Plan van Egypte voor beheer Suezkanaal gewijzigd C&A 1D in Sneek in het T-teken IJLST WYMBRITSERADEEL 49 55 59 75 69 49 Spes Ecclesiae” verenigingsgebouw der Chr. Geref. Kerk feestelijk geopend G I van en AGENDA onthult de nieuwe voorjaarsmode Officieel Orgaan van de gemeenten SNEEK, S.V.C.-dames volleybal- kampioen Donderdag 28 maart 1957 112e jaargang no. 25 DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD 55 ■EK eigenaressen Kolen duurder Massale Jeugdbijeenkomst in Ned. Herv. Kerk Besteller le klas J. Schurer verlaat P.T.T.-dienst Zal de kievit voor de vogel bescherming leggen? Nieuwe directeur-boekhou- der Sneeker Onderlinge Verkoopdag Vrouwenver. IJsbrechtum e.o. Honderden serviezen wachten op nieuwe Jongetje te Wijtgaard over reden en gedood Fondscouponboekjes ook duurder I i SNEEKER NIEUWSBLAD Redakteur: L. KIEZEBRINK AMICITIA THEATER. murt] te naart) De heer P. Postma aan het woord o- De inrichting. Rokken en bloeses. n 1 De naam. zich maakt een zij gevoerd was. e garde- Beslissingswedstrijd voor SVC l SVC tweede in Harlingen Thee-Test. Dp herenmode. esge- torgd i f i s i Naar aanleiding van het bericht in ons vorig nummer over deze bijeenkomst deelt men ons mede dat deze wegens omstandigheden niet a.s. zondag doch zondagavond 7 april om 8 uur zal wor den gehouden. Gevarieerde robe. is van IJSBRECHTUM. Woensdag hield de Vrouwenver. IJsbrechtum en Omstreken haar verkoopdag. ’s Middags was er be zichtiging van de aanwezige goederen en een grabbelmand voor de kinderen waar voor grote belangstelling bestond van de zijde van de jeugd, ’s Avonds bij de verkoop gingen diverse goederen vrij vlot van de hand, er waren vele dames aanwezig, die ook voor de diverse at- trakties flinke belangstelling toonden. Het was een gezellige avond. Ohgetwij- feld heeft de opbrengst aan de gestelde verwachtingen voldaan. Het vinden van een naam voor het ge bouw was niet zo eenvoudig, vertelde Ds. N. Brandsma. Uit de vele welke wer den ingezonden, is tenslotte „Spes Ec clesiae” (de hoop der Kerk) gekozen. en welke tegen - Verschijnt! MAANDAGS en DONDERDAGS Administratie: 'ontb Drijfhout Kiezebrink Co. Kantoor: GROO1ZAND 55 Telefoon 3005 (K 5150) te Leeuwarden en Jaasma te éneek. B. F. V. W. Redaktie-adres KLEINZAND7 - Telef. 2872 e it !t n e 1. n J i. Met ingang van 1 juli a.s. is benoemd tot direkteur-boekhouder der Sneeker Onderlinge Brandwaarborg Mij, de heer S. Jelgersma, alhier. ruime zaaltjes één beneden voor 140 personen en één boven voor 50 nu ook de gehele accomodatie aan de eisen dergelijk gebouw gesteld mogen worden. in actieve dienst was, daarna ging hij met ziekteverlof. De heer Schurer is niet alleen in postale kringen een bekende figuur, wie heeft hem niet gekend als Zwarte Piet bij de Sinterklaasfeesten aan de openbare kleuterscholen alhier? Tientallen jaren heeft hij die rol ver vuld, en bij talloze Sneker kinderen een dichtst benadert, winteen theeservies. Hier kan de prgs dus gewonnen worden met gewone huishoudelijke bezigheden. Het te winnen servies staat bij de win kelier te kijk. Theeproever op bezoek bjj hon derden Sneker huisvrouwen. A erder zal Theeproever met enkele medewerkers enkele weken in Sneek zijn hoofdkwartier opslaan. En in tegenstel ling met het vorig jaar kiest hij niet zelf zijn gastvrouwen uit, maar kunnen deze Theeproever uitnodigen. Daarvoor hoe ven geen brieven geschreven te worden en geen telefoonkosten gemaakt te wor den. Voldoende is om het theeproever- Rokken en bloeses allerliefste com binaties toonde deze show. Mooi van kleur, goed van lijn zoals b.v. de lila bloese met verhoogde bustelijn. die bij een met de hand bedrukte rok in bruine tinten gedragen werd. De bonte rock and roll rokken, die met eenzwart bloesje gedragen worden, lijken een modegrapje, maar een aar dig jong meisje met een vrolijk snuitje staat het om te stelen bloeses, en de beeldige no-Iron over-I hemdbloese met de Amerikaanse vlie- germouw die opgerold en vastgezet kan worden. Het Sneeker Nieuwsblad is een gecombineerde uitgave vah NIEUWE SNEEKER COURANT, SNEEKER COURANT en De verbouwing is uitgevoerd door de fa. G. Hoekstra en Zn., het schilderwerk door de heer J. Lammertsma te Goën- ga. De electrische installatie werd aan gelegd door de heer M. Troelstra, het sanitair door de fa. Otte en v. d. Weg. De heer Zuidema verzorgde de meubi lering en stoffering, waaraan de fa. Gorter als geschenk nog een electrische klok toevoegde en de firma Tromp te Hilversum een kachel voor een van de zalen. Daar is allereerst de Thee-Test, een nieuwe wedstrijd voor de huisvrouwen. Deze speelt zich echter niet af op een toneelpodium, maar in de Sneker keu kens. D formulieren om mee te kunnen doen verschaffen de kruideniers. Op die formulieren wordt het aantal kopjes thee aangetekend, dat uit één pakje thee gehaald wordt bij een nauwkeurige toe passing van de 5 Gouden Theeregels. Wie het juiste aantal invult, of het Thans staat Sneek opnieuw in het teken van de thee en de komende weken zullen tal van plezierige activiteiten te zien geven. een grgs colbert waarbij een rood vest gedragen werd, een Terlenka costuum dat men zelf kan wassen en waarvan de broek niet telkens geperst behoeft te worden, een gezellig corduroy jacket en een zwart eostuum zoals een bruidegom gewoonlgk draagt Maar als de bruidsstoet over het met voorjaarsbloemen versierde plankier wandelt, is de aandacht bij de bruid, de bruidsmeisjes en de bruidsmoeder I Een zeer goede show, die met een alleraardigst voorjaarstafereeltje begint en In veie vrouwenharten een feestelyk gevoel achterlaat. zegel (eveneens gratis bij de winkelier verkrijgbaar) op deur, deurpost of raam te plakken. Zo’n eenvoudig zegeltje kan dus een waarde hebben van tientallen guldens, want Theeproever komt en keurt en be loont de kundige theezetster met een prachtig theeservies. Dit buitenkansje zullen velen zich niet willen laten ont gaan. Wij hebben zelfs horen fluisteren, dat Daardoor kwam SVC I gelijk te staan met TGP I, en werd tenslotte de beslis singswedstrijd tussen deze twee teams gestreden. Het wedstrijdbeeld vertoonde zenuwachtig spel en daardoor een spelen beneden kunnen aan beide kanten. TGP won de eerste set, maar moest de volgende twee aan SVC laten. Ook werden er zaterdagavond twee heren wedstrijden eerste klas gespeeld, TGP I RKVC I en RKHBS I—SVC I. Beide ontmoetingen waren van een goed ge halte en er werd enthousiast en sportief gestreden. TGP en RKHBS wonnen met 2—1. Naar men ons meldt zal de heer J. Schurer, besteller le klasse bij het staatsbedrijf der PTT alhier- op 1 april a.s. na een dienstverband van bijna 39 jaar de dienst bij dit bedrijf eervol met pensioen verlaten. In 1918 als hulpbe- steller in dienst getreden, werd hij in de loop van 1919 vast aangesteld,-25 jr later bereikte hij de rang van besteller le klas se, in welke funktie hij tot 1 april ’55 nog Gistermiddag omstreeks twee uur is het vijfjarig jongetje Bouke Age Roor- da te Wijtgaard op de Overijselsestraat- weg aangereden en dusdanig gewond, dat hij in het begin van de avond is overleden. Toen een personenauto, komende van de richting Akkrum, een rechts van de weg staande vrachtauto was gepasseerd, zag de bestuurder, de 36-jarige R.S. uit Leeuwarden, plotseling het jongetje van tussen de bomenrij de weg op lopen. Hij probeerde tevergeefs door naar links uit te wijken een aanrijding te voorkomen. Bouke werd tegen het weg dek gesmakt en kreeg hierbij een zware hersenschudding. Met de ambulance-auto van garage de Vrij uit Leeuwarden, die toevallig passeerde, werd hij naar het St. Bonifatiushospitaal aldaar vervoerd. In het begin van de avond is hij aan de bekomen verwondingen overleden, aldus meldt Ons Noorden. Met ingang van 1 april 1957 zullen de prijzen der couponboekjes voor .zie kenfondspremie behalve van die, welke bestemd zijn voor de werkgevers van huispersoneel worden verhoogd. Dit betekent geen verhoging van de premie. Voor de maandcouponboekjes bedraagt Se verhoging circa 33 procent en voor de overige boekjes 40 procent. De verhoging heeft tot gevolg, dat het voorschot op de premie, die de werk gevers aan de bedrijfsvereniging, waar bij zij zijn aangesloten, verschuldigd zijn, groter wordt, waardoor het geld, nodig voor de verplichte ziekenfondsverzeke ring vlotter ter beschikking komt. Eerst speelden de dames van UD 1 en RKVC 1. UD begon met goede aanvallen in een hoog tempo, en won de eerste set. Toen echter liet RKVC zien, dat het ook van aanvallen wist. UD kwam er niet meer aan te pas en verloor met 2—1. De wedstrijd UD I—TGP I ver toonde hetzelfde beeld. UD liep in de eerste set uit tot 1410 maar toen nam TGP het tempo over en won met 20. De R.K.V.C.-dames leverden daarna een goede prestatie door met 21 te winnen van SVC. SVC speelde zenuw achtig en verloor daardoor de eerste set. Toen ze de tweede echter wonnen, leek het er op dat de moed zou terug keren. Maar de prachtige opslag van mej. Hanenburg liet het niet zover ko men en bezorgde RKVC ook in de derde set de overwinning. Zij die de opening bijwoonden, werden verwelkomd door de beer P. Postma, voorzitter van de Bouwcommissie, die er zijn vreugde over uitsprak dat het ge bouw gereed was gekomen. De plannen ervoor zijn nl. al heel wat jaren oud (al uit de tgd van ds. Ruiter) en de elf verenigingen welke de Gemeente telt, konden maai- over twee kleine zaaltjes beschikken, wat heel wat moeilijkheden opleverde. Vooral de jeugd leed erg on der dat gebrek aan ruimte en het is dan ook op haar initiatief dat dit gebouw er is gekomen. Zij heeft er tevens heel veel werk voor verzet, aldus de heer Postma, maar vandaag ziet men het resultaat van haar streven. Natuurlijk voor zulke kun- Pargs brengt dit jaar veel japonnen met jasjes, die gewoonlgk kort, tot de taille, vallen en zeer bekoorlijk zijn. C. en A. liet verschillende model len zien, smaakvol van lijn en kleur. Heel mooi was het costuum van alpacca in een lichte blonde tint, waarvan het jasje met havanna brui ne De gedachte is in de kringen van de vogelbeschermingswachten opgekomen om het mooie werk: eierzoeken en toch de weidevogelstand bevorderen, nog meer kracht bij te zetten door het geld, dat de gevonden eieren opbrengen, zoveel mogelijk hiervoor te besteden. Wie dus slechts zoekt om het genot van het vin den kan hierbij de komende dagen fi nancieel steunen. Natuurlijk blijft ieder vrij en ook een deel van de opbrengst is welkom. De vrijheid om het bovenstaande aan te bevelen wordt vooral gevonden in het feit, dat Friesland een week langer mag genieten van de gezonde sport in het vrije veld, een voorrecht dat we o.a. danken aan de georganiseerde bescher ming na de raap tijd, die bij de regering zo’n goede indruk maakte. Het geld kan gedaan worden in een bus bij de poeliers in de St. Jacobsstr. Onze stad is weer een verenigingsgebouw rijker geworden. Het is „Spes Ec clesiae” van de Chr. Gerei'. Kerk alhier, dat gistermiddag enigszins feestelijk geopend werd, en voor deze gemeente een belangrijke aanwinst is. De twee vergaderzaaltjes in de kerk die zo klein waren, dat de kinderen van de Zon dagsschool op de vloer moesten zitten, hebben plaats gemaakt voor twee mooie bovendien voldoet woordig aan een onuitwisbare indruk achtergelaten van die snaakse figuur. Het zal hem a.s. maandag bij zijn afscheid in het PTT- gebouw dan ook wel niet aan belang stelling' ontbreken. Minister Zglstra heeft in de Eerste Kamer meegedeeld, dat een prijsverho ging van de kolen per 1 april onvermij delijk zal zijn. De verhoging zal onder meer noodzakelijk zijn door de wijziging der arbeidsvoorwaarden in de mijnen. Het kolenprgsniveau zal, zei de minister, over het algemeen nog wel meevallen. In dit verband merkte hij op, dat de Amerikaanse kolen in prijs zgn ver laagd. Vrijdag 29 maart t/m maandag 1 april iedere avond te 8 uur en zondag tevens te 5 uur film: Safari. Zondagmiddag 31 maart te 2.30 uur film: Kouwe drukte. Omdat j.l. dinsdag in Harlingen de voorronde voor ’t dameskampioenschap volleybal van Friesland werd gespeeld, moest in de eerste klasse alhier voor die dag de kampioene uit de bus komen. Daarom zijn er in het afgelopen week end vier wedstrijden gespeeld. Het valt voor onze afdeling zeker te betreuren, dat het zo gelopen is, daar de spanning in de eerste klasse nu geheel geweken is. Op de voorjaars-modeshow. die van daag en morgen in de prettig aange klede zaal Hanenburg gehouden wordt, onder het motto „C. en A. onthult de voorjaarsmode 1957”, laat men ook weer zien hoe goed de niet meer slanke vrouw zich kan kleden. Voor haar zgn er recht vallende mantels en japonnen, een boxcoat, maar ook een wijde swagger van waterafstotende ottoman-zijde. Vanzelfsprekend zijn opvallende mode- snufjes niet geschikt voor haar, maar waarom zou ze voor de zomer geen fleu rig gebloemde enkalon japon kiezen? Ook de japonnen met jasjes kunnen haar aardig staan. Een bijzonder leuk model was wel het Trois Pieces van wollen wevenit, anthracietkleurig waar bij een grijs vest gedragen werd. Haar jongere zusters kunnen natuurlijk wat zwieriger kleden. Voor haar zgn de schattige deux-pièces met plooi- of plissérok. de japonnen met laag aangezette wijde rokken, de poplin De dames van SVC vertegenwoordig den dus onze afdeling in de voorronde te Harlingen, waar ze het moesten op nemen tegen Grimna Herna uit Dok- kum en Vikings uit Harlingen. Er werd gespeeld om „the best of five”. De eer ste ontmoeting, tegen de Dokkumer da mes, had een zeer spannend verloop. SVC won dan ook met 1614, 1614, 15—13, (3—0). Tegen de Harlinger da mes moest SVC het met 41 afleggen. Deze ontmoeting bood weinig spanning, daar toch al bekend was dat Vikings en SVC naar Leeuwarden zullen gaan op 6 apriL Bovendien was het voor SVC moeilijk te wennen aan de ijskoude vei linghal waar men op een tegelvloer moet spelen. Het is ons niet helemaal duide lijk hoe deze zaal voor volleybal is goedgekeurd. DE MODESHOWS VAN C. en A. hebb en in de loop der jaren een goede naam gekregen. Veel vaste bezoeksters weten dat hier modellen gebracht worden die practisch, draagbaar en flatteus zyn en getoond worden door mannequins met figuren als de gemiddelde Nederlandse vrouw. Dus ook de niet meer piepjonge vrouw, die de maatjes 40 in de rekken voorbij loopt. Donderdag 28 en vrjjdag 29 maait. Mo deshow C. en A, Brenninkmeger in Zaal Hanenburg. Showtijden 14.30, 19.30 en 21.00 uur. Donderdag 28 maart. Koncert Frysk Or kest in Amicitia te Sneek. Solist Hans Osieck, piano. Aanv. 8 uur. Donderdag 28 maart. Uitvoering Chr. Muziekver. „Excelsior” te Scharne- goutum in „Elim”. Aanv. ’s avonds 7.30 uur. Vrijdag 29 maart. Modeshow Bervoets in foyer Amicitia. "s Middags van 35 uur en ’s avonds van 810 uur. Zaterdag 30 maart. Jubileum-uitvoering Sneeker Gymnastiekvereniging, m. m. v. Dames- en Herenkeurkorps „De Halter” in „Ons Gebouw”. Aan vang 8 uur. Maandag 1 april ’s avonds 8 uur en dinsdag 2 april *s middags 3 uur en ’s avonds 8 uur Voorjaars Mode show P. S. Bakker in de Beurs te Leeuwarden. Dinsdag 2 april ’s morgens 10.30 uur Hengstenmonstering Bovenlandse en Friese Hengsten op de Veemarkt. Dinsdag 2 apriL Jaarvergadering Inge landen van het Waterschap „Het Potschar” in Rest. Piso, 's morgens 9.30 uur. Donderdag 4 april. Algemene Ledenver gadering Fries Schéepvaart Muse um in Café Rest. Piso. Aanvang 's avonds 7.30 uur. Zaterdag 6 april. Ingelandenvergadering Waterschap de Scherwolder en Mor- rahemmen voorm. 9.30 uur in Hotel Hanenburg te Sneek. Zaterdag 6 april. Elfde President Roose velt Mars. Dinsdag 9 april ’s morgens 8.30 uur 6e Paasveetentoonstelling op de Vee markt te Sneek. Woensdag 10 april. Buitengewone Al gemene vergadering van Aandeel houders Ver. tot het Bouwen van Woningen te Sneek, in rest. Piso. Aanvang 8 uur. Maandag 15 april. Van der Meulens Boekenspaarclub. Foyer Amicitia ’s avonds 8 uur Dr C. van Rijsinge over „De wereld waarin wg leven”. Donderdag 18 april ’s avonds 7.30 uur uitvoering van de „Matthaus Pas sion” in de Martinikerk te Bolsward. Vrijdag- 19 april (Goede Vrijdag) ’s na middags 2 uur Uitvoering van de „Matthaus Passion” in de Grote Kerk te Sneek. De jeugd is inderdaad de hoop der kerk. Maar wij verlangen niet alleen dat zij later de plaats van de ouderen zal innemen, wij vertrouwen er op. En in dit vertrouwen, berustende op Gods belofte dat de jeugd de kerk zal opbouwen, hebben wij deze naam ge kozen. Jezus Christus zal ook door de jeugd verkondigd worden. De heer Postma dankte daarna allen I die aan het totstandkomen van het ge bouw hebben medegewerkt, alsook de gevers van de vele keurige bloemstuk ken en de cadeaus. Later deelde hg nog mede, dat het gebouw in de eerste plaats bestemd is voor de eigen verenigingen, maar, indien beschikbaar, ook verhuurd zal worden. Gistermiddag en -avond kon het be zichtigd worden, en vanavond wordt het met een feestelijke bijeenkomst in ge bruik genomen. Voor de inrichting zal volgende week dan nog een bazar wor den gehouden. De heren Leeman, Hoekstra. Zuidema en Lamm'ertsma prezen om strijd de prettige samenwerking met het bestuur en de bouwcommissie. En aan de voor zitter van deze commissie werd lof toe gezwaaid door de heer J. Speelman, die hem de motor noemde. Maar overeen komstig het spreekwoord kaatste de heer Postma deze lof op de heer Speel man terug. Van rock and roll naar de nieuwe Dior Ign is een fikse stap maar men maakt hem op deze modeshow. De saharienne van Dior, een jasje met een brede ceintuur dat op een japon gedra gen wordt, is present en goede indruk. king van de Egyptenaren komen, voor het beheer en bij wijze van winst. In de Franse Nationale Vergadering heeft de Franse minister van buiten landse zaken dit Egyptische plan abso luut van de hand gewezen. Het is ongeveer een jaar geleden, dat de Theeproever van Het Theebureau voor Nederland glimlachend en char mant bij de Sneker huisvrouwen op be zoek ging en met een kritische tong de door hen gezette thee keurde. Op zijn tocht door Friesland liet hij een spoor van serviezen na. die een blijk van ap preciatie waren voor die huisvrouwen, die de edele theeplant eer aandeden, m.a.w. die de 5 Gouden Theeregels toe pasten. Aan het optreden van deze vrien delijke examinator was het zgn. thee- duel reeds voorafgegaan, een wedstrijd voor huisvrouwen en scholieren met een hut celijk onderwerp bij uitstek: het thee zetten. Natuurlijk toont ook op deze C. en A. show een heren mannequin de heren mode, waar een vrouw doorgaans weinig van kan vertellen. Ik noem hier echter Advert mtieprijs 15 ct per mm Bij contract (handelsadv.) lager. Abonnementsprijs 1 3. per half jaar. Franco per post f 3.75 per half jaar. Giro 85C748 ten name van Sneeker Nieuwsblad. Nevenstaande foto toont een zeer fraai ensemble: een ninoflex mantel, die gevoerd is met een fan tasie piqué, Waaruit ook het vést en de rok ge maakt zijn. Een heerlijke mode het die de vrouw smaak gelegenheid geeft tot combineren, zodat ze met slechts enkele kle dingstukken een gevari eerde garderobe kan sa- menstellen moet men combinaties goed nen kiezen de C. en A. modeshow geeft er zeker een leidraad voor. Mantelcostuums werden getoond in klassieke lijn, zwart, marine blauw, maar er was ook een beeldig bleu pakje waar van het jasje ruim aan een ronde schouderpas gezet was. Een heel mooi ensemble was ook een deux pièces van wollen wevenit met plooirok waarbij een bruin suède vest en een bijpassend mutsje gedragen werd. Onder de regenjassen, die dikwijls van een fijngestreept ninoflex waren, was een aangesloten ottoman zijden man tel met afknoopbare pellerine, gevoerd met rode taft. Dag Hammarskjoeld keerde per vlieg tuig uit Cairo naar New York terug met een gewijzigd Egyptisch plan voor het beheer van het Suézkanaal. Een betrouwbare woordvoerder ver klaarde, dat het plan „niet iedereen te vreden zal stellen, doch voor de Ver. Staten wel aanvaardbaar zal zijn.” In diplomatieke kringen en door Egyptische woordvoerders en woord voerders van de V.N. werd gezegd, dat het „verbeterde” plan Nasser er als volgt uit ziet: 1. De Egyptische autoriteiten innen alle kanaalgelden. 2. Een vast percentage zal op een af zonderlijke rekening worden gedepo neerd en zal dienen voor het onderhoud en de uitbreiding van het kanaal. Dit percentage zou op 25 pet, worden ge steld. Met betrekking tot een tweede per centage, volgens een woordvoerder te stellen op vgf procent, zal een schrifte lijke verbintenis worden aangegaan, om de aandeelhouders van de oude Suezka- naalmaatschappij schadeloos te stellen. De rest van de gelden zal ter beschik- In de hall, die ook als vestiaire ge bruikt wordt, bevinden zich links en rechts toiletten. Ook is hier de trap naar naar boven. Twee deuren geven toegang tot de grote zaal. Eigenlijk drie, maar de voorste leidt naar het op klapbare podium als dat is neergelaten. Is dit opgeklapt, dan wordt het door een gordijn over de gehele breedte van de achterwand aan het oog onttrokken. Bij gebruik geheel of voor de helft wordt het gordgn verplaatst en doet het dienst als „toneelgordijn”. Handig be keken De zaal kan door vouwdeuren in twee zaaltjes veranderd worden. Daarom zijn er ook twee (dubbele) nooddeuren naar buiten. Bezgden de zaal bevinden zich dan nog de keuken en eveneens toi letten. De bovenverdieping bevat rechts bet reeds genoemde zaaltje voor 50 perso nen met een nooduituitgang over het balcon en een ontvangkamertje, dat ook als bestuurskamer gebruikt kan worden. Het linkse gedeelte is bestemd als wo ning voor de concierge. De wijze waarop de twee voormalige woonhuizen aan de Julianastraat onder leiding van architect B. Leeman voor dit doel zijn verbouwd, verdient veel lof. De voorgevels met de beide erkers zijn geheel intact gebleven en dus niet zo mooi, maar als men door een van de beide toegangsdeuren binnentreedt valt direct op, dat het interieur dat ruim-' schoots ver goedt. Alles getuigt daar van een goede smaak en moderne opvattin gen. De geoliede strokenvloeren, de lich te wand- en plafondbekledingen, het in gevarieerde en frisse kleuren uitgevoer de schilderwerk, de meubilering, stof fering, verlichting en verwarming.. kort om de gehele inrichting is modern. Niet luxieus, maar degelijk, gerieflijk en ge zellig. Theeproever op straat serviezen gaat uitdelen aan de dames, die het thee- maatschepje bij zich hebben en de 5 Gouden Theeregels kunnen noemen. Sneek gaat spannende Thee-dagen tegemoet 1

Sneeker Nieuwsblad nl | 1957 | | pagina 1