Uitgave KIEZEBRIHK Co. Uit onze Raadzaal. i 14 Zaterdag 4 Februari 1933 lente Blad Dit No. bestaat uit 3 Bladen I Ho. 37 49e Jaargang I OFFICIEEL GEDEELTE NIEUWSTIJDINGEN. i B. en W. bieden de raad het volgende voorstel aan: BESLUIT: IN GEKOMEN: BESLUIT: Aldus enz. VERTROKKEN: h' i e S i SNEEK, 18 Januari 1933. Aan de Gemeenteraad. LIJST VAN INGEKOMEN EN VERTROKKEN PERSONEN OVER DE MAAND JANUARI 1933. SNEEK, 11 Januari 1933. Aan de Gemeenteraad. straat 20; Gerardus Westerdaal, kapper, van Oosterdijk 45 naar Zuilen, Westinghausstraat 18. No. X 07.351.34(1). Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot verlaging van de huurprijs van het aan het Rijk verhuurde schietbaanterrein voor wat betreft de huurjaren 1933/34 tot en met 1939/40, wegens onttrekking aan dat terrein van een gedeelte voor straataanleg enz. Wij meenen, dat deze pachtsom naar de thans geldende normen billijk moet worden geacht. Bij publieke verpach ting zou naar alle waarschijnlijkheid op dit oogenblik geen hoogere huur worden geboden. Wel meenen wij dat ook hier op haar plaats is de clausule over hertaxatie van de huur, welke het vorige jaar bij verhuring van lan derijen voor de gemeente is opgenomen en welke wij U zullen voorstellen bij de komende verhuring weer op te nemen. Onder overlegging van het desbetreffend advies van den Opzichter der gemeentelanderijen, stellen wij U voor het volgende besluit te nemen: De Raad der gemeente Sneek; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders van 17 Januari 1933, no. X 07.351.32(22); Plaatsvervangende leden. A. Terpstra, F. J. Japenga, Sije Koopmans, J. Pijpker, Michiel Dethmers, Jan Blok, A. H. Vis, L. Bosma, G. Kooistra, Wijbe van der Werf. No. 07.51(5). Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot benoeming van een voorzitter, leden en plaatsvervangende leden voor het nieuwe stembureau no. IX. SNEER, 17 Januari 1933. Aan de Gemeenteraad. De nieuwe verdeeling van deze gemeente in stemdistric- ten, vastgesteld bij Uw besluit van 6 December 1932, no. 10, is door den Minister van Binnenlandsche Zaken voor de verkiezing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal en door de Gedeputeerde Staten voor de verkiezing van de leden der Provinciale Staten, ongewij zigd overgenomen. Waar de nieuwe regeling het aantal stemdistricten van 8 op 9 heeft gebracht, zal ook het aantal stembureaux met één moeten worden vermeerderd. Wij geven U in overweging tot samenstelling van het nieuwe stembureau IX over te gaan. Voor de benoeming van voorzitter, leden en plaatsver vangende leden bevelen wij U aan: J. A. Maseland, Voorzitter. E. Siemensma, A. Hogeveen, Leden- agent van politie, van Eenheid 4 naar Leeuwar den, Nauw 3; Trijntje Bijtema, dienstbode, van Paardesteeg 7 naar Oosterlittens 131; Bernhar- dus Antonhis Bonefacius Lammers, winkelbe diende, van Ged. Pol 2a naar Groningen, Pol derstraat 57a; Gregorius Joseph Stockmann, onderwijzer, van Kruizebroederstraat 89 naar Bergen (N.-H.), Dr. van Peltlaan 29; Jan Hotze Visser, kantoorbediende, van Stationsstraat 56 naar Leeuwarden, van Sijtzemastraat 39; Rinske Oppenhulzen, hulp in de huish., van Potbuurt 14 naar Bolsward, 't Oordje, p. a. D. van der Werf; Jentje Dijkstra, chauffeur, van 2e Ooster- kade 36 naar Zwijndrecht, Ringdijk 590; Baukje van der Ley, huishoudster, van Looxmagracht 23 naar Kollum, Voorstraat, p. a. A. van der Ley; Lamkje Buster, dienstbode, van 2e Steen- klipstraat 30 naar Amsterdam, Koninginneweg 216; Rinkje Potma, dienstbode, van Kleinzand 88 naar Bolsward, Kerkstraat, p. a. D. Harkema; Pierkje Kuipers, modiste, van Galigastraat 20 naar Zutfen, Sprongstraat 2; Johanna Maria Agterberg, dienstbode, van Franekervaart 20 naar Utrecht, Nieuwe Daalstraat 37; Gezinus Idlzenga, agent van politie, van Kloosterstraat 7 naar Hindeloopen, p. a. W. S. de Boer; Gerrit Weldring, etaleur, van Wijnkanstraat 3 naar Den Haag, Stuyvezantstraat 285; Johanna Barbara Rotmann, dienstbode, van Oosterdijk 3 naar Maastricht, Capucijnerstraat 33; *Klaas Hout- sma, chauffeur-monteur, van Kerkgracht 17 naar Hilversum, Floralaan 3; Eelke Scholte, boeren knecht, van 3e Woudstraat 44 naar Smallebrugge (Wymbritseradeel), p. a. H. Zijlstra; Gerardus Bernardus Deden, winkelbediende, van 2e Self- helpstraat 14 naar Leeuwarden, Oranje Nassau- onder voorbehoud van de goedkeuring van de Gedepu teerde Staten voor de tijd van 5 jaren, te rekenen met in gang van 1 Januari 1933, te verhuren aan de geitenfok- vereeniging „Ons Belang” het niet voor straataanleg in gebruik genomen gedeelte ter grootte van 17 Are, 50 centiare, van het perceeltje weiland, kadastraal bekend gemeente Sneek, Sectie A, no. 2651, gelegen achter de doodgraverswoning aan de Kerkhofslaan, tegen een huur prijs van f20.per jaar, zulks onder bepaling dat zoo wel de huurster als Burgemeester en Wethouders de be voegdheid zullen hebben om voor de aanvang van elk huurjaar de huurovereenkomst door opzegging te doen eindigen, doch de huurster alleen wanneer zij zich tegelijk verbindt het perceeltje weiland, wanneer dit door de Raad wordt gewenscht, voor het nog niet verstreken tijdvak weder in te huren tegen een jaarlijksche huurprijs, geschat door drie deskundigen, waarvan één zal worden aange wezen door Burgemeester en Wethouders en één door het bestuur der Geitenfokvereeniging te Sneek, terwijl de derde door deze beide, of, wanneer daaromtrent geen eenstem migheid zal worden verkregen, door den kantonrechter te Sneek zal worden aangewezen, en verder onder nader door Burgemeester en Wethouders te stellen voorwaarden. Wijbe Bauke Postma, schilder, van Haarlem naar Zuidend 2; Dirk Baas, marechaussee, van Leeuwarden naar Leeuwarderweg 43; Riemke Boersma, wed. van Andries Dijkstra, z. b., van Hommerts naar 2e Badhuisbuurt 5; Sije Enne Koopmans, kok, van Groningen naar Bothnia- kade 55; Henderika van der Werf, dienstbode, van Rijswijk (Z.-H.) naar 2e Steenklipstraat 69; ♦Pieter van dier Wal, onderwijzer, van Malang (N.-I.) naar Westersingel 1; AHda Johanna Mul ler, winkeljuffrouw, van Groningen naar Groot- zand 20; Atje Luinenburg, dienstbode, van Olde- ouwer naar Paardesteeg 7Inkje van der Schaaf, dienstbode, van Bolsward naar Leeuwarderweg 68; Abe Siebe Korneüs, kapper, van Akkrum naar Rozenstraat 17; Minke Rosier, dienstbode, van Delft naar Waterpoortsgracht 3; Abraham van Schalk, sigarenmaker, van Delft naar Brou- wersteeg 16; Cornells Bergsma, kapper, van Leeuwarden n. Oosterdijk 45; Herman Liichen, trainer, van Groningen naar Sacramentstraat 1; ♦Drewes Haakmeester, conducteur N. T. M., van Oosterwolde naar Zuidend 25; Jan Ebbes, kapper, van Gorredijk naar Leliestraat 8; Piet Kingma, caféhouder, van Huizum naar Lange Veemarktstraat 1; Sjieuwke Hoogland, dienst bode, van Ijlst naar Looxmagracht 4; Zwaantje Kuiper, dienstbode, van Joure naar Oosterdijk 2; Marietje Alida van Zon, leidster Montessori Onderwijs, van Haarlem naar le Oosterkade 55; Douwe Siebenga, winkelier, van Deersum naar Nauwe Noorderhorne 21; Antje de Vries, echt- gen. van Douwe Siebenga, z. b., van Weidum naar Nauwe Noorderhorne 21; Hiltje Schingen- ga, dienstbode, van Breda naar Kloosterdwars- straat 55; Arend de Jong, los werkman, van Diemen naar aan boord; Wapke Joukje Blank- sma, onderwijzeres, van Elburg naar Klooster- dwarsstraat 15; Gerritje Keuning, echtgen. van Wijtze Boot, z. b., van Joure naar Bothniakade 48; Anthonie Zeilstra, schoenmaker, van Hee- renveen naar 2e Steenklipstraat 63; Nienke Venema, z. b., van Rotterdam naar Grootzand 44; Klaaske de Boer, echtgen. van Marten Hoek stra, z. b:, van Dronrijp naar Kerkhoflaan 9; Aplonia Steneker, dienstbode, van St. Nicolaas- ga naar Kleinzand 88; Susanna van dér Woude, wed. van Herman Steenbeek, z. b., van Bols ward naar Badhuisgracht 15. No. 1.761.11(13 A). Advies van Burgemeester en Wethouders >p het adres van de Nationale Commissie tegen het alcoholisme, houdende verzoek ge bruik te maken van enkele bepalingen der Drankwet 1931, S. 476, ter beperking van iet aantal verloven A in deze gemeente. No. 07.351.32(22). Voorstel van Burgemeester en Wethouders tot onderhandsche verhuring van het per ceeltje weiland, kadastraal bekend ge meente Sneek, Sectie A, no. 2651, gelegen achter de doodgraverswoning, aan de geitenfokvereeniging „Ons Belang”. caféhouder aldaar, om hem een verlof A ingevolge de Drankwet 1931 S. no. 476 te verleenen voor de benedenlokaliteit van het perceel Korte Veemarktstraat no. 10. Tegen het verleenen van het verlof kun nen binnen twee weken schriftelijk bezwaren worden ingebracht. SNEEK, 4 Februari 1933. Illfl Helena Hermina Albertina Schuurmans, ver pleegster van Singel 30 naar Den Haag, Dr. van Welylaan 2; Klaas Kuipers, grondwerker, van 3e Steenklipstraat 10 naar Amsterdam, Nieuwe Keizersgracht 45; Dirk SchroOr, deurwaarder, van Tjotterstraat 21 naar Amersfoort, Vlas- akkerweg 48; Hotske Woudstra, dienstbode, van Kleinzand 2 naar Leeuwarden, Prins Hendrik straat 10; Jarig Beetsma, onderwijzer, van le Steenklipstraat 22 naar Harkema Ópeinde 157; Reit Hoekstra, kapper, van Parkstraat 8 naar Donkerbroek, p.a. J. Klijnstra; Agatha Elisabeth Schrijver, verpleegster, van Kruizebroederstraat 36 naar Leeuwarden, Groninger straatweg 71; Catharina Christina van Schoot, winkeljuffrouw, van Grootzand 20 naar Leeuwarden, Wisses- dwinger 34; Fekke Bakker, z. b., van Hoogend 11 naar Deventer, Geert Grootestraat 2; IJtje Dijkstra, dienstbode, van Hendrik Casimirstraat 12 naar Groningen, Gerh. Bakkerstraat 37; Hen drik Jan Best, winkelbediende, van Grootzand 24 naar Alkmaar, Nieuwesloot 6; *Huibert Jacob Honders, predikant, van Hoogend 4 naar Was senaar (dorp), N.-H. pastorie; Antje Stoker, dienstbode, van idem naar idem; *Frans Roeda, groentehandelaar, van Oude Koemarkt 23 naar Leeuwarden, Merelstraat; Maria Theresia Aga tha Stockmann, z. b., van Grootzand 79a naar Maastricht, Kleine Staat 6; Johanna Jeannette van der Baan, echtgenoote van Marten Groen, z. b., van Prinsengracht 4 naar Oldeberkoop 89; Aaltje Bosma, dienstbode, van Looxmastraat 24 naar Bussum, Godelinstraat 68; *Maria Fran- cina Brouwer, echtgen. van Albert van der Hem, z. b., van Boeierstraat 10 naar Rauwerd 34 (VII); Marten die Jong, z. b., van Salverda- straat 7 naar Joure, aan boord; Wiebigje dé Jong, z. b., van Tranendal 20 naar Joure, aan boord; Sietske Bergstra, onderwijzeres, van Kleinzand 42 naar Lollum, no. 25c; Hotifriede Henriette Foeken, Montessorileidster, van Hooi- blokstraat 13 naar Bloemendaal, Potgieterweg 11; Jacobus Tekelenburg boekhouder, van Oud Kerkhof 3c naar Ned. Indië; Johanne Berta Minna Frisch, dienstbode, van Oude Koemarkt 65 naar Duitschland; Anna Rabl, dienstbode, van Stationsstraat 44 naar Weenen; Sjoukje Slippens, dienstbode, van Grootzand 51 naar Bolsward, Pater Brugmanstraat 3; Johanna Wal raven, z. b., van le Frittemahovenstraat 40 naar Den Haag, Rozenburgstraat 74; Gatse Spoelstra, 45-jarig bestaan C. J. M. V. Timotheus. Deze herdenking begon Woensdag met een samenkomst in het Geb. voor Chr. Be langen. Na het zingen van Psalm 103 vers 1 en het lezen van enkele verzen uit Psalm 109, opende ds. Te Winkel met gebed. Daarna zong het Jeugdkoor onder leiding van den heer IJ. Rusticus een lied. Ds. Te Winkel, de eere-voorzitter, is daarna de eerste spreker, om als eere-voor zitter der ver. allen welkom te heeten die hier bijeen zijn om het 45-jarig bestaan van Timotheus te herdenken. Een goede gedachte is het in ’t bijzonder een avond te wijden aan een herdenking voor Gods aangezicht. Ti motheus wil gaarne het contact vasthouden met de gemeente, daar zij daarmee nauw verbonden is. Kerk en Jeugd hooren bijeen, dat wordt meer en meer beseft; de Kerk ge voelt: „wij hebben de jeugd noodig”, en de jeugd krijgt weer meer het besef dat de oude Kerk ook voor haar nog rijke zegen geven kan. Oudleden, ouders en andere ge meenteleden heet spr. welkom, al had hij gaarne het geóouw vol gezien. Als predikant der Ned. Herv. Gem. feliciteert spr. namens DRANKWET. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van SNEEK maken bekend dat bij hen is ingekomen een verzoek van M. SIDER1US, In verband met de jongste stadsuitbreiding achter de Kerkhofslaan is aan het bij het Rijk in huur zijnde schiet baanterrein achter de algemeene begraafplaats, een op bijgevoegde situatieteekening met een arceering aange geven gedeelte voor straataanleg enz. moeten worden onttrokken. Het terrein is daardoor ongeveer 24 kleiner geworden, met het gevolg, dat thans van den Luitenant- Kolonel, eerstaanwezend ingenieur bij het 2e Geniecom- mandement te Groningen het verzoek is ingekomen, om de huurprijs van dat terrein met een gelijk percentage te verminderen en te brengen van f 100.op f 76.per jaar. Hoewel het afgesneden gedeelte, zooals uit de situa tieteekening kan blijken buiten de eigenlijke schietbaan valt, zoodat deze geheel intact is gebleven, meenen wij toch, op gronden in het advies van den Directeur der ge meentewerken uiteengezet, dat op de gevraagde huurver- mindering redelijkerwijze aanspraak kan worden gemaakt. Onder overlegging van de op deze aangelegenheid be trekking hebbende bescheiden, stellen wij U mitsdien voor de huurprijs van het genoemde terrein voor de nog komen de huurjaren 1933/’34 tot en met 1939/’4O (de huur is indertijd aangegaan voor 10 achtereenvolgende jaren, in gaande 1 Mei 1930) met 24 te verminderen en te bren gen van f 100.op f76.per jaar en daartoe te nemen het volgende besluit: De Raad der gemeente Sneek; Gelezen het voorstel van Burgemeester en Wethouders d.d. 11 Januari 1933, no. X 07.351.34(1); behoudens goedkeuring van de Gedeputeerde Staten, d< huurprijs van het krachtens raadsbesluit van 20 Januari 1930, no. 10, goedgekeurd door de Gedeputeerde Staten op 29 Januari 1930 onder No. 2, voor de tijd van 10 ach tereenvolgende jaren, ingaande 1 Mei 1930, aan het Rijk verhuurde en sindsdien tot ongeveer 76 van zijn toen malige oppervlakte gereduceerde schietbaanterrein, kada straal békend gemeente Sneek, Sectie A, no. 29, voor wat betreft de huurjaren 1933/’34 tot en’ met 1939/’4O met 24 te verminderen en mitsdien terug te brengen van f 100.op f76.per jaar. Aldus enz. de Gemeente de vereeniging met dit 9e lus trum, een respectabele ouderdom, die echter ouder had kunnen zijn. Ook voor 1888 im mers had hier al een vereeniging 20 jaar bestaan, maar door kerkelijke strijd was deze voor onze kerk verloren gegaan; ds. van Griethuizen deed niet anders dan ver zamelen blazen toen hij enkele verstrooiden weer bijeen bracht. Hij is de man geweest die in Gods hand het middel werd Timo theus op te richten. In de loop der jaren leek ’t soms dat het kleine bataljon niet in stand gehouden kon worden, maar God hield het in stand ondanks alle moeilijkheden en wij kunnen nu zeggen, dat deze ver. staat in het teeken van uitwendige bloei. Er is alle reden om te danken, want het is een zegen als er een goede jongemannenver. is en wij zeg gen uit de grond van ons hart: „Soli Deo Gloria”. Maar God gebruikt menschen in Zijn dienst; naast ds. v. Griethuizen zouden anderen kunnen worden genoemd. Ook die reeds heen gingen. Er zijn echter zelfs nog oprichters in ons midden; velen zijn er ge weest, die hun beste krachten aan de ver. gaven. Spr. gedenkt de vele voorzitters, die het lang niet altijd gemakkelijk hadden de vergaderingen te leiden, want ’t jeugdleven dreigt soms wat saai te worden als men de geestelijke gaven niet ook in een voor de jeugd aantrekkelijke vorm brengt. Als er dezulken geweest zijn, die God deze talenten heeft willen schenken, zijn wij dankbaar daarvoor. Spr. kent niet alle voorzitters, wel de tegenwoordige, de heer Klaibeda, een man die timmert aan den weg, dus aan veel SNEEK, 17 Januari 1933. Aan de Gemeenteraad. Bij Uw besluit van 12 December 1927, no. 12, werd voor de tijd van 5 jaren, ingaande 1 Januari 1928, verhuurd aan de geitenfokvereeniging „Ons Belang” het perceeltje wei land, kadastraal bekend gemeente Sneek, Sectie A, no. 2651, groot 17 Are, 60 centiare, gelegen achter de dood graverswoning, aan de Kerkhofslaan, voor de som van f60.per jaar. De huur liep op 1 Januari jl. af. De genoemde vereeniging wil het perceeltje, waarvan in verband met de jongste stadsuitbreiding achter de Kerkhofslaan, een klein gedeelte ter grootte van 10 12 M2. in gebruik is genomen voor straataanleg, wel weder voor 5 jaren inhuren, maar tegen een aanmerkelijk lagere huurprijs dan over de vorige huurperiode. Aanvankelijk wenschte zij niet meer te besteden dan f 10.per jaar. Op onze aandrang heeft zij later dit bod verhoogd tot f 20.per jaar. critiek blootstaat, doch in wie wij bewonde ren zijn trouw en toewijding. Deze voorzitter wijdt zijn krachten aan drie dingen: zijn da- gelijksch werk, zijn gezin en de jongeman nenver. Gij zijt de nooit rustende, die steeds tracht de vergaderingen op peil te houden en spr. is verheugd dat deze vergaderingen in de laatste tijd zoo goed door de voorz. kunnen worden genoemd. „Een moeder in Israël” mag mevrouw Klaibeda worden genoemd, in wier huis zoo veel keeren vergaderd wordt. „Uw lamp gaat de heele nacht niet uit”, mag van U gezegd, gelijk de Spreuken van de goede huisvrouw zegt. God stelle U nog vele jarèn naast uw man tot een rijke zegen voor deze ver. Spr. wil een kort wijdingswoord spreken naar aanleiding van 2 Timotheus 3 14: „Maar blijft gij in hetgeen gij geleerd hebt”. Gij, aldus spr.; hebt iets meegekregen uit Uw ouderlijk huis, evenals de pioniers van het N. J. V., die in een tijd van verwording voelden, dat zij wat zij uit het ouderlijk huis mee hadden gekregen hadden uit te dragen; zij wenschten zich het evangelie van Christus niet te schamen. Ook Timotheus was bij de Schriften opgevoed en een Sa muel en een Obadja, alle namen met het jeugdleven hier verbonden. Ieder is niet direct een Timotheus, doch hier wordt een ideaal gesteld, een ideaal dat de jonge man in zijn gebed moge vragen te bereiken. Het Ned. Jong. Verbond heeft een evangeli- seerend karakter, het wil het licht naar bui ten dragen, moge het dat karakter nooit In Uw vergadering van 16 Januari j.l. is onder no. 3h jm advies in onze handen gesteld een adres van de Nationale Commissie tegen het alcoholisme, houdende verzoek gebruik te maken van de bevoegheid aan de ge meenteraad toegekend in artikel 43 juncto de artikelen 9 en 10 der Drankwet 1931, S. 476. Adhaesiebetuigingen zijn ingekomen van het Provinciaal Drankweercomité in Friesland en van het Centraal Drankweercomité alhier. Artikel 9 geeft aan U de bevoegheid bij plaatselijke verordening, boven en behalve de eischen welke reeds zijn gesteld bij K. B. van 17 Maart 1932, S. 97, met betrekking tot ruimte, licht, ramen, inrichting en luchtverversching, eischen te stellen waaraan een localiteit moet voldoen om voor een verlof A in aanmerking te kunnen komen. Artikel 10 veroorlooft dat door U bij plaatselijke ver ordening: a. één of meer wijken, buurten of straten worden aan gewezen, waarin door ons geen verloven A mogen worden verleend; b. voor één of meer wijken, buurten of straten een maximum van aldaar door ons te verleenen verloven A vast te stellen, onafhankelijk van het getal inwoners van die wijken, buurten of straten. In overeenstemming met het bij dit advies gevoegde rap port van den Commissaris van politie, geven wij U in over weging van de U in de genoemde artikelen toegekende bevoegdheden geen gebruik te maken en derhalve op het ingediende verzoek afwijzend te beschikken. De situatie is deze. Tot 1 Januari 1936 bedraagt het maximum aantal verloven A dat in onze gemeente mag bestaan 1 op de 300 inwoners. Aangezien de bevolking op 1 Januari j.l. 15454 beliep, komt dat momentelijk neer op 51 verloven. Er zijn in werkelijkheid 23. Eerst in 1935 bestaat de mogelijkheid om tot verlaging van het maxi mum, dan meer aansluitende bij de werkelijke toestand, te geraken. Er zou aanleiding zijn op het gedaan verzoek in te gaan, indien eenig redelijk vermoeden zou bestaan, dat in de komende paar jaar het aantal verloven aanzienlijk zou stijgen. Dan zouden de beide genoemde artikelen als rem kunnen worden gebruikt. Grond voor dat vermoeden bestaat echter naar onze meening niet. Ook in het ver leden, toen geen maximum gold en toen ook overigens het verkrijgen van een verlof gemakkelijker was dan nu, is van een mogelijkheid om in onze gemeente voor meer ver- lofsinrichtingen een bestaan te vindbn niet gebleken. Er valt niet aan te nemen, dat deze toestand in de komende paar jaar zich zal wijzigen. In 1935 kan de wenschelijk- heid van een maximum-verlaging worden overwogen. Op grond van de nieuwe Drankwet zijn de localiteits- eischen althans voor geheel nieuw op te richten inrichtin gen, bovendien reeds verzwaard. Ook dit is voor ons een overweging om U te adviseeren niet aan het verzoek te voldoen. Wij geven U in overweging het volgende besluit t nemen: De Raad der gemeente Sneek; Gelezen het adres van de Nationale Commissie tegen 'iet alcoholisme, houdende verzoek gebruik te maken van ■nkele bepalingen der Drankwet 1931, S. 476, ter beper king van het aantal verloven in deze gemeente; Gelet op het advies van Burgemeester en Wethouders van 18 Januari 1933, no. 1.761.11(13 A); BESLUIT: tan de adresseerende commissie te berichten dat er gec aanleiding bestaat om aan het verzoek te voldoen. Aldus enz. Zijn gezinnen. 1 f NIEUWE SNEEKER COURANT annex SNEEKER COURANT} |(76e Jaargang)

Sneeker Nieuwsblad nl | 1933 | | pagina 1