Sneek speelde voor wat ze waard was 1 L.S.C. versloeg kampioen Velocitas LS.C. verschalkte de kampioen I Verkade Speurder SOS? Postma SCHILDERS- GEREEDSCHAP Poiësz 11 Ook deze week speciale aanbiedingen bij J.B.H. li oil Amerika AGENDA helpt U wel... MN ONZE ABONNE’S maar wat doet U? Repko Het RODE KRUIS Predikbeurten geeft U 't beste dat er is: w. Koerbal VOOR Benoemd Zakennieuws Kort spel van jeugdige W.Z.S. voorhoede Motor- en Autoclub J. C. Visser Grootzand 55 L.SNEEKER NIEUWSBLAD” BISCUITS EN WAFELS Een goede keus uit de betere merken IEDER HORLOGE Zondagdienst Dokter, Apotheek en Zusters 26—27 Mei 1954. Werk gegund Correspondentie Blauw Wit veroverde een kostbaar punt op de Kampioen Geslaagd W.W.IJ.D. II - D.T.G. II (Wyckel) 5-0 W.W.IJ.D. 1 - Stanfries II (Roardhuzum) 1-1 Show van tenten en kampeerartikelen Rood Geel benutte de kan sen beter dan Black Boys Bedrijfsongeval Lemmer in groot gevaar Kampioenswedstrijden Oranje Nassau Geitenfokver. Ons Belang Onhebbelijk gedrag van jongelui HEMELVAARTSDAG 27 MEI. NED. HERV. KERK SNEEK. M. J. Mr Res. 2e klas A> in Leeuwarden de voorm. heer 25 ct. 2» 99 tegen een ling. het Advertentie I.M. h 20 stuks 75 ct - 10 stuks 38 ct Advertentie l.M. Donderdag, Hemelvaartsdag houdt Bij varhuizinf geve man g.rect het oude en nieuwe adres op aan ons kantoor 22 22 20 21 35 26 25 25 24 24 21 21 21 22 20 22 20 20 19 17 12 7 22 22 21 22 22 22 31 29 27 27 26 25 9 9 7 8 5 3 0 2 5 5 5 3 5 21 21 21 22 21 39—27 33—18 39—14 38—21 22—18 37—32 31—45 21—43 13—55 werd een Oudega (W.): voorm. 9 uur Ds. Van Dullemen. Oosthem: voorm. 9 uur de Nauta van Sneek. Scharnegoutum: voorm. 9.15 uur Ds. C. P. van Andel. Woudsend: voorm. 9.30 uur Ds. Kranen donk. IJlst: voorm. 9.30 uur Ds. B. Albada. De heer Drs. G. F. Faber alhier is be noemd tot leraar Duits aan het Geref. Gym nasium te Leeuwarden. 24 21 20 20 20 19 11 6 1 20 20 15 14 13 11 BAPTISTEN GEMEENTE. Voorm. 9 uur Ds. Ph. Lindeman. DOOPSGEZ. GEMEENTE. IJlst: voorm. 9.30 uur Ds. H. B. Kossen. Adm. Bergum KHC Olyphia GAVC Harlingen de Kooi GEREF. KERK. Oudega (W.): voorm. 9 uur Ds. v. d. Plaat. hebben wij de juiste band in voorraad, aangepast bij Uw persoonlijke smaak. Maak keus uit onze uitge breide collectie. (Of wilt U «en geheel nieuw horloge? U weet, dat onze voortaad un tok is Daarin hebben wij uitgebreide keuze Kwasten Penselen Temponeerborstels Rolborstels Platnuurmessen Afsteekmessen Stopmessen Staalborstels Glassnijders Deurplaten, enz. enz. Verf- en Chemie, handel SINGEL 80 Tel. 2151 Allengs ontworstelden de blues zich aan de druk en verplaatsten zij het spel. De vleugels DijkstraJ. Haga en B. Haga—van der Horst kregen enige pri ma aangegeven ballen van mldvoor Hartkamp te verwerken en in de 18e minuut volgde weer een uitstekend op gebrachte bal. Uit de hieruit volgende vrije trap kwam de bal bij rechtsbinnen Tienduizenden vrijwilligers maken het mogelijk, dat het Rode Kruis voor U klaar staat. Van 24 Mei tot 6 Juni zullen vele anderen meehelpen geld in te zamelen voor Uw Rode Kruis. Giro 11548 Amsterdamsche Bank, Sneek HEMELVAARTSDAG. Vanaf Woensdagmiddag 4 uur: Dokter K. v. d. Heuvell, Bothnia- kade 1, Telef. 2612 (b.g.g. 3000). Apotheek A. J. v. d. Sluis, Marktstraat 12. Rood Geel 21 SteenwtJk BI. Boys WZS DOG Lemmer 4 1 2 2 6 3 1 10 0 12 1 14 Voorm. 10 uur Ds. C. G. Wiegers. GEREF. KERK SNEEK. Noorderkerk: voorm. 8.30 uur Ds. G. J. de Leeuw. Zuiderkerk: voorm. 8.30 uur Ds. J. Spier. GEREF. KERK (Art. 31 K.O.) Oosterdijk 30. Voorm. 9 uur Ds. Benschop. CHR. GEREF. KERK. Voorm. 9.30 uur Ds. N. Brandsma. Door de gemeente Idaarderadeel werd de bouw van 36 woningwet- en 9 bejaardenwo ningen te Grouw opgedragen aan het bouwbedrijf J. R. de Dood te Sneek voor de som vin 437.800. Enige verslagen blijven overstaan. Redactie. nu niet aanwezig en de verdediging van Vitesse kon er vaak een hand of een been tussen steken. Er waren dus wel kansen in die periode na de rust, maar het doelpunt kwam aan de andere zijde. Een door van Voorst opgebrachte bal werd door Huiberts meegenomen en de stand was 20. Scheidsrechter Verkerk onthield Sneek de kans de eer te red den. Deden, prachtig doorgebroken, stormde op het doel van l’Amie af maar werd in het strafschopgebied geramd. Edoch... doorspelen besliste scheids rechter Verkerk uit Vlissingen. Wat Sneek verder ook nog probeerde, het lukte niet. De verdediging van de Arnhemmers, met Hendriks aan het hoofd, had wel voor hetere vuren ge staan. Zo bleef het 20 op het sco- ringsbord hoewel alle Sneek-spelers op een goede wedstrijd kunnen terugzien. Wijkverpleging Zuster H. Oppedijk, Jachthaven straat 10. Kraamverpleging Zuster R. Posma, W. de Zwijger- straat 88. BIJ BRAND. Voor brandmelding belle men steeds op nr. 3000. In een snelle en op behoorlijk peil staande wedstrijd hebben deze twee ge lijkwaardige ploegen de punten gedeeld, welke uitslag de spelverhouding goed weergeeft. Technisch waren de Hulzu- mers misschien een beetje beter, doch in de Oranje-aanvallen school dikwijls meer gevaar en over ’t geheel kreeg de doelman van de gasten het dan ook drukker dan Bosma. De kampioen Velocitas werd gisteren met 10 door L.S.C. verslagen. Een uitstekende prestatie van de blues. In het begin waren de groenwitten Sterk in de meerderheid. Hun aanvallen volg den elkaar in snel tempo op, maar in het doel liet Boun.a geen steek vallen, waarbij hjj prachtig werd bijgestaan door het backstel Brouwer en Steen beek. Maar ook de L.S.C.-halfs Van Meekeren, A. de Jong en Mosselaar za ten er best tussen zodat er voor de Groningers geen doorkomen aan was. Donderdag, Hemelvaartsdag houdt bo vengenoemde club de bekende Elfsteden tocht voor motoren, bromfietsen en auto’s. De start voor de bromfietsen is om 9 uur; Toertijdklasse 10.30, en om 11.30 die van de Toerklasse. Voor dit prachtige toeristisch evenement bestaat reeds grote belangstel ling. De start is bij Hotel Hanenburg. De heer S. S. Bakker te Nijland slaagde voor het examen eerste stuurman op de grote vaart. 55 60 78 59 Q Goud en Zilver Ek it 2e toalftal fan W.W.Y.D. hie in thüswedstriid en wist mei 50 fan de gas ten üt Wyckel to winnen. De hiele wed- striid troch wie de thiisklub sterker. Foar de rêst soargen M. de Boer, H. Vos en P. de Boer der foar dat W.W.Y.D. in 30 foar- sprong krige. Al gau nei de rêst soargen A. Haagsma en D. Bouma der foar dat it 50 waerd. Beide ploegen krigen noch kansen, mar it bleau 50. JLYEI Door belangrijke prijsverlaging wm voordeliger 1 De goede Gastvrouw geeft de voor keur aan VERKADE Biscuits en Wafels, omdat deze zo bijzonder Mi» ver en fijn van smaak zijn. D Horlogerie (=^«=4Opt,<k BOLSWARD SNEEK LEMMU Hoewol’t de thusklub de hiele wedstrijd troch in lyts oerwicht hie, koe hja dit foar de rêst net yn in doelpunt omsette. It wie Stênfries, dat mei in prachtich skot in 10 foarsprong makke, dy’t hja oan ’e rêst ta hold. Nei de rêst wie W.W.Y.D. wer meast yn oanfal en it wie Jeh. Wittermans, dy't mei in moai skot foar de gelykmakker soarge. Beide ploegen prebearren noch om foaroaring yn ’e stan to bringen, mar hoe wol’t der noch moaije oanfallen opbouwd waerden, de ófwurking wie to slordich, sa- dat mei 11 it ein fan de wedstriid kaem. Nu de vacanties in ’t zicht zijn en ieder z’n plannen gaat maken, heeft de Kampeer- afd. van „ZANDSTRA-SPORT” gemeend daarbij te hulp te moeten komen. Zij doet dit door middel van een grote show van tenten- en kampeerartikelen op het Zuider- sportpark, zoals in een advertentie in dit nummer wordt aangekondigd. Men zal daar een twaalftal tentmodellen van het beken de „Carl-Denig”-fabrikaat kunnen bezichti gen, alsmede diverse soorten luchtbedden, opvouwbare kampeertafeli en stoelen, ver gassers, enz. enz. Dat deze show een bezoek waard is, behoeft nauwelijks te worden ge zegd. Het kamperen immers is een sport, die steeds meer de belangstelling krijgt en verdient. 40+ O.uc Edammer Kaas, voor de rasp, per 100 gr. Vet gerookt Spek, per 500 gr. 125 en 110 Blikken Gehakt (500 gr.) Margarine, per 500 gr. Rundvet, 500 gr. Heegt Schoenmaker. Hommerts: voorm. 9 uur Ds. de Noo. Offingawier: voorm. 9 uur Ds. F. H. Kuiper. Oppenhuizen: voorm. 9 uur Ds. Stap. Blikken Andijvie Sperciebonen Hele Wortelen Dop. en Wortelen Potten Appelmoes Na een verblijf van 22 jaar in de eerste klas heeft Sneek de vlag moeten strijken. Het zoveelste slachtoffer dat het plan-Burgwal in de Noordelijke eerste klasse heeft geëist. En wij vrezen dat zij niet de laatste zal zijn. Beter voetbal bereikt men niet in een paar jaar. Sneek speelde in haar wedstrijd tegen Vitesse echter voor wat ze waard was en beëindigde deze zware compe titie derhalve op eervolle wijze. Het bleek al direct dat Sneek alleen met winst genoegen wenste te nemen. De dubbele stopper was verdwenen, en de eerste gevaarlijke momenten speel den zich af voor het doel van keeper l’Amie. Stopper Hendriks wist er echter wel raad mede al kon hij eenmaal niet verhinderen dat Bouma een krachtig schot afvuurde dat rakelings langs de paal ging. Kootje gleed enkele malen voorbij Herberts, maar zijn voorzetten waren niet op maat of bleven onbenut. Deden zette eenmaal goed door en wij dachten hem al te zien scoren, maar Hendriks gaf niet thuis. Sneek behield het initiatief tot 20 minuten voor de rust, maar toen wilde Vitesse het tal rijke en zeer sportieve publiek laten zien, dat het in alle opzichten haar sportieve plicht wenste te vervullen. De gastheren vielen krachtig aan, waarbij r.buiten Herberts, de snelle sprinter, een paar maal langs de verdediging gleed en E. Jansen zijn r.binnen een „droomkans” gaf. Jansen scheen echter te dromen en in samenwerking met Dijkstra werkte Bosma de bal weg. Maar even later deed hij het beter, toen hij een lange bal door het midden speelde en de weifelende Sneker doel man passeerde, 10. Sneek liet het hoofd echter niet zakken en kwam te rug over rechts. Hofstra ontdeed zich handig van r.back Heyn, een trekbal volgde, maar Kootje was ongelukkig met zijn schot. Een goed genomen vrije trap van Hofstra werd evenmin benut, kon trouwens niet benut worden want er was geen van de voorhoede aanwezig. Ook de tweede helft bracht een sterk aanvallend S eek, maar een machteloze voorhoede. Kansen om van te watertan den, maar de withemden zetten er de tanden niet in; het kleine beetje „dash” dat in dit geval nodig was, bleek ook v. d. Horst terecht nadat Haga hem had voorgezet en met een laag schot in het Velo-doel geplaatst. Ruststand 10. Na de hervatting namen de groenwit ten het spel in handen, maar de LSC- verdediging wist van geen wijken. Fel zaten'Brouwer en zijn mannen op de bal en ze retourneerden alles. Zelfs kregen de blues nog enige goede kansen om te scoren. Velo voerde het samenspel te ver door. De krachten waren verder meer verdeeld, maar tot doelpunten kwam het niet meer. Voor dat de wedstrijd een aanvang had genomen, bood LSC de kampioen een fraaie mand bloemen aan, waarbij aanvoerder Brouwer de hoop uitsprak, dat het Velocitas zal gelukken het eerste klasserschap te heroveren. T.e.m, Donderdag 27 Mei. Amicitia Theater, Sneek. Avonds 8 uur „Quo Vadis”. Maandag 24 Met 's Avonds 8 uur in het gebouw „Fredehiem”, Kleinzand 18: E.H.B.O.-crusus voor de leden van de blokploegen B.B. nrs. 8, 4, 5, 6, 8 en 10 onder leiding van dokter W. J. Nieuwenhuis. Dinsdag 25 Mei. ’s Avonds 8 uur In het gebouw van het Rode Kruis op de Nieuwe Veemarkt: E.H.B.O.-cursus voor de leden van de Opruim- en Reddingsdienst onder leiding van dokter J. R. van Reekum. Donderdag 27 Mei. Sneker Zeilclub. Le denwedstrijd. Aanvang 1.30 uur. Start voor het Paviljoen. Donderdag 27 Mei. „Riis Foarüt”. Groot accordeon-concours te Rjjs. Aan vang 1.30 uur. Donderdag 27 Mei. Provinciale Turnbe- toging te Joure. Donderdag 27 Mei en Zaterdag 29 Mei. Luchtvaartshow op de Vliegbasis Leeuwarden. Aanvang Donderdag 2.30 uur, Zaterdag 3 uur. Vrijdag 28 en Zaterdag 29 Mei. Tenten en Kampeerartikelen-show in het Zuidersportpark. 68 ct. 79 60 Ook zij doen dat belangeloos - in hun vrije tijd voor U en allen die U dierbaar zijn. Beloon hun toewijding en geef van harte. Voor de rust speelden W.Z.S. en D.O.G een aantrekkelijke wedstrijd. Het spel van de gasten was echter wat lan ger en doelbewuster dan dat van de jeugdige voorhoede van Wit Zwart, die het met aardig uitgebalanceerd kort spel probeerde. De eerste kansen waren voor de thuisclub, waarbij keeper Koopmans van D.O.G. een. goed ingeschoten bal van Walta op het nippertje tot corner verwerkte en Theo Poiesz en Roosen- stein evenmin resultaat boekten. Na plm. 20 minuten veroverde de goed spe lende en naar binnen gezwenkte r.bui ten van D.O.G. met een ferm schot de leiding. Even later kopte Jouke de Ree goed in, waarbij de bal o.i. door de D.O.G.-keeper achter de lijn werd ge stopt. Zo ging de rust in met 10 voor de gasten. Na de thee daalde het peil. Toen er 10 minuten gespeeld was leek de wed strijd te zijn beslist toen de r.binnen van D.O.G. de voorsprong tot 20 op voerde. Een kwartier voor het einde werd het echter nog 21 toen Gerard Altenburg een mooie pass gaf die door Roosenstein werd benut, 12. HEEG. Bij het openen van de keteldeur kreeg de machinist S. de Jong, werkzaam aan de Zuivelfabriek „Hoop op Zegen” al hier, plotseling een grote steekvlam tegen z’n gezicht. De dokter achtte enige tijd rust noodzakelijk. Velocitas 22 Asser Boys 22 Achilles Helpman GRC Z.w.einde De Boys meosten ook de vlag strijken voor Rood Geel, die met 20 aan het langste eind trok. In het veld ontliepen ze elkaar niet veel, hoewel de zwartjes in doorsnee iets sterker waren, maar hun voorhoede was door het piete peu terige spel onmachtig om tegen de stevige achterhoede van de bezoekers succes te hebben. Ook hadden ze het ge luk niet mee. Een paar maal behoedde de paal het Rood Geel-doel voor door boring. Direct in het begin kreeg v. d. Laan een goede kans, maar hij treuzelde even te lang. Rood Geel deed het beter; doel man Nota kreeg geen kans het schot van midvoor Spoelstra te keren. De zwartjes speelden soms aardig en kre gen ook wel kansen om gelijk te maken, maar ze werden niet benut. Na de rust leidde te ver opdringen van de zwarte achterhoede opnieuw tot een doelpunt voor de tegenpartij. Een ver naar voren gespeelde bal kwam te recht bij Dorenbosch, die alleen voor doelman Nota kwam en geen fout maakte, 20. De Boys zetten toen alles op de aanval, maar een schot van v. d. Laan belandde tegen de paal en dat van v. d. Werf ging over. Hoe ze het ook probeerden, er was geen doorkomen aan. Zelfs een vrije trap op de rand van het strafschopgebied, door v. d. Laan genomen, bracht bet verdiende tegen- punt niet. Velocitas nam in zijn laatste compe titiewedstrijd tegen LSC begrijpelijker wijs geen risico, maar toch is het een knappe prestatie van onze 2e klasser met 10 van de kampioen te winnen. De blauwhemden stegen door deze fraaie overwinning een plaats op de ranglijst ten koste van Frisia, dat tegen Nicator niet verder kwam dan 22. I'.outigehage nam op waardige wijze af scheid van de 2e klas. Het dwong Asser Boys op eigen terrein tot een 11 ge lijk spel. Helpman—FVC eindigde ineen 64 zege voor de thuisclub. Friesland LSC Frisia FVC Nicator H.hage W.Z.S. in veilige haven. Reeds Vrijdagavond stelde WZS zich door een 21 zege op Black Boys in veiligheid. Tegen DOG kwamen de Zui- dersportparkbewoners met een geha vende ploeg binnen de lijnen, maar die beet tegen de Wolvegaasters zo fel van zich af, dat de bezoekers blij mochten zijn met hun 21 overwinning. In verband met het kampioenschap van Oranje-Nassau is deze gerechtigd mede te spelen om het kampioenschap van het Noorden voor het Zaterdagmid- dagvoetbal. Met de kampioen van Gro ningen en Drente spelen onze stadge noten een hele competitie, waarin ze a.s. Zaterdag voor het eerst in Assen moeten uitkomen tegen de Drentse kampioen A.C.V. Voor 5 Juni is vastgesteld de wed strijd Oranje Nassaude Heracliden (kamp. Groningen). Gespeeld reeds de HeraclidenA.V.C., wat 21 zege voor A.V.C. opleverde. Op Donderdag 27 Mei a.s. (Hemel vaartsdag) houdt de Geitenfokvereni- ging „Ons Belang” alhier haar jaarlijkse geitenkeuring met de daaraan verbon den tentoonstelling van de ingezonden dieren in de garage van Hotel Hanen burg. Deze vangt aan des morgens 10 uur. De belangstelling hiervoor is naar we vernemen, zeer groot, de inschrijvin gen overtreffen verre die van vorige ja- ren. Een zestigtal van de allerbeste die ren, welke door de leden van deze ver eniging z(jn opgefokt, zullen tegenwoor dig zijn. Vooral het aantal jonge dieren welke voor de toekomst veel beloven, dat is ingeschreven is aanzienlijk.. Dat het bestuur op de goede weg is blijkt uit het feit dat het ledental nog steeds toe neemt. Velen zullen zeker Donderdag een en U weet „altijd vero” Grootzand. Tel. 2094 Verkade Artikelen IJLST. Het is algemeen bekend dat d« jeugd van Ijlst en 'omgeving die per fiets naar scholen in Sneek gaat, zich van de daar geleerde verkeersvoorschriften weinig aantrekt. Steeds is 't dan aan de ouderen te danken als ongelukken worden voorkomen. Maar Zaterdag liep het mis. Toen de heer W. Oppedijk om 12 uur van zijn kantoor alhier naar zijn woning te Sneek fietst* ontmoette hij ter hoogte van de boerderij van de heer Rijpkema scholieren van Sneek terugkerend. Ze fietsten vijf naast elkaar dachten er niet aan ruimte te geven. He» gevolg was een botsing tussen de neer Oppey dijk en een der jongelui, waarbij eerstge» noemde in de vaart raakte en bedekt me* blabber er weer uit moest klauteren. D* knaap die bij het ongeluk was betrokken lag kreunend van pijn op de weg. Hopelijk hebben tenminste deze scholieren een les «is dit gebeurde geleerd. Sneek 3 besloot competitie met een forse 51 zege op Rood Geel 2, zodat voor het derde elftal van de withemden „het eind goed al goed” opging. Beslissingswedstrijden in de Zaterdagmiddagcompetitle. Bij het Zaterdagvoetbal zijn Blauw Wit, Lw. Zwaluwen en MJV met een gelijk aantal (20) punten geëindigd, zo dat beslissingswedstrijden tussen deze drie clubs nodig zijn om uit te maken wie naar de derde klas promoveren. Dit resultaat werd verkregen, doordat Blauw Wit in de uitwedstrijd tegen kampioen ONS de halve buit binnen haalde (de uitslag was 11) en de Leeuw. Zwaluwen het bezoekende QVC met 70 versloeg. O.N.S. 16 10 Heeg 16 10 Blauw Wit ’34 16 L. Zwaluwen 16 M. J.V. 16 D.W.P. 16 Workum 16 Delfstrahuizen 15 Q.V.C. 15 Hamspek, per 100 gr. 45 ct. Plockworst, per 100 gr. 45 Ham, per 200 gr. 55 GED. POL 24 TEL. 2086. NED. HERV. KERK, voorm. 9.30 uur Ds. Door deze uitslag ziet het er thans donker voor Lemmer uit. De groen zwarten moeten nu hun laatste wed strijd (uit tegen Rood Geel) persé win nen om met DOG gelijk te komen. Een onverwacht en onprettig slot voor de Lemsters! Black Boys zorgt voor een troosteloos einde. Ook in de thuiswedstrijd tegen Rood Geel moesten de zwartjes weer nederlaag genoegen De eerste aanvallen waren voor Blauw Wit, maar al spoedig bleek, dat schieten niet hun sterkste punt was. deze tentoonstel. Bovendien stak Bosma in een uitsteken- 17“ J r de vorm. De O.N.S.-aanvallen waren door open spel gevaarlijker. Een hard schot van v. Delden ging rakelings over, terwijl hij beslist pech had toen een „knoert” van hem van de bovenlat te rugketste. Het spel ging snel op en neer doch de verdedigingen bleven de aan vallers de baas-- Tegen de rust kwam O.N.S. nog even sterk opzetten. De naar voren gekomen spil Feitsma schoot naast, maar even later was het raak, toen l.binnen v. d. Kamp van vrij grote afstand een schot inzond, dat de Blauw Wit-keeper blijkbaar verraste en waar op hij volkomen misgreep, 10. De tweede helft kenmerkte zich door hetzelfde snelle en gelijkopgaande spel. Weer was Blauw Wit het eerst in de aanval. Na ongeveer 10 mln. scoorde de l.buiten de gelijkmaker. O.N.S., gebrand op revanche voor de in Huizum geleden nederlaag, antwoordde met een serie felle aanvallen, uit één waarvan Speel man de kans van de dag kreeg, maar met alleen de uitgelopen doelman voor zich schoot hij over. O.N.S. bleef daar na ’t meest in de aanval, doch hield het spel te kort, zodat de blauw-witte ver dediging, met l.back Kooien aan hoofd, steeds weer kon ingrijpen. met een nemen. SNEfK Backfish japon m gestr. poplin in bleu, marine en groen. Was- en kleurecht Maten 38 42 19f75 Een aardig en «lot model in leuke streepdessins. Zó door ons uit Amerika geïmporteerd, 'n Zomerjurkje dat iedereen wel wil hebben, gemaakt uit sterke was- en kleurechte cotton! Kom dit charmante japonnetje eens passen, het staat U vastl

Sneeker Nieuwsblad nl | 1954 | | pagina 3