alleen als er staat op PREDIKBEURTEN Technische School Sneek „Stefanie” in het Amicitia Theater m t'w.' BOSSCHA TELEVISIE TO" 1 ’ON1 'ERDAG 16 JULI 195 SNEEKER NIEUWSBLAD 2 M. Korfbal Veertigjarig jubileum J. J. ten Kate Het Sneker Skütsje Eindgetuigschriften uitgereikt Kruizebroederstraat 63-65 BLAUPUNKT - PHILIPS Bedrijfsvoetbal Veemarkt Sneek Geslaagd Ds. H. Bade naar Canada G. Ds J. de voorm. 10 uur Ds G. R. be oog Adv. I.M. J. Circus-artiesten. De kleine Hut. A. Adv. I.M. met Fort Dobbs. Het Zondagskind. A ker, Koudum; T. van Netten, Oppënhui- -Wn. jfcfc De nieuwe avonturen van Dik Trom. Het Skütsjesilen is weer in aantocht. Maar voor het zo ver is wordt er neg een beroep gedaan op de Sneker inge zetenen om het Sneker skütsje zo goed mogelijk voor de dag te laten komen. Daarom is er een verloting op touw ge zet ter aanschaffing van een nieuwe fok etc. De verkoop der loten begint maan dag a.s. Koopt allen één of meer loten. 1 1 2 1 1 4 4 2 3 2 3 1 2 3 6 6 1 1 3 4 4 6 14 13 11 6 6 J. M Menno RJjpkema Tjallema Upito Nugteren Hubert H 6 5 3 1 1 3 1 6 4 4 2 2 2 2 5 3 4 2 2 0 1 3 3 5 7 13 11 8 3 3 16 14 12 9 4 3 23— 8 16— 6 14—10 11—21 17— 17 11—28 DOOPSGEZ. GEMEENTE. Voorm. 10 uur Ds M. van der Meulen. Hubert PTT Flach. Gemeente Kwant Tonnema P A. J. de 27—11 29— 8 20— 10 21— 23 9—24 18—46 20— 1 14— 6 7— 10 8— 20 7—25 A- en een T. E. Bakkers Woudsend Scheidsrechters Lankhorst Nooitgedagt DOOPSGEZ. GEMEENTE. Woudsend: voorm. 9 uur Ds A. J. van der Linden. IJlst: ’s avonds 7.30 uur Ds Wierlnga. GEPEF. KERK te Koudum: Voorm. 9.30 uur Leesdienst; nam. 2 uur Ds H. de Vries. Van maandag tot en met woensdag Heinz Rühmann in de nieuwe parade- rol van kleermaker Wibbel, de eeuwige optimist, die alle moeilijkheden des le vens oplost met een aanstekelijke hu mor. Er zijn evenwel plaatsen In de wereld wa'r humor uit de toon valt en één daarvan is de rechtzaal, waar de commandant van de Schotse bezettings troepen de tot dusver vrolijke kleerma ker veroordeelt tot drie weken gevange nisstraf wegens het onbevoegd dragen van een Schotse uniform. En dan begin nen de verwikkelingen par ende lachrecords. De film is in kleuren. GEREF. KERKEN. Oppenhuizen »c.a.voorm. 9 en ’s avonds 7.30 uur Ds D. Kronemeijer. Oudega (W.): voorm. 9 en nam. 1.30 uur Ds H. Norg van Dinxperlo. Scharnegoutum: voorm. 9.15 en nam. 1.30 uur Ds S. J. Verveld; Ulst: voorm. 9.30 en nam. 2 uur Ds W. Dekker. had ingediend wegens een ongerechtigde speler in de Menno-ploeg. Het elftal van Tjallema heeft ook deze avond het hoofd moeten buigen want met 10 wisten de drukkers te winnen en daarmede het kampioenschap te behalen van de klas se BI. Er was volop spanning. De eerste 20 minuten hadden de „FleXa”- mannen een beduidend overwicht maar toen het de Menno-linksbuiten J. Groen land gelukte doelman Bloem te passeren (10) kwam het zelfvertrouwen bij .ie rood-witte elf terug en wist men deze voorsprong te behouden en daarmede de ere-titel in de wacht te slepen. Verder speelden maandagavond de elftallen van RRZC en Nugteren. De combinatie zegevierde met 50. De standen zijn Vrijdagavond speelden poule de elftallen van Kwant. Eerstgenoemden 15 nederlaag te slikken. voor de Tonnema kregen RRZC wist het tegen Hubert II voor de BI poule niet verder te brAigen dan een gelgk spel, 33, waardoor de kans op ’t kam pioenschap van BI voor de roodbroeken vrgwel was verkeken. BAPTISTEN GEMEENTE. Kerkgebouw Willem Lodewijkstraat. Voorm. 9.30 en nam. 5 uur Ds J. Kete laar van Hoogezand. Vrijdag 17 juli 's avonds 8 uur Bidstond. Zaterdagavond 18 juli. Openluchtsamen komst J. W. Friostraat. Spreker Ds J. Ketelaar. VERGADERING VAN GELOVIGEN. Voorm. 10 uur bijeenkomst in Aere Pe- renntus. GEREF. KERK. Oosterdjjk 30. Voorm. 9.3(1 en nam. 5 uur Ds H. Vries. CHR. GEREF. KERK. Voorm. 9.30 en nam. 5 uur Ds Eerland van Amersfoort. In de zondagmatinee weer een met spanning en avontuur geladen film uit het Verre Westen. In de hoofdrol Clint Walker, die zich, vergezeld van een vrouw, die meent dat hij haar man ver moord heeft, dwars door een gebied waar het wemelt van vijandige indianen, een weg baant naar de redding. Schiet partijen ontbreken allerminst In dit sensationele verhaal. Aanvoer totaal 1503 stuks. 20 melk- en kalfkoeien 700—1050; 80 vette koeien 2.05 —2.35, 2.45—2.90, 2.95—3.15 p kg gesl gew. 19 pinken 495—700; 19 graskalveren 290— 425; 50 n. kalveren 37—68; 235 schapen 52—95; 700 lammeren 40—65; 15 bokken en geiten; 115 varkens en vette biggen 1.65—1 71, 1.58—1.64 per kg lev. gew.; 100 zouters, lopers 1.691.70, 1.721.75, p. kg 80.00—105 p. st.; 150 kleine biggen 40—65. Stemming. Gebruiksvee aanvoer kort, prijshoudend; vette koeien aanvoer niet groot, prijsh.; Pinken prima dieren prijsh.; gras- en vette kalveren goed ge vraagd prijsh.; n. kalveren kleine aan voer prijsh.; schapen en lammeren aan voer niet groot, vlugge stemming, prij zen iets hoger. Varkens en vette biggen prijzen onveranderd; zouters en lopers prijzen als vorige week; kleine biggen goed gevraagd met onveranderde no tering. Vrijdag- en zaterdagmiddag kan de jeugd zijn plezier beleven aan deze film gemaakt naar de bekende boeken van C. Joh. Kievit met Sjefke Nievelstein als de held van bet verhaal en Rinus Boonenkamp als veldwachter Flipse. VOLLE EVANGELIE GEMEENTE Aere Perennius. Woensdagavond 8 uur: Evangelisatie- samenkomst met bidstond voor zieken. Geslaagd voor het Mulo-diploma A en middenstandsdiploma mej. Janke Sterk alhier. Zij werd niet vermeld in de opgaven welke wij van de gehouden examens ontvingen. Naar de roman „Stefanie, oder die liebenswerten Torheiten”, van Gitta von Cetto heeft Josef von Baky een Ufa- film gemaakt. De ondertitel van de ro man verraadt ai dat het een luchtig ver haal is. Het meisje Stefanie, gespeeld door de jonge filmster Sabine Sinjen, die er een overrompelende creatie van maakt, stort zich door haar grote liefde voor een vrouwenheld (Carlos Thomp son) in de grootste en dolste verwikke lingen maar haar charmante brutalitieit voert haar naar het doel. Donderdag 23 juli een ondeugende ko medie rond twee mannen en een vrouw op een onbewoond eiland, waar zij be land zijn na een schipbreuk. Een kolfje naar de hand van Ava Gardner deze rol van mooie vrouw tussen twee jaloerse mannen (Stewart Granger en David Niven). In Eastman color. i Onze oud-stadgenoot Ds H. Bade zal zondag 26 juli a.s. afscheid nemen van de Gereformeerde Kerk van Val- 1 thermond en donderdag 20 augustus a.s. met de „Maasdam” naar Canada ver trekken, waar hij beroepen is als pre dikant van de Christian Reformed Churches of Taber and Vauxhall in de provincie Alberta. Ds Bade werd op 14 mei 1922 uit een onderwijzersgezin te Sneek geboren. Hg bezocht eerst het gereformeerd gymna sium te Huizum bij Leeeuwarden en stu deerde daarna enige jaren Engelse taal en letterkunde aan de gemeentelijke uni- versiteit te Amsterdam, waar hij in het voorjaar van 1946 zijn kandidaatsexa men deed. In de nazomer van 1946 werd de heer Bade met nog enige andere stu denten met steun van de Regering uit gezonden naar Engeland, waar hg een jaar de colleges volgde aan de univei- siteit te Birmingham. Tijdens zijn ver blijf in Engeland kwam de heer Bade ook in aanraking met de Inter Varsity Fellowship, een soort tegenhanger van de C.S.B. in Nederland, maar met het accent van de activiteit op het winnen van medestudenten voor Christus. Lang zaam rgpte toen bij hem het plan om predikant te worden. Na zgn terugkeer in Nederland staakte de heer Bade zijn Engelse studie en kreeg hg in 1948 een betrekking als leraar Engels in Kam pen, waar hij toen verder nog aan de theologische hogeschool studeerde en in 1953 zgn kandidaatsexamen theologie deed. Nadat kandidaat Bade kort daar na beroepbaar was gesteld in de Gere formeerde Kerken in Nederland werd hij op 22 november van datzelfde jaar (1953) bevestigd als predikant van de Gereformeerde Kerk van Valthermond. waar hem tevens werd opgedragen de arbeid onder de schippers in Zuid-Oost Groningen in het Stadskanaal tussen Bareveld en Ter Apel. Mevr. W. A. Bade—Woudstra heeft gestudeerd aan de „Ngenburgh” te Baarn en is enige tijd te Bakkeveen werkzaam geweest als evangeliste. Onderstaande leerlingen werden be vorderd naar de tweede klassen: Afdeling Timmeren: H. Altenburg, Heeg; W. Andringa, Scharnegoutum; .1. Bleeker, Workum; J. L. Bruinsma, Ab- bega; A. S. Castelein, IJsbrechtum; J. Dijkstra, Terzool; T. Dijkstra, Heme- lum; K. H. Hoekstra, Langweer; P. ten Hoeve, Joure; H. de Jong, Oudega (W.); S. de Jong, Koudum; F. Koopmans, Ou dega (W.)S. Lok, Baard; L. T. Marra; F. Spoelstra, Oosterend; T. Veldstra, Huins; E. Verwey, Joure; S. J. de Vries, Rien; M. N. J. van der Werf, Joure; A. Wjjnja, Uitwellingerga; B. de Boer, St. Nicolaasga; P. de Jong. Niet bevorderd 7. Afdeling SchilderenG. Bootsma, Hindeloopen; W. Rienstra; R. de Vries (alleen v. praktijk)N. van der Werf: S. Westerdijk, IJlst; H. E. de Winter, Joure; B. Wouda; S. Yntema, Joure. Niet bevorderd 2. Tevens volgden 8 leerlingen het on derwijs aan de cursus voor Gezel cn vakbekwaamheid schilderen. Leerlingen, achter wier naam geen plaatsnaam is vermeld wonen te Sneek. ZONDAG 19 JULI 1959. NED. HERV. GEMEENTE SNEEK. Voorm. 2.30 uur Ds Dr K. H. Siccama. Nam. 7.30 Sur Ds C. G. Wiegers. Voorber H.A. VER. VAN VRIJZ. HERVORMDEN. Amicitia: voorm. 10 uur Ds J. H. W. Sandijck van Leeuwarden. GEREF. KERK SNEEK. Noorderkerk: voorm. 9.30 uur Ds G. J. de Leeuw; nam. 5 uur Ds E. N. van Loo, Cat. Z. 4. Klasse BII 8 8 8 8 8 Klasse A 9 10 10 10 8 10 Toen kort na het beginslgnaal van scheidsrechter de Vries de gasten reeds een 02 voorsprong hadden genomen, wees niets er op, dat de thuisclub een vrg gemakkelijke overwinning zou be halen. Maar juist deze achterstand was het, die S.V.S. wakker schudde. Het tempo werd aanmerkelijk opgevoerd en ondanks de drukkende warmte kreeg men fris en levendig spel voorgeschoteld. Hoewel D.T.G. moeite deed het spelpeil bij te houden, konden zij toch niet ver hinderen, dat J. Bruinsma en H. Wier sma weldra tegen scoorden, 22. R. Kroese zorgde er daarna voor, dat de thuisclub met een 32 voorsprong «on gaan rusten. Ook na de rust kwamen de gasten er vrijwel niet meer aan te pas. D. Rosendal vergrootte de voor sprong tot 42. Het was tenslotte Henk Kroese, die een door E. Hulstra gced voor gespeelde bal fraai inschoot, 52. Met deze stand kwam ook het einde van deze door scheidsrechter de Vries goed geleide wedstrijd. Klasse BI 10 6 10 5 10 5 9 9 10 0 De leerlingen van de Technische school hebben dinsdagavond in Ons Gebouw in een bijzonder feestelijke bijeenkomst hun eindgetuigschrift ontvangen. Een zestal leerlingen gaf onder leiding van de heer Bax nummertjes kopermuziek weg waar van genoten is, een andere kameraad werd toegejuicht voor zijn Engelse songs, waarbij hij zichzelf op de gitaar begeleidde. Voeg hierbij nog een drietal prachtige films, bruggenbouw in Amerika, opnamen uit het hoog gebergte bovendien nog een gratis consumptie en U begrijpt dat de avond goed was. Menno kampioen. Maandagavond heeft het elftal van Menno de wedstrijd overgespeeld die 23 juni door dit elftal met 21 van Tjalle ma werd gewonnen, dat toen een protest Zuiderkerk: voorm. 9.30 uur Ds E. N. van Loo; nam. 5 uur Ds J. M. Spier, Cat. Z. 4. Oosterkerk: voorm. 9.30 uur Ds J. M. Spier, Cat. Z. 4; nam. 5 uur Ds G. J. de Leeuw. LEGER DES HEILS, Kleinzand 20. 2 uur nam. 8 uur nam. Deze film gaat van maandag t.em. donderdag in middagvoorstellingen. Zij geeft een kijkje achter de schermen van de bonte circuswereld, maar toont ook de fabelachtige prestaties van vele artiesten. Alles opgenomen in fraaie kleuren. Offingawier; nam. 1.30 uur Ds J. Schip per. Oosterlittens: *s avonds 7.30 uur Ds IJ. G. Oltlammers. Oppenhuizen: v.m. 9 uur Ds van Eysin- ga; nam. 1.30 uur Ds A. C. Honders. Oudega (W.): nam 1.30 uur de heer D. Lammertsma van Sneek. Rauwerd: ’s avonds 7 uur Ds H. E. Ver meulen. Sandfirden: voorm. 9 uur Ds J. W. van der Heide. Scharnegoutum: voorm. 9.15 uur (H.A.) en nam. 1.30 uur (Dankz.) Ds A. Westra. Sijbrandaburen: voorm. 9.30 uur Ds H. E. Vermeulen. Woudsend: voorm. 9.70 uur (Bed. H. Doop) en nam. 2 uur (Afscheid) Ds A. Meijeringh. IJlst: voorm. 9.30 uur Ds T. Korporaal; nam. 2 uur Ds Dr K. H. Siccama van Sneek. IJsbrechtum: Brink. Het eindgetuigschrift werd uitgereikt aan onderstaande leerlingen. Afdeling Smeden-Machine-Bankwer- ken W. Altenburg, Oosterwierum; J. de Boer, Speers; S. Bootsma, Hindeloo pen; H. Bosma; L. de Groot, Oudega (W.); G. F. Hogeterp, Joure; K. de Jong; B. Kok; S. Loen; H. J. van der Meulen; A. Meyer; T. H. Mulder; D. G. Muurling, Scharnegoutum; R. Okkinga, Oosterend; J. de Ree; A. T. Rekers, Joure; A. van Ruiten; P. R. Scholten. IJsbrechtum; S. B. Schukken, Scharne goutum; P. Sinnema, Bozum; J. Toon- stra; A. Visser, Workum; R. Visser (lof), Mantgum; H. F. van der Wgrf. Idzega; T. Bakker, Oppenhuizen; J. Bles, IJsbrechtum; A. Bootsma; G. R, M. Dijkstra, Hemelum; U. Haitsma, Kou dum; A. Keulen, Rauwerd; W. Leeraar, Oppenhuizen; J. J. Leeuwenkamp; P. Lemke, Beers; G. Ykema, Tjerkgaast; T. Mollinga; A. Poeze, Hindeloopen; J. G. Poiesz; J. Terpstra, Gauw; M. E. Terpstra; D. Tjalsma, Woudsend; IJ. Veldhuis, Tirns; G. de Vries; H. N. de Wolff, Broek; A. Ypenga, Rauwerd; S. T. v. d. Zee. Geen getuigschrift 11. Afdeling Elektrotechniek: S. Aukema. Koudum; A. v. d. Berg; C. Bergsma; S. de Boer, Joure; G. H. M. Bok; D. Borneman, Hindeloopen; S. Fglstra: H. M. Hooghiemstra, Joure; C. F. Huis man; J. H. de Jong; R. Joustra, Nij- land; J. Langeraap, IJsbrechtum; W. A. J. Poiesz; W. Ruis; H. de Vries, Stave ren; J. van der Werf; F. Winia, Heeg: A. Zandhuis, Workum. Geen getuigschrift4. Afdeling Timmeren A. J. Anema: A. Andrnga, Joure; P. Aukema, Molk- werum; L. C. Bouma (lof), Oosterend; S. C. van der Goot, IJlst; W. Hoekstra. Bozum; J. Jaspers; J. Jellema, Hen- naard; S. de Jong, Joure; J. Jorwerda; D. Keuning, Britswerd; J. Niemarkt, Irnsum; S. Postma, Gauw; J. Riemer- sma, Irnsum; T. A. de Ruiter; A. Veld stra; L. Zijlstra (lof)H. J. Zijsling, IJlst. Afdeling Meubelmaken E. Alten burg, Roodhuis; T. de Haan; J. Haring- sma, Wijckel; A. Hogeboom; J. Hoog land, Uitwellingerga; H. Jongstra, He melum; P. Miedema. Roodhuis; E. van Netten. Hommerts; T. Oosterbos, Mant- gum; P. Zeilstra. Gauw. Geen getuigschrift2. Afdeling Schilderen G. M. van Dgk, Woudsend; M. F. van Dijk, Woudsend; H. J. Hartkamp; S. Idsinga, Hommerts; H. de Ruiter; C. I. Silvius; B. S. Te.-p- stra; J. A. van Tuinen. Geen getuigschrift 2. Kopklas Autotechniek J. T. Boot sma; S. Bootsma, Bolsward; J. Breeuwsma, Nijland; M. Cnossen; Feenstra, Wijckel; K. Gerlsma, Hinde loopen; G. Hoekstra, Koudum; J. Kern- zen; E. Wiersma; T. J. G. van der Wit te, Wieuwerd. Geen getuigschrift4. Kopklas Fijn-Bankwerken J. Y. Abelskamp; S. de Boer, Nijland; G. Feenstra, Oppenhuizen; G. H. Gill; J. R. Gill; J. M. Hoogma; R. Kamstra; R. de Koning; I. A. Kruis, Joure; L. J. Loop stra, Joure; J. Mast, IJsbrechtum; T. G. M. Nijkerken; H. J. Pranger, Oude ga; H. Westerhof. Geslaagden achter wier naam geen plaatsnaam is vermeld wonen te Sneek. Bevorderingen. Maandag 13 juli j.l. was het 40 jaar geleden dat de heer J. J. ten Kate in dienst trad bij de voormalige Holl. Ijze ren Spoorweg Mij. Zgn eerste stand plaats was station Oudega, vanwaar hij in febr. ’21 werd overgeplaatst naar St. Anna Parochie, destijds een druk sta tion i.v.tn. afvoer van wagons land bouwproducten. In aug. ’26 werd hij in de rang van arbeider-telegrafist over geplaatst naar Halfweg. Hier werd h(j tewerkgesteld in de buitendienst; op 't baanvak AmsterdamHaarlem was men toen juist bezig met de electrifi- catie, hetgeen naast de drukke treinen loop van de mensen in de buitendienst veel vergde. Als lijnassistent ging ten Kate op 5 okt. ’34 naar Sneek, waar hij achtereenvolgens de rangen stations- ambtenaar, adjunct-commies doorliep en de laatste jaren als commies-titulair/ plaatsvervangend stationschef werk zaam was. In verband met dit jubileum vond in de recreatiezaal van de nazorginrichting „Violetta” bij Heerenveen, waar hij we gens langdurige ziekte momenteel ver pleegd wordt, een intieme bijeenkomst van enkele superieuren, collega’s en fa milieleden plaats. Als eerste voerde de heer Smies van ’t districtsbureau Groningen het woord. Hg dankte de jubilaris voor de jaren lange getrouwe plichtsbetrachting. De stationschef de heer Zwertbroek roem de ten Kate als een zeer prettig col lega, wiens opgeruimde humeur het voor een ander tot een plezier maakte met hem mee te mogen werken. Na mens de directie bood spreker hem een oorkonde alsmede een enveloppe met in houd aan, namens de chef van dienst een persoonlijke brief en namens ’t per soneel een boekenbom De stationsrestau- rateur v. d. Meulen offreerde een boek werk. Bij monde van de heer van Aarle werd hem namens de Ned. Bond van Vervoerspersoneel afd. Sneek een porte feuille aangeboden, ’s Morgens hadden enkel o buren de jubilaris reeds met een bezoek en een geschenk verrast, terwijl de directrice en personeel van „Violet ta” voor een bloemenhulde had gezorgd. Ook kwamen vele schriftelijke geluk wensen van vrienden en oud-collega s binnen. Per 1 okt. a.s. hoopt ten Kate wegens het bereiken van de pensioengerechtig de leeftijd, de Ned. Spoorwegen pensioen te verlaten. Vooraf het officiële gedeelte. De direkteur de heer Mak drukte de geslaagden op het hart nu vooral niet te gaan denken: ziezo, wij zijn er In twee jaar kun je onmogelijk een vak goed on der de knie krijgen en de school geeft de mogelijkheid voor verder theoretisch onderwgs. De machinebankwerkers cn de electromonteurs kunnen lessen volgen aan de avondschool. Voor de timmerlie den en de schilders is er het part-time onderwijs, dat gedeeltelijk overdag, ge deeltelijk ’s avonds gegeven wordt. Voor hij tot de massa-uitreiking van de getuigschriften overging noemde de heer Mak de namen van de drie leerlin gen die de aantekening met lof hebben gekregen. Hun gemiddelde cijfer is een 8 of hoger een lager cijfer dan 7 komt niet op hun lijst voor. Het waren de leerlingen R. Visser, Mantgum; L. C. Bouma, Oosterend en L. Zijlstra, Sneek Zg namen onder applaus hun getuig schriften in ontvangst. Daarna reikte de directeur aan de anderen het waar devolle papier uit. Burgemeester Rasterhoff sprak als voorzitter de geslaagden hartelijk toe, feliciteerde hen met de bereikte mijl paal en drukte hun op het hart niet bij dit behaalde resultaat stil te blijven staan. Dit is nog maar een begin. Wil je de volledige vruchten plukken van de offers die je ouders voor je gebracht hebben dan moet je verder werken, stu deren. De wereld verandert steeds meer en je zult moeten werken om „bg” te blijven. Niet wè.t je kiest is het belang rijkst, maar dat je kiest is van belang. Ouders en kinderen zullen eens terdege over deze zaak moeten spreken en be seffen dat er op dit ogenblik grote mo gelijkheden liggen. Met de wens dat al len deze kans zullen benutten, wenste de burgemeester jongens en ouders nog eens van harte geluk. Uit naam van de leerlingen dankte daarna nog de hoofdredacteur van de schoolkrant Goede Vaart de leraren voor het genoten onderwijs. Loopstra sprak ferm zijn woordje en wenste zijn opvolgers in de redactie veel succes. Moge er uit ons blad nog eens een schoolclub groeien, zo besloot hij zijn speechje dat gevolgd werd door de gezellige muziek die meteen de stem ming er in bracht. Technische school. Onderstaande leerlingen werden vorderd naar de derde klas. Afdaling Smeden machine-bankwerken A. K. van Aalsum, Joure (vw)P. An- dela, Wolsum; S. Attema, Bird; E .de Boer, Nijega (H.O.) (vw); W. Boersma, Staveren; J. Bosma (vw); A. Bouma. Warns; Y. Brouwer, Hennaard; E. Bult, Bakhuizen; A. Buma, IJlst (vw); A. Bijlsma, Woudsend; W. Cnossen, Lutke- wierum (vw)W. J. Cnossen (vw)B. S. Dijkstra, Hemelum; J. J. Gaastra (vw); H. D. de Graaf, Langweer; F. Groen, Indijk; D. Haakmeester; H. A. Haan- stra, Heeg (vw); J. K. Jonkman, Joure; T. Wessels, IJsbrechtum; T. L. Hoek stra, Bozum; D. Buma, IJlst; T. Her- nandt, Hommerts; D. Hoekstra, Oudega (W.)J. Hoekstra, Kooi (vw)M. Hoek stra; R. G. de Jager; G. de Jong; W. de Jong, Joure; H. Jorritsma, Joure (vw); J. van der Kamp, Oudega (W.)F. C. Kampen, Indijk; C. M. Kramer, Oudega (W); K. A. Leenstra; K. Meesters, Goënga; D. Molenaar; D. Nauta, Wouds end; R. Pieters; T. Postma, Koudum; A. Reinstra, Oudega (W.); P. J. Re kers, Joure; J. Rienstra, Oudega (W A. Strampel, Kolderwolde (vw); B. J. Hiemstra; A. F. de Jong (vw); R. 'Rijp- kema, St. Nicolaasga; H. Rijpstra, Mantgum; H. Schakel, Westhem; S. P. Scheltema, Workum; J. Schouwerwou; H. A. Silvius; N. Stienstra, Wommels; L. Valk, Hindeloopen; E. J. Venema; S. H. J. Vogelvanger; G. Vonk; D. de Vries, Hemelum; J. de Vries, Warns; R. P. de Vries; R. van der Wal, Rijs; G. Westra, Tirns (vw); A. Wijbenga; H. W. S. de Zee; L. G. D. de Zee; Zijsling, IJlst (vw). Niet bevorderd 13. Afdeling Electrofechniek H. Bakker; A. A. Bootsma; J. Faber; Faber (vw); A. P. van der Feer; van der Göot, Oudemirdum; F. Hiem stra, Roordahuizum; P. Hiemstra, Wom mels (vw); T. M. M. Huisman, Joure: A. J. de Jong; H. H. Lok (vw); S Nooitgedagt, IJlst; R. Pieters; H. G. J. Potma; J. L. Potma; K. Plantinga; C. Silvius; P. W. Stoelinga; A. A. Swart, Joure; C Tjalsma, Oudega (W.); D. W. de Vries, Woudsend; J. van der Wey (vw); W. Wittermans, Jutrijp; J. Stienstra, IJlst. Niet bevorderd 5. Afdeling Timmeren A. Abma; J. A. Boomsma (vw); A. Bootsma, Tirns; G. Bootsma, Hindeloopen; D> C. Bosma, Joure; J. Bosma; H. d<? Bruin; A. ten Cate; P. Haringsma, Sloten; A. Hoi- stra, Deersum; G. Hoitinga, Oosterend; F. Jellesma, Huisterheide; C. de Jong, Heeg; R. Westerdijk, IJlst (vw); J. Dotinga, Scharnegoutum; J. van Gor- kum; F. Knoop, St. Nicolaasga; P. J. Kroeze, Scharnegoutum; H. Laskewitz; T. J. Postma, St. Nicolaasga (vw); R Potijk, Kooi; A. Pijpker, Langweer; G. Schaap, Goingarijp: G. Schuil; A. H. Spel, Irnsum; U. Stilma (vw); IJ. Terp stra. Oosterwierum; P. Veltman; W. M. A. de Vries (vw); H. P. Wesseling, Jou re; M. Westra, Gaastmeer; J. van der Zee, Warns; H. V. Zoodsma (vw); H. Zijsling, IJlst. Niet bevorderd 8. Afdeling Meubelmaken B. S. Hoff- 10 uur voorm. Heiligingsdienst; nam. Zondagsschool; 7 uur Openluchtsamenkomst Verlossingssamenkomst. Kapt.e A. Wip; 2e Luit.e L. J. v. d. Zouw. JEHOVA GETUIGEN in Piter Jelleshüs. Vrgdags 7.308.30 uur nam. Bedieningsschool 8.309.30 nam. Zondags 7.308.30 uur nam. KERK VAN JEZUS CHRISTUS van de Heiligen der laatste dagen. Ie en 3e zondag van de maand Zon dagsschool voorm. 10.1.0 uur Piter Jelleshüs. NED. HERV. GEMEENTE Bozum: 's avonds 7 uur Ds Palmboom. Deersumvoorm. 9.30 uur Ds Palmboom. Folsgare: voorm. 9 uur Ds G. Kaastra; nam. 1.30 uur Ds H. de Wolf van Hindeloopen. Gaastmeer: nam. 1.30 uur Ds J. Dirkse van Enschedé. Kollekte Rest.fonds Gaastmeer. Gauw: voorm. 9 uur Ds J. Schipper. Heeg: voorm. 9.30 uur Ds Mr J. Schoen maker; nam. 1.30 uur Ds H. C. Kra nendonk van Emmen. Hommerts: nam. 1.30 uur Ds P. Dijk stra van Langweer. Friese dienst. Jutrgp: voorm. 9 uur Ds H. de Noo. Nijhuizum: voorm. 9 uur Ds J. Dirkse van Enschedé. Kollekte Rest.fonds Gaastmeer. Ngland: voorm. 9 uur Ds M. J. J. Bon- ting; nam. 1.30 uur de heer J. Baay van Leeuwarden. S.V.S. I—D.T.G. II 5—2. mann, Staveren (vw)J. Hooghiemstra. Joure; H. A. Poiesz; S. H. Visser, Bak huizen (vw); P. J. de Vries (vw); A. Zwerver, Oosterend (vw). Adding Schilderen S. Bangma, Bols ward; T. Cuperus, Bolsward (vw); C de la Ferté; S. de Jong, Terzool; P. H. de Koe, Oosterend (vw); S. Koopmans, Bolsward; J. Reen; S. Roorda; J. van Tuinen; K. de Vreeze, Bakhuizen; M Wink, Oudega (H.O.)S. de Rijke, Bols ward. Niet bevorderd: 1. Tevens werden 120 leerlingen van ie klassen (voorbereidend technisch onder wijs) toegelaten tot de 2e klassen. Leerlingen, achter wier naam geen plaatsnaam is vermeld wonen te Sneek. Avond techn. school. Afd. Part-Time onderwijgs Timmeren en Schilderen. H'-t eindgetuigschrift werd uitgereikt aan onderstaande leerlingen. Afdeling Timmeren: P. Doting, Op penhuizen; J. de Groot. Idzega; Kampstra, Oosthem; M. Koopmans; Mink, IdskenhuizenR. J. Osinga; Postma, Loënga; J. Tiesma; J. B. Vries, IJlst; H. van der Werf, Joure; f. Wijnia, Workum. Afdeling Schilderen E. Arends; J. van Dijk, Koudum; W. Punter, Sg- brandaburen; B. van Tuinen. Geen getuigschrift3.

Sneeker Nieuwsblad nl | 1959 | | pagina 2