len t! A. JANSEN Luxe Auto-Verhuur met en zonder chauffeur 11 Ills Creams a 75 tl. per jroola pol Ills Gezicfilswalers 180 cl. pr. ilesch F. OZINGA Met de 3 bampo producten bestrijdt alle verkoudheden TROMP SNEEK Dames, f Araoez Sneeker Courant en Wymbritseradeel Ab o n n e m e n t s- en Advertentieblad NIEUWSTIJDINGEN. Bij Griep en Koorts. Voor 1 Kwartje een half pond FEESTBANKET of K 0 R S T EBAK Heerlijk Trouw- en Begrafenisrijden No. 88 Woensdag 8 Februari 1989 K5e Jaargang OFFICIEEL ORGAAN E ■M a Bureau: KLEINZAND 5-7 Telef. 2200 Uitgave: KXEZEBRINK A Co. - SNEEK le BLAD h 2, pion- 17, Lb7; P.S. vij deze HET BERICHT. ooster- HNANCIEELE MEDEDEELINGEN. Onze gecombineerde bladen verschijnen o.m. in de volgende plaatsen in de omgeving en geven daar een groote publiciteit. van het lonsma, is heeft dj onze verbom obieem, usschen /.z. een eeft en het een voor- i bord mclub Leeu- ltslag in de gast- rheid, inval- p van erwijl 55 19 Pri|i 521/, Christelijk Democratische Unie. Op de groslijst der C. D. U. voor de can- didaatsteiling voor de a.s. Statenverkiezing zijn 28 namen geplaatst. Het advies, dat i door de Federatie moet worden uitgebracht voor de stemming van 10 leden, die op de candidatenlijst zullen worden geplaatst, is als volgt: 1. H. Posthuma te Leeuwarden; 2. E. de Haan te Heerenveen; 3. J. Jansma te Schar- sterbrug; 4. J. Gijsen te Frqpeker; 5. J. Wijmenga te Ureterp; 6. B. Veenstra te Hui- zum; 7. R. Huitema te Joure; 8. D. v. d. Heide te Bergum; 9. A. Haagsma te Leeu warden; 10. S. Meindersma te Dokkum. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelilkhcid der Redactie. Mljnhardtjes maken LI griep- en koortsvrij. Doos 30 en 50 ct. >n met' De winter teistert uw huid. Voorkom dit door het ge bruik van de bekende huid- verzorgingsmiddelen van ELIZABETH POST, de Amerikaansche schoonheid- specialiste. Alleenverkoop SCHAAPMARKTPLE^M 0 m. zeep- con- Het ver- Ijving briek ie de nolia een talia, huis- !- en Steeds nieuwe wagens Lage prijzen Off. Ford Dealer - SNEEK Parkstraat -- Tel. 2211 strijden :t: 0—1 1—0 0—1 1—0 chaak- Phili- ;en zijn 'i— 3—1 tl/3 J tls zwak Pe5:, 19. nz. vit. f - elke- 2e 155 jras- dito 9- ooo kem f45. ggen -f0, Prijl 121/| Dampo-verkoiidheüU-balacm. Pot 50 ct. Doo. 30 ct.Dsapo-hoe.tlxmbon., Doos 25 ct. Dampo-netudruppela. Flacon met druppel.puitjeóO ct. ppen. is Deterdlng de Levend verbrand. Zaterdag is brand uitgebroken in een woonhuis in Penny Fields, in ’t Londensche Eastend. Een gezin van vier personen is jn de vlammen omgekomen. Verdronken toen zij haar broertje wilde redden. Zaterdagmiddag, omstreeks kwart voor een, was de 14-jarige A. Neven, wonende te bergen, welk zich ongeveer 17 K.M. langs de grens uitstrekt, door boringen te onder zoeken of zich in den bodem delfstoffen van waarde bevinden en, indien dit het geval is, deze stoffen aan den bodem te onttrekken. Onze wagens kunnen tegen een kleine vergoe ding verzekerd worden. HET ADRE8 voor Ijzererts in bodem bij Tubbergen? Naar de Crt. ’t N. v. d. D. verneemt heeft een Duitsche firma uit Uelsen het plan om langs de grens, in hoofdzaak op Neder- landsch grondgebied, in de gemeente Tub- ig overleden. Deterding werd jeboren. Hij door- B. S. en trad in De nood onder de varkenshandelaren. Het hoofdbestuur van den Nederland- schen Bond van Varkenshandelaren heeft I in een telegram aan de Koningin verzocht' bemiddeling te willen verleenen voor ver- j c’ j x bei ;irg.vuil bestaansmogelijkheid der var-I Egbert Syperda werd 22 Al g. 1603 te I kenuiiandelaren. V,Q I Sneek, Woudeend, Heeg, Nijezijl, Folsgare, Nijland, Oppenhuizen, Uitweliingerga, Oudega (W.), IJsbrcchtum, Wolsum, Ha- rich, Bakhuizen, Nijemirdütn, Sondel, Slo ten, Tjerkgaast, Spannenburg, Poppinga- wier, Warns, Rauwerd Hommerts, Jutrijp, Tirns, Goënga, Gauw, Sijbrandaburen, Of- fingawier, Terzool, Abbega, Oosthem, Ijlst, Deersum, Scharnegoutum, Roodhuis, Gaast- meer, Balk, Stavoren, Wijckel, Langweer, Bozum, enz. Gaarne zou ik Uw aandacht willen vesti gen op het toneelspel „De Gouden Spin”, dat a.s. Woensdag (8 Februari) opgevoerd wordt ten bate van de vereniging ter be strijding van de tuberculose. Opdat een flink bedrag in de kas van deze nuttige in stelling vloeit, is Uw aller opkomst ten zeer ste gewenst. „De Gouden Spin” is een blijspel in 4 bedrijven en wordt opgevoerd door leerlin gen van het Stedclijk Gymnasium en R.H. B.S. alhier. Dinsdag 10 Januari j.l. werd het opgevoerd voor de SnekerfGymnasias- ten-Vereniging „Diccndo Discimus” en oogstte toen veel succes. We hopen, dat U allen komt en wensen U bij voorbaat een gezellige avond. DE ORGANISATIE-COMMISSIE. Afloop verkooplng. Notaris H. A. Banning veilde Donder dagavond finaal in het café „Onder de Lin den” een burgerhuizinge met onder- en bovenwoning en vrije steeg, aan de Kleine Palen nos. 21 en 23, in huur bij de heeren W. en P. Slump. Toegewezen aan den heer F. de Zwart q.q. alhier voor een som van 2680.—. Als 2e perceel een woning met straatje en bleek, aan de 3e Zomerrakbuurt 15, in huur bij den heer R. longsma. Toegewezen aan den heer F. de Jager q.q. alhier voor een som van ƒ880.—. door de J en i en kunnen zij niet deelnemen aan levering van de door de regeering over te nemen varkens, die de helft bedragen van den geheelen afzet In Nederland. Het karakter der werkverschaffing gewijzigd. De minister van Sociale Zaken heeft aan de gemeentebesturen meegedeeld, dat de regeering heeft besloten, het karakter van de werkverschaffing te wijzigen. Voorop stellende de beteektnis van de arbeid, zal geleidelijk bestrijding van de werkloosheid zelf de plaats Innemen van leniging det gevolgen er van, gelijk thans het geval is. De duur van de tewerkstelling bij de werkverschaffing, welke thans van week tot week gewijzigd kan worden, zal van 2 April a.s. telkenmale voor een periode van drie maanden worden vastgesteld, behoudens de mogelijkheid, om in verband met arbeid in 't vrije bedrijf de tewerkstelling tijdelijk te onderbreken. Etten, op het ijs van een nabij zijn woning gelegen zgn. leemput, een groot stuk land, waaruit men tot op groote diepte het leem had uitgegraven, aan het glijden, terwijl zijn 11-jarige zusje Elisabeth toekeek. Plotse ling zakte de jongen door het ijs. Zijn zusje begaf zich eveneens op het ijs om haar broertje te helpen, reikte hem de hand en trachtte hem uit het water te trekken. Hier door brak het ijs onder haar af en geraakte ook zij te water. Een in de buurt spelende knaap snelde weg om hulp te halen. De heer Voesene begaf zich zonder bedenken te water en wist het jongetje, dat reeds bewus teloos was, op het droge te brengen. Het meisje kon hij echter niet meer redden. Na een uur dreggen werd ten slotte het lijkje van het meisje opgehaald. Door toepassing van kunstmatige ademhaling slaagde men er in de levensgeesten van den jongen op te wekken, aldus meldt de Crt. het N. v. d. D. Sir Henry Deterdlng. f Sir Henry Deterding, oud-directeur-gene- raal van de Koninklijke Nederlandsche Pe troleum Maatschappij, is Zaterdagmiddag, 72 jaar oud, plotseling te St. Moritz (Zwit serland) aan hartverlamming Henry Wilhelm August Deterding werd in 1866 te Amsterdam g<" liep daar ter stede de H. 1882 bij de Twentsche Bank in dienst. Daar bleef hij tot 1888, waarna hij bij de Neder landsche Handel-Maatschappij in dienst trad. In 1889 ging hij naar Indië en werd voor de Handelmaatschappij waarnemend agent in Medan, later gevolgd door zijn aanstellig tot sub-agent in Penang. In 1896 trad hij in dienst van de Ko ninklijke, waar hem een zware taak wacht te. Aanvankelijk als inspecteur, later als waarnemend directeur en ten slotte, in 1901, als directeur, diende hij de belangen dier maatschappij. Als een van de voornaamste successen, welke onder zijn bestuur tot stand zijn ge bracht, moge genoemd worden het tot stand brengen van de Koninklijke-Shell, de com binatie tusschen de Nederlandsche en de groep van Engelsche maatschappijen. In 1902 werd hij benoemd tot directeur- generaal en verkreeg daarmee de opperste leiding van het concern. Op grond van zijn vele verdiensten werd hij in 1928 door de Technische Hoogeschool te Delft benoemd tot doctor honoris causa in de technische wetenschappen. Zónder eenige twijfel man geweest, aan wiens energie, aan wiens koopmanschap en aan wiens zakelijk be leid het te danken is, dat de Koninklijke van een nationale onderneming geworden Is een concern van wereldvermaardheid en wereld- betcekenis, doch dadelijk moet daarbij ge voegd worden, dat het ook Deterdlng ge- wcyst is, die de Koninklijke in al haar groot heid en In haar Internationale ontwikkeling steeds gehouden heeft tot een zuiver Ne derlandsche onderneming en de zaak van de Koninklijke steeds heeft beschouwd als een nationale zaak. In 1936 heeft de heer Deterding zijn ont slag genomen en sindsdien is hij commis saris van de Koninklijke. Als directeur- generaal volgde Ir. j. E. F. de Kok hem op. Slachtoffers van een sneeuwstorm. Zeventien leden van het personeel van een Japansche mijnbouwondernemlng zijn op den berg Hakkodasan (provincie Aomori) door een sneeuwstorm verrast. Elf personen zijn doodgevroren, slechts vijf konden wor den gered. De lijken van vijf slachtoffers zjjn geborgen. Elert, Vierne enz., hun belangstelling voor het harmonium toonden door er voor te schrijven, kan blijken, dat de wonderlijke meeningen die er in dit opzicht bij velen nog heerschen, bv. dat het harmonium eigenlijk een minderwaardig instrument, zooiets als een surrogaat van het orgel zou zijn en de harmoniumiiteratuur volkomen onbelangrijk, het gevolg zijn van een schromelijk gebrek aan kennis en inzicht. Om propaganda te maken voor dit in wezen voor velen nog onbekende instrument, en harmoniumspelers te prikkelen tot meer ernstige studie, heeft de Nederland sche harmonium examen-com- missie een examen ingesteld ter verkrij ging van een getuigschrift voor harmonium spel. Als behoorende tot de harmonium-litera- tuur zijn ook te beschouwen de werken uit de vóór-Bach’sche periode, geschreven voor „orgel of klavier”, verder die voor orgel zonder pedaal of ped. ad lib. Om ook op deze werken te wijzen als ge schikt voor harmonium, zijn eenige ervan, naast origineele harmonium-composlties, in het examenprogramma opgenomen. De examens worden gehouden in de maand Juli. DE NEDERLANDSCHE HARMONIUM EXAMEN-COMMISSIE. Correspondentie-adres: IJ. S. Rusfticus, Westersingel 2, Sneek, Wederom een juweelendiefstal in de residentie. Vrijdag op Zaterdagnacht is ingebroken in het magazijn van de firma Kan in de Spuistraat te Den Haag. In de linker-vitrine naast de deur lag een aantal kostbare sie raden; men forceerde dus eerst een stalen beschermingsraam en brak toen de sloten van de vitrine open. De inbrekers schijnen in hun werk gestoord te zijn, want verschei dene kostbaarheden zijn onaangeroerd ge bleven, hoewel er voor ongeveer ƒ2500 is gestolen. De buit bestaat voornamelijk uit paarlen en briljanten halssnoeren, waarvan de prijskaarten nog in de étalage lagen. Zaterdagmorgen om acht uur werd de in braak ontdekt door een voorbijganger, die den filiaalhouder waarschuwde. Tijdens het onderzoek bleek, dat een serveerjuffrouw Geachte Redactie. Gaarne voor 't onderstaande een plaatsje in Uw blad. Bij voorbaat dank! Naast de piano is het harmonium zeker wel het meest populaire huisinstrument. E Toch valt er in ’t algemeen nog een groote sü onkunde te constateeren omtrent de moge lijkheden, die dit instrument biedt en z’n literatuur. Rceeds uit het feit, dat de belangrijkste orgelcomponisten van de latere tijd, bv. C e- sar Franck, Max Reger, S. Karg- Er werd niet luid gereageerd, Geen juichkreet werd genoord, Maar tóch ging Vrijdag het bericht Door stad en dorp snel voort Het nieuws - het zoo hoopvolle nieuws - Ging ieders woning in: Het Prinsenpaar verwacht opnieuw Vermeerd’ring van gezinl Er werd niet luid gereageerd, Geen juichkreet werd verstaan, Maar tóch is Vrijdag dat bericht Van mond tot mond gegaan En niet alleen van mond tot mond, Doch óók van hart tot hart: Oranje, Neêrlands Prinsenpaar Heeft daar een plaats apartl Geen juichkreet en geen blij vertoon, Al heeft het ons verblijd, Maar ons gebed stijgt op naar Hem, Die mensch en aarde leidt... Wij wenschen onze Kroonprinses Gezondheid toe dit jaar En staan in dat wat komen moog Met hart en ziel naast Haar.1 (Nadruk verboden.) PHIL1A. Kerknieuws. Ds. E. Syperda vraagt em^Hisat, Zondagvoormiddag j.l. deelde ds, Sy perda, Ned. Herv, piedikant te Tj,>mswecr, in de godsdienstoefening van zijn fc.-meente mede, dat hij voornemens is met Iflgang vim 1 Juni a.s. zijn emeritaat aan vrsgen. :e|kmbendeiaren. Vla het thans gevolgde' Sneek geboren. Hij studeerde ie Doetinchem ni, aldus adressant, worden zij wiile- ie Uti'.i mt en werdkeurig, doch’volstrekt onnoodlg, duui m ,Grorl'Tn- Of Veehcuderljcentrale uit hun kostwinning Maart 1890 werd hij in zijn eerste gemeente bestaansmogelijkheid gestooten Hindeloopen bevestigd en 13 Mei 1894 ver- - bond hij zich aan zijn tegenwoordige ge meente. Ds. Syperda, thans de oudste dienstdoen de Ned. Herv. predikant in de prov. Gro ningen, is bestuurslid van de ver. „Kinder- zorg’! en secretaris van den Bond van Evangelisaties in en ten bate van de Ned. Herv. Kerk, een organisatie, die 83 Evange lisaties omvat. Bij het zilveren jubileum van dien Bond werd ds. Syperda in zijn kwaliteit v. secre taris benoemd tot ridder in de orde van Oranje-Nassau. Het lijden der burgerbevolking in Spanje. Onnoemlijk groot is het lijden van de burgerbevolking van Spanje. Duizenden, tienduizenden vluchtelingen dwalen langs de wegen, hongerig, uitgeput en vaak ziek van koude en ondervoeding. Nu, meer dan ooit, is hulp dringend noo- dlg. In alle landen worden hiertoe steun- inzamelingen gehouden. De commissie Hulp aan Spanje tracht In ons land het hare te doen om zooveel mogelijk te helpen. Om dit humanitaire werk ook in de pro vincie Friesland te ondersteunen, heeft zich een aanbevelingscomité voor deze provincie gevormd, waarin de volgenae personen zit ting hebben: Drs. O. Dijkstra, Leeuwarden (voorzitter); M. E. Pietersen( secretaris); O. Epema (penningmeester, Giro 96589) Leeuwarden; M. Schaafsma, Leeuwarden; S. Brandsma, Leeuwarden (oud-lid der Sta ten); J. Bosma, Leeuwarden; J. A. Collet, Leeuwarden (oud-lfd van de Raad); IJ. C. Schuitmaker, Leeuwarden (Frlcsch tooneel- schrijver; Dr. G. S. de Kadt, Leeuwarden; Mr. A. A. M. v. d. Meulen, Leeuwarden (lid v. d. Raad)Mevr. Vogt—-Beenen, Leeuwar den; T. H. Hugens, Leeuwarden; Ds. D. Bakker, Drachten; G. Boelens, Drachten (lid Ged. Staten); Ds. J. Dlkboom, Drach ten (Ned. Herv. Pred.); J. J Durksz, Drachten (Directeur Leeszaal); Dr. H. de Vos, Sneek (Ned. Herv. Pred.); P. Sikkes, Sneek (lid Eerste Kamer); Ds. J. Herdlnger Harlingen (Ned. Herv. Pred.); P. F. Cats, Franeker (wethouder); Ds. J. Vink, Bols- ward (Ned, Herv. Pred.); W. Visser, Hee- renveen (onderwijzer); J. ledema, Stavoren; J. Weidema, St. Anna Parochie (lid v. d. Raad); Ds. J. A. Bruins, Hardegarljp (Em Predikant); A. Oroenewoud .Huizurn (lid der Staten); J. A. Brouwer, Blesse (hoofd der school); Ds. J. N, Roelofsen, Pingjum (Ned, Herv, Pred.); Ds. O. H. Wiersma, Noordwolde. Binnenkort worden er, ter ondersteuning van de hulpactie in Friesland, eenige open bare Spanje-filmvoorstcllingen gehouden. Zeer veel hulp moet geboden worden. Het spreekt daarom wel vanzelf, dat elke hulp welkom is. Ieder, die zich voor dit huma nitaire werk interesseert, kan zich in ver binding stellen met het secretariaat der sub commissie Gewest Friesland: M. E. Pieter sen, Willem Sprengerstaat 78, Leeuwarden. UIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKIIIIIIIIIIIIIIIIIU NIEUWE SNEEKER COURANT VerscbÜnt DINSDAGS- «n VRIJDAGSAVONDS van een cafétaria In de Spuistraat, die om half zes in dienst moest zijn, omstreeks kwart over vijf voor de zaak van de firma Kan een man had zien staan, met een korte lederen jas, een streepjesbroek en een licht gekleurde pet. Het is wel merkwaardig, d‘ i geer agent de inbraak heeft ontdekt. In de binnenstad wordt den geheelen nacht gesurveilleerd en ’t traliewerk is juist aan de straatzijde ver wijderd en op den grond voor een’andere étalage neergezet. ■M ■M niniii iiiiiiiiiiifiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimiiir; OOSTHEM. Het bestuur der Heldring- gestichten heeft in de vacature van direc teur benoemd ds. K. O. Finkensleper, Ned. Herv. pred. alhier. Ds. Finkensleper heeft de benoeming op zijn beraad gehouden. TIRNS, 3 Febr. Heden hield de afd. Tlrns- IJsbrechtum van het Groene Kruis haar huis houdelijke vergadering bij K. de Boer. Na de opening door den voorzitter, den heer P. Zondervan, werd de presentielijst afgelezen, waaruit bleek, dat er 33 leden aanwezig waren. Uit het jaarverslag van den secr. bleek, dat het aantal leden momenteel 143 bedraagt Notulen en jaarverslag werden beide onveranderd vastgesteld. Uit het verslag van den penningmeester bleek, dat de inkomsten ƒ326.56 bedroegen, de uit gaven 296.36, batig saldo dus 30.20. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren P. Zondervan te IJsbrechtum en L. Suierveld te Tirns. Bij de verloting viel het cadeau op no. 15 en dit werd door den voorzitter uitgereikt aan de gelukkige winnares mej. F. de Jongvan Veen. Door de vereeniging zal de Koninklijke goedkeuring op de sta tuten wederom worden aangevraagd. Kingma’s Bank N.V., gevestigd te Leeuwarden. In de (heden) 4 Februari 1939 gehouden ver gadering van aandeelhouders werd het uit te keeren dividend vastgesteld op 8 Aan het jaarverslag van de Directie en de Balans en Winst- en Verliesrekening over 1938 ontleenen wij het volgende: Ook in het afgeloopen jaar is aan de verwar ring op politiek en economisch gebied nog geen einde gekomen. Men blijft in de geheele wereld van boven af het economlech. leven regelen en wij blijven van meening, dat men met al deze maatregelen mogelijk wel weet wat men verhelpt, doch niet overziet welke onbillijkheden en ver keerde gevolgen dit meebrengt. Het zijn vooral de menschen, wier spaargeld of vermogen belegd is in de munt van het land,, die overal het kind van de rekening worden, want overduidelijk is het wel gebleken, dat wat eco nomisch en financiëel niet opgaat, zich wreekt in de waarde van de munt. Dé Overheid die haar uitgaven niet dekt door inkomsten doch dit doet door al maar te leenen, verbruikt, wat een ander deel van de bevolking j voor de verzorging van zijn ouden dag ter zijde legt. Dit beseffende en ziende hoe men hier te lande de guideiT'in den afgeloopen zomer een tijd lang de daling van het Pond Sterling deed volgen, bracht ons er toe tot gedeeltelijke beveiliging van het aandeelenkapitaal, een bedrag van pl.m. 200.000.in goud te beleggen. Over de resultaten kunnen wij, dank zij de gemaakte winst in het eerste halfjaar, tevreden zijn. De bedrijvigheid Is vooral in het laatst van het jaar snel terug geloopen. De uitgezette cre- dieten krimpen steeds In en de algemcene toe stand dwingt tot terughouding. Ook met het oog op de lage rente lijkt ons de toekomst Van ons bedrijf, wat de winstmogelijkheid betreft, niet gunstig. De koerswinst op eigen belegging en een gedeelte van de op deze belegging gekweek- c rente hebben wij tot een totaal bedrag van 35000.geboekt op Reserve Koersverschillen die daardoor iè gestegen tot ƒ125.000--. Balans: Debet: Kas en goud 351.972.63; coupons 19.142.05!4>; wissels vreemd geld 1 646.19; fondsen ƒ1,192.344.01; debiteuren in rekenlng-courant 2.297.997.33debiteuren tegen accept ƒ296.410; debiteuren tegen effecten ƒ.374 250.52; beleening u/g ƒ119.500; bankiers en kassiers 60.455.91gebouwen en inventaris 1.847.17. Credit: Kapitaal ƒ540.000,q reserve ƒ113.013.43; extra reserve ƒ70.000; reserve koersverschillen ƒ125.000; pensioenfonds ƒ48.240; crediteuren 2.097.668.71 >/2; deposito's 1.184.683.75; bankiers en kassiers 450 382.73; Nederl. Bank 13.358.21; winst ƒ73.218.98. Winst-en Verliesrekening: Aan pro visie op effecten werd ontvangen ƒ51.729.87; aan andere provisiën ƒ,23.692.32; aan rentewinst werd gemaakt 83.722.98. De onkosten bedroe gen 90.119.24/2, zoodat de winst, met inbegrip van het onverdeeld saldo 1937 ad 4.193.05’/> beloopt ƒ73.218.98, waaraan de volgende be stemming wordt gegeven: afschrijving gebouwen en inventaris 1.836.17; toevoeging extra re serve 10.000.dividend aandeelhouders 43.200.tantième directie en commissarissen 7.640.61; belasting ƒ4,341.60; reservefonds ƒ2.829.85; saldo nieuwe rekening ƒ3.370.75. NIEUWE SNEEKER COURANT (Nieuws- en Advertentieblad).; Abonnementsprijs ƒ2.50 per jaar. Betaling kan zoo gewenscht geschieden aan de courantloopers met 5 cent per week. Per post ƒ3.60; Giro 130000 ten name van fa. KIEZEBRINK <S Co. Sneek. Losse nummers 5 cent SNEEKER COURANT (Gratis Advertentieblad). ADVERTENTIES WORDEN STEEDS IN BEIDE BLADEN OPGENOMEN. Advertentieprijs 9 ets. per regel. Bij contract aanmerkelijk lager. Klachten over niet bezorgen enz. aan de Administratie Kleinzand 7, Sneek. Telefoon 2200. Adv., in dit blad worden gratis opgenomen in het adv. blad de SNEEKER COURANT DER GEMEENTE SNEEK

Sneeker Nieuwsblad nl | 1939 | | pagina 1