 Juli 1930. Jbr. R. H. G. NAHUYS 57. De kamer zwom voor mijn oogen. Ik zag scheen er een sissend geluid uit de hal te naar de garage scheen te komen; en één dwaas. Van het begin tot het einde had hij vragen wat er van den zeeman geworden HOOFDSTUK XVII. Waarin het Gordijn valt. Zoolang ik leef zal ik de spanning van Brand te Oranjewoud. KATLIJK, 20 Juli. Hedenmorgen ontstond De Part. GEMEENTELIJKE ARBEIDSBEURS. Paleis v. Justitie, Marktstraat, Tel. no. 231. De Martha-stichting. Mevrouw de wed. von H., geboren v. d. M. 5 door fraaie lobs van mej. E. Haytink en tac- tisch spel van mevr. Klein ging de 2e set met 46 naar Sneek. In de 3e set ging het gelijk op tot 33, waarna Sneek er een eind aan maakte door met 63 te winnen. Nog waren de dames-enkel en het gemengd dub bel te spelen. Mej. M. Haytink begon met de le set te verliezen tegen mej. M. Bakker met 57, een tegenslag voor Sneek, die bedruk te gezichten teweeg bracht, omdat men te recht vreesde voor den uitslag van de ge- Bij het baden verdronken. Zondagmiddag is de 14-jarige G. Sennin- ges uit Groningen bij het zwemmen in het Foxholstermeer verdronken. Zijn lijk is op gehaald. Geopend: alle werkdagen van 912 en van 24 uur. Maandags, Dinsdags en Vrijdags te Haarlem, heeft aan de Martha-stichting te Alfen a. d. Rijn een legaat vermaakt van f 50.000.—. TYPE- en C O P1 E E R I N RIC H TIN O LEeUWARDEROWARSSTR. 5, SNEEK van HINDERWET. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van SNEEK maken bekend: dat ter secretarie ter inzage ligt een ver zoek met bijlagen van E. L. DE VRIES, bierbottelaar, aldaar, om vergunning tot het oprichten van een bierbottelarij en limonadefabriek, in het ge bouw aan den Verlengden Westersingel nos. 12 en 13, kadastraal bekend gemeente Sneek, Sectie A, no. 3386, waarin geplaatst zullen worden 5 electromotoren met een ge zamenlijk vermogen van niet meer dan 9 P.K.; dat op Woensdag, den 6 Augustus 1930, des middags te 12 uur, ten gemeentehuize aldaar gelegenheid zal worden gegeven om tegen het verzoek bezwaren in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lich ten en dat zoowel de verzoeker, als zij die bezwaren hebben in te brengen, gedurende drie dagen voor evengemeld tijdstip ter se cretarie, in de gewone bureau-uren, van de ter zake ingekomen bescheiden kennis kun nen nemen. De aandacht wordt er inzonderheid op gevestigd, dat volgens de heerschende op vatting, slechts tot hooger beroep gerech tigd zijn zij, die voor het Gemeentebestuur of een of meer zijner leden zijn verschenen, ten einde hunne bezwaren mondeling toe te lichten. De proeven tot het kunstmatig verwekken van regen. Een der landbouworganisaties van Frank rijk,de Fédération des Syndicats Agricoles de l’Oranie, heeft zich gewend tot het Fran- sche gezantschap te ’s Gravenhage teneinde contact te krijgen met den heer Veraart voor proefnemingen op groote schaal, met name in Algiers. Het is niet onwaarschijnlijk, dat eenige afgevaardigden der genoemde Fransche landbouworganisatie met den heer Glazer de proefnemingen zullen komen bijwonen, die de heer Veraart zich voorstelt begin Au gustus te Scheveningen te houden. Hittegolf in het oosten der Ver. Staten. De hittegolf uit het Midden-Westen heeft zich Zaterdag tot de Oostelijke staten uit gebreid en heerscht thans over het geheele Amerikaansche continent, van het Rotsge bergte tot de kust van den Atlantischen Oceaan. Te New York was het met een tem peratuur van 96 graden de warmste dag van het jaar; ’s nachts daalde de temperatuur slechts tot 90 graden. Een man is tengevolge van de hitte overleden en een groot aantal personen viel in zwijm. Bij het baden zijn verscheiden personen verdronken. Te Wash ington was het nog warmer; daar steeg de thermometer tot 107 graden. In Nebraska, waar een temperatuur van 108 graden werd geregistreerd, smeekten de geestelijken in hun gebeden om regen, daar de veldgewas sen geheel uitdrogen en het leven van het vee door de verzengende hitte wordt be dreigd. De record-temperatuur werd opge meten te Philipsburg, waar de thermometer steeg tot 113 graden. en tegen den trein uit Zandvoort gedrukt, bovendien van 57 uur. Zaterdags van 912 De auto werd totaal in elkaar gedrukt. Van de auto, een kleine wagen, van den heer P. J. M. Leeuwenberg te Haarlem, bleef niet veel over. Er zaten in-de auto drie personen. Naast den bestuurder zat de heer Verkley, uit Haarlem. Deze kreeg het stuurrad tegen de borst en overleed bijna onmiddellijk, lx andere inzittenden werden niet gewond. Het duurde een uur, voordat de auto tusschen de beide trams was verwijderd. Een van de trams moest daarvoor opgevijzeld worden, zoodat de dienst tusschen Amsterdam en Zandvoort groote stagnatie ondervond. Het lijk van den heer Verkley is overgebracht naar de Maria-stichting te Haarlem. Gistermiddag te ruim 12 uur staken te Lisse twee kinderen, die uit school kwamen, bij het postkantoor plotseling den straatweg over. Beide kinderen werden gegrepen door een vrachtauto van v. Gend en Loos. Een der kinderen, een 6-jarig jongetje werd overreden en op slag gedood. Het andere kind bekwam weinig letsel. te bewogen om voudig niets van de zaak. Sedert hij boodschap door middel van E sluipt door de struiken naar het huis,” be richtte hij. „Wat moeten we doen?” De vrouw spreidde haar armen geestvervoering uit lang, of mijn hersens weigerden verder te werken. Mijn arm klopte en brandde hevig. Mijn gedachten begonnen verward te wor den. Ik was terug in mijn club, en de vrouw Irma was de wijnjuffrouw. Het was een ongerijmdheid, dat ik vóór elf uur ’s mor gens in mijn eigen club niets te drinken kon krijgen. Nog een lastige nood-maatregel uit den oorlogstijd, die zoo spoedig mogelijk herroepen diende te worden. Ik zou er het Parlementslid van mijn district over schrij ven. Iedereen behoorde daarover aan zijn eigen Parlementslid te schrijven. Daar kwam die oude, mummelende Axminster binnen. Verbeeldde zich dat de club hem toebehoor de omdat hij Pair was... Wat zei hij? Ik luisterde en plotseling had ik mijn ge dachten weer in bedwang. en weer loopen van Paul. De vrouw stond nog steeds in bevallige houding tegen den altaarsteen geleund. Mevrouw Drummond zat bewegingloos, de oogen op de deur ge vestigd. „Hij zal waarschijnlijk gauw komen, Paul,” zei Irma eensklaps. „En het is beter hem geen enkele waarschuwing te geven. Stop hen een prop in den mond.” „En de vrouw?” vroeg hij. „Haar óók, en plaats haar voorloopig in den ledigen zetel.” „Raak mij niet aan, lage hond dien je bent,” zei mevrouw Drummond ijskoud. „Ik zal er zelve heen loopen.” „En als je dierbare Hugh komt, Phyllis, zal hij je plaats innemen,” zei Irma. „Dan kom jij ergens anders te zitten.” Zij balde haar vuisten en voor een oogen- dat bij oordeelkundige training de tijd tot 12 sec. zou kunnen worden ingekort. Jam mer dat de tijd te Joure niet als officieel kan worden erkend. Spoedig zal er echter ge legenheid zijn dat ook athleten buiten Fries land zich met deze plotseling verschenen ster aan den athletiekhemel kunnen meten. Mej. Schuurman heeft zich laten inschrijven voor de nummers 100 M. en Vèrspringen met aanloop voor de wedstrijden van de K. N. A. U., die 31 Augustus a.s. te Amsterdam om de Nationale kampioenschappen zullen worden gehouden. Dat mej. S. van nature allround athletisch is aangelegd blijkt bovendien nog hieruit, dat zij bij de eerste maal ook al dadelijk een goed figuur in werpnummers maakte. Ver leden week heeft zij voor het eerst hoog ge- sprongerï zonder aanloop en Zondag jl. werd ze in dat nummer kampioene van Friesland met 1.15 M. dr. Klein niet al te veel moeite had met Kingma en Steinvoorte (62, 64) of door de heeren-enkel, waarbij Lankhorst (S.) maar niet op dreef kon komen tegen C. de Vries, die met 62, 63 een schitterende partij speelde. De spanning bracht de da- mes-dubbel; door uitnemende drives en be hoorlijk netspel wonnen de Leeuwarder da- zij eens op het sportveld van de vereeniging U. D. I. te Drachten verscheen. Haar start is beslist foutief; niet uit een knielhouding, die gelegenheid geeft tot een krachtigen afzet met het achterste been, maar uit schre- destand, met ’t bovenlichaam vrijwel recht op. Bij het vallen van het startschot vertrekt zij dan ook geregeld het laatst, doch spoedig snelt zij hare partners voorbij zonder zich geweldig in te spannen. Bij aankomst is van geen vermoeidheid sprake. Wedstrijdroutine heeft zij natuurlijk in het geheel niet, zoodat men hier te doen heeft enkel en alleen met natuurlijken aanleg. Deskundigen, die haar te Joure zagen loopen, waren van meening, afgeteekend ïien, en ik was het volkomen met hem eens. Was dit het schitterende plan? I Zoo ja, dan was het het treurigste wat men bedenken kon. Wel, zijn stem alleen verried hem reeds. „Een zeer ernstige zaak. Laat mij er bij voegen dat ik buiten twee agenten in bur- gerkleeding heb. Wat is dat voor een deur? Houd mij niet tegen. O! ik zie het al, je wilt me den weg wijzen.” Gevraagd personeel. Mannen: ankerwikkelaar (Rotterdam), bakkers (Rotterdam), bankwerkers (Lei den), correspondenten (Enschede), electro- monteurs (Middelburg), fabriekstimmerlie- den (Haarlem), granietbewerkers (Den Hel der), houtbewerkers (’s Hertogenbosch), in strumentmakers (Utrecht), kappers (Amers foort), piano-hersteller (Utrecht), plaat werkers (Leeuwarden), scheepmakers (Am sterdam), schilders (Dordrecht, Enschede, Haarlem), smid (Tilburg), steenhouwers (Enschede), straatmakers(Hoorn), vuur werkers (Leeuwarden). Vrouwen: Coupeuses (Amsterdam), kantoorbedienden (Arnhem), klerk (Nijme gen), mantelwerksters (Amsterdam), naai sters (Amsterdam), steno-typiste (Rotter dam), telefoniste (Leiden), personeel voor huiselijke diensten. Werkzoekenden: Mannen: 1 boekhouder, 1 chauffeur, 6 grondwerkers, 2 houtbewerkers, 2 kantoor bedienden, 4 landarbeiders, 1 metaaldraaier, 2 metselaars, 6 opperlieden, 2 pakhuisknech ten, 1 reiziger, 1 rijwiel-monteur, 2 schil ders, 4 timmerlieden, 38 zonder bepaalde vakkennis. Vrouwen: 1 huishoudster. Ongelukken. Gistermorgen heeft te Haarlem een ern stig auto-ongeval plaats gehad. Toen een trein van de N.- en Z.-Hollandsche Electri- sche Tram Mij. uit Zandvoort over de brug bij de Amsterdamsche Poort te Haarlem reed, wilde een automobilist den trein links passeeren. De bestuurder van de auto had niet gezien, dat uit tegenovergestelde rich ting eveneens een tramtrein aankwam. Op de brug werd de auto, die erg snel reed, door den tramtrein uit Amsterdam gegrepen Zou ik zijn gebaard gezicht eensklaps 1 naar ons zien kijken de vrouw in bedwang houdende met een revol- werd veroorzaakt door het rusteloos heen kele schaduw verduisterd, en het duurde niet de eerstvolgende minuten niet vergeten. Het eens door de Sneekers (mej. R. Cock en G. H. ter Horst) verloren was tegen het sterke Leeuwarder paar (mej. A. Monsma en S. H. de Jong). In de 2e set wist mej. Haytink haar vorm terug te vinden en won zij met 62. Zoowaar werd gelijktijdig in de mixed door een inzinking der Leeuwarders, uit stekende services van Ter Horst en forscTTe drives van mej. Cock, die een zeer goede partij speelde, de 2e set door laatstgenoem den gewonnen. Leeuwarden moest nu beide 3e sets winnen, om kampioen te worden. Het heeft niet mogen zijn. Wel gelukte het Sietze de Jong de inzinking te boven te komen en met mej. Monsma de set met 62 en daarmee het 2e punt voor „Ster” te ver- j Kostelooze bemiddeling voor Werkgevers en Werkzoekenden. „Nije Moed”, Ijlst. De uitslag van de Zaterdag jl. te Ijlst gehouden kaatspartij is als volgt: le prijs f27: A. Ferwerda, IJ. Blom en H. Molenaar, allen te Sneek. 2e prijs f 15: J. de Haan, Sneek, Ids Rou- kema, Wommels en Dijkstra, Ijlst. 3e prijs f4.50: S. Travaille, Sneek en H. v. d. Molen, Leeuwarden en B. Feenstra, Bolsward. 4e prijs f4.50: C de Waij, Bolsward, Jac. Jillings en M. Faber, Sneek. Er namen 16 parturen van drie spelers aan de partij deel. Er was weinig belang- maar'Tn"de^enkel-Vartirwérd'he?aldoor hooibroei brand in de boerderij, be- «tmiincr ^.i'woond door K. Jansma en eigen aan Graaf laatste opflikkering bij mej. Bakker tot 54, jvaa Limburg Stirum te Oranjewoud. al spoedig het geheele gebouw in brand stond en van den inboedel maar een zeer '1928 'tegen klein gedeelte in veiligheid gebracht kon de le omloop de strijd aanbinden tegen het eens tegen „Smash” met 3-2 te Leeuwarden, rl r i cs 4 -n 1 11 i 4 W n rl i tl iron til L4 Wnnl P Wp1_ L. Ct. slagbal van Koopal, die Ringma niet uit het mes J. en W. Bakker de eerste set met 6—2, perk wist te krijgen. verdere uitslagen zijn: 1 met 5—4 64 5—2 6—6 5—4 6—4 5—2 6—0 5—2 6—6 5—5 8—6 5—2 6—6 5—4 6—4 13 wint 3 7 10 Vrijdag moeten spelen: 111, 212, 3mengd-dubbel partij, waar de le set even- 13, 4—14, 5—9, 2—8, 1—7. - woond door K. Jansma en eigen aan Graaf laatste opflikkering bij mej. Bakker tot 5—4, j v“‘1, Lli..bu.B Sikum .v G.cu.jvyvyud. I 55 dan een love-game door mej. Haytink I vuur greeP z°° sne' ujn zlck heen, dat 1 bovenmenschelijke moeite bood ik wensch niet was dat ik volgens zijn eerste weerstand aan een woest verlangen om te eene aan het einde.” KAATSEN. Men heeft Vrijdagavond jl. weer terdege kunnen genieten van zeer spannende par tijen. De competitie van de kaatsver. Sneek onder hare leden mag zich in groote belang stelling verheugen. Wat er door de leden van de kaatsver. Sneek op deze wedstrijden wordt geleverd is dan ook werkelijk een be zoek aan het Sportpark Vrijdagsavonds waard. De partij die Vrijdagavond jl. in het teeken der belangstelling stond was die tus schen de parturen no. 9 (A. Ferwerda H. Hofstra, H. Ringma) en no. 7 (L. Koopal, het sterke Sneeker paar Meursinge Reinders J. de Haan en W. Posthuma Mantje). Om beurten werden de halve spellen gehaald en meer dan eens op 66 gelijk. Het partuur Koopal behield tot 2 spel de leiding. Toen werd het 45 voor Ferwerda c. s. Eenige poedels van Ringma bezorgden Koopal c. s. ook 5 halve spellen. Het laatste bordje ver overde partuur no. 7 op 62 met een op- door elkaar loten wisten de Sneeker kaat-1 Zondervan met 1.10 M. In vèrspringen met sers P. Bruining en IJ. Blom o. a. de le' io m Ma_ prijs f 30 mee te winnen, terwijl C. Dantuma bij het drietal behoorde dat de 2e prijs f 18 veroverde. door de familie Van Welderen baron Ren- gers, het drietal uit Harlingen nl. H. Knol,! L>e 17-jarige mej. T. Schuurman te Rotte- P Helfrich en KI. de Jager. i valle, die cjp de jongste athletiek-wedstrij- 2e prijs: G. Koster, KI. Kooistra en Ids den van de Jubileumfeesten der vereeniging Jousma te Dokkum. (Quick te Huizum, in de Nieuwelingen voor 3e prijs: A. Minnema en W. en M. Dijke- dames door hare prestaties de aandacht op ma te Murmerwoude. zich vestigde, heeft Zondag jl. op de Kam- De 2e en 3e prijs bestonden uit luxe voor- pioenwedstrijden van den Frieschen Athle- werpen j tiek Bond te Joure onder de cracks flink acte j de presence getoond. Zij werd nummer 1 Bij de Zondag jl. te Zurich gehouden in Hoogspringen zonder aanloop met 1.15 kaatspartij van drie spelers in één partuur [M. en versloeg daarbij mevr. De Jong— aanloop werd zij nummer 2 met 5.12 M. Me vrouw De JongZondervan bleef hier de baas met 5.21 M. Natuurlijk bestond onder de athleten, zoo wel als onder het publiek, groote belang stelling voor den wedstrijd óp de 100 M. tusschen dit tweetal. Mej. Schuurman wist circa 5 M. te slaan. Zij liep dezen afstand in 12.6 sec., tegen mevr. De Jong 13 sec. Deze tijd is beter dan het Nederlandsche record ten name van Betsy ter Horst te Hengelo, nl. 12.7 sec. Men bedenke hierbij dat mej. Schuurman deze tijd maakte op een niet al te vlakke grasbaan. Bovendien is mej. S. niet TENNISSEN. Clubkampioenschap van Friesland. Het clubkampioenschap van Friesland is hier mevr. De Jong met een voorsprong van Zaterdag jl. te Sneek in de beslissingsronde - -- gewonnen door de Sneeker L. T. Club „De Vliegende Bal” van de Leeuwarder L. T. Club „Ster” met 32. Herinnerd mag wor den, dat „Ster” te Leeuwarden op 28 en 29 Juni een zwaar bevochten overwinning be haalde op de Leeuwarder clubs „Smash”, o „Catch”, „Ping-Pong” en „Hurry Up". De getraind. Voor kort werd zij „ontdekt”, toen Sneeker club had in die dagen een gemak- --i—-1'1 - kelijker taak: zij won met 15Ovan de Har- linger, Franeker en de onvolledig opgeko men Heerenveensche clubs. De eindstrijd had een spannend verloop, niet zoozeer door de heeren-dubbel, waarin UlVgar»; KlSZiJBKlMA co bo Wl’OCflSI ^3 «Kllll Mijn gedachten gingen terug naar Bil. Tracey, en zijn opmerkingen omtrent de buitengewone daden, door Drummond ver richt. Zoodra ik Bill weer sprak, zou ik hem de waarheid eens zeggen. Ik zou hem wijzer maken. En toen voelde ik opeens een steek in mijn maag: ik zou Bilt nooit meer spre ken. Het angstzweet brak mij uit, mijn toorn I was verdwenen de werkelijkheid- was teruggekeerd. Nog een kort oogenblik en Ik keek haar dankbaar aan, want ik was deze afschuwelijke grap zoo voorbij, en ik te spreken. Ik begreep een- zou dood zijn. - j (je £)e kamer zwom voor mijn oogen. Ik zag Darrell ver- de aangezichten van de anderen door een blik was die koortsachtige glans in haar zond "moest Drummond van voornemen ver- nevel. Dood! Wij zouden allen dood zijn, oogen daar weer. Toen werd zij weer kalm, ande’rd zijn. Maar, zoo ja en als het zijn Met bovenmenschelijke moeite bood ik „Draai nu alle lichten uit, behalve dat wensch niet was dat ik volgens zijn eerste weerstand aan een woest verlangen om te eene aan het einde.” aanwijzing handelde, waarom had hij dan gillen en te schreeuwen. Tegenover dit En zoo zaten wij misschien tien minuten door middel van Sinclair geen tegenbevelen clubje zou dit een onvergeeflijke zonde zijn. lang te wachten. Eén maal hoorde ik het gezonden? En na eenigen tijd begon ik mij Het mocht hen aan hersens ontbreken, maar keelgegorgel van Pedro, dat uit de gang boos te maken; de man was een verwenschte aan moed stellig niet. naar de garage scheen te komen; en één dwaas. Van het begin tot het einde had hij Ik herstelde mij en zag weer naar hen. maal meende ik buiten het voorbijrijden van alles verknoeid. Ik had de lasten van de ge- Verveling was het eenige waarvan zij blijk een auto te vernemen. Overigens was de heele onderneming gedragen en de klappen gaven verveling en minachting. Deze stilte volkomen. ontvangen. En welke hoop mocht hij koes- misdadige vrouw kon hen op staanden voet Door het geopende vallicht kon ik de ster- teren iemand te kunnen misleiden met dien dooden; zij kon niet maken dat zij daarbij ren zien, en ik begon mij verwonderd af te’ idioten baard? ,met een ooglid knipten. vragen wat er van den zeeman geworden' „En heb je eenig denkbeeld of je vriend „Het spijt me verduiveld,” zei ik opeens.zou zijn. Ergens in den omtrek van het huis weldra zal komen?” vroeg Irma zoetsappig.l„Maar, bij den hemel, denk niet dat ik ver- zeker, dacht ik; als lid van de beruchte --A-u..,.. i „,iiao bende. En toen begon ik er naar te raden op Een oogenblik sprak niemand. Toen... 'welke wijze Drummond komen zou. „Het spijt me dat ik dat zei,” antwoordde Toby norsch. „Ik trek al mijn woorden en doorborend zoo in.” I Weer heerschte stilte; de eenige beweging ver? Maar de sterren werden door geen en- Door het geopende vallicht kon ik de ster- Maar neen, hij sprak weer. „Ik ben inspecteur van politie, en wensch de dame des huizes wegens een dringende Bij het zwakke licht kon ik juist de groot- hem den kaatspartij namen 10 afdeelingsparturen jn successie driemaal ’t clubkampioenschap Friesland behaald. In 1' j Meer dan 180 voer pas gewonnen hooi verbrandde. Naar wij vernemen was alles verzekerd. L. Ct. licht was zoo flauw, dat de aangezichten van de anderen slechts vage plekken sche nen. Paul had zich bij de vrouw gevoegd, en zij stonden naast elkaar bij den altaar steen. De deur naar de hal stond op een kier, en de hal zelf was in duisternis ge huld, zoodat het onmogelijk was iets te onderscheiden. „Hij had een plan, dat onmogelijk mis lukken kon.” Deze woorden van Sinclair schoten mij te binnen, en ik was nieuwsgierig wat dit plan was. Had ik door mijn onbescheidenheid werkelijk den ondergang van ons geheele clubje bewerkt? Maar eindelijk was de tijd van wachten voorbij. De stem van Drum mond werd in de hal vernomen. „Bar weinig licht in dit huis.” De vrouw bij den altaarsteen werd op- Het was Axminster niet; het was de man merkzamer. met de bezeerde hand. „Zijn stem,” zei zij gejaagd. „Eindelijk „Een lange kerel met een zwarten baard Drummond.” En toen, of was het mijn verbeelding, als in komen. Had de neger hem reeds aangerand? „Laat hem komen,” riep zij triomfantelijk, i „Pedro”. I Nu kwam het gegorgel weer van achter aangelegenheidje spreken.' A o.„„. „Treed na hem de kamer binnen, Pedro, ste verbazing op het gezicht van Darrell Zorg dat hij je niet ziet. Dan laat ik aan jou over. Maar dood hem niet.” „Rengersdag” Leeuwarden. Aan de Zondag jl. te Leeuwarden gehou-‘die daarna won met 75. Sneek heeft nu van drie spelers deel. Het Sneeker partuur van Friesland behaald. L. Koopal, J. Jillings en H. Pasma moest in „Smash” met 32 te Sneek en in 1929 even- drietal uit Harlingen nl. H. Knol, P. Hel frich en Ki. de Jager. De totale uitslag is als volgt: le prijs 3 gouden horloges aangeboden! ontvangen. En welke hoop mocht hij koes- misdadige vrouw kon hen op staanden voet i met een ooglid knipten. „Het spijt me verduiveld, „Of zullen we een briefje naar Amesbury raad plegen wilde, zenden, gericht aan Mijnheer Zwartbaard?” „Maak je niet ongerust”, antwoordde Sinclair dof. „Hij zal best komen”. Hij keek mij wraakgierig aan, en ik schonk hem denzeldfen blik terug. Ik had er volkomen mijn bekomst van zoo vol- 7 SNEEK - Telefoon No. 150 J) i) 14 6 8 11 4 6 b n DINSDAGS en VRIJDAGSAVONDS NIEUWE SHEEKER COURANT SNEEKER COURANT en WYMBRITSERAOEEL 12 4 10 5 nl ennfl/1 i rr nahooln rronnini.' i tn nmnri fl-*. Ketel löpcli LIJ Vctll ULIC öpCLClö 111 CC1I peil LIUU --J -- j i Vr i x» J mvi wii Abonnementper jaar I 2.50 fr. p post I 3.60. Ad verf en tién 9 ct. p. regel Ing. tonden mededeeltngen hooger. Abonnement belangrijke korting Advertenllén worden tevens gratis gr ohatei in de SNEEKER COURANT -i komen inderdaad, dat ik vergat wat ons te wachten stond. Van alle domme, onhandige wezens die ik ooit gekend had, won dit hooggeroemde clubje het op zijn gemak. En hun zoogenaamde leider was de ergste van allen. I mij. j worden.

Sneeker Nieuwsblad nl | 1930 | | pagina 1