Krijgt de Elfstedentocht een nieuwe kans fii Waterpoort-krabbels WYM BRITSER A DEEL IJLST BUITENLANDS OVERZICHT Jan Heitbrink woun op’e koar- te baen to Jutryp-Hommerts moaije ritten to sjen. K. Kooistra woun mei gemak fan J. Rients en hjirnei kaemen tsjin elkoar üt Jan Heitbrink en Geert Regts. QAGENDA O van en door Speurder Oude j aar sgrap te Scharnegoutum Officieel Orgaan de gemeenten SNEEK, Fm; Donderdag 4 januari 1962 117e jaargang no. 2 Kerknieuws Indonesië verbrak P.T.T.- verkeer met Nederland Afd. Sneek Kon. Ned. Mij. voor Tuinbouw en Plantkunde C. Visserman Heeg jongens- kampioen van Wymbritsera- deel Steden Volleybaltournooi in „Ons Gebouw” Afscheid, bevestiging en intree ds. J. Blonet Het Sneeker Nieuwsblad is een Dini Kussendrager won in Uitwellingerga Het nieuwe jaar begon met twee opstanden --- Auto slipte en sloeg over de kop gecombineerde uitgave van NIEUWE SNEEKER COURANT, SNEEKER COURANT en DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD Eindstand ’62 AfeL- IjW (handels- f/ uitgleed, maar vonden dat het vvel de ten dan ook grote troepen te kleu- voedsel krap, want d,e grond is hard ritiniiiiitiititritiiiiitiiriiiiimiiriiiiiii P. L i Tredde omloop Yn de tredde omloop wienen inkelde t 1 t 1 1 gelsen, die al dagen lang gebukt gingen onder veel sneeuw (London Airport 22 cm!), met matige tot strenge vorst. Dins dagochtend meldde een station in Noord- Engeland nog -11 gr. C... De lichte tot matige vorst kwam voor in een polaire luchtsoort, die des nachts door sterke uitstraling onder een ge bied van hoge luchtdruk ten zeerste af koelde. Bij een dergelijke situatie is onder de OUDEGA-W. Cand. G. van Heeren van Rotterdam heeft voor het beroep naar de Ger. Gemeente alhier bedankt. en bevroren. Zo zag een bewoner van de Parallelweg vorige week donder dag een haas bij de kleuterschool „De Klimop” wegschieten, de straat over rennen en tussen de huizen verdwij nen. Diezelfde vorst bracht eveneens een behoorlijke schadepost voor onze oud- stadgenoot, de heer H. v. d. Meer, thans te Leeuwarden. Onlangs ont dekte men nl. dat zijn boot „De Zee hond” in zijn schiphuis in de Jacht haven tot het dek onder water lag. Het schip is gezon ken, doordat ver- moedeljjk de clo- setafvoerbuis is be vroren. j s Verschijnt i VIAANDAGS en DON- DERDAGS u n P ti In de achtertuin van de heer E. Uit Oude Groeneveld, Thorbeckestraat 3, ligt een groot kajuitjacht. Dat wil zeggen, alleen het ijzeren casco, de afwerking komt nog. De boot is ge maakt naar een ontwerp van de heer J. Hendriksma, alhier, die zelf ook een dergelijk schip laat bouwen, dat echter al iets verder gevorderd is. Men is uitgegaan van een knikspant, wat voordeliger is met bouwen. Het schip heeft een open cockpit, dit in tegenstelling tot een zgn. zelflozende, waarbij het buiswater vanzelf weg stroomt en men niet behoeft te pom- casco werd vervaardigd door de jachtwerf „Werklust” aan de Op zaterdag 13 januari a.s. wordt in „Ons Gebouw” aan de Westersingel weer hèt jaarlijkse steden-volleybal- toumooi gehouden. De Leeuwarder teams zijn voor dit toumooi reeds sa- Na de eerste ronden bleek al spoedig dat zich onder hen goede rijders bevon den. Visserman, Heeg, en Nieuwenhuis Hommerts muntten hier in uit. Visser man laat zich echter meer zien als een toekomstige langebaanrijder. In de laatste omlopen kwam C. Sjjs- ling, IJlst uit'tegen zijn plaatsgenoot B. de Boer. Met enkele meters voorsprong kwam C. Sijsling over de eindstreep. Zaterdag 6 jan. ’s avonds 7.30 uur in aula Chr. Lyceum Start Actie 10 x 10 te Sneek met Jeugd-Toneelavond. Op gevoerd wordt „Het vrouwtje van Sta voren”. Santooi voor admim- stratie en redaktie: GEDEMPTE POL 6 Telefoon: 3005 (0 5150) o.g.g. 4091. SNEEKER NIEUWSBLAD Advertentieprijs 15 ct per mm. Eg contract idv.) lager. Abonnementsprijs 3,— per half jaar. Franco p. oost i 3,75 per half jaar. Giro 850748 ten name van Sneeker Nieuwsblad Om prijs en premie moesten toen rijden H. Nieuwenhuis en C. Visserman. Hierbij toonde Visserman zich duidelijk de meerdere van Nieuwen huis, zodat de uiteindelijke uitslag was: 1 C. Vissermane Heeg, 2. H. Nieuwenhuis Hommerts, 3. C. Sijsling, Ijlst en 4. B. de Boer, Ijlst. De prijzen waren resp. f 15,-, f 10,-, f 5,- en f 2,50. vrouw verder zelf zal afbouwen. Na tuurlijk helpen ook de kinderen met de „huisje-boot”. Tegen eind april hopen ze ermee klaar te zijn. Het is in' ieder geval een aardige combinaiie om aan een schip voor de (warme?) zomer te bouwen in de koude winter. De Indonesische PTT-administratie die op 30 december jl. reeds officieus het telefoonverkeer met Nederland verbrak, heeft de Nederlandse PTT thans langs officiële weg doen weten, dat met ingang van 2 januari jl. alle post-, telegraaf- en telefoonverkeer met ons land verbroken is. De earste rit waerd ien mei span ning. Hja joegen elkoar gjin tomme ta en gliden ek tagelyk oer de streep. Dus hja moasten wer mar diz’ kear wie Heitbrink foar en de tredde rit wie ek foar him. Hjirnei hie Heitbrink in steand nü- mer. Dijkstra fan Nij Beets kaem üt tsjin Kooistra en al riid Dijkstra moai hy moast it forlieze, hwat foar him de tredde priis bits jutte. Geert Regts hie it net swier tsjin J. Rients. Hy woun dan ek maklik. Maandag 8, dinsdag 9 en woensdag 10 jan. Amicitia ’s avonds 8 uur Krite Snits met het blijspel „It Erfskip” fan Schuitmaker. Dinsdag 16 januari in Amicitia: Con cert Frysk Orkest met gastdirigent Ramon Corell en soliste Aafje Hey- nis, alt. GOENGA. Onze oud-dorpsgenoot Ds J. Blonet zal zondag 7 januari a.s. af scheid nemen van de herv. gemeente van Dedemsvaart en zondagmiddag 14 januari om vijf uur in de Grote Kerk, na vooraf ’s morgens om half elf te zijn bevestigd door ds H. J. van Heerden uit Scheveningen, intree doen als pre dikant van de herv. gemeente van Rot- terdam-Overschie, waar hij beroepen is in de vakature van de vierde, nieuw gestichte predikantsplaats. Ds Blonet diende van 11 januari 1948 tot 19 okt. 1952 de herv. gemeente van Goënga, Gauw en Offingawier en sindsdien zijn tegenwoordige gemeente te Dedemsvaart. Tijdens zijn ambtsbediening te Go ënga, Gauw en Offingawier kwam in Gauw een nieuw verenigingsgebouw tot stand. Op deze wijze hebben de jongelui van Scharnegoutum hun misnoegen te kennen gegeven over ’t uitblijven van een nieuw kleedgebouw op het sport terrein. Het lag aanvankelijk in de be doeling deze gevel van karton voor het gewenste gebouw bij voorzitter H. Bruinsma op het dak te plaatsen, maar dit werd verijdeld. Toen werd de bo venbouw van de brug gekozen. De bestuursleden van „Dorpsbelan gen” vonden alleen ’n brief in hun bus, Gistermiddag hield de Ijsclub „Rept U” te Oppenhuizen-Uitwellingerga nog een hardrijderij voor vrouwen op de ijs baan te Uitwellingerga. Ondanks het minder gunstige weer werd er een pracht wedstrijd gehouden op de in goede staat zijnde baan. Er wa ren 15 deelnemsters. De uitslag was: le prijs medaille -j- f 40,- Dini Kussendrager, Sneek; 2e prijs f 20,- Annie Schuurmans Wijnaldum; 3e prijs f 10,- Nienke Gemser, Franeker; 4e prijs f 5,- Lyda de Jager, Uitwellinger ga. ducent in het Midden-Oosten worden. Hij zou dan nog onaardiger tegen de oliemaatschappijen kunnen worden dan hij al doet. Hij heeft namelijk alle niet- geëxploiteerde concessies van de grote maatschappijen afgenomen en wil deze ter beschikking stellen van andere ge gadigden, waarbij hij ongetwijfeld denkt aan de Italianen en de Japanners. De zen zouden bereid zijn met minder dan' de helft van de winst genoegen ie ne men, waardoor Kassem weer een wapen in handen zou hebben tegen de oude En gelse en Amerikaanse maatschappijen, die niet meer willen afstaan dan de helft. In Laos hebben de drie prinsen, die een coalitieregering moeten vormen (zij zjjn er nu al maanden mee bezig) ge dineerd, nadat zij eerst erg onaardig te gen elkaar hadden gedaan. Het diner heeft overigens weinig opgeleverd, want zij zijn onverrichterzake uiteen gegaan, evenals de ministers van de E.E.G. in Brussel, die het ook nog steeds niet eens zjjn geworden over de landbouwproble men in Europa, die de Fransen eerst geregeld willen zien voor zij willen con stateren, dat de eerste fase van de Ge meenschappelijke Markt zo’n succes is geworden, dat men naar de tweede kan overgaan, waarbij enkele supranationa le elementen naar voren komen en dus de zeggenschap van de afzonderlijke re geringen wat vermindert. President De Gaulle heeft in zijn toe spraak tot het Franse volk op 29 decem ber weinig nieuws verteld. Hij hoopte dat hij dit jaar een einde zal kunnen ma ken aan het wrede drama van de Al gerijnse oorlog. Volgende maand zuilen er in elk geval twee divisies en ver scheidene eenheden van de luchtmacht naar Frankrijk worden overgebracht. Men verwacht elk ogenblik, dat zo niet een accoord dan toch een begin van se rieuze onderhandelingen zal worden aan- gekondigd. Mislukte opstanden in Portugal en de Libanon zijn eigenlijk de hoogtepunten in een week, die door de jaarwisseling wel kunstmatig stilgezet lijkt. Op 170 km. van Lissabon heeft een groep van ongeveer vijftig Portugezen op de eerste dag van dit jaar een opstand ontketend door een aanval te doen op de kazerne van Beja. Zij veroverden de kazerne, maar moesten het 1 veld ruimen toen strijdkrachten ten tonele verschenen. Hierbij is de onderminister van defen sie om het leven gekomen. Een aanwij zing, zou men kunnen zeggen, dat de regering de tegenstanders niet onder schatte, ligt in het feit, dat deze onder minister zelf bij de operaties betrokken was. De' oppositie tegen premier Salazar, die nu al dertig jaren aan het bewind is, is voor het eerst in openlijk geweld uitgebroken, nadat vorig jaar zich al te kenen openbaarden, dat de tegenstan ders van Salazar iets meer zelfbewust heid gaan krijgen. Kapitein Galvao overmeesterde de Santa Maria, maar wist ook niet goed wat hij ermee moest doen. Toen in Angola opstanden tegen het ergerlijke Portugese bewind uitbra ken, bleek er vrij veel verzet tegen Salazar boven te komen. Dit manifes teerde zich in een militair complot, dat werd ontdekt en dat een aantal minis ters en hoge officieren hun baantje kost te. In november zijn in Portugal verkie zingen gehouden, maar de candidaten van de oppositie, die overigens niet in partijen tot uitdrukking mag komen, heb ben zich enkele dagen tevoren terugge trokken, daar hun vrijheid van optreden niet voldoende gewaarborgd was, al mochten zij na aanvankelijk verbod hun program aan het volk voorleggen. Een overweging kan ook zijn geweest, dat zij geen zekere nederlaag tegemoet wilden gaan daar ’n groot deel van de bevolking op Salazar stemt, die de volle dige steun van de kerkelijke overheid heeft. Van een volksopstand behoeven de veelal liberale opposanten niets te ver wachten, hun enige kans is, zich te ver binden met ontevreden elementen in het leger, maar daarvoor lijkt de tijd nog niet rijp. Het had er tijdens de jaarwisseling alle schjjn van, dat dezé prognoses snel door de feiten zouden worden bevestigd. Op oudejaarsavond ging de regen (20 tot 24 mm. in Friesland en op de Ve- luwe) al weer over in sneeuw en op nieuwjaarsmorgen meldde Maastricht - 2 gr. C. Hoewel de eerste week van januari evenals half december een „gevaarlijke” of zo men wil „hoopvolle” tijd is wat betreft het begin van een vorstperiode, zijn er toch enkele verschijnselen, die ons wat gereserveerd doen zijn. In de eerste plaats is" dat wel de on gebruikelijke luchtdrukverdeling, wel ke de vorst dit seizoen binnen onze gren zen haalt. Tijdens en na kerstmis was dat al zo, toen de winter, afhankeijk van een miniem „strookje” hogere lucht druk, schijnbaar aan een zijden draadje hing. Aanvankelijk viel het met de dooi mee, maar hoe kwetsbaar de vorst was, bleek overduidelijk bij het abrupt inval len van warme Franse lucht op vrijdag 29 december. De kou, die dinsdagmorgen jl. de ther mometer op het vliegveld Deelen bij Arn hem tot -6 omlaag deed zakken, kwam ook al uit een weinig gebruikelijke hoek naar ons land, te wéten uit Noord-West tot West. We kregen de kou van de En- waarin „De Jaarwisseling” hun kennis gaf van het gereedkomen van het lo kaal en hen uitnodigde dit op nieuw jaarsdag ’s morgens omstreeks negen uur, bij hem thuis te komen bezichti gen. Natuurlijk hopen de jongelui dat de dorpsgenoten deze grap zullen waar deren en de gegoeden onder hen flink uit de hoek zullen komen opdat de wens van de jongeren in dit nieuwe jaar in vervulling kan gaan. Donderdag 4 jan. ’s avonds 8 uur film: De spion met de twee gezichten. Vrijdag 5 jan. te.m. zondag 7 januari iedere avond te 8 uur en zondagmid dag te 5 uur film: Terug over de Rijn. Zondagmiddag 7 jan. te 2.30 uur film: De gemaskerde vleermuis. Donderdag 11 jan. ’s avonds 8 uur film: Zij wilden niet van de zonde leven. De iisklub „lendracht” fan Jutrijp- Hommerts haldde juster in greate köartebaenwedstriid foar manij u. Moarns by it ütsetten fan de baen Wie dizze prachtich moai, mar troch- dat it tsjin de middei hwat bigoun to reinen stie er de middeis noch al hwat wetter op it iis, dat dêrtroch noch al hwat ynsnijde. Der stiene 18 riders op ’e list. U.o. Geert Regts, Jan Heitbrink en Klaas Poepjes, mar der wiene fjou wet fan weibleaun. It wie foar Klaas Poepj es fan Makkum de tsiende kear dat hy meiriid to Jutrijp-Hommerts. It bistjür fan „lendracht” hat miend diz ze rider hjirfoar in lyts oantinken jaen to moatten hwat him - ütrikt waerd troch foarsitter I. Bergsma nëi de ear ste omloop hweryn Poepj es forlear fan J. Heitbrink. Dit oantinken, in lauwer tak je, waerd troch Poepj es tige op priis steld. De earste ritten joegen net in bulte spanning. Wordt de ’62-wereld Evenwichtiger en wijs? Lijkt het eind van ’62 Op ’t begin van: „paradijs”?! PHILIA. Om priis en preemje moasten ride Jan Heitbrink en K. Kooistra. Kooistra koe it tempo fan syn tsjinstanner net byhalde en Heit brink koe dêrtroch f 80.yn ’e buse stekke. De ütslach wie dus: 1. J. Heitbrink, Akkrum f 80.2. K. Kooistra, Koatstertille f 50.3. A. Dijkstra, Nij Beets f 30.4. G. Regts, Nijbrêge f 15.5. J. Rients, Emmel- oord f 5. Ook in Libanon In de Libanon, een veel democrati scher staat dan Portugal, is het juist een oude bewonderaar van Hitler ge weest, die met enkele leden van zjjn na- tionalistisch-sociale partij het hoofd kwartier van het leger en het ministerie van defensie in Beiroet aanviel. Rege ringstroepen wisten hen na enkele uren' te overmeesteren. De party is ontbon den en er zijn vele honderden arresta ties verricht. Veel om het lijf heeft dit alles niet, evenmin als de actie van de Engelse marine, die aan het opstomen is naar Koeweit, in verband met te verwach ten spanningen daar. Men zal zich her inneren, dat president Kassem van Irak deze zomer, toen Koeweit geheel onaf hankelijk werd, aanspraken op dit olie- vorstendom aan de Perzische Golf deed gelden en op het punt scheen het in te Hjven. Snel Engels optreden verhinder de dit. De Engelse bezetting is afgelost door een Arabische, bestaande uit sol daten uit Jordanië en Saoedi-Arabië. Het Egyptische, contingent is teruggetrok ken. Men heeft hier vermoedelijk te doen met veiligheidsmaatregelen, want Kas sem heeft geen extra dreigende gebaren gemaakt. Men is misschien bang ge weest, dat de aanval van Nehroe op Goa en de dreigende taal van Soekarno te genover Nederland in de kwestie-Nieuw Guinea, Kassem zouden inspireren tot weinig gewaardeerde daden. Het gaat namelijk niet om het zand, waarop Koe weit gebouwd is, noch om de mensen die daar wonen, maar om de olie in de grond. Wanneer Kassem de bronnen van Koeweit bij zijn eigen rijkdommen zou kunnen voegen, zou hij de grootste pro- Deze afdeling hield ook in de afgelo pen maand een vergadering, waarbij in verband met de op handen zijnde kerstdagen als voornaamste punt het arrangeren van kerststukjes op het programma stond. Onder leiding van de heren Binnema en Kroon toonden de aanwezige dames hun kunnen op dit gebied. En dat er met veel ambitie werd gewerkt bleek na afloop, toen een drietal van de meest geslaagde stukjes moesten wor den gekozen, om ze met een prijsje te honoreren. Daar tussen de 3e en 4e geen beslis sing kon worden genomen werd beslo ten alsnog een 4e prijs toe te kennen, welke aan mej. Sikma ten deel viel. De le t.e.m. de 3e prijs werden res pectievelijk toegekend aan mej. de Vries, mevr. v. d. Goot en mevr, de Wolf. De prijsjes, bestaande uit kamer planten zullen op de eerstvolgende ver gadering op 17 januari a.s. worden uit gereikt. Tevens staat voor die avond op het programma de beoordeling van de door de leden in bloei getrokken bloembol len. Verder zal de heer Boomsma uit IJs- brechtum de avond vullen met eigen dia’s van - gekweekte en in de vrije na- tuus voorkomende - bloemen en plan ten. AMICITIA Twadde omloop K. Kooistra fan Koatstertille woun yn de twadde omloop fan B. Bruining fan Houtigehage en Jan Heitbrink hie net in soart moeite mei Wibe Wijnja fan Toppenhuzen. Tamme Veldstra fan Baard forlear fan Geert Regts en A. Dijkstra üt Nij Beets liet Tiet Wieling fan Delfstrahuzen efter him. J. Rients üt Emmeloord kaem der alhiel maklik De earste kear wie syn tsjinstanner der net en de twadde omloop hie er in steand nümer, sadat hy altyd yn de priizen siet. HEEG. Door plaatselijke gladheid op de weg Hommerts-Osingahuizen, slipte dinsdagmiddag een DKW personenauto. De wagen sloeg over de kop en kwam in de naast de weg lopende sloot terecht. De bestuurder, afk. uit Zelhem (Gld.), bleef, hoewel de wagen zwaar bescha digd werd, ongedeerd. Bij de familie Van Netten voorzag hij zich van droge kleren. Met een kraanauto werd de ver nielde auto weggesleept. as of in de nabijheid van het centrum van zo’n maximum 5 tot 10 graden vorst heel goed mogelijk. Ligt er sneeuw, dan zijn minima van -10 tot -15 geen uit zondering. Toen wjj deze regels vastlegden, kwam het Westelijke hogedrukgebied steeds na der bij, hetgeen toenemende kou bete kende. Maar... dooilucht breidde zich te zelfdertijd over Schotland en Ierland naar het Zuid-Oosten uit. Het gebeurde in1 een langzaam tempo en de Engelse weerkundigen verwachtten, dat moge lijk eerst tegen donderdagavond de Blit se eilanden vorstvrij zouden zijn. Deze mildere lucht leek in een latere fase ook een gevaar voor ons nogal kwetsbare wintertje te betekenen, al loopt zo’n eerste aanval soms nog wel dood. Wanneer er sprake was van een klas sieke winterse luchtdrukverdeling met een sterk hogedrukgebied boven Scandi navië en actieve depressies in Spanje en boven de Middellandse Zee, zouden we veel meer gerust zijn- ten aanzien van een realiseerbare Elfstedentocht. Zo lang dat niet het geval is, houden wij ons liever nog even op de (landys)- vla'kte, te meer daar Moskou en Hel sinki eerst ook nogal wat zachte depres- sielucht moeten verstouwen. De thermo meter wees er de laatste dagen ’s mid dags...plus 1 gr. C.! HEEG. Hoewel de temperatuur om het vriespunt schommelde ging de opnieuw uitgeschreven kortebaan hardrijderij om het kampioenschap van Wymbritseradeel en IJlst voor jongens beneden de leef tijd van 17 jaar gistermiddag toch door. Voor deze rijderij, uitgeschreven door de Ijsclub Heeg, hadden zich 21 jongens aangegeven. S De laatste tijd wordt er dikwijls opge- merkt dat er tussen de teenagers zo- veel kinderen van 9, 10 jaar en ouder zitten, die hun hoofd al vol hebben van rock-en-roil muziek en Doch „Tot binnenkort”. Met deze woorden namen vrijdag 29 december sommige Elfstedenrijders in de Friese hoofdstad afscheid van elkaar. „Op oud ijs vriest het licht,” ze’, een schipper, die er op rekende nog tenmin ste zes weken op de plaats rust te moe ten maken. c ven ui-n-cii-icm muzierv eu „meisjes” (Oudejaarsnacht!). Doch de echte kinderen bestaan ook nog wel, al kun- nen ze soms heerlijk ernstig uit de hoek komen. Laatst, toen het plotse- S ling zo glad werd, liep Speurder met een paar kleine buurjongetjes mee naar huis. Ze hadden het grootste S plezier als er iemand met de fiets uitgleed, maar vonden dat het wel gevaarlijk was. Op een gegeven ogen- J blik vroeg de een ernstig: „Weet je waarom wjj de stad zjjn ingegaan? Omdat er wel eens oude vrouwtjes vallen en die kun- nen niet meer zo gemakkeljjk overeind komen” Een beetje verbluft, maar ook trots, keek uw Speurder toen naar deze jeugdige hulpbrigade. Het valt toch heus wel wat mee S De winter en met name de vorst brengt de een vreugde, de ander in moeilijkheden. En met die „ander” worden dan vooral de dieren bedoeld. Eenden hebben het in deze periode tussen dooi én vriezen niet gemak- kelijk. Bij verschillende bruggen zit- ten dan ook grote troepen te kleu- pen jjet men en te hongeren en er is ook wel d- J eens een die het niét overleeft. Brug- Oude Dijk bij het Wi’lhelminapark. Het gewachter Fritsma vertelde onlangsis de bedoeling dat Kap, zoals hij bij S dat hij zijn eenden zo veel mogelijk zyn vrienden heet, het schip dat 7.65 helpt maar niet voor allemaal voedsel m.eter lang is, met behulp van zgn heeft. Zij wachten op de helpende -j1 - hand vah de mensen. S S J Maar niet alleen voor de watervogels, ook voor de dieren op het land is het Weet u: wij zijn zo nieuwsgierig Naar eind ’62-stand: Waar zijn wij terecht gekomen, Hóe wij er zijn aangeland? Wat er van ons is geworden Op de nieuwe Oudj aarsdag, Hóe het is op Nieuw-Guinea, Hoe en onder welke vlag? Of de vrede in de wereld Aan dezelfde draad nog hangt, Of men bij de werkvijfdaagse Niet naar vier-en-half verlangt? Of de tuinman nog zo duur is En de huisvrouw krap bij kas, Niets is uitgevonden tegen Vader’s Vaderdagse das...? Of nog wild wordt omgesprongen Met de regels van ’t verkeer, Of we nóg te lezen krijgen Van moord, doodslag, wanbeheer? mengesteld en zien er als volgt uit: Dames: L. Bakker (aanv.), B. Posthumus, Wier da, A. Zijlstra (allén CJO), T. Nuyen (Lekas), J. Algra-Feddema en R. Wester (Maple Leaf). Voorts de da mes Barlage-Brouwer en Romkes van EBL. Heren: J. Terpstra, (aanv.). P. S. Bakker, O. de Vries, T. v. d. Schaaf (allen SMS), Becker (Shooting Stars), G. Riemer- sma en J. Groen (Lekas), W. v. d. Bij (Postale) en T. Bultsma (Oldehove). Coach bij de dames is J. Terpstra, bij de heren J. de Beer. ■i'VWraM

Sneeker Nieuwsblad nl | 1962 | | pagina 1