Mooi zeilweer maar koud bij openings wedstrijden s.z.c. Elfmerentocht „J. C. Visser” trok ondanks het minder gunstige weer bijna zeshonderd deelnemers Toni Boltini zorgde in Sneek voor sensatie en dresseerde' zelfs vele Snekers Tentoonstelling „Verstandig dus Gezond” geopend Waterpoort-krabbels "j van mislukte Aap Jojo ontvluchtte na voorstelling IJLST WYMBRITS ERADEEL en Aantrekkelijke route door prachtig merengebied I door Speurder Aap gevonden op zolder in Jollenstraat vy Muziek- en Zangconcours Rijs Deur-aan-deur-kollekte Comité Sportbelangen leverde 5536,93 op Officieel Orgaan van de gemeenten SNEEK, 118e jaargang no. 41 Vrijdag 24 mei 1963 Avondmuziek Zuiderkerk Hl i I Geslaagd Kleuter aangereden Prijzen gingen weer naar Warns Hooiharkmachine schoot los Volksfeesten in IJsbrechtum dit jaar alleen op donderdag Het Sneeket Nieuwsblad is mmi gecombineerde uitgave van NIEUWE SNEEKER COURANT, SNEEKER COURANT en DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD Gezamenlijke actie Oosthemmer Jeugd verenigingen Zjry SNEEKER NIEUWSBLAD Th. v. Het is alle jaren hetzelfde liedje. L. 2. Z met S wijl ge die zorgde dat het wereldkundig xxzorrl T antv liooff dnrninn or nnkinr FINALE VERKOPING 14536.93 aan toen oen kunnen hierdoor in de waan ge- ze te laten bracht zijn, dat er maar een gulden f Kantoor voor admim. stratie en redaktie: GEDEMPTE POL 6 Telefoon 3005 (0 5150) b.g.g. 4091. Onze stadgenote mej. joke Brennink- meijer is aan de R.K. Kweekschool „In- vita” te Nijmegen geslaagd voor onder wijzeres. Dinsdagmorgen omstreeks half 12 is in Heeg de kleuter Auke v. d. Heide aangereden door de personenauto van de heer Zijlstra te Gaastmeer. Het ven tje kwam zonder op te letten uit de Wilhelminawjjk en stak de weg over. De heer Zijlstra trachtte tevergeefs hem door krachtig remmen en een uithaal- manoeuvre nog te ontwijken. De toestand van het knaapje liet zich gelukkig niet ernstig aanzien. Hjj kreeg een lichte hersenschudding en moet eni ge dagen het bed houden. Verschnnt MAANDAGS en DON DERDAGS ter- de bak- Advertentleprtjs 15 ct. per mm. Bij contract (handels- adv.) lager. Abonnementsprijs t 3. per half jaar. Franco p. post f 3.75 per half jaar. Giro 850748 ten name van Sneeker Nieuwsblad terug en zou ze verstoten als ze door mensenhanden zijn aangeraakt. Wjj vernamen dat enkele straten me' of ten dele zjjn bezocht. Mogen wjj deze niet bezochten vriendelijk verzoeken hun envelop met inhoud te deponeren in de bus der Raiffeisenbank? Hartelijk dank. De vooruitzichten voor de opening van het seizoen door de Sneeker Zeilclub wa ren woensdagavond gunstig, maar gis termorgen verre van mooi. Windkracht 7 en een koude Noordenwind. Dit heeft ook invloed gehad op de deelname. Van de 80 ingeschreven schepen kwamen er ’s middags maar 58 aan de start. De Pluisjes lieten zelfs allen verstek gaan. De windkracht was toen echter al ver minderd tot 4 en schommelde later tus sen 3 en 4. De wegblijvers kregen lus weer ongelijk, want hoewel koud, was het mooi zeilweer. Ook de kijkers toon den veel belangstelling. Het was druk op en aan het starteiland. Voorts werd meegedeeld, dat de aap gekleed ging in cow-boy costuum en dat niemand moest proberen het dier te vangen, omdat dat gevaar kon opleve ren. Toen hierna ook de televisie en enke le journalisten van hun belangstelling voor het geval blijk gaven is een groot scheepse actie ontketend om 't ontsnap te dier terug te krijgen. Eigenlijk is men in Sneek nog niet ge noeg vertrouwd met de industrialisatie. Men zal zich dan ook een juister beeld van de mogelijkheden moeten vormen. De tentoonstelling .Verstandig dus ge zond” kan hiertoe een bijdrage vormen. speuren. Aap Sonja was ook weer aan wezig. Tot grote hilariteit van de om standers. De circusdirectie, die de aap niet te rugvond maar wel een goede publiciteit kreeg door deze stunt, besloot toen maar rustig af te wachten tot de aap door iemand uit de stad gezien zou worden. Drt is inmiddels gebeurd. Gistermorgen is Jojo ontdekt bjj de familie Brandsma in de Jollenstraat. Hjj zat daar op de zol der. S4- Onder de deelnemers bevonden zich ook vijf Groninger Flitszeilers van de Zeilvereniging ,,De Twee Provinciën”. Zij werden door voorzitter E. K. Hoek stra in ’t bijzonder toegesproken, maar konden geen succes boeken. De driehoeksbaan waarvan een boei een flink eind op naar Terhorne lag, be vatte een kruisrak van Gossepalen naar de provinciale betonning waarop de strijd voor de toeschouwers dus mooi gevolgd kon worden. Voorzichtigheids halve was voor de Flitsjes echter een baan in het Kruiswater uitgezet. De stryd had een aantrekkelijk en vlot verloop. Het is echter jammer dat in de Topklasse Steven Ruiter een aanva ring had met Theo Aukema en daardoor Ondanks de optimistische weersver wachting voor Hemelvaartsdag, zag het er gistermorgen vrij somber uit, ook voor de stichting „Riis Foarüt” te Rijs, ten aanzien van het uitgeschreven mu ziek- en zangconcours. Gelukkig, het weer hield zich goed. Het bleef droog ei. de vrij koude wind nam geleidelijk af. Tot groot vermaak van de talrijke toe schouwers klom apin Sonja de ladder op, de brandweercommandant (op de fo to niet zichtbaar) achterna. Het bleek echter een stunt, want toen televisie en fotograven opnamen hadden gemaakt, was de brandweer snel met de ladder verdwenen. Notaris E. K. Hoekstra verkocht fi naal: burgerhuis, Kerkgracht 5, koper de heer J. Agter te Sneek voor 18.143,- (beschrijvingssom;. Burgerhuis, Willem Lodewijkstraat 21, verhuurd voor 69,40 per maand, koper de heer J. Geldof te Sneek t.n.l. voor 14.500,- (25 x ver hoogd). Burgerhuis, Almastraat 2, ver huurd aan Y. Ringnalda, voor 62 72 per maand. Koper de heer K. Kuipai s te Sneek voor 17.600,- (40 x verhoog Beneden en bovenwoning, Kleinzand 7:> en 81. Beide percelen verhuurd voor 125,60 per kwartaal aan J. Veldh Koper de heer H. Abma, Sneek voor i 7600,- (28 x verhoogd). Burgerhuis, Worp Tjaardastraat 198 (nieuw gebouw de woning in vrije sector) koper de heer P. Stellema te Garijp voor 21.409,-. De laatste avondmuziek van dit sei zoen wordt uitgevoerd op a.s. zondag avond 26 mei. Uitvoerenden zjjn ditmaal Rinze van der Baan (Groningen) fluit en Folkert Grondsma (Oosthem) orgel. Wie het vorige concert van de organist beluisterde, zal zeker ook nu aanwezig willen zijn. Uitgevoerd worden o.m. werken van J. S. Bach, van de Sigtenhorst Meyer en Herman Schaeder. De toegang is vrij. Zorg er voor op tijd aanwezig te zijn, d.w.z. om 8 uur precies. Woensdagmiddag plm. half twee had bij de overweg te IJlst een verkeerson geval plaats. Een over de overweg ko mende hooiharkmachine, gekoppeld ach ter een trekker, schoot los en ramde de auto van de juist passerende heer S. Schilstra te Ijlst. Gelukkig bleef het ongeval beperkt tot schade aan de auto, die waarschijn lijk door verzekering gedekt wordt. Wethouder M. Baaiens heeft woensdagmiddag in het Gerechtsgebouw de ten toonstelling „Verstandig dus gezond” geopend. De tentoonstelling is een initia tief van de vereniging Nederlands Fabrikaat. De onderwijstentoonstelling is toe gankelijk voor een ieder maar heeft speciaal tot doel de jeugd uit vrjjwel alle tak ken van onderwijs in aanraking te brengen met de produkten van industrieën van eigen bodem. „Verstandig dus gezond” geeft de jeugd een beeld van de ver vaardiging van produkten, die bij de voeding en hygiëne een grote rol spelen. Wethouder Baaijens zei in zijn openings-woord dat ’t hier niet alleen gaat, om de Mevrouw M. Fruin, als vaste leer kracht aan de tentoonstelling verbon den, memoreerde de goede verstand houding tussen het gemeentebestuur en de vereniging Nederlands Fabrikaat. Voorts gaf mevrouw Fruin op deskundi ge wijze de aanwezigen een beeld van wat de expositie de verschillende onder wijsinstellingen te bieden heeft. Dinsdagavond hield de Vereniging van Volksvermaken IJsbrechtum en Om streken haar jaarvergadering in Café de Boer. Na een woord van welkom van de voorzitter werden de notulen en het jaarverslag van de secretaris onveran derd goedgekeurd. Uit het verslag van de penningmeester bleek dat de ontvang sten waren geweest 805,40, de uitga ven 764,81, zodat er een batig saldo was van 40,59. De kascommissie, be staande uit de heren F. Althuisius en G. Wessels, deelde de vergadering mede dat de boeken en bescheiden in orde wa ren bevonden. Het periodiek aftreden de bestuurslid, de heer L. Koopman werd met algemene stemmen herko zen en in de plaats van de heer J. v. d. Meer (niet herkiesbaar) werd benoemd de heer S. de Groot. Bij de beantwoording van de vraag of er dit jaar ook weer zomerfeesten wor den gehouden en zo ja, één of twee da gen, werd na een uiteenzetting van het bestuur besloten dit jaar één feest te vieren en wel op donderdag 18 juli a.s. Het is de bedoeling dat de festiviteiten dan ’s morgens negen uur beginnen. Bij de rondvraag kwamen uit de ver gadering enkele suggesties met betrek king tot de volksspelen. Besloten werd ook weer Poppingawierster korfballen te houden. Om tien uur sloot de voorzitter de vergadering met een woord van dank tot de aanwezigen, in het bijzonder tot de heer J. v. d. Meer voor al hetgeen hij voor de vereniging heeft gedaan. Met groot enthousiasme startten vrij dagavond 7 uur niet minder dan 140 kol- lektanten voor de deur-aan-deur kollek- te ten bate van het Comité Sportbelan gen Sneek. Vooraf hadden radiowagens hun plicht gedaan en onder de bedrijven door speelde al wat muziekkorpslid, pij per of trommelaar was, straat op straat in goede stemming. Natuurlijk was de ene wijk beter, soms stukken beter dan de andere... even natuurlijk liep de ene ploeg ook beter, logischer dan de ande re... maar het was prettig dat alles spon taan en vriendelijk gebeurde. In het hoofdkantoor van Lunchroom Oljj was het een komen en gaan van routevol- gers, nieuwe envelophalers en belang stellenden. Om half negen kon het comité de en veloppen en zegels van de eerste ploeg kollektanten in ontvangst nemen, waar na ’t een voortdurend komen en gaan van dames en heren was, die zich een paar uur lang druk hebben gemaakt voor Sportbelangen Sneek. Vijf duizend vjjf honderd en zes en der tig gulden en drie en negentig cent was het resultaat van de eerste actie onder de burgerij... vele toezeggingen van per giro te zullen storten hopen we deze week verwezenlijkt te zien (onze giro: 1142933 t.n.v. Comité Sportbelangen Sneek of op Bankrekening: Raiffeisen bank; Marktstraat 8, Sneek). Dit kan het bedrag nog aanmerkelijk verhogen. Het comité heeft vrijdagavond de ge hele inzameling nog afgewerkt en daar bij vele goede en ook slechte ervaringen gehad. E. Heeg, Leeuwarden, 10; Markenstein, Groningen, 12. Auto’s. 1. G. Zijlstra. Joure, 12 strafp.; 2. H. Stielstra, Dokkum, 13; 3. J. Douma, Heerenveen, 13. De Stuurop-wisselbeker voor eigen le den werd gewonnen door G. Zjjlstra te Joure. De tweede prijs (een door het c emeentebestuur beschikbaar gestelde medaille) was voor A. Hofstra te Hom- merts. De derde door de Gemeente Sneek aangeboden medaille voor de vrouwelijke deelneemster ontving mevr. Gerritsma uit Sneek, terwijl de beker voor clubs in oriëntatieritten definitief terecht kwam bij de motorclub „Heerenveen”. Alle deelnemers tenslotte ontvingen nog een fraaie standaard plus een vlag getje. De Geref. en Herv. Jeugdverenigingen te Oosthem, die in de winter nog al eens samenwerkten, zullen in deze zomer op deze basis verder gaan. Dinsdagavond werd nl. in een vergadering besloten dit zomerseizoen gezamenlijk weer enkele vermakelijkheden te organiseren. Op 29 mei a.s. zal een knobbelrit per fiets worden gehouden en in juni zal men een reisje maken. Ook kwam er een voorstel om een volksdansgroep op te richten, waarvoor zich reeds de eerste deelnemers hebben opgegeven. Verder staan nog meerdere plannen op het programma. Woensdagmorgen kreeg de circusdi rectie een tip, dat het dier in het Wil- helminapark gezien was. Daarop ging men met de vrouwtjes-aap Sonja naar ’t park, begeleid door journalisten en ’n ca meraman van de t.v. ’t Plan was om met de vrouwtjes-aap Sonja Jojo uit de bo men van het park te lokken. Sonja klom dapper een eindje in de bomen van het park, maar Jojo liet zich niet zien. Woensdagmiddag een uur ontstond weer opschudding toen de brandweer op het Martiniplein verscheen met de -on geveer 20 meter lange Magirus-ladder, om de daken rondom het plein af te Hoewel het weer zich wat somber liet aanzien is het met de regen toch nog best meegevallen en hebben de bijna 600 deelnemers volop kunnen genieten van de door „J. C. Visser” uitgeschre- ven Elfmerentocht. De organisatoren hadden ook nu weer een bijzonder aan trekkelijke route uitgestippeld dwars door het prachtige merengebied. Het was de gehele dag aan de Wester- singel een geweldige drukte en de fees telijk aangeklede zaal van „Ons Ge bouw” was opnieuw het trefpunt van vele vrienden en bekenden. Dank zij een perfecte organisatie werd prompt op tijd gestart en verliep ook verder alles op rolletjes. De heer Wielinga, die 's avonds de prijzen aan de toertochters uitdeelde (voor deze 135 km lange tocht hadden zich bijna 450 deelnemers gemeld) bracht dank aan alle medewerkers, spe ciaal de politie. Voor de verst wegko mende deelnemers waren bekers Be schikbaar gesteld, welke werden gewon nen door: H. Witte uit Blerik (Limburg) i?. de categorie motoren, G. Ponsen uit Ejjgelshoven in de categorie scooters, H. J. B. Schopping bij de bromfietsers, teiwjjl de verst wegkomende automo bilist uit Rotterdam kwam t.w. de neer J. A. z. Walsum. De groepsprijs kwam in het bezit van de F.M.C. te Leeuwarden als grootste „brom” club. Verder ontvingen de motorclubs „Mar- tinistad” uit Groningen en m.c. „Anna Paulowna’ 'als de verst wegkomende verenigingen eveneens een beker uit handen van de heer Wielinga, terwijl „Martinistad” bovendien tot winnaar van de sterrit-competitie werd uitgeroe pen. Als oudste deelnemer mocht de I heer Ooms uit Den Helder (een oude bekende in deze tocht) de door de Ge- .neente Sneek beschikbaar gestelde me daille in ontvangst nemen. De seer, van de mac ,,J. C. Visser” d heer H. Wind, kon daarna aan de ±120 deelnemers aan de oriëntatierit de winnaars bekend maken. De uitslag was hier: 5 anderen in de tuin gooien. Maar ook zij strooien kwistig - moi mnim- bij Maar wie weet. Misschien helpen de employé W. Jorritsma (van Heeg) de J ouders en de onderwijzers een hand- reis mee. In Montreal helpt hij zjjn S je mee. passagiers verder op weg en vertrekt daarna per vliegtuig naar New York om daar het kantoor van de H.A.L.’ te bezoeken, en treinen, bussen, De puzzle met de verkiezingspla- vliegtuigen vliegvelden enz. 5 ten op de Eenheid is opgelost. Het zichtigen, S was een grap van predikant die het biljet van de Boe- rnnnorfii nnHnr hot Tirrnn Innio iron zlr» Het concours, waaraan werd deelge nomen door zeven zangverenigingen en vier muziekcorpsen, werd geopend door burgemeester Thoe Schwartzenberg. De jury werd gevormd door de heren M. J. Cerfontaine, Winschoten, J. Nauta, Sneek en P. Westerhoud, Zu'tphen. Van de deelnemende verenigingen, voor het merendeel uit de zuidwesthoek wisten het Chr. muziekcorps „Harmo nie” van Warns en de zangvereniging „Crescendo” uit dezelfde plaats, de wis selbaker opnieuw te winnen. Het avondfeest werd verzorgd dóór Anneke Grönloh, de Wama’s, Willeke Alberti, de Candy Kids en Peter Pikos ziet zwemmen met Bromfietsen. 1. J. Hjjlkema, Leeuwarden, 55 strafp.; 2. B. Herzberg, Heerenveen, 58; 3. Bouma, Joure, 59. Motoren. 1. G. Bazuin, Groningen, 7 strafp.; 3. B. van de baan moest verlaten. Aukema kreeg een gat in zpn Seahorse, maar hjj kon de strijd voortzetten en won vóór H. Ub- bink. De uitslagen waren: Gemengde klasse: 1. G. Wuring, Uitwellingerga; 2. Pasma; 3. E. Pheiffer. Pampusklasse: 1. K. Jissink; 2. H. de Jong; 3. H. Bak ker. Topklasse: l.Theo Aukema, 2. H. Ubbink. Vrijheidsklasse: 1. Rierik Alberda, 2. A. v. d. Meer, Leeuwarden; 3. H. Repko; 4. J. K. de Boer, 5. Onno Zweep. 16 m2 klasse: 1. A. J. Sminia, 2. J. Burema, 3. Th. de Haan. Regenboogklasse 1. J. Alberda, 2. H. H. Röfekamp, 3. E. K. Hoekstra, 4. Tom Zwart. FUtsklasse: l.Erik van Delden, 2. Jan de Bruin, 3. H. Amsterdam, 4. Bauke Schuurmans, 5. Arend Stam. Twee Sneker echtparen zjjn op weg naar hun kinderen in Canada. Ze ma ken de groepsreis mee die door net Passagebureau W. Zeyl Zn. alhier georganiseerd is en waaraan totaal veertig personen, van wie de groot ste helft Friezen, deelnemen. Zowel voor Canada als voor Amerika. Gis teren, in de vroege morgen, zijn ze -- -s. met een bus van de Oude Koem.arkt i vertrokken en ’s avonds stapten ze op de Rijndam f van de Holland ken staan waarin dit en ander afval Amerika Lijn die hen naar Montreal jeugd kennis te laten nemen van de hygiëne, maar vooral ook om ze „industrie- minded” te maken. Men moet ook in Sneek meer vertrouwd raken met de mo gelijkheden, die de industrie biedt. De actie had tweëerlei doel: in de eerste plaats de ontvluchte Jojo op het spoor te konten en in de tweede plaats reclame te maken door middel van te levisie, radio en pers. Het gelukte Toni Boltini zelfs om ook de Snekers te „dres seren” en voor zijn circus op te laten treden, want een grote schare op sensatie beluste mensen volgde de acties van Boltini op de voet. Ook liet de brand weer zich niet onbetuigd. Toni Boltini heeft in Sneek voor een waar circus gezorgd. De 4-jarige manne tjesaap Jojo ontvluchtte tijdens de première-voorstelling op dinsdagavond uit de grote acht-mastige circustent en bleef, ondanks naspeuringen spoorloos. Dat was de reden van een grote opschudding onder de Sneker bevolking, verkeers opstoppingen op de Bolswarderweg en een grote groep mensen, vooral jeugdige, in het Wilhelminapark De perschef van Boltini, de heer Gerrit Karman maak te zoals hij zei, onmiddellük na de ontsnapping van de aap van de nood een deugd en zorgde voor de nodige publiciteit door woensdagmorgen vroeg via de radio een bericht te verspreiden, dat de aap Jojo in Sneek uit het circus was ontvlucht. Prettig was de aanwezigheid van twee maal een bijdrage van 100,- (en de toe zegging van nog tweemaal honderd, waarvan één liever 100,- gireerde dan één gulden gaf, waaraan we spreker graag houden), sneu de weloverwogen dichtgeplakte doch ledige enveloppen... Dal enveloppen opensnijden, kontrole- ren en geld tellen eiste nogal enige tijd, zodat eerst in het vroege zaterdagoch- tenduur onder vreugdeblikken van al wat comité is, het eindcijfer van 5536,93 stond opgetekend. Een goed be gin... Onder de vele prettige reacties willen we in de eerste plaats noemen het aan enkele comité-leden overhandigde busje van mevr. Bijsterbosch, Jan van Nas- saustraat 19 oftewel de concierge van de Sperkhemschool. In het gymlokaal van deze school hangt een busje waarin ie der die een verloren voorwerp afhaalt, zjjn penningske stopt als dank voor het terug bekomen van wat vermist was. Dit leverde een bedrag op van 11,65. Dat er nog veel verloren, gevonden en be dacht moge worden. De thermometer: start 7000.— actie deur-aan-deur ƒ5536,93 bijdrage S.B.B. 2000. het gevaar loert overal. Vele kuiken- het comité mee- of afgevallen is, tjes vinden een droevig einde in de maar mocht het laatste het g_._l magen van snoek, rat, kat en andere zijn, dan kan de oproep op de uitge- 5 rovers, maar ook worden velen het zette enveloppes daaraan naar slachtoffer van de overvloed aan bescheiden mening mede Elders in dit blad kunt U lezen, dat J de eerste actie van het Comité Sport- belangen, dat zich beijvert de 160 mil- le bijeen te brengen welke Sneek moet bijdragen voor de verbetering Het is weer de tijd van de eende- van de sportaccomodatie in onze men moeder- stad, ruim vijf mille heeft opge- J een sliert bracht. Speurder weet niet of dit resultaat mee- of afgevallen is, t geval "if— het zette enveloppes daaraan naar zjjn slachtoffer van de overvloed aan bescheiden mening mede schuldig H woerden, die hun moeder geen rust zijn. Het noemen van het bedrag van gunnen en dikwijls verjagen. Er zijn één gulden (waar het Rijk dan zoveel dan vaak medelijdende mensen, voor- bijdoet) leek hem psychologisch nl. J al kinderen, die zo’n achterblijvertje niet juist. Zij die de ingesloten circu- S 5 mee naar huis nemen, doch in de laire niet of maar half gelezen heb- meeste gevallen gaan ze dan toch ben kunnen hierdoor in de waan ge- dood. Beter is daarom waar ze zijn. Moeder komt ook vaak van hen werd gevraagd. lieren op de weg gooien waarna het papier meestal in hun tuintjes waait en in de Jachthavenstraat schijnen de jongens en meisjes die de zwem- 5 school bezoeken er behagen in te S schepper bloemen uit de voortuintjes J* te plukken die ze verderop weer bjj onrloran in Ook nu bereikten ons weer klachten van de bewoners van Leeuwarder- S weg en Jachthavenstraat over de Sneker jeugd. De eersten hebben hin- 5 der van het papierafval, resten van appels en andere etenswaren die scho- De puzzle^ met de verkiezingspla- vliegtuigen vliegvelden enz. te be- zodat hij candidaatreizi- een Leeuwarder gers voortaan zo volledig mogelijk - kan inlichten. 5 renpartij onder het Eigen huis van de De greep keert op 3 oktober uit J A.R.P. hing en van een medeplichti- Montreal terug. ge die zorgde dat het wereldkundig werd. Lang heeft dominé er echter S geen plezier van gehad. Binnen een J halve minuut, zo hoorden wij later, was het Koekoeksei verwijderd. n.i kuikens. Overal eenden donsballetjes achter zich aan. Maar hpt ppvaar Inprf nvpml VpTo Iznilz-on- Wij hebben weinig hoop, dat het bus of vliegtuig naar hun plaats van nogmaals signaleren van aeze onneb- S belijkheden resultaat zal opleveren. met papier, 5 wijl er 1 Zwemschool Iron croon gedeponeerd behoort te worden. brengt. Vandaar gaan ze per trein, Wij hebben weinig hoop, dat hc<. Lu» vï vlivS:. nogmaals signaleren van deze onheb- bestemming. Voor het Passagebureau maakt de

Sneeker Nieuwsblad nl | 1963 | | pagina 1