Ulbe Zwaga (Grouw) voor de vijfde maal kampioen skutsjesilen Drie nieuwe vaste bruggen in Sneek Nieuwe Chr. Kleuterschool op het Eiland 1$ r Nieuwe weg Indijk-Trophorne geen drie, maar vier meter breed i W YMBRITSER A DEEL IJLST f en van l| Maarop het nippertje Sneker Pan vierde op de ranglijst I Officieel Orgaan de gemeenten SNEEK, .4 e A 117e jaargang no. 63 I 2,3 - 3 3,5 5 6 Lytse Krêft hie great sukses l ijdelijk in houten Jeugdgebouwtje Geslaagd H.K.H. Prinses Irene vierde gisteren haar 23e verjaardag Foto Max Koot |l I Geslaagd fHet Sneeker Nieuwsblad is een si Maandag 6 augustus 1962 I Opbrengst Roode Kruis col lectes iets hoger dan vorig jaar Een over de Zwette en twee over de Frane- kervaart, waarvan een ter vervanging van de Hospitalerbrug Beiaard-bespeling gecombineerde uitgave van NIEUWE SNEEKER COURANT, SNEEKER COURANT en DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD g— wb - f Hg-!-. I i ’t aan kema 96; 10. D. Visser 107; 11. J. Brou wer 117. Kantoor voor admini stratie en redaktie: GEDEMPTE POL 6 Telefoon 3005 (O 5150) b.g.g. 4091. I I In zijn toespraak tot de winnaar Van Terwisga wees hij er op dat het voor deze wel een zeer bijzondere dag was. Op de dag a£ vijftig jaar geleden won zijn grootvader op het Snekermeer nl. ook de eerste prijs. De heerj. de Bruin alhier is in Leeu warden geslaagd voor het diploma mo derne bedrijfsadministratie. be- een Verschijnt MAANDAGS en DON DERDAGS Geslaagd voor ’t diploma Bloemen- binden en schikken te Aalsmeer, mej. A. H. v. d. Zee, alhier. V 9 lur ur. o- I I Advertentieprijs 15 ct. per mm. Bij contract (handels- adv.) lager. Abonnementsprijs f 3. per half jaar. Franco p. post f 3.75 per half jaar. Giro 850748 ten name van Sneeker Nieuwsblad. De sjongfor. „Lytse Krêft” fan Gau hat forliden wike op it greate sjongkon- kours yn de Leek (Gr.) in moai sukses bihelle. Yn de öfd. „Uitmuntendheid” hat hja mei 232 punten in le prils helle. Hja wie op ien nei it heechst yn dizze êfdieling. Dit is foar de leden en foar de diri gent A. Kornelis fan Easterein in prach- tich sukses. Geslaagd voor het diploma Kraam- verzorging de dames F. de Groot, Ou- dega-W., J. Hielkema, Harich en H. v. d. Veen, Abbega, allen opgeleid door de Friese Ver. Het Groene Kruis. Wat menigeen niet meer voor mogelijk had gehouden en waar Ulbe Zwa ga zelf ook ernstig aan twijfelde, is toch gebeurd. Het Grouwster skütsje is weer - en voor de vijfde maal - als kampioen uit het veertiendaagse skütsje- silersfestijn te voorschijn gekomen. Deze hernieuwde triomf vierde Zwaga zaterdagmiddag in de slotwedstrijd op het Sneekermeer, die tevens de be slissing moest brengen. Want tot op deze laatste dag was het nog een open vraag op welk skütsje de blauwe wimpel in de mast zou gaan. Er waren nl. nog twee serieuze kanshebbers: Lodewijk Meeter die met 33.6 punten aan de kop ging en Ulbe Zwaga die met 37.8 het dichtst op hem volgde. Theore tisch had zelfs ook Jan van Akker met 42.9 nog een kans. Ofschoon Lode wijk Meeter dus de beste papieren had, heeft Zwaga hem de titel toch nog met het kleinst mogelijke verschil van 0.8 punten voor de neus weggepikt. Het opmerkelijke in deze eindstrijd was evenwel dat Meeter een onderge schikte rol speelde maar toch aller aandacht op hem gevestigd bleef. Want al maakten Zwaga en Van Terwisga samen de dienst uit, toch zou een vijf de plaats bij een overwinning van Grouw en een zesde bij een zege van Van Terwisga ontving daarna de blij vende wisselprijs, de Albert Laffra schenkkan en een doos vol andere prij zen. Voor alle schippers waren er nl. ook weer de gebruikelijke bussen verf, lak enz. door handelaren en .fabrikan ten aangeboden. Na de prijsuitreiking voerde de heer A. de Groot, voorzitter van de Sintrale Kommisje Skütsjesilen, het woord. Hij wees op de grote spanning die er ’s mor gens- ook bjj de kampioencandidaten - heerste en stelde vast dat er een felle maar open strijd was geleverd. Hij overhandigde vervolgens Zwaga de fraaie masttop welke wissel- prijs deze nu al voor de derde maal won, alsmede de kampibenswimpel en de wisselbeker. Ook las hij twee gelukstele grammen voor de kampioen voor. Namens de Sneker commissie sprak haar voorzitter de heer D. v. d. Werf de kampioen toe en hing hij deze de voor openbare bebouwing' werd aange wezen. De plannen hiervoor zijn thans in voorbereiding, maar niettemin is het noodzakelijk dat met ingang van het komende schooljaar voorzieningen wor den getroffen daar de consistoriekamer niet genoeg plaatsruimte meer biedt. Daarom moet naar een ruimere tijde lijke voorziening worden omgezien. Het bestuur van de stichting „Chr. Jeugdhonk” alhier dat op een terrein aan het Jachthavenkanaal tussen de woningen aan het Gangboord en het industrieterrein aan de Houkesloot- straat een houten jeugdgebouwtje zal stichten, is nu bereid dit gebouwtje, dat twee vertrekken bevat, voorlopig beschikbaar te stellen voor de huis vesting van de Prinses Marijke kleu terschool. De hiervoor verschuldigde huur wor den als stichtingskosten van de te bou wen nieuwe school aangemerkt. B. en W. stellen de Raad voor het rb. van 23 juli 1958 zodanig te wijzen, dewerking te verlenen. x<:: De prijsuitreiking. Nadat de gehele vloot met aanhang in Sneek was gearriveerd gingen de schippers met hun bemanningen en fa milieleden, de leden van de commissie en de voorzitter en oud-voorzitter van de S.K.S. met muziek voorop naar het stadhuis waar in de tuin evenals vorig jaar burgemeester Kasterhoff (die op de Sneeker Pan had meegezeild) met voor alle schippers een vriéndelijk en gees tig woord de prijzen Uitreikte. Vooraf echter wierp hij een terugblik op de afgelopen veertien dagen die de Hcerenveen hem nog de titel hebben opgeleverd. Hij finishte echter als ze vende en dat betekende het einde van de illusie. De Sneker Pan moest ook een veer laten vallen. Hij bezette nl. de vierde plaats achter Tjerkstra en zakte daar door ook naar de vierde in het eind klassement. Maar toch is dit een fraai debuut en een stimulans voor ’t vol gend jaar. Het was uitgezocht zeilweer met zonneschijn en een stevige zuidweste lijke bries die de skütsjes met schuim voor de boeg over het meer joeg. Wel flauwde deze halverwege de strijd even af maar hij haalde spoedig weer aan zodat alle vijf routes gezeild kon den worden. De baan bevatte een kruisrak van de Heerenzijl naar de boei aan het einde van het Kolmeers- land, maar dit kon met één lange en een korte of omgekeerd genomen wor den, waarbij de eerste het voordeligst bleek. Daarna kon de boei in Gosse- palen net aangelegd worden. Veel kruisen zat er dus niet in, maar toch werden in de hoek voor het Paviljoen steeds de klappen uitgedeeld en ten slotte ook het fraaie en uiterst span nende duel tussen Zwaga en Van Ter wisga na herhaaldelijk stuivertje wis selen aan de kop ten gunste van het Heerenveenster skütsje beslist. Dit liep daar nl. haarscherp voor de boeg van het Doarp Grou langs en toen die daarna ook nog een slagje moest ma ken was het pleit beslecht en spoedig daarna danste Van Terwisga’s beman ning een vreugdedans rond haar schip per. SNEEKER NIEUWSBLAD Tot besluit van de prachtig geslaagde dag volgde toen nóg een gezellig sa menzijn van de schippers en de commis sie in Amicitia. Kampioen Zwaga (met bretels) temid den van zijn bemanning op een der vele volgschepen. Friese harten sneller hebben doen klop pen. Hij memoreerde ook het gebeurde in Grouw en prees de hulpvaardigheid waardoor het mogelijk was alles zo gauw mogeljjk te herstellen. Maar dat het skutsjesilen ook buiten Friesland belangstelling geniet bleek de volgende dag toen spr. uit Den Haag werd opge beld en hem gevraagd werd hoe groot de schade was. Men wilde graag helpen. De wedstrijden zjjn ditmaal wel zeer spannend verlopen en het verheug de de burgemeester zeer dat Grouw we derom het kampioenschap heeft be haald. Vooral omdat dit de laatste maal was dat zjjn vriend en collega Walda als burgemeester aan boord was. De burgemeester riep daarna de schip pers in volgorde van aankomst bjj zich. Vj-S uitgaaf verantwoord is daar een 4 me ter brede weg zowel grotfe agrarische als toeristische betekenis zal hebben. Zij stellen de raad dan ook voor zich in principe garant te verklaren voor ge noemd ongedekt bedrag. Bij de verdere voorbereiding van het ruilverkave- lingsplan kan dan hiermede rekening worden gehouden. B. en W. merken nog op, dat hun collega’s van Hemelumer Oldeferd de raad dier gemeente een gelijk voorstel zullen doen betreffende het wegge deelte op het grondgebied van die ge meente. Reeds in maart 1958 verleende de Gemeenteraad zijn medewerking aan de Ver. voor Chr. Schoolonderwijs voor het stichten van een nieuwe kleuter school op het Eiland. Waar de bouw toen echter wegens de bestaande finan ciële moeilijkheden niet binnen afzien bare tijd kon worden verwezenlijkt en het schoolbestuur niettemin prijs stel de op de opening van een nieuwe school op korte termijn ter ontlasting van de kleuterschool aan de Bloemstraat, werd de te stichten kleuterschool voorlopig ondergebracht in de consistoriekamer van de Geref. Oosterkerk aan de Jachthavenstraat. Deze kamer werd daartoe door de gemeente gehuurd en als schoolgebouw ter beschikking ge steld van genoemde vereniging. Bij de aanbieding van de gemeente begroting voor 1962 deelden B. en W. echter mede, dat in de nabije toekomst gerekend moest worden op de stichting van een nieuwe school op het Eiland en wel op de uiterste oostelijke punt bij de hoek Zeilstraat-Houkeslootstraat welk terrein in het uitbreidingsplan lauwerkrans om de schouders. Hij sprak daarbij de hoop uit dat Zwaga nog een lange reeks van jaren mee zal zei len en burgemeester Walda ook na zijn aanstaande pensionering belangstel ling zal tonen, waarna hij deze dank te voor de hulp welke de Grouwsters na het omslaan van de Sneker Pan hebben verleend. Van der Werf richtte daarna enige woorden tot Douwe Tjerkstra, die deze dag zjjn laatste wedstrijd als schipper had gezeild, waarop burgemeester Ras- terhoff ook al gewezen had. Dick hoopt de dan oud-stuurman in de komende ja ren nog vele malen tijdens het zeilen te mogen begroeten en schonk hem na mens de commissie als aandenken een nieuwe zeilpet. Tenslotte dankte hij het gemeentebe stuur voor de gastvrije ontvangst en de schippers voor hun grote medewerking en toewijding. Daarna sprak de heer L. Smit uit Utrecht, een enthousiast liefhebber van het skutsjesilen, die naar hjj zei een on vergefelijke dag aan boord van de Sne ker Pan heeft meegemaakt en in me vrouw Van Akker, die een mooie tas van hem kreeg, alle schippersvrouwen eerde voor de gastvrijheid welke zjj tij dens de wedstrijden zo ruimschoots ver lenen. Burgemeester R. Walda geloofde dat het skutsjesilen niet alleen meer een Fries, maar ook een nationaal gebeu ren is. Hij dankte alle schippers voor de harteljjke wijze waarop zjj hem steeds tegemoet zjjn getreden en zei al tijd met genoegen te zullen terugdenken aan de vele prettige dagen welke hij onder hen heeft doorgebracht. Hjj sprak ook zijn waardering uit voor de vriendeljjke woorden van zijn collega R.asterhoff en van Van der Werf en dank te wederkerig voor de medewerking van de Sneker Commissie die de oude mast van haar skütsje spontaan aan Grouw ter beschikking stelde. Burgemeester Rasterhof dankte tot be sluit de Commissie namens de gehele burgerij voor het vele werk dat zjj met zo’n bijzondere toewijding voor dit zeilfestjjn heeft verricht. En daarmee was een einde gekomen aan deze plezierige prijsuitreiking wel ke wederom door muziek van het orgel van de heer Rinnert de Jager werd op geluisterd. De Roode Kruis-collectes in Sneek en omgeving hebben dit jaar totaal f 6585.33 opgebracht, f 264.23 meer dan in 1961, toen het totaal f 6321.60 be droeg. Deze stijging is verheugend, maar ook uiterst nodig volgens het be stuur van de afdeling Sneek e.o. De helft van het gecollecteerde bedrag dat aan de afdeling ten goede komt, is al bijna nodig om de kosten van de Bloedtransfusiedienst te bestrijden. De andere helft moet aan het Hoofd- j bestuur worden afgedragen om de lan- delijk-geregelde taken te financieren. Gespecificeerd waren de opbrengsten alsvolgt: Sneek f 3199.41 (vorig jaar f 3113.30), IJlst f 94.82 (98.63), Abbe ga f 93.50 (81.50), Gauw f 48.50, Goën- ga f 72.20 (57.50), Gaastmeer f 61.25 (49.30), Heeg f 225.- (240.-), Offinga- wier f 47.50 (51.50), Oosthem f 100.- (87.50), Oudega-W. f 196.05 (236.15), Nijland f 160.75, Folsgare f 46.50, Wol- sum f 40.50, samen f 247.75 (88.62), Jut- rijp-Hommerts f 96.70 (161.75), Oppen- huizen-Uitwellingerga f 298.85 (271.46) Scharnegoutum f 252.95 (170.-), Wouds- end f 230.60 (225.-), IJsbrechtum-Tjal- huizum-Tims f 287.60 (293.05), Wor- kum f 1032,65 (v.j. Heidenschap f 141,-, Workum f 977.40, totaal f 1118.40). De opbrengst te Gauw bedroeg in 1961 48,95. Het bestuur is al de geefsters en ge vers dankbaar, alsook, en niet in de laatste plaats, hen die er aan meewerk ten om het genoemde resultaat te be reiken. Vooral dankt het diegenen die, toen op het laatste moment een deel van de collectanten het af liet weten, hen gaarne uit de moeilijkheden hiel pen. De voorzitter merkte hierbij nog op, dat het nogal eens voorkomt, dat de collectanten aan de deuren te horen krijgen dat men al lid is van het Roode Kruis en dus al bijdraagt. De minimum contributie bedraagt echter maar een gulden per jaar. En verreweg de mees te leden betalen dit minimum. Dat kos ten nu ook 2 la liter melk, twee bro den of een pakje sigaretten. Zo bezien is het te begrijpen, dat er meer nodig is dan die ene gulden per jaar. Daarom doet het bestuur, zelfs na zijn lofwoord over de collecte, een be roep op alle leden hun contributie te verhogen en de collectes steeds met een warm hart te gedenken. Misschien hebt ook U morgen een bloedtransfu sie nodig. B. en W. hebben bij de Raad voorstellen ingediend tot het maken van een vaste brug over de Zwette in het verlengde van de Berkenlaan en van een zelfde verbinding over de Franekervaart in het verlengde van de Worp Tjaar- dastraat, alsmede tot het vervangen van de Hospitalerbrug door een nieuwe vaste brug. De eerste twee vormen een onderdeel van de te maken verbin dingsweg van de Leeuwarderweg naar de Bolswarderweg. Deze beide bruggen, waarvoor de plannen door de dienst van gemeente werken zullen worden ontworpen, krij gen een rijbaan van 9 meter breed met ter weerszijden een trottoir met een nuttige breedte van 2% m. De door- vaarthoogte wordt, overeenkomstig de voorschriften van Ged. Staten, gelijk aan die welke voor de nieuwe Ooster- poortsbrug was voorgeschreven, nl. 1,80 meter F.P.Z. In het kader van het ruilverkave- lingsplan „Gaasterland” zal de thans doodlopende weg Woudsend-Indijk worden doorgetrokken naar Trophor- ne en aldaar aansluiten op de weg Ela- bui zen-Ypecolsga Blijkens een van de Districtsingeni- eur van de C.T.D. ontvangen schrijven zou de nieuw aan te leggen verbinding 3 meter breed worden en de reeds be staande weg Woudsend-Indijk van 2.5 m tot 3 m. worden verbreed. Wil deze weg ook in de toekomst aan redelijk te stellen eisen blijven vol doen, dan dient deze naar de mening van B. en W. van Wymbritseradeel minstens 4 meter breed te zijn. De voorbereidingscommissie gaat hiermee accoord mits de meerdere kos ten niet ten laste van de belanghebben den in deze ruilverkaveling komen. Wel zal de nodige medewerking wor den verleend de grond voor deze bre dere weg kosteloos af te staan. De ongedekte meerdere kosten kun nen verder nog in aanmerking worden gebracht voor het voor deze ruilverka veling toe te kennen rijkssubsidie, die naar verwachting 60 a 70% zal bedra gen. Voor rekening van de gemeente blijft dan 30 a 40% van het verschil wat voor de gehele weg Woudsend- grens te stellen is op rond f 49.000.-. B. en W. zijn van mening dat deze 2. 3 Volksliederen; a. Gildebroeders b. Cecilia c. De meisjes van Kieldrecht 3. Enige oud-hollandse boerendansen W. F. Siep op 9 augustus 1962, van 20.00-21.00 uur door Wim Mesdag, stadsbeiaardier van Enkhuizen. Programma: 1. 4 Pieces for a musical clock G. F. Handel Kosten Voor de bouw van de brug over de Zwette moet worden gerekend op een kapitaalsuitgaaf van rond f 203.000.-, voor die over de Franekervaart van f 205.000,-, totaal f 408.000,-. Bij de opzet van de bouwterrein-exploita- tie voor de stadsuitbreiding in de Noor- derhoek en de Noordoosthoek is echter al rekening gehouden met het beschik baar komen van f 500.000.- wegens aan deel in de aanlegkosten van de beide bruggen, de spoorwegkruising en de verbetering van de rondweg. B. en W. menen, dat in de financiering van de kosten van deze bruggenbouw voor tweederde gedeelte, d.i. voor f 272.000 zou kunnen worden voorzien door over ruim de helft van het uit de terrein- exploitatie afgezonderde bedrag te be schikken. De rest van de kosten ad f 136.000.-, waarvoor op lange termijn af te lossen gelden aangetrokken moe ten worden, zal door het leningfonds ten behoeve van de kapitaaldienst der gemeentebegroting verstrekt moeten worden. De gewone dienst zal daardoor bij een afschrijvingsperiode van 30 jaar en het omslagpercentage van het fonds ad 414% per jaar, voor het eerste jaar belast worden met een bedrag van rond f 10.320,-, daarna wordt dit bedrag door de aflossingen elk jaar minder. Gelet op het algemeen belang dat met het totstandkomen der werken wordt gediend achten B. en W. deze last even wel aanvaardbaar. Vervanging Hospitalerbrug Ten behoeve van de ontsluiting van de Noorderhoek moet de smalle en ho ge Hospitalerbrug worden vervangen door een bredere en lagere overklui zing. De brug verkeert in een slechte toestand. Vooral de bruggehoofden be ginnen ernstige tekenen van verval te vertonen. Het komt B. en W. dan ook voor dat de tijd is aangebroken om dit werk te doen uitvoeren. Daarvoor is ook nodig dat het door de gemeente voor dit doel reeds aangekochte pand op de hoek van de Bolswarderweg wordt gesloopt. Volgens het schetsplan van gemeen tewerken is de rijbaan van de nieuwe brug geprojecteerd op een breedte van 7 meter, met aan weerszijden een trot toir van 2% meter. De doorvaarthoog- te wordt eveneens 1.80 meter F.Z.P. Volgens de globale kostenbegroting zal met de bouw (inclusief het sloop werk en de kosten van een eventuele noodbrug voor voetgangers en wielrij ders) een bedrag van naar raming f 184.700.- gemoeid zijn. De jaarlijkse op de gewone dienst drukkende last van deze kapitaalsuitgaaf bedraagt, op dezelfde wijze als voor de beide andere bruggen berekend, voor het eerste jaar f 14.010,-, welk bedrag eveneens ge leidelijk lager wordt. Bovendien zal de aan de gewone dienst ten goede komende huur van het pand Bolswarderweg 2-4-6 komen te vervallen. Hoewel e.e.a. derhalve voor de gemeente een aanzienlijke las tenverzwaring betekent, zijn B. en W. toch van oordeel dat ook deze verbete ring geen langer uitstel gedoogt. dat daarin de toevoeging welke be trekking heeft op het beschikbaar stel len van de consistoriekamer, vervalt. Meer schoolmeubelen, ontwikke lingsmateriaal e.d. Het volgend agendapunt betreft een aanvraag van het bestuur der voorn, vereniging om medewerking ingevolge art. 50 van de Kleuter onderwijswet voor het aanschaffen van nieuwe schoolmeubelen, ontwikkelingsmateri aal, hulpmiddelen en schoolbehoeften voor de Prinses Marijke kleuterschool. Dit in verband met het ingebruikne- men van het jeugdgebouw, waardoor de school die thans uit één klas staat, zal worden uitgebreid tot tweeklassige. Voorgesteld wordt de gevraagde me- Enorme belangstelling. De publieke belangstelling was enorm. Rondvaartboten, een groot vrachtschip en eigen schepen voerden al was het Hardzeildag duizenden kijkers aan en ook bij het Paviljoen en omgeving ston den de toeschouwers in rijen te genieten van het fraaie schouwspel dat zich op het meer afspeelde. En op het startei- land speelden muzikanten van het Stede- Ijjk Muziekcorps, zodat het daar hele maal echt feest was. Toen de tfjd van het startschot nader de, stroomde alles naar de meeroever. Grouw en Heerenveen gingen mooi hoog weg, maar Siete Meeter had volgens de commissie op de toren de mooiste start wat hem de daarvoor uitgeloofde prjjs bezorgde. De meeste anderen konden de eerste boei niet aanleggen en Foekema (Lemmer) was iets te gauw. Hjj werd te ruggeroepen en al leek het er even op dat hjj zou draaien, hij voer door. Daar door werd hjj bjj aankomst (als laatste) niet af geblazen en gedisqualificeerd, wat hem een punt extra kostte. In het eerste voor-de-windse rak naar de Heerenzijl nam Heerenveen een voor sprong, gevolgd door Lodewijk Meeter, Zwaga, de Z.W. Hoek en Brouwer, maar op het rak naar de Roekoe werd Meeter eerst, door Zwaga er. later nog door Hoek stra, Minks en Tjerkstra gepasseerd, zo dat zijn leiderspositie hier al ernstig in gevaar kwam. Heerenveen en Grouw hebben daarna steeds samen met een grote voorsprong het veld aangevoerd en om beurten de kop bezet wat dit duel zeer aantrekkelijk maakte. In de derde route voegde ook Tjerkstra zich bij hen, die tenslotte ook als derde over de eind streep ging. De Sneker Pan was na de eerste route zevende, daarna resp. zesde, vijfde en vierde. Lodewjjk Meeter zakte af naar de achtste plaats, was na de 3e route zesde, maar belandde daarna op de ze vende. De andere deelnemers streden even eens met wisselend sukses, maar Jan Brouwer die twee routes in het achter ste gelid zat viel aan het einde daarvan uit wegens een gescheurde mast. De uitslag werd tenslotte: 1. Van Ter wisga (Heerenveen), 2. Zwaga (Grouw), 3. Tjerkstra (Philips), 4. Van Akker, (Sneek), 5. D. Visser (Z.W. Hoek), 6. Mink (Eernewoude)7. Lod. Meeter (Friese Aannemers), 8. Siete Meeter, 9. Hoekstra (Comb. Drachten), 10. Foeke ma (Lemmer). Eindstand: 1. en kampioen U. Zwaga 39.8 pnt; 2. Lod. Meeter 40.6 pnt; 3. S. Van Terwis ga 46.6; 4. Jan van Akker 46.9; 5. Siete Meeter 52.9; 6. A. Hoekstra 74; 7. D. Tjerkstra 77.5; 8. B. Mink 90; 9. IJ. Foe- s- 4. 3 Volksliederen: a. Sur le pont d’Avignon b. Die Gedanken sind frei c. Under the greenwood tree 5. Kleine suite Leen ’t Hart a. praeambulum, b. siciliano, c. aria d. sarabande, e. toccata 6. a. der Mond ist aufgegangen b. Au clair de la lune c. All through the night 7. Improvisatie

Sneeker Nieuwsblad nl | 1962 | | pagina 1