Officieel Orgaan der Gemeente Sneek Dit No. bestaat uit 2 bladen. Feuilleton. k CHIPSTEAD Ho. 80 Eerste Blad Woensdag 6 Juli 1932 Wave KIEZEBRINK Co. FOSTER’SMAAGPILLEN 48e Jaargang NIEUWSTIJDINGEN. VRIJBUITER VAN DEN G. D. 4? Alle Advertentfön worden in beide bladen opgenomen. Regelprijs 9 cent. Abonnementen belangrijke korting Zijn gezinnen. 2 VERTROKKEN: HOOFDSTUK XXL WAPEN GEKLETTER. 54. Wonlt vervolgd. Dinsdags te Woudsend, Heeg, Nijezijl, Folsgare, Nijland, Oppenhuizen, Uitwellingerga, Oudega (W.), IJsbrechtum, Wolsum, Harich, Hemelum, Bakhuizen, Nijemirdum, Sond^l, Sloten, Tjerkgaast Spannen burg, Poppingawier, Warns, Rauwerd Controle op de oplaag toegestaan. ♦Jacob Groen, los werkman, van aan boord naar Groningen, Muskengang 14; Susanna Te- kela Andringa!, winkeljuffrouw, van Priorstraat 21 naar Deventer, BisscTiopstraat 5862; Tettje de Lange, dienstbode, van Lange Veemarktstr. 8 naar Sloten (Fr.), Kapelstreek; Antje Stavin- ga, echtgen. van Harmannus Zondag, z. b., van Willem Lodewijkstraat 2 naar Scherpenzeel (Fr.) no. 52; *Harmen Huisman, koopman, van aan boord naar Leeuwarden, aan boord; Hendrikje dfe Jong, boerenarbeider, van Willem de Zwij- gerstraat 98 naar Loënga, no. 9; Clara Catrina Maria Smit, dienstbode, van Grootzand 12 naar Kuinre; Siebrigje Kroles, echtgen. van Johannes Efdé, z. b., van 3e Steenklipstraat 1 naar Steen- wijk, Onnastraat; Harmen Yntema, kapper, van Boschgracht 10 naar Apeldoorn, Badhuisweg 89; EHi Meta Anna Drasse, echtgen. van Dirk Wijbe Postma, z. b., van Leeuwenburg 17 naar Heerenveen, Pastoriedwarsstraat 7; Aaltje Mar- greta Ytsma, onderwijzeres, van Priorstraat 29 naar Lemmer, H 63. No. 497. Th. van Foeken, Schaapmarkt- plein 11. No. 12. Johan Volkers, Singel 2. No. 256. fa. De Boer en Wijnia, Galiga- straat. Vervallen: No. 449. Bos en Beetstra, Joh. W. Friso- straat. Koopmans, dienstbode, van Stationsstraat 2 naar Hommerts, no. 16; Grietje Hogeboom, z. b., van 2e Selfhelpstraat 18 naar Uitwellingerga, aan boord; Martinus de Jong, kellner, van Oude Koe markt 1 naar'Zuidlaren, Huize Entinge; *Pieter van der Werf, winkelchef, van Leeuwenburg 5 naar Alkmaar, Zijdam C 10; *Hendrikus Johan nes Martens, hoofd eener school, van Emma- straat 31 naar Wolsum, no. 44; Emma Idsardi, huishoudster, van Emmastraat 31 naar Wolsum, no. 44; Geertje de Vries, dienstbode, van le Zo- merrakbuurt 29 naar Wolsum, no. 44; Sjouke Johannes Boonstra, z. b., van Kloosterdwars- straat 29 naar Nunspeet, p. a. Wed. Feenstra; ♦Ate Steneker, reiziger, van Frederik Hendrik straat 57 naar Huizum, Ruysdaelstraat 66; Cor nells Vroon, rijksklerk D. B., van Leliestraat 6 naar Amstelveen, Bovenkerkerkade 18; Aafje Koolmoes, echtgen. van Hendrik Boelens, z. b., van Noordersingel 6 naar Leeuwarden, Ooster- grachtswal 49; Klaas Herder, stalknecht-chauf- feur, van le Oosterkade 1 naar Tjalleberd 206; Jan Feenstra, boerenknecht, van Groot Tinga 7 naar Greonterp 41; Ludwig Meier, lithograaf, van Monnikstraat 30 naar Hannover (D.); Wil- lemina ter Horst, dienstbode, van Zuidend 22 naar Bloemendaal, Verbindingsweg 33; Grietje Bos, dienstbode, van Grootzand 1 naar Sonnega no. 9; *Sjerp Molenaar, ass. directeur zuivelfa briek, van Woudvaartskade 32 naar Abkoude; Marinos Adrianus Allart, timmerman, van Fred. Hendrikstraat 61 naar Rotterdam, Gerrit van der Lindestraat 63c; Trijntje Vierstra, dienstbode, van le Oosterkade 4 naar Hazerswoude, p. a. Dr. Zoete; Jacob Buith, ambtenaar b. h. kadas ter, van Bolswarderweg 13 naar Leeuwarden, le Koestraat 7; Tjerk Huitema, chauffeur, van Wijde Noorderhorne 2 naar Stavoren, p. a. F. Schram; Remmelt Faber, chauffeur, van Swarts- buurt 5 naar Leeuwarden, Baljéstraat 3; Hen- drina Postina, dienstbode, "dan Stationsweg 3 naar Bolsward, Bagijnestraat 17; Sijtske Berg- sma, dienstbode, van Oosterdijk 2 naar Akkrum; Jan Tichelaar, schipper, van aan boord naar Leeuwarden, aan boord; Jacobus Hermanns Mous, ijsventer, van le Woudstraat 12 naar Utrecht, Borneostraat 17; Sijtze Mariens^ bakker, van Oud Kerkhof 15 naar Den Haag, Stuwstraat 129; Djieuwke Eppinga, huishoudster, van An- jelierstraat 2 naar Enkhuizen, Cromhoutstraat 10; Frederica Hermina Groenewoud, dienstbode, van Kleinzand 88 naar Oldemarkt, Wijk II, no. 5; Appollönia Kramer, dienstbode, van Stations weg 3 naar Jourè, Midstraat, p. a. P. Reekers; Atje Gerritsma, dienstbode, van Wijde Noorder horne 2 naar Heeg, no. 243; Nicoletta Lamberta Henrica Bonten, liefdezuster, van Stationsweg 3 naar Nijmegen, St. Canisius Ziekenhuis; Wil- lemke van dier Velde, dienstbode, van Singel 32 naar Amsterdam, 2e Jan van der Heydenstraat 11Pier Cnossen, boerenknecht, van Geeuwkade 29 naar Nijland, no. 136; Tonnis Baas, kellner, van Wijde Noorderhorne 2 naar Dieren, Hotel De Kroon; Johannes de Haan, kapper, van Singel 32 naar Apeldoorn, Oosterlaan 32; ’Watze uitzuigen.” „Wel vervloekt I” viel de tooneelllhélid van Broadway uit, „waarvoor ziet u mijl aan voor een zot?” „Neen maar „Pearson” is gevaar lijk. Of ge met een man van zijn aard' te voorzichtig kunt zijn, dat laat ik aan uw eigen oordeel ovej.” LIJST VAN INGEKOMEN EN VERTROKKEN PERSONEN OVER DE MAAND JUNI 1932. INGEKOMEN: Jelle de Visser, slager, van Stiens naar Nauwe Noorderhorne 1Anna Margareitha Catharina van Maris, liefdezuster, van Den Haag naar Stations weg 3; Trijntje Walta, dienstbode, van Franeker naar Peperstraat 7a; *Klaas Visser, z. b., van Koudum naar Koopmansgracht 36; Hielkje die Vries, echtgen. van Sipke de Jonge, z. b., van Harlingen naar 2e Steenklipstraat 12; Johanna Agatha Draisma, dienstbode, van Breda naar Tranendal 13; *Jan Bouwhuis, klerk hyp. en kadaster, van Leeuwarden naar Parallelweg 11; AJida Wilhelmina Deen, dienstbode, van War- tena naar Scharnestraat 32; Akke de Vries, dienstbode, van Warns naar Verl. Westersingel 24; Hilbrand Terpstra, bakker, van Menaldum naar Verl. Westersingel 18; Jantje Deden, lief dezuster, van Maastricht naar Stationsweg 3; Afke Bakker, dienstbode, van Workum naar Oosterdijk 2; *Jan Smits, boerenarbeider, van Grouw naar Oppenhuizerweg 90; Auke Meijer, wed. van Jacob R. Lijfering, z. b., van Bedum naar Jachthavenstraat 19; xDirkje Brandinga, dienstbode, van Liebour (D.) naar Singel 32; Sijboltje Jaasma, dienstbode, van Utrecht naar le Frittemahovenstraat 9; Hendrik van der Veer, kanonnier le klas b. h. Ned.-Ind. leger, van Salatiga naar Ubbo Emmiusstraat 28; ♦Jaring van Gosliga, z. b., van Oenkerk naar Lemmer weg 16; Jitske Doting, z. b., van Amsterdam naar Willem Lodewijkstraat 22; Tjitske Groen, kinderjuffrouw, van Amsterdam naar Anjelier- straat 4; Wabe Betsema, winkelbediende, van Nijemirdum naar Lemmerweg 4; Uiltje Sfemen- sma, naaister, van Steenwijkerwold naar Oude Dijk 7; Anna .de Boer, dienstbode, van Idzega naar 2e Selfhelpstraat 25; *Eelke Bokkinga, zuivelarbeider, van Scharnegoutum naar Oud- vaart 4; Saakje Jelgersuja, z. b., van Den Haag naar le Steenklipstraat 96: Fokje Kooi, dienst bode, van Winschoten naar Harinxmakade 2a; Cornells de Wilde, winkelchef, van Den Helder naar Jan van Nassaustraat 19; Johann Mulder, kleermaker, van Rijswijk (Z.-H.) naar Singel 33; ♦IJnskje Terpstra, echtgen. van Jan Vrieswijk, z. b., van Heeg naar le Badhuisbuurt 6; Trijntje de Vries, dienstbode, van Folsgare naar Kruize- broederstraat 35; Anna Zijlstra, dienstbode, van Scharnegoutum naar Oosterdijk 10; Elisabeth Buwalda, dienstbode, van Scharnegoutum naar Kleinzand 13; Sibbeltje Zijlstra, dienstbode, van Uitwellingerga naar Franekerkade 4; *Uiltje Lammerts de Jong, veekoopman, van Oppen huizen n. le Steenklipstraat 108; *Sijtze Leen- stra, zuivelbewerker, van Ijlst naar Bourbon- straat 25; Sjirk Brouwer, lijnwerker P.T.T., van Bolsward naar Willem de Zwijgerstraat 85; Sietse Loen, los werkman, van Steenwijkerwold naar 2e Zomerrakbuurt 52; Wilhelmina Cornelia Maria de Wolf, echtgen. van Franciscus R. Stockmann, z. b., van Purmerend naar Bols warderweg 25; *Folkert Homma, kleermaker, van Lemmer naar Parkbuurt 25; *Houkje de Jong, wed. van Jan Hilverda, z. b., van Schar negoutum naar 3e Woudstraat 53; Attje van der Horst, dienstbode, van Woudsend naar Oosterdijk 10; Jelle Adema, boerenknecht, van jutrijp 1 naar Oppenhuizerweg 46; Annigje Dijkstra, echtgen. van Hendrik de Vries, z. b., van Lemmer naar Noordersingel la; Frankje Bles, echtgen. van Johannes Kuipers, z. b., van Langweer naar Oppenhuizerweg 36; Hiltje Dok- kuma, echtgen. van Omer van der Horst Jansen, z. b., van St. Nicolaasga naar Willem de Zwij gerstraat 98; Dirk Achter, kapper, van Haarlem naar Boschgracht 6; Klaas Zaagman, kellner, van Groningen naar Stationsstraat 66; Hendrikje Kuiper, z. b., van Lemmer naar Napjusstraat 20; Regina Vincentia van der Kallen, onderwijzeres, van Steenwijkerwold naar Grootzand 6; Geertje Wailinga, dienstbode, van Heeg naar Bothnia- kade 1; *Sjuttje Prins, wed. Schelte Elgersma, z.b., van Makkum naar Tjotterstraat 11; Hinke Lenos, dienstbode, van Gauw naar Oppenhuizer weg 69; Rinkje Potma, dienstbode, van Heeg naar Kleinzand 88; Folkert de Jager, timmer man, van Warga naar Looxmastraat 20; Johan Bernard Gerbrand de Vries, z. b., van Londen naar Kleinzand 40; Jelle Fontein, z. b., van Am sterdam naar Ernst Casimirstraat 8; Jan de Boer, z. b., van Stavoren naar Frederik Hen drikstraat 41; Petrus Folquünus Ligthart, boek houder, van Lemmer naar 2e Selfhelpstraat 13; Janke Kuipers, dienstbode, van Joure n. Groot zand 12; Geertje Wiersma, huishoudster, van Leeuwarden naar Colignystraat 1; Lammert de Boer, landbouwer, van Noord-Amerika naar Amaliastraat 59; Antje Vriezenga, dienstbode, van IJsbrechtum naai Stationsweg 14; Johanna Huitema, dienstbode, van Bolsward naar Sta tionsweg 3; Beene Vaartjes, schipper, van Wor kum naar aan boord; Wijbren Jongsma, schip per, van Workum naar aan boord; Adriana Anna Romkes, dienstbode, van St. Nicolaasga naar Stationsweg 3; *Gepke de Leeuw, wed. van Wil lem Jan Haenen, z. b., van Batavia naar Prins Hendrikkade 24; Johanna Caesarina Hofstra, dienstbode, van Goënga naar Leeuwenburg 12; Anna Dierken, z. b., van Oldenburg (D.) naar Lange Pijpsteeg 1, door SYDNEY H ORDER Geautoriseerde vertaling van Jhr. R. H. G. NAHUYS „Hiji komt over een half uur terug. Wij wilden juist aan de vijftig-louis’tafel pllaats nemen, toen een van de bedien den hem aan de telefoon kwam roepen. Hij ging, en keerde terug om zijn ver ontschuldiging te maken, dat hij vlie gensvlug naar zijn hotel moest terug- keeren, voor de ontmoeting Van iemand, die met den trein Van tien uur uit Lon den onverwacht aangekomen was.. Of ik het hem niet kwalijk wou nemen? hij was zeker binnen een half uur, weer terug. Ik zou in dien tusschentijd de club niet verlaten. Maar, dat is een verbazingwekkend verhaal van u, Mr—” „Chipstead,” vulde de aangesprokene! aan, „en als ge het mij niet kwalijk neemt, dat ik het u zeg, is het waar^ schijnlijk lang niet zoo belangwekkend als dat. wat die man u gedaan heeft. Het voornaamste ”wat ik in mijn leven te doen heb, is het herkennen van een schurk, als ik er een zie, en, zooals de zaak sltaat, werd dit heerschap noigl slechts weinige dagen geleden door mij in Londen betrapt op het debiteeren van besliste leugens. Toen liet hijl zich doorgaan vopr een groothandelaar jn chemicaliën, Pearson genaamd.” „Maar, dat is dezelfde naam, dien hij mij opgaf I riep de acteur uit. „Wacht even ik heb zijn kaartje. Aangezien u een bizondere vriend van Tommy is; ben ik bereid u op uw woord te gelloou ven, dat de vent een schurk is, Mr« Chipstead, maar, verduiveld, het is met dat al moeilijk te slikken. Hoe weet u, dat hij zich voor een ander liet door gaan?” „Omdat ik mij tot taak stelde, dit te onderzoeken. Ik had een bizondere re den, om te willen weten waarom deze man, een Volkomen vreemde, mijl op mijn kamers in Londen een bezoek, kwam brengen. Tien minuten nadat ik hem letterlijk de deur gewezen had, ontdekte ik, dat de handelsmaghaat, voor wien hjjl zich uitgaf, voor een za1 kerneis in Amerika vertoefde. Wat hebt ge daarop te zeggen?” „Ja, dat is het verbazingwekkendste, wat ik ooit in mijn leven gehoord heb Luister, aldus js het gebeurd: ik kwam uit New-York met een van de Fransche booten een juweeltjewe hadden een verrukkelijke reis en stapte in het Continental af. Ik had vijftien maanden achtereen, een rol vervuld in „De LiefJ tallige Dame,” en vond, dat ik het er nu wel eens Van mocht nemen. In het hotel liep ik dezen man tegen het lijf in de letterlijke beteekenis van het woord. Verontschuldigingen werden gewissielld, en daarna een glaasje. Hijl scheen ’een zefer geschikte baas, en vertelde uit zichzelven, dat hijl uit Londen overgeko- Alweer had hij bot gevangen. „Pear son” was niet in de club teruggekeerd. De veronderstelling lag voor de hand, dat de man hem herkend had, en ide plaat gepoetst had. Maar, als gevolg van zijn telefonisch gesprek met Fou- quières, werd het hotel waar hij ver blijf hield, nu door diens mannen be waakt. Misschien, dat dit tqt eenjg resultaat leidde, i Tegen twee uur, liet Boyne uitkomeu; dat hij er genoeg van had. Hij had met pokeren ongeveer 40 pond verleren, en voor één avond was dat voor hem vol doende. De jonge acteur van Broadway had baccarat gespeeld en gewonnen. „Ik blijf den geheelen nacht door,” zei hij tot Boyne, „loop tegen den middag bij mij aan en blijf lunchen.” De nacht was mooi, maar donker, want de maan scheen niet. „Als je geen haast hebt, loop ik een eindje met je mee,” bood Chipstead aan. „Mooi zoo!” antwoordde de acteur. „Ik logeer in het Balzan.” „Welnu, dat vereenvoudigt de zaken; Sneeker Zweminrichting. De temperatuur van het water in de Snee ker Zweminrichting was heden 21 Beiaard-concert. te geven door den beiaardier, den heer J. Nauta, op Vrijdag 8 Juli, ’s avonds half acht ZWEMMEN. Nationale Zwemwedstrijden te Leeuwarden. Zaterdag werden op de Groote Wielen te Leeuwarden nationale zwemwedstrijden ge houden, waaraan o. a. ook werd deelgeno men door de Sneeker Zwem- en Poloclub „Neptunus”. Onze Sneeker zwemsters en zwemmers hadden deze dag in verschillende nummers succes. Ook in het belangrijkste nummer, 200 M. schoolslag heeren seniores, om het kampioenschap van het Noorden, wist een onzer stadgenooten, nl. de heer D. Visser, te zegevieren, zoodat deze thans op die af stand de nieuwe noordelijke kampioen is, waarmee wij hem ook vanaf deze plaats fe- liciteeren. „Neptunus” won in de volgende nummers: 50 M. schoolslag jongens adspiranten. 1. G. de Leeuw, „Neptunus”, Sneek, 45.8 sec. le prijs. 5 X 50 M. vrije slag estafette dames. 1. „Neptunus”, 4 min. 0.6 sec. le prijs. 50 M. rugslag jongens adspiranten. 1. C. Doorenbos L. Z. C., Gr. Wielen, 55 sec., le prijs; 2. K. van Gorkum, „Neptunus”, 59 sec., 2e prijs. 100 M. schoolslag dames juniores. 1. W. Overeem, Nannewijd, 1 min. 46.2 sec., le prijs; 2. D. Oppenhuizen, Neptunus, 1 min. 46.2 sec., 2e prijs; 3. W. Boschma, Nep tunus, 1 min. 46.4 sec., 3e prijs; 6. A. Muur- ling, Neptunus, 1 min. 53.6 sec. 200 M. schoolslag heeren seniores, om het kampioenschap van het Noorden. 1. D. Vis ser, Neptunus 3 min. 27.8 sec., kampioen, le prijs; 2. W. Dunnewijk, Z. C. G., 3 min. 28 sec.., 2e prijs. Uit deze tijden kan men afleiden hoe gering het krachtsverschil tus- schen de beide heeren was. De prijzen bestonden uit medailles, uit gezonderd voor de adspiranten, die een ge bruiksvoorwerp ontvingen. Zwemmen in de Sneeker Zweminrichting. Woensdag 13 Juli a.s. is er in de Zweminrichting alhier Diploma-zwem- men. Zaterdag 17 Juli vinden er wed strijden plaats onder de leden der SZI op Woensdag 20 Juli een 1000 M. en 2000 Meter-tocht, terwijl er op Zater dag 30 Juli kringwedstrijden van de Kring Friesland der Ned. Zwembond gehouden zullen worden. dan moeten we beiden denzielfden kant Uit. Mijn flat ligt maar een kwart mijl van je hotel.” Zij sloegen den boulevard des Ca- pucines, en vervolgens de Rue Royale in. Een dikke duisternis lag vóór hen; de Place de la Concorde was op dit uur van den nacht slechts zwak verlicht. Gedurende een paar minuten was het eenige geluid dat van hun eigen voet stappen over het stille trottoir. „Ik heb een massa rare dingen van je hooren vertellen, Bunny,” merkte de acteur op, „en ze worden door het geu beurde van vanavond bevestigd.” „Ben ik niet netjes genoeg voor je, om het te mogen weten?” „Ho, hol Neen, ik bedoel je bekend heid met misdadigers, en dat soort din. gen. Jij, met al je geld, wat wil je voor den drommel met al die boeven uit staande hebben?” „Je zou eens een langdurig onder houd met mijn zuster moeten hebben Tommy; ziji deelt je inzichten. Maar, ieder man moet zijn stokpaardje hebben, jü; in je vrijen tijd, mummelt als een afgeleefde grijsaard. En jk vind hét speuren naar misdadigers nu eenmaal belangwekkend.” „H’m! Nu, ieder zijn smaak, natuur lijk. Maar ik ben veel te bang voor mijn hachje om.... hallo! Bunny wat zou den die kerels moeten hebben?” Boyne w ees naar een paar sluipende gedaan ten, die voor hen uit de straat over ge stoken waren. „Zouden het apachen zijn? Willen ze ons den weg versper ren?” men was, wegens „een kleine zenuw1- overspanning,” zooals hij zei.” „En hijl zei u ook, dat hij Pearson heette?” viel Bunny in- „Ja. Zie, hier is zijn kaartje, Ik ging1 niet veel verder met hem om, dan dat wij in het hotel praatten, tot vanavond. Toen vroeg .hij mij te dineeren bij Maxim, en bood later aan mij te initrco duceeren in een club, waarvan hij zei dat hij lid was. Ziedaar alles wat ik weet.” „Ik ben u zeer verplicht,” zei Chip stead. „U heeft mij inderdaad een eind’ op weg geholpen.” Hij richtte zich tot Boyne. „Wacht, terwijl ik telefoneer, wil je?” „Maak voort er meel Chipstead” het laatste tot Upton „heeft de telefoon’ bevlieging. Net als je begonnen bent te vinden dat je met hem kunt ópschiet ten, weg moet hij, naar de telefoon 1” „Hoor eens, die man mag misschien een schurk tzijh, maar ik wil niet den schijn op mijt laden alsof ik achter zijn rug kwaad van hem sprak,” bracht de jonge Upton daartegen in. „U is toch niet voornemens de politie op te bel len i „Dat zeker niet,” antwoordde Chip stead geruststellend. „Ik wensch alleen een boodschap af te geven aan een vriend van mij. Als het door ons be. sproken heerschap tijdens mijn afwezig heid terugkeertwat volgens mij zeer onwaarschijnlijk is doe dan gewoon, alsof er niets gebeurd is. Spreek nieit over dit onderhoud, en maak hem niet op mij opmerkzaam dat zou hem in derdaad zeer schuw maken. Eén laatste woord, Mr. Uptonlaat u niet door hem De NIEUWE SNEEKER COURANT is een abonnementsorgaan, verschijnt Dinsdags en Vrijdags. Abonnementsprijs in de stad f 2^50, naar buiten Ir. per post f 3.60. De SNEEKER COURANT is een Advertentieblad en wordt gratis bezorgd bij allen die te Sneek geen abonné zijn op de Nieuwe Sneeker Courant en bovendien huis-aan-huis verspreid: Vrij dag s te Hommerts, Jutrijp, Tims, Goënga, Gauw, Sijbrandaburen, Offingawier, Tenool, Abbega, Oosthem, Deersum, Sehamegoutum, Roodhuis, Gaastmeer, Balk, Stavoren, Wyckel, Langweer, Bozum. Programma: 1. De Heemlen vertellen (uit: De Schep ping). J. Haydn. 2. Allegro (uit: de Sonate in C). J. Haydn. 3. a. Een scheepje. J. J. Viotta. b. Moet je varen. Joh. J. H. Verhuist 4. Für Elise (Albumblatt). L. v. Beethoven. 5. a. Aan den Nacht. Fr. Abt. b. Hernhutters Avondlied (Laat mij sla pend op U wachten). 6. Pelgrimskoor (uit: Tannhfluser). R Wagner. Nieuwe en vervallen abonné’s op het Telefoonnet gedurende de maand Juni 1932. Nieuwe aansluitingen: No. 577. Arie de Vries, Leeuwarderweg 1. No. 297. A. Bouma, Leeuwarderweg 1. No. 521. Alg. Ass. K. A Zijlstra en v. d. Meer, IJsbrechtum. cr 1 w 8 9 9 NIEUWE SNEEKER COURANT annex SNEEKER COURANT (75e Jaargang) en alle spijsverterings- stoornissen verdwijnen onmiddellijk bij het ge bruik van Poster’» Maag- pillen, het aangenaamite en zekerste laxeermiddel. Alom verkrijgbaar A f 0.65 per flacon.

Sneeker Nieuwsblad nl | 1932 | | pagina 1