Waterpoort - krabbels Wat doet nu Jeugd en Muziek? Raadsleden Wymbritseradeel maken met B. en W. tocht door gemeente Rijksgoedkeuring voor Zuidersportpark en Sportpark Noorderhoek afgekomen IJLST WYMBR ITSERADEEL maar krachtig en van door Speurder KORT r Officieel Orgaan van de gemeenten SNEEK, 118e jaargang no. 83 Donderdag 17 okt. 1963 De verbeteringen Sipke Feenstra overleden Vroegere treinen op Staveren-Leeuwarden Verzoek Miedenia n.v. maandag opnieuw in de Raad Goede belangstelling voor bizondere Baptistendienst Mede dank zij de zeer gewaardeerde medewerking van de chr. muziekvere niging .Harmonie’ kan de baptistenge meente alhier terugzien op een goed be zochte bijzondere dienst, welke j.l. zon dagmiddag 13 oktober in het kerkge bouw aan de W. Lodewijkstraat werd gehouden. Opstellingen Black Boys en w.z.s. Het nieuwe gedeelte van de Kingfabrieken dat volgens de plannen van het architectenbureau Margry Jacobs te Rotterdam door de Aannemingsmaatschappij de Kinkelder te Arnhem wordt gebouwd en waarvoor de president-commissaris de heer N. J. de Vries op 12 december 1961 de eerste paal sloeg, is nu voor vier vijfde deel ge reed. Op 1 januari a.s. moet het werk kant en klaar worden opgele- verd. Er wordt dan ook met man en macht aan gewerkt en de met selaars en voegers werken ’s avonds zelfs door. Het betonskelet wordt nl. met witte steen bekleed. Op de foto ziet men hoe de stenen op een kruiwagen omhoog wor den gehesen. Elke keer gaan er tachtig met een electrische lier, die een hefvermogen heeft van 750 kg, naar boven. Voor de suiker- silo’s zelfs tot 16^2 meter boven het maaiveld. Thans is men ook bezig met de staalconstructie voor de cantine op het dak. Een gigantisch werk! De centrale verwarming, waarvoor als streefdatum 15 november is gesteld, is al gedeeltelijk gemonteerd en op de begane grond is de electrische verlichting ook al aangebracht. De nieuwe fabriek is 52 meter lang en 32 meter breed. De nutti ge vloeroppervlakte bedraagt 4100 m2. I Nu alle hens aan dek! I Nieuwe acties van Comité Sportbelangen SNEEKER NIEUWSBLAD sportcomplexen en onbereikbare hori- Het Comité Sportbelangen Sneek. Wat gaan ze doen? Acties Verbetering Openbare Leeszaal Resultaat voor het grijpen Blauwhuis voortaan, voor de kinderen verboden ter al aangevraagd. i Voorafgaande aan de bekerwedstrijd maakt de drumband van Vlug en Le nig” een rondgang door de stad, waar voor om half drie op het Martiniplein wordt gestart. ’s middags op zijn vaste standplaats op de v.m. Eierbrug. Beide malen wordt voor het Comité Sportbelangen gecollec teerd. Via de Hemdijk, die voor onderhoud een bedrag van 10.000 vraagt gaat men naar Blauwhuis, waar de aanleg van het bouwterrein voor o.a. het nieuwe gebouw van de Boerenleenbank in bewerking is. Nu zijn ze daar blijkbaar op terugge komen, maar het is nog niet bekend hoe de situatie in B. en W. nu ligt. Die algemene bekendheid dankte hjj vooral aan zijn werk voor de vereni ging „Hulp in Nood” waarvan hij jaar (van 1934-1959) administrateur Prof. Ludwig Erhard is door de West- duitse Bondsdag gekozen tot kanselier van West Duitsland. De regering Er hard wijkt weinig af van de vijfde en laatste Adenauer-regering. Versctnjnt MAANDAGS en DON DERDAGS Kantoor voor admim. «tratie en redaktie: GEDEMPTE POL 6 Telefoon 3005 (0 5150) b.g.g 4091. Advertentieprijs 15 ct- jer mm. Bij contract (handels- adv.) lager. Abonnementsprijs t 3. per half jaar. Franco p. post t 3.75 per half jaar. Giro 850748 ten name van Sneeker Nieuwsblad Njjland In Nijland, dat men langs de inmiddels verbeterde weg naar de Jonge Dijk wil bereiken vraagt ook het bouwterrein de belangstelling, benevens enkele in de toe komst uit te voeren werken. Via Folsgare, waar een blik zal wor den geworpen op de gerestaureerde to ren, IJsbrechtum en Scharnegoutum, waar de woningbouw eu de aanleg van bouwterreinen de aandacht zullen vra gen eindigt de tocht. Hoewel het een kostbare aangelegen heid schijnt te zijn heeft de regering zich bereid verklaard in samenwerking met de A.N.W.B. proeven te nemen met de zogenaamde praatpalen langs de rjjkswe- gen om daarmee de politie een sneller communicatiemiddel ter wille van de verkeersveiligheid in handen te geven. ZATERDAGMIDDAG, aanvangende 3 uur, zal op het Sportpark aan de Leeu- warderweg de bekerwedstrijd W.Z.S.- Black Boys worden gespeeld. De netto opbrengst hiervan wordt afgedragen aan het Comité Sportbelangen. In verband hiermee betalen de leden en donateurs van de beide verenigingen ook 50 cent entree. - Hedenmorgen is in het Dr. Wumkes- hüs alhier op 91 jarige leeftijd overle den onze stadgenoot S. Feenstra, alge meen bekend als Sipke Feenstra. De gerechtsdeurwaarders van de ar rondissementsrechtbank in Groningen moeten er voortaan op toe zien dat da mes die de rechtszaal willen betreden met naaldhakjes, hun schoeisel uittrek ken alvorens binnen te komen. De vloer is er niet tegen bestand en de griffier wil geen beschadigingen. Oudega In Oudega bestaan plannen om met grond uit het te graven haventje het bouwterrein voor de school op te hogen. Ook de woning- en zomerhuisjebouw zal hier de aandacht vragen. In afwachting Ondertussen leefden we allen in af wachting wat er via de Plancommissie uit de bus zou komen. Voor onze sport hoopten we op twee sportcomplexen en het zwembad, maar ondanks de onder vonden steun vreesden we voor een te grote toezegging. We wisten immers dat meer goedgekeurde plannen ook bete kende een groter bijdrage van de bur gerij. We zouden onszelf te schande ma ken als we het aanbod zouden moeten afwijzen omdat onze fondsen te klein waren. hinderpalen tijdig uit de weg zijn ge ruimd. Wij hebben indertijd de loftrompet gestoken over de betegeling van de iGaligastraat en de symbolische fïgu- ren welke daarbij voor de diverse za- iken zijn aangebracht. Nu hoorden we echter de klacht, dat deze straat geen ienkele rioolput meer bevat. Dat is minder mooi, want daardoor hebben de bewoners nu veel overlast van het water. De motorboot-vloot in onze stad is, zodat ook hier de goeden het weer Minstens éénmaal per jaar is er een werkavond. Dan treden leden op voor de leden- Een eigen orkest en een koor, die elke vrijdag repeteren in Fredehiem heeft J. en M. ook. Dan is er drie keer per jaar „een uur kerkmuziek” in de Zuiderkerk (tussen haakjes: het „volgen de uur” is op 3 november aanstaande). van laatstgenoemd weggedeelte wordt 10.000 geraamd, welk bedrag bespaard kan worden, indien diverse financiële Hd Snedw MieewsUad k gecemlwieMtie ym NIEUWE SNEEKER COURANT. SNEEKER COURANT m DRUFHOUTS NIEUWSBLAD Wat doet en deed Jeugd en Muziek nu voor haar leden? Dat is veel, maar niet te veel om op te noemen. Ter gelegen heid van het eerste lustrum volgt hier een opsomming van de activiteiten. Er werden lezingen gehouden over Verdi, Gershwin, Bartók, over het caril lon. electronische muziek, balletmuziek, jazz en het orgel. Het Eindhovens Dub- belkwartet, het Leeuwarder Blaaskwin- tet, het Nationaal Jeugd Orkest, het Delfts Studentenkwartet, Sigurd Rascher (saxofoon), IJ. S. Rusticus (orgel), Het Fries Jeugd Orkest, Henk Broekstra (piano) en Lise Schneider (piano) lieten Jeugd en Muziek genieten van hun spel. Het Comité Sportbelangen begon aan de zware taak ondanks de twijfel die werd uitgesproken door B. en W. in de raadsvergadering en door vele ande ren in de stad. Na veel geruisloze ar beid, waarbij soms verrassende mede werking werd ondervonden en vaak aan vankelijke vrees voor mislukking na een gesprek veranderde in symphatie en steun, trad het Comité voor het eerst naar buiten met de huis aan huis col lecte die ruim 7500,- opbracht. Doel Wat is nu het doel van Jeugd en Mu ziek? Zo langzamerhand zal dat wel dui delijk zijn geworden. De vereniging wil de Nederlandse jeugd kennis van en liefde voor de muziek en de kruist in het algemeen btjbrengen, los van politieke en godsdienstige overwegingen. Het lidmaatschap kost 6,- per jaar. Donateurs betalen per jaar minimaal 5,-, Secretaris B. Brouwer, tel. 4321 in de Van Hogendorpstraat 4 zal graag nieuwe leden inschrijven. Elke maand ontvangen de leden „Ca priccio” het blad met alle Sneker mu zieknieuws, intervieuws, artikelen over componisten, kortom met alle nieuws uit de afdeling. Daarnaast ontvangt men „Jeugd en Muziek,” het landelijk or gaan van Jeugd en Muziek. De leden hebben tevens reductie op de concerten. De donateurs wordt ieder jaar een spe ciale muziekavond aangeboden. Dat was alles over Jeugd en Muziek. Wat gaat de afdeling Sneek dit jaar doen? Er wordt een (Kerst) avond geor ganiseerd met het J. en M. koor en or kest, er is een volksmuziekavond, men zal een repetitie van het Frysk Orkest bijwonen. Een concert van het F.O. zal worden toegelicht door dirigent Joop van Zon. Dan komt er weer een lezing over de klassieke en de moderne muziek. Een lezing over het orgel besluit de rij. De landdag, die ditmaal in Gorredjjk wordt gehouden zal worden bezocht alsmede het wereldcongres in Amster dam en last but not least: weer 3 maal „één uur kerkmuziek.” De Nederlandse Spoorwegen zullen met ingang van 4 november vervroegde treinen inleggen op het traject Leeuwar- den-Staveren en wel van ’s maandags tot en met vrijdags. Dit houdt verband met de vijfdaagse werkweek, waardoor vele bedrijven en fabrieken de werktij den vroeger hebben gesteld. Tegelijk met de goedkeuring voor de Sportvelden is ook die voor verbetering van het Leeszaalgebouw afgekomen. Waar hiervoor echter al een definitieve toezegging was ontvangen, is met deze werkzaamheden reeds een begin ge maakt. Daarna wordt de volgende route ge volgd: Gr. Kerkstraat, Marktstraat, KI. Kerkstraat, Kruizebroederstraat, N. Burgstraat, Suupmarkt, Klein- zand beide zijden, Ged. Poortezjjlen, Ged. Pol, Looxmagracht, School straat, 2e Steenklipstraat, Kapel straat, Jachthavenstraat, lepenlaan, Sportpark. HET DRAAIORGEL speelt zaterdag morgen van 9-12 in de Noorderhoek en Onze gemeenteraad is ter vergade ring opgeroepen op maandagavond a.s. Naast de notulen van de vorige verga dering bevat de agenda alleen het ad vies van B. en W. op het nader ver zoek van het Bioscoop- en Theaterbe drijf Joh. Miedema n.v. alhier tot her ziening van het tarief der verm. belas ting op filmvoorstellingen. B. en W. verwijzen hierbij naar hun voorstel, dat in de vorige vergadering aan de orde kwam. De meerderheid stelde daarin voor 5% verlaging op cul turele films, terwijl een minderheid ook tegen deze verlaging was. Zoals bekend bleek toen dat de p.v.d.a.-wethouders Fijlstra en Lichthart niet meer achter het voorstel van de meerderheid stonden. Het college heeft De plaatselijke predikant, ds J. van Dam behandelde in zijn prediking het onderwerp ,De bijbel... een verouderd boek?’. Hij ging daarbij in op de kritiek welke op de bijbel wordt geleverd, zo wel - vooral in de vorige eeuw en het begin van deze eeuw - die van weten schappelijke zijde als van de zijde der ongelovigen. Ds Van Dam beklemtoon de, dat men de bijbel niet mag bena deren als een handboek zonder meer - dan stellen de Heilige Schriften zeker teleur - maar dat men naar de Bood schap van dat oude boek moet luisteren als naar Het Woord. Het is niet voldoen de de inhoud van de bijbel te kennen, de boodschap ervan, dat is het levend makende Woord. Jezus Christus moet ge kend worden. In dit opzicht gaan Woord en Geest samen. Het ligt in de bedoeling om op zondag middag 17 november opnieuw een bi zondere dienst te houden. Hieraan zal waarschijnlijk medewerking worden verleend door ,The Lighting Stars’, een zang- en muziekgroep uit Hoogezand. Dit ensemble werkte reeds eerder mee aan een bijzondere samenkomst van de baptistengemeente alhier. breidt zich nog steeds uit en ook de met de kwaden moeten ontgelden. zelfbouwers leveren hieraan een aandeel. Vorige week vrijdagmiddag bjjv. passeerde op de Ged. Pol op ’n open wagen, ge- I trokken door een trekker een stalen casco dat blijkens de met krijt aangebrachte Heeg Via de weg Hommerts-Lytshuizen, waarvan de verbetering in uitvoering is, „hobbelt” het gezelschap naar Heeg, waar het recreatieterrein en het pas op gehoogde bouwterrein aan de Schatting de aandacht vragen. Ook hier zal voor herstraatwerk op de Schatting en langs de Nieuwe Wal wel een zelfde bedrag no dig zijn als in Woudsend voor de Vosse- laan. Om ongeveer drie uur verlaat men Heeg weer om via de Oudegaster Rige westwaarts te gaan. Voor het onderhoud het voorstel toen teruggenomen. In de Sneeker Jachthaven over- ,eigen-bouw” nacht nog vrijwel iedere avond een jong Duits echtpaar in een onver- I t Warmd kajuitjachtje, dat ze ergens anders in onze provincie hebben ge- i huurd. Ze wilden er ook mee op het Ijsselmeer varen, maar toen ze in Staveren die grote plas zagen schrok- ken zij er van terug. Het Sneekermeer I is hun al groot - en wild - genoeg. Verder geven ze toe dat hun vacan- j tie wel wat laat in de tijd is. Volgend jaar zullen ze maar in juni gaan. Dan I I zal het (hopen ze) wel Wat warmer zijn. J Na afloop van de raadsvergadering van Wymbritseradeel, die woensdag aanstaande wordt gehouden zullen het college van B. en W. en de raadsleden een rondtocht door de gemeente maken. Om ongeveer half tien zal men vanuit het gemeentehuis vertrekken, om eerst naar Oppenhuizen en Uitwellingerga te rijden, waar in laatstgenoemd dorp de bestrating even de aandacht zal vragen, waarvoor op de begroting 1.750,- is uit getrokken. Daarna wordt de reis voort gezet naar het industrieterrein aan het Prinses Margrietkanaal. Dit terrein is door de Nederlandse Heidemij. geheel geëgaliseerd en van een bestrate toe gangsweg voorzien. Het betonbedrijf „Efko” is in een houten noodvoorziening begonnen met de fabrikage van betonte- gels en andere kleine betonartikelen. Jutrijp en Woudsend Daarna gaat de tocht in snel tempo langs de rijksweg via Jutrijp waar men een kijkje gaat nemen op het bouwter rein en bij de nieuwe brug aan het begin van het Jutrijper binnenpad om vervol gens naar Woudsend te gaan. Daar is het industrieterrein aan de Vosselaan practisch klaar. De nieuwe kleuterschool zal in novem ber worden geopend. De woningbouw is in vol bedrijf en ook is de geheel gemo derniseerde straatverlichting gereed. Het terrein waarop het dorpshuis zal verrij zen is opgehoogd. Daarna zal men dineren in „Hotel Wa tersport.” Als de reizigers Woudsend verlaten zal men bemerken dat de be strating op de Vosselaan er niet al te best meer bij ligt. Vandaar dat 5.250,- nodig is voor herstel. Gaan we allen aan de slag- en velen hebben hun medewerking al toegezegd- dan ligt het eerste resultaat voor het grijpen: de onmiddellijke realisering van de beide sportveldenkomplexen waarvoor thans de rijksgoedkeuring is afgekomen. Op dit ogenblik heeft het co mité de beschikking over 45.000,-. Een mooi bedrag, maar nog niet de helft en bekende Sneker bronnen zijn al aange boord. De burgerij zal nu moeten tonen dat ze voor haar aandeel wil staan. In de komende zes weken moet er nog 52.000,- op tafel komen. Dat is nog niet eens een rijksdaalder per hoofd. De Vrouwenverenigingen en de sport clubs hebben medewerking toegezegd om de burgerij persoonlijk te gaan be zoeken met een voorstel voor donatie: ontvangt U ze vriendelijk en teken in, wetende welk belang op het spel staat. De vakbonden hebben eveneens hun medewerking toegezegd en een zeer sympathieke actie in het vooruitzicht gesteld: steunt U hen als ze tot verwer kelijking willen overgaan. Sportverenigingen organiseren wed strijden en andere evenementen: reser veert U er een middag of een avond en een deel van Uw zakgeld voor. De jeugd zal - gesteund door „ons” eigen draaiorgel - bliksemcollectes hou den in de verschillende wijken en iedere I zaterdag op het Schaapmarktplein: be waart U voor hen een vriendelijk woord en een leuke gift in de bus. De thermometer zal U van week tot week vertellen hoe ver we zijn en wat er nog komen moet. U moet - met de gehele burgerij - trots zijn op het be reikte en nieuwsgierig naar wat er nog komt. U WANDELT over enkele jaren met trots door Sneek als U bezoekers of lo- gé’s meeneemt op Uw tocht langs onze sportvelden, ons zwembad, en onze vernieuwde en verjongde bibliotheek met jeugdleeszaal. De sporthal, de ma nege en de nieuwe ijsbaan komen bin- Wij herinneren er aan, dat de verbete ring van het Zuidersportpark omvat de aanleg van drie velden voor voetbal en hockey, Vier tennisbanen en een parkeer terrein. Het Sportpark in de Noorder hoek, het zgn. Black Boys-veld, dat mo menteel uit een speelveld en een klein bijveld bestaat, zal worden uitgebreid met een nieuw voetbalveld, terwijl hier eveneens een parkeerterrein zal worden aangelegd en bovendien nog een nieuwe toegangsweg. Het bijveld wordt oefenterrein en wordt evenals het huidige hoofdveld op nieuw gedraineerd. Bij bedrijven in Sneek kwam het voor, dat de werknemers elke dag bijna een half uur te laat kwamen, omdat ze geen vroege verbinding hadden. Som mige bedrijven overwogen om bussen te charteren voor het vervoer van het per soneel. De Spoorwegen hebben nu de volgende treinen ingelegd. Trein 99604 vertrekt van Leeuwarden om 5.40 uur, stopt te Sneek om 5.57 uur, arriveert in Vorkum om 6.09 uur, vertrekt van daar om 6.12 uur en komt om 6.23 uur in Sta veren aan. Deze trein dient om vervoer in Sta veren te. krijgen voor de vroege passa giers. Echter ook van de tegenoverge stelde richting kan men uiteraard ge bruik maken. De verdere dienstregeling: Trein 8907, Workum - Leeuwarden: Workum V. 6.18; Sneek 6.30-6.34; Leeu warden 6.51; trein 8959 StaverenLeeu warden: Staveren V. 6.39; Koudum 6.44- 6.45; Hindeloopen 6..50-6.51; Workum 6.55-7.04; Sneek 7.18-7.22; Leeuwarden A. 7.40. En nu zitten we in het schuitje en is het dus pompen of. Als we samen de nodige gelden niet bij elkaar bren gen gaat een vette kluif geheel of ge deeltelijk onze neus voorbij. Een keus hebben we niet meer. Het is nu alles op alles èn alles of niets. Als we de 97.000,. niet bijeenkrijgen zal het Rijk zijn bijdrage niet geven en zul len de hogere instanties ook geen goed keuring kunnen hechten aan de zeer grote gemeentelijke inbreng die noodza kelijk is. SAMEN hebben we nu de hefboom in handen die hier de deur naar voldoende sportruimte kan openbreken. Hanteren we deze hefboom niet dan blijft de deur gesloten. Dan zullen onze verenigingen nog meer adspirant-leden moeten weige ren omdat ze geen speelruimte hebben. De grote bedragen van Rijk en Ge meente glijden ons door de vingers en de achterstand in sportaccomodatie wordt groter en groter, terwijl de kans om alsnog iets te bouwen kleiner en kleiner wordt. nen een niet meer zon. En als U niet meedoet? We moeten er niet aan denken maar we zjjn ervan overtuigd dat - mede dank zij U - dit een nodeloze vrees blijft. De winst van de eerste étappe ligt voor het grijpen. We rekenen op Uw steun. 25 is geweest in welke functie hjj in stilte veel goeds voor zijn in nood verkeren de medemensen heeft gedaan. Van beroep was de heer Feenstra tim merman. Alszodanig werkte hij van 5 februari 1900 tot aan zijn 65ste jaar in 1937 bij de zuivelfabriek Normandia al hier, maar daarnaast is hij makelaar en taxateur geweest. Ook in het kerkelijk leven maakte hjj zich verdienstelijk. Hjj was nl. van 1 januari 1920 tot 1 januari 1935 diaken in de Ned. Herv. kerk. Verder was hjj van 1924 tot 1930 lid van de commissie van toezicht op het lager onderwijs. De overledene is geboren in Koudum waar hij ook zjjn kinderjaren door bracht. Hierover schreef hjj van 1950 tot 1957 in ons blad zjjn veelgelezen ar tikelen „Koudum yn myn bernejier- ren”. Hjj zal ook in Koudum ter ruste wor den gelegd. A.s. maandagmiddag na een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk al daar. De elftallen van Black Boys en W.Z.S. komen zaterdag in de volgende opstel ling in het Sportpark in het veld: Black Boys doel: L. Bouma; achter J. Bos, H. Steensma; midden: J. Tinga, G. v. d. Wal, H. Kamstra; voor: J. Bos ma, H. Veitman, Kuik, De Wolf, Greyda- nus. W.Z.S. Doel: E- Lankrijer; achter: F. Poiesz, B. Hoogma, Joh. Poiesz; mid den: J. Smit, A. Siemonsma; voor H. Poiesz, Th. Werkman, H. Walta, D. Boersma, J. Pelsma. Hoorde een jon- getje vorige week ook van de brand in het Geref. Ver- pleeghui. „Dan J hebben de babies naam vast met lucifers gespeeld” meende „Hubertje” door een of meer perso- de kleine baas. neelsleden van Hubert Co gemaakt is. Ook op het terrein naast de fa- briekshal van Gebr. Kwant aan de Valkstraat, zjjn twee jkruisers in de maak. Toen ruim een jaar geleden de raad van Sneek tegen het voorstel van B. en W. in besloot niet onmiddellijk over te gaan tot het herstel van het Black Boys terrein was er in brede kring verwondering en bij sommigen zelfs verontwaar diging. Ongetwijfeld moest er iets gebeuren, dat was ook de mening van de raad; maar er waren grotere mogelijkheden als er via de Plancommissie wat hoger werd gemikt. Dit was echter alleen mogeljjk als de burgerij offerzin en medeleven toonde door zelf een gedeelte van de benodigde gelden op tafel te leggen. In samenwerking tussen enkele leden van de Raad en de Sportraad, die al eerder in een nota op verbetering had aangedrongen, kwam toen het Comité Sportbelangen Sneek tot stand. Vrjj onopvallend begon dit aan de moeilijke taak om de noodzakelijke gelden (160.000 gulden) bijeen te brengen. Dit was het aandeel dat de burgerij moest leveren om twee sportcomplexen en een zwembad te kunnen realiseren. Velen schudden het hoofd. Dit was „veel te veel” en was „op geen stukken na haalbaar.” I Mjjnheer Gerrits, directeur van de Op de postzegelactie voor het kind Chr. Technische school, is wat bljj, waarvoor de schooljeugd zich weer dat de tweede fase van de nieuwbouw zo enthousiast en onvermoeid heeft nu spoedig gereed komt en een deel ingezet, is een lelijke smet geworpen., van zjjn leerlingen niet meer in het Twee meisjes hebben nl. in het rust- hulpgebouw aan de Badhuisgracht is huis „It Skülplak” bij een oude dame ondergebracht. Allen krijgen nu les twee rjjksdaalders uit haar portemon- in de nieuwe school. Het nieuwste naie die op tafel lag, gestolen. Het gedeelte zal omstreeks Kerstmis offi- ene had quasi dorst en vroeg om wat cieel worden geopend, maar dan is water, maar terwjjl de bewoonster de school al weer te klein, omdat t met haar in het keukentje was, sloeg aan de school nu ook een opleiding nummer twee haar slag. Het nare ge- voor electriciens verbonden is. Ver- volg hiervan is, dat dit rusthuis gunning voor de derde fase is ech- k vnnrtaan vnnr Hn VinrTnmrt xmr’HnrTnn for nl nnnrrnvmnrrrl E

Sneeker Nieuwsblad nl | 1963 | | pagina 1