De Oranjefeesten in Woudsend f AGENDA""] Man doodt vrouw, dochtertjes en zichzelf in tehuis Snitser Skotsploech na laatste optreden met vlag vereerd Veiligheidsraad nam resolutie aan tot „staakt-het-vuren” IJLST WYM BRITS ER A DEEL van en Man en jongen doodgedrukt I Friese Jeugdkampioen schappen atletiek in het Sportpark Drenkelingetje gered Officieel Orgaan van de gemeenten S N E E K, Joy-riding: 119e jaargang nr. 64 DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD Duitse automobilist Vele doden bij Turkse luchtaanvallen op Cyprus Turks bombardement naar Amerikaans voorbeeld Boerderij afgebrand Vierde Bei aard bespeling DE W1PFEESTEN NAAK AMERIKAANS VOORBEELD Kaatsen in Menaldum Drama in Den Haag Gouden horloges voor partuur De Groot Als een dochter volwassen is, is zij als gesmokkeld zout. Verschijnt MAANDAGS en DON DERDAGS (China) Succes voor Gerard Boudijn Jongen uit Heerenveen verongelukt Wonderland in Heeg Kettingbotsing Hei Sneeker Nieuwsblad is een gecombineerde uitgave van NIEUWE SNEEKER COURANT. SNEEKER COURANT en te water Filatclisten-Ioket een week later open auto en daders snel gevonden P.v. „I’Estafette” Maandag 10 augustus 1964 Ia I vol- van er W. F. Five short pieces for carillon”, dat B. een Dokkum uit Tijdens een middagpauze by de oogst- werkzaamheden op het land van de heer W. van Lessen werkte een der landar beiders door. Enkele wandelaars liepen het land op en gingen naar de kipwa- gens kijken. Hieronder waren ook de ge noemde man en jongen. Vermoedelijk is de heer Aldershof aan een der wagens gaan hangen om er in te kijken. Toen Bennie Bos er ook op wilde klimmen, klapten de bakken tegen elkaar aan. De heer Aldershof raakte met zijn strotten hoofd bekneld. Van de jongen werd de borstkas ingedrukt. Alle reddingsmaat- regelen waren te vergeefs. Kantoor voor admini stratie en redaktie: GEDEMPTE POL 6 Telefoon 3005 0 5150) b.g.g. 4091. en J. agressief was geweest tegenover Twee inwoners tan Nieuw-Beerta zijn gistermiddag tussen twee kipwagens met gerst doodgedrukt. De slachtoffers zijn de zesjarige Bennie Bos en de 49-ja- rige timmerman-aannemer II. J. Alders hof. Advertentieprijs 15 et per mm. Bij contract (handels- adv.) lager. Abonnementsprijs f3.50 per halt jaar. Franco p. post f 4.50 per halt laar. Giro 850748 ten name van Sneeker Nieuwsblad Buiten kennis werd hij naar het zie kenhuis Zuidwal gebracht, waar hij kort daarna aan zijn verwondingen bezweek. M. was (voormalig) adjunct-commies bij het ministerie van o.k. en w. Hij was af komstig van Java. Zijn vrouw kwam uit Bad Kreuznach in Duitsland. Zij had door haar huwelijk twee jaar geleden de Nederlandse nationaliteit gekregen. De vrouw was wegens huweljjksomstandig- heden vrijwillig met haar twee kinde ren in januari in het tehuis gegaan. Haar man was lang vrijgezel geweest. Hij was alleen bljjven wonen. Hij mocht zijn kinderen bezoeken, omdat hij aan de goede en humorrijke leiding van de heer Van der Zwaag. de meisjes. Op 3 augustus had hij op eigen verzoek ontslag bij het ministerie gekre gen. De achttienjarige A. Veurman Heerenveen, die in Schagen tijdens zijn vakantie door een personenauto werd aangereden, doordat hij op zijn brom fiets geen voorrang gaf, is dit weekein de in het ziekenhuis te Alkmaar overle den. Zaterdagmorgen struikelde een jonge tje, dat te dicht langs de walkant liep, in de gracht op het Grootzand ter hoogte van Schoenhandel Rutten. Jelle van der Werf uit de Anna Paulownastraat, die per fiets langskwam, hoorde plotseling een angstig geroep: „Henkie, Henkie”. Hij zag de jongen in het water drijven, gooide zijn fiets aan de kant, trok zijn colbertjasje uit en sprong in het water. Door zijn kordaat optreden gelukte het al spoedig, de jongen weer op de bega ne grond te krijgen, waarna ook de red der op de wal werd gehesen. Hierdoor blijkt weer eens temeer, i zwemles geen luxe is. rus, 3e W. Couperus, 4e U. van der Kooi. 100 meter hardlopen heren: le S. Osin- ga, 2e U. de Boer, 3e M. Schilstra. 100 meter hardlopen dames: le Rusticus, 2e C. Dijkstra, 3e A. Okma. 400 meter hardlopen herpn: le S. Osin- ga, 2e D. Okma, 3e T. de Jong. 3000 meter veldloop: le D. Stoker, Slo ten, 2e J. de Vries, Sloten, 3e Sj. Zon derland Spannenburg. Donderdagavond j.l. trad voor de laat ste maal in deze zomer de Snitser Skots ploech op het podium op. Deze speciaal voor de vakantiegangers georganiseerde dansavonden hebben de verwachtingen verre overtroffen. Dit was vooral te dan ken aan het enthousiasme dat de leden elke avond weer ten toon spreidden en Dit zei donderdagavond de heer Bet- sema, toen hij namens het Actiecomité de Skotsploech bedankte. Het cadeau dat hij hierbij aanbood was zeer origi neel: een vlag. De Skotsploech bezat n.l. nog steeds geen eigen vlag. Het was duidelijk te zien dat de leden dit ge schenk zeer op prijs stelden. Daarnaast bood de heer van der Wal de dames een bloemetje aan, terwijl de Amstelbrou- werjjen de heren een stoop bier ter hand liet stellen. De enige geheelonthouder in het gezelschap werd verrijkt met een portefeuille om het vele uitgespaarde geld in te bewaren. En deze heer oogst te nog meer applaus dan de overige le den van de Skotsploech ten deel viel. Gistermiddag heeft zich in Den Haag een afschuwelijk drama afgespeeld. In enkele minuten tijds heeft de 48-jarige J.A.M. zijn 23-jarige vrouw Erika Sauer, zijn zeven weken oude dochtertje Lucia en de l>/2 jaar oude Hedwig met een bijl vermoord. Nadat hij deze gruwelijkheden had bedreven in het tehuis voor ongehuwde moeders Maris Stella aan de Scheveningseweg, werd hij door een bezoeker in het nauw gedreven in de kamer waar hij zijn vrouw en oudste dochtertje had omgebracht; daarom sprong hij van acht meter hoog uit het raam. Donderdagmiddag was in de winkel week te Heeg een speciaal programma voor de kinderen in de feesttent, met als titel Wonderland. In een non-stop programma was er voor de jeugd pop penkast, goochelen en sneltekenen. Ook de sprekende aap kreeg veel applaus. De sneltekenaar werd door de kinderen zeer bewonderd. Tenslotte kwamen vanochtend vroeg berichten uit de Turkse hoofdstad Anka ra, dat er op Cyprus geen Turkse lan dingen hebben plaatsgevonden. Er zou den zich enkele mijlen uit de Cyprioti sche kust twee schepen van de Turkse marine bevinden om gewonden af te ha len en om het contingent Turken aan land te brengen, dat er volgens hef Grieks-Turks verdrag omtrent Cyprus normaal mag zjjn. Premier Kroetsjef heeft in een boodschap aan de Turkse regering op een staking van de Turkse militaire akties op en tegen Cyprus aan gedrongen. Zondag 16 augustus a.s. worden in het Sportpark aan de Leeuwarderweg onder leiding van de A.V. „Horror” al hier de Friese Jeugdkampioenschappen I gehouden, aangevuld met enige bjjuum- mers. Hooibroei was oorzaak van een felle brand in de boerderij van de heer I. Wei denaar te Metslawier.Na een kwartier stond alleen nog een deel van het woon huis overeind. Slechts enkele waardepa pieren en wat kleren konden worden ge red. De opbrengst van acht hectaren hooiland ging verloren. Ook 500 pakken hooi van een buurman, die in de schuur waar de brand begon, waren opgeslagen, gingen verloren. AMICITIA THEATER Maandag 10 aug. en dinsdag 11 aug. iedere avond te 8 uur film: Inspecteur Monocle van de geheime dienst. W'oensdag 12 augustus des avonds te 8 uur film: Parijse perikels. Dinsdag 11 augustus t.e.m. donderdag 13 augustus iedere middag te 3 uur film: George wint op alle fronten. In Dokkum vielen onze stadgenoten G. Langerak en G. de Jong zaterdag buiten de prijzen. Gerrit Langerak die in de eerste omloop met zijn maten J. Meijer en J. Visser met uitstekend spel R. Kuiper, A. Hiemstra, R. van Wieren op 5- 2 en 6-2 van de lijst hadden gevoerd, verloor in de tweede omloop met 5-4 en 6- 6 van Okkinga, Sikkema, Halbesma, terwijl R. de Groot, G. de Jong, Joh. Westra in de eerste omloop op 5-3 en 6-4 verloren van D. Scheepstra, E. Heeg, R. Miedema. De uitslag werd: 1. T. Vel- stra, Sj. Heeringa, D. Talsma; 2. G. Okkinga, S. Sikkema, Joh. Halbesma; 3. D. Scheepstra, E. Heeg, R. Miedema. Tamme Veldstra werd tot koning van de partij uitgeroepen. ’s Avonds was er voor de groten het optreden van het gezelschap van Rients Gratama met „Nou ha we de hichte”. Ook dit optreden viel bjf het publiek zeer in de smaak. De heer J. van Veen dankte mevrouw Wielinga in de pauze voor het uitzetten en organiseren van de tippeltocht, waarna de prijzen werden bekend gemaakt. De heer en mevrouw Cnossen werd een geschenk aangeboden, daar ze hun terrein gratis beschikbaar hadden gesteld. Vooral burgemeester Van Hout werd bedankt voor het feit, dat deze vele keren meegeleefd had met feestvierend Heeg. Hij kreeg een dikke paling en zjjn vrouw bloemen aange boden. Hiermee was een eind gekomen aan een welgeslaagde winkelfeestweek. De uitslag van de tippeltocht was 1. G. Wielinga-Terpstra; 2. J. Wielinga; 3. J. J. van der Heide. Zaterdagmorgen reed een Duitser met zijn volkswagen ter hoogte van benzine station Bijlsma in Hommerts. Hjj wil de er tanken maar hij zag de pomp te laat. Daardoor remde hij te sterk af, weifelde even en sloeg toen naar rechts af. Een achterop komende trailer met aanhanger beladen met stro deed veel moeite door sterk te remmen niet op de volkswagen te schieten; dit lukte echter niet: de Duitser kreeg een stoot en schoof de sloot in. Er ontstond vrij veel materiële schade maar de inzittenden kwamen droog op de wal. Noörd-Vietnam in de Baai van Tonkin. Dat de Turken dit zo identiek uitvoer den, vindt zijn oorzaak in het feit, dat Turkije hiermee kritiek van Amerikaan se zijde wil voorkomen op hun militaire operaties tegen Cyprus, die zjj dezelfde achten als de Amerikaanse ten opzichte van Noord-Vietnam. Volgens later in Washington verstrek te mededelingen kon men niet geloven, dat Rusland zo dwaas zou zijn om zich in de kwestie Cyprus te mengen. Uit niets is gebleken, dat Rusland bereid is te hulp te snellen. Men neemt aan dat Rusland vast houdt aan het eerder in genomen standpunt, dat de Turken en Grieken op Cyprus hun moeilijkheden zelf moeten oplossen en dat de andere landen zich daar buiten dienen te hou den. Het afgelopen weekend was er een van grote spanning, een leven in angst en vrees voor de bewoners van het zoveel omstreden eiland van president-aarts- bisschop Makarios. Is het van Griekenland dan wel van Turkije? Daar gaat het nu juist om en daarom wordt er gevochten. De samenwerking tussen de Griekse Enosis-aanhangers (aansluiting bij Griekenland) en Makarios is ge schaad door het nog niet verklaarde zich terugtrekken van de vrijheidsstrijder ge neraal Grivas. Maar alle angst en spanning voor een invasie op Cyprus door de Turken, bleek achteraf onnodig. De invasie had immers niet plaats gevonden. Enige uren nadat de Veiligheidsraad, aldus het Algemeen Dagblad had aangedrongen op het staken van het vuren op Cyprus, meldde de regering van Cyprus, dat de Turken met torpedojagers bezig waren een landing uit te voeren bij Kokkina. De regering van Makarios verzocht te zelfder tijd om een nieuwe spoedzitting van de Veiligheidsraad en berichtte dat twee Turkse tor- pedobootjagers troepen aan land hadden gezet. De Veiligheidsraad nam daarop zondag een resolutie aan waarin alle betrokken partijen werd verzocht onver wijld het vuren te staken en volledig samen tc werken met de opperbevelhebber van de UNO op Cyprus. Toen de spanning het grootst werd, kwam het bericht, dat de Amerikaanse zesde vloot die permanent in Napels is gestationeerd, was uitgevaren om in de Middellandse zee te gaan „oefenen”. Hieruit moest voor Makarios blijken, en voor de regeringen van Turkije en Grie kenland, dat het president Johnson bit tere ernst is met zjjn verzoek matigheid op Cyprus te betrachten. 7ele staatslie den kwamen abrupt van vakantie terug, zoals Douglas Home en koning Constan- tijn van Griekenland. Er was voortdu rend telefonisch contact tussen de staats lieden van de belanghebbende landen en met Londen en Amerika, vooral nadat gebleken was, dat Makarios steun had gevraagd van Rusland, Egypte en Sy rië. De diverse luchtaanvallen van de Turken brachten Makarios niet tot rede en de Grieks-Cyprioten werden fanatie ker; vooral in hun optreden tegen de UNO-soldaten. Dezen mochten maar nauwelijks gewonden en vluchtelingen en hun eigen soldaten in veiligheid brengen. Zweden werden onder mortiervuur van Grieks-Cyprioten uit hun moeilijkheden gehaald. Vrijdagavond botste een vrachtwagen bjj de tweede brug in Jutrjjp op een luxe wagen en deze weer op diens voor ligger. De twee personenwagens moes ten namelijk wachten om tegenliggers te laten passeren wegens de vele werk zaamheden die aan de weg worden ver richt. De vrachtwagen schoot volgens de chauffeur door zjjn remmen. Geluk kig bleef het alléén bjj materiële schade, die aan de eerste personenwagen tame lijk ernstig was. Het Philatalisten-loket in het postkan toor, dat normaal elke derde woensdag in de maand geopend is, zal deze maand in verband met de Hardzeildag niet op woensdag 19, maar op woensdag 26 nooit augustus geopend zjjn. Kleuterschool: Klas I Blokjesrapen: le Peter Deden; 2e Gerben Smits; 3e Lieske Siepërda; 4e Christoffel Papjes. Klas II Wedstrijd op autopet: le Bau- ke de Jong; 2e Baukje Winters; 3e Ak- ke Kljjnstra; 4e Theo Dykstra. Meisjes 6-7 jaar: hardlopen met bal op lepel: le Aagje Keulen, 2e Trijntje Bijlsma, 3e Feikje Dykstra. Meisjes 8-9 jaar: was ophangen: le Annie de Boer, 2e Lenie Laagland, 3e Truike van der Zee. Meisjes 10-11 jaar: verkleedpartij: le Trijntje Couperus, 2e Trijntje Osinga, 3e Siepie Foekema. Jongens en meisjes 12 jaar en ouder: verkleedpartij met hindernissen: le Jél- le de Vries en Willy Haringa, 2e Wiro de Jong en Femia Nagelhout, 3e Hans Poortema en Corry Poepjes. Jongens 6-7 jaar: hardlopen met blok jes: le Wiebe Atsma, 2e Bart Samplo- nius, 3e Sietse van Netten. Jongens 8-9 jaar: zaklopen: le Jelle Bangma, 2e Romke Nagelhout, 3e Ger- ke Spjjksma. Jongens 10-11 jaar: hindernisbaanle Willem Visser, 2e Anna de Hoop, 3e Douwe Zondervan. Heren strozak slaan: le i W. de Boer, 3e Th. Bergsma. Dames strozak slaan: le G. Osinga, 2e Tr. van der Wal, 3e S. de Jong. Fopbrilspel: le mej. C. Dijkstra mej. A. Okma, 2e R. de Boer en Osinga. Ballon trappen heren: le D. de Vries, 2e Jan Osinga, 3e Leo Rijnja. Ringfietsen dames: le Afke de Vries, 2e Lucie Okma, 3e Corrie Schurer. Ringfietsen dames en heren boven 3\ jaar: le W. H. Atsma, 2e H. Schraa, 3e mevrouw P. Atsma. Grasbaan afval wedstrijden: op gewo ne fietsen: le S. Osinga, 2e M. Coupe- Gisteravond miste de heer Zjjlstra van Zjjlstra’s kolenhandel zjjn vrachtauto die zich moest bevinden in de loods op het spoorwegemplacement. Hij deed aan gifte bjj de gemeentepolitie, die onmid- delljjk een speurtocht inzette. Deze speurderij leidde tot het snelle resultaat, dat in de loop van de nacht zo wel de daders als de auto werden gevon den. De wagen werd vrijwel onbescha digd in Leeuwarden aangetroffen. Tegen de joy-riders S.K., S.N., en J.V. -allen Snekers-, werd proces-verbaal opge maakt. Woensdagavond heeft het gezelschap „Tetman de Vries” in de loods van het Loonbedrijf Gebr. Mulder zijn nieuwe stuk „As ’t nou mar ut is!” naar voren gebracht. De grote loods was geheel be zet en de aanwezigen hebben volop ge noten. Vrijdagavond werd in dezelfde loods een dansavond gehouden met me dewerking van „The Red Hot Peppers”. Ook hiervoor was flink belangstelling. De loods was beide avonden belangloos door heren Mulder beschikbaar gesteld. Uitslag Allegorische Optocht: Jour rest Wisselprjjs. „Wite hynderkes moatte in bulte struijen ha, 1ste prijs en publieksprijs; De vierde beiaardbespeling in de serie van zes bespelingen op de beiaard van de Martinitoren alhier zal donderdag 13 aug. ’s avonds 8 uur worden gegeven door de Bolswarder Stadsbeiaardier Frans Tersteeg. Het programma ver meldt de volgende werken: 1. Preludium III, Matthias v. d. Ghejjn. 2. Vier variaties over: „De winter is vergangen”, bew. Leen ’t Hart. 3. Fisher’s Hornpipe", Irish Melody Ann. 4. Drie bewerkingen voor beiaard, bew. Leen ’t Hart. a. Praeludium, Georg Böjigt, b. Aria, G. Ph. Telemann, c. Ga votte, G. F. Handel. 5. Drie Aria’s: W. A. Mozart. a. Reich mir dei Hand mein Leben (uit: „Don Juan”); b. Bei Mannern, welche Liebe fühlen (uit: „Die Zauberflöte)c. Ein Madchen oder Weibchen (uit: „Die Zauberflöte). 6. Oudhollandse Boerendansen, Siep. 7. Uit Leen ’t Hart. a. singing bells; b. lullaby; c. prayer; d. dancing bells. Volgens de laatste berichten hebben Turkse vliegtuigen ook hedenmorgen aan vallen ondernomen op Griekse dorpen en stellingen op Cyprus. Hierbij zouden der tig doden zijn gevallen. Als dodencijfer van de aanvalen op zondag wordt aan Griekse zijde 300 genoemd. Maandag 10 aug. ’s Avonds 7,45 uur V.V.V. Bridge-Drives in Rest. Piso. Woensdag 12 t.e.m. donderdag 20 augus tus Kachelshow en Wasautomatendemon- stratie Faber en Zonen W. Noorder- horne in „Ons Gebouw” van ’s mor gens 10 tot ’s avonds 11 uur. Vrydag 14 en zaterdag 15 augustus 2e Mariniersmars S.W.U. over 50 en 80 km. Start 80 km vrijdagavond 23.30 uur, start 50 km zaterdagmorgen 7 uur. Maandag 21 aug. Martinikerk Bolsward Optr. Kozakkenkoor. Aanvang 8 uur. Maandag 31 aug. t.e.m. zaterdag 5 sep tember Faber’s Machinebedrijven N.V. O. Koemarkt Haarden- en Kachel- Show in „Ons Gebouw” Westersingel. De Nederlandse componist Gerard Boudyn heeft met de door hem gecom poneerde Beiaardsuite de prjjs van de stad Mechelen (8.000 francs) gewonnen, in een internationale wedstrijd die de beiaardschool Jef Denjjn jaarlijks uit- schrjjft. Uitslagen J. Osinga, 2e Met de vlucht Nijmegen, het station dat deze keer werd gevlogen, is men al weer op de helft gekomen met de jonge duiven vluchten, en komt er al enige spanning voor dit kampioenschap. Ge lost om 7 uur met een z.w. wind arri veerde de eerste duif voor 8.41 op haar hok. De gelukkige eigenaar was deze keer A. Lichthart; genoemde duif had een snelheid van 1306 m per minuut. 2e was H. Jillings, 3e Oppenhuis, 4e J. Haak. Deze vier leden presteerden het, zich by de eerste 10 te klasseren; van de 2200 duiven een mooie prestatie. Plaatselyk stonden er in concours 320 duiven, provinciaal 4558 duiven. De uitslag luidt als volgt: A. Lichthart le, H. Jillings 2e, 40e, 43e, H. Oppenhuis 3e, 8e, 20e, 54e; J. Haak 4e; W. Massen 5e, 7e; D. Hamersma 6e, 48e, 52e; Combinatie 9e, He, 14e, 23e, 31e; A. Coers 10e, 13e, 30e; G. Ked- de 12e, 15e, 36e, 38e; F. Meijer 16e, 19e, 42e; J. Spoelstra 17e; E. Postma 18e, 47e; R. G. Mulder 21e, 29e, 41e, 46e, 50e; E. Postma 22e, 34e; H. Kroese 24e; H. Buitenpost 25e; A. Lichthart 26e, 27e, 28e, 33e, 44e, 56e; N. de Vries 32e; L. Jendreak 35e, 45e; D. Wijnja 37e, 49e; H. Tippersma 39e; L. Alling 51e, 53e; J. Gerlofs 55e. Donderdagmorgen trok er een grote allegorische optocht door het dorp, waar in vele praalwagens reden, waarvan de hier afgebeelde de eerste prjjs en de publieksprijs kreeg. Het was inderdaad ook een prachtig stuk werk, hoewel de Huifkar met de voortrekkers uit Zuid- Afrika ook fraai uitgevoerd was en te recht eveneens met een eerste prijs werd bekroond. Na afloop van de optocht waren kinderspelen, die ’s middags werden voortgezet. ’s Avonds werd de optocht herhaald, maar nu met verlichting en medewer king van het muziekcorps „Ere zij God” uit Hommerts. Vrijdag werden de al eerder vermelde winkeliersacties gevoerd, en werden ’s middags op het feestterrein volks spelen gehouden- In Menaldum werd gisteren kaatspartjj vrije samenstelling gehou den, die zeer verrassend door R. de Groot, G. de Jong (Sneek) en Joh. Wes tra werd gewonnen. Zij kwamen daar door in het bezit van de gouden horlo ges. De koningsprjjs was voor R. de Groot. De tweede prijs was voor W. Vlietstra, K. van Wieren, B. Noordenbos en de derde voor D. Scheepstra, E. Heeg, R. Miedema. Het partuur J. Meijer, J. Vis ser, G. Langerak verloor in de eerste omloop na spannende strijd op 5-4 en 6-6 van partuur W. Vlietstra. Gisteren deden 64 Turkse straaljagers een bombardement op Griekse militaire posities. De aanvallen werden uitge voerd op dezelfde wijze, en in militair dezelfde formaties en aantallen als de Amerikaanse straaljagersaanval op De Oranjefeesten in Woudsend zijn, mede door het mooie weer, uitstekend geslaagd. Voor alle evenementen be stond veel belangstelling. Huifkar met voortrekkers uit Zuid-Afri- ka, le prjjs; Op heterdaad betrapt, le prijs; Lente,2e prijs; Zomer, 2e prijs; Herfst, 2e prjjs; Winter, 2e prjjs; Was dag vroeger en nu, 2e prjjs; Alle eend jes zwemmen in het water, 3e prjjs; Swiebertje, 3e prjjs: Swiebertje, Swieber- tje en Bromsnor, 3e prjjs; Sneeuwwitje en de zeven dwergen, eerv. verm. Kinderspelen SNEEKER NIEUWSBLAD Het programma vermeldt de gende nummers: Meisjes A: 100 m., 600 m, ver- en hoogspringen, kogel-, discus en speerwerpen; Meisjes B: 80 m, ter wijl deze meisjes ook mogen deelnemen aan de spring- en werpoefeningen de meisjes A. Meisjes C: 60 m. Jongens A: 100 m„ 300 m, 1500 m; Ver- en hoogspringen, kogel-, discus- en speerwerpen. Jongens B: 100 m, 600 m. Deze jongens mogen eveneens deelne men aan de werp- en springnummers van A. Jongens C: 80 m. Dames: 100 m., discuswerpen en ver springen; Heren 100 m, 1500 m, CD hoogspringen en speerwerpen. De grasmat van het sportveld ver keert in een uitstekende conditie, zodat verwacht wordt, dat hierop goede pres taties zullen worden geleverd en goede tijden kunnen worden gemaakt. IS

Sneeker Nieuwsblad nl | 1964 | | pagina 1