Lely-frees: veelbelovend werktuig voor graslandverbetering WAT ER OP HET SCHERM KOMT Nederlandse sportwereld verwend met goede prestaties Bronchi letten fe. 1 i Sportpraet I Zaterdag: Rush to judgement (Op zoek naar de waarheid) 7 aaneen T.v.-programma in ’t kort HET GROENE KRUIS zijn bedrijf NIEUWSBLAD SNEE KE R Dokter Heinz vertelde voor Vervolg over Multatuli Rubriek Roe Ftriaue De moord op Kennedy Zang. dans, komieken Oecumene in Afrika Nieuwe detective-serie sa 1 3 filmmakers in Cinema De boer en Marion Williams zingt Doarpsmienskip Bozum s TWEEDE BLAD DONDERDAG 2 MAART 1967 «ttt de het 10.20 18.50 SNELLERE INZAAI Wil men het grasland door herinzaai In Friesland komen vele percelen grasland voor verbetering van de zode in aanmerking. Door allerlei oorzaken neemt het aantal onkruiden en andere minderwaardige grassen toe. Deze achteruitgang in kwaliteit van het grasbe stand is vaak van dien aard, dat de methode om de oude zode te vernietigen en opnieuw in te zaaien alleen een blijvende verbetering kan geven. Met de Lely- frees, een nieuwe ontwikkeling bij de freesmethode, kan dit sneller en goed koper worden bereikt. MAANDAG. Nederland 1. Alvorens de VPRO aan bod komt Pipo, het jour naal en de kerkelijke actualiteitenru briek Kenmerk. Vervolgens een bele venis van de bemanning van Car 54, de heren Toody en Muldoon. Ze hebben weer het beste voor met een persoon in moeilijkheden. Een heer deze keer. Na die malligheid en de nieuwslezer een aflevering van Fred v. d. Vlugts rubriek Wereld op Wielen, waarin zo als gewoonlijk een autotest is opgeno men. Na de RAI is er voldoende keuze voor de testers, In..ja, .neen, geen, me ning laat dr. Lucas van der Land. Ne derlands meest gevraagde discussie- en teach-in-leider, twee sprekers aan het woord over een onderwerp, waarover de mensen in de zaal hun mening al kenbaar hebben gemaakt. Daarna wordt er weer gestemd om te kijken, of die sprekers succes hadden, of dat ze, zoals dat heet, voor des keizers baard hebben staan praten. Het laatste deel van de avond is voor Jan Blokker, die een uitgebreide afle- Nederland 2. Het hele VPRO-pro- gramma is gewijd aan de film Rush to Judgement (op zoek naar de waar heid) van de New-Yorkse advocaat Mark Lane. Een film, die ohlangs in een overvol RAI-gebouw érerd ge draaid. Het is een samenvatting van de theoriën, die Lane opstelde over de moord op Kennedy. Hij heeft de ge beurtenissen op die novemberdag ge reconstrueerd en is daarna met vele getuigen gaan praten. Zijn conclusie was, dat de commissie Warren geen opheldering in de zaak Kennedy heeft gebracht en dat de moord het werk was van een aantal samenzweerders. Het is de vraag of de onthullingen van de officier van justitie in New Orleans, Jim Garrison, ’t werk van Lane al niet hebben achterhaald, maar het speur werk, zoals men dat in deze film te zien krijgt, wordt door deze nieuwe ontwikkelingen des te interessanter. Ieder weet, dat ondersteken te leen zijn bij Het Groene Kruis. En. ledikantklossen, hernia- planken, babyweegschalen enz. Misschien weet u ook, dat Het Groene Kruis waakt over moeders en kleuters. Maar wist u ook, dat Het Groe ne Kruis actief betrokken is bij de kanker-, astma-, tbc- en reumabestrijding? Dat de 132 wijkverpleegsters in ons gewest contact onderhouden met ééntiende deel van de Friese bevolking en daarvoor meer dan 300.000 huis- en ver- pleegbezoeken per jaar afleg gen? Dit en zoveel meer doet Het Groene Kruis. Graag op de bres voor de gezondheid van u en uw gezin. stadsbewoners is gegroeid, die eigen lijk nog maar nauwelijks weten hoe een koe en een vogel er uit ziet. Want Amerika is het land van de steden ge worden. Hoe werd de pionier stads mens, zo vragen Peter von Zahn en Dieter Franck zich af. Na het nieuws van acht uur volgt dokter Kildare. Voor de vijfde maal „die goede ouderwetse huisdokter”. Ge lukkig is de mooie, maar zieke Yvonne Barlow in het ziekenhuis teruggeko men. De spanningen tussen hem en de oude huisdokter Orloff, die zelf ook ernstig ziek is, nemen nog toe. Nog een serie en wel: the Villains. Hoofdper soon is deze keer een student, die om allerlei redenen niet door zijn mede studenten wordt geaccepteerd. En wat doet zo’n „uitgestotene”? Probeert hij toch met zijn vrienden aan te pappen? Als hij dan zelfs zijn beste vriendin verliest, ziet het er niet best met hem uit. Dan een Nederlandse produktie, de tweede aflevering van de documentaire, die prof. Gomperts en Hans Keiler maakten over Multatuli. Ook deze keer weer brieven en fragmenten uit wer ken van de grote schrijver en beelden uit zijn leven en van de plaatsen, waar hij werkte. Aan de toneelfragmenten werken mee Elisabeth Hoytink, Nel Koppen, Mimi Boesnach, Ina van Faas- sen, Joeki Broedelet, Ton Lutz, Jacques Commandeur en Eric van lerschot. Nederland 2. Liebermann en Lieber mann opent het rijtje programma’s, waaraan de NCRV haar naam gaf. Va der en zoon Liebermann liggen weer met elkaar overhoop. Opnieuw overwint de traditie, zij het dat er wat slimmig heidjes van de oude Liebermann voor nodig zijn. Drie kwartier vervolgens besteed aan de ontwikkelingshulp. Kees van Langeraad heeft zijn serie afgesloten. We hebben kunnen zien, dat ontwikke lingshulp nodig is; dat er al geholpen wordt, maar nog niet voldoende en wat er met het geld gebeurt. Aan het slot van de reeks nu een discussie over allerlei vraagstukken, die samenhangen met het vraagstuk van de ontwikke lingshulp. Uit de verkiezingsprogram ma’s van de verschillende politieke pro gramma’s moet men wel de indruk krijgen, dat deze zaak de gemiddelde Nederlander heel hoog zit. Maar is dat wel zo? En als dat wel het geval is, op welke manier helpen we dan het beste? Dan één van de opmerkelijkste zan geressen van deze tijd, nl. de gospel zangeres Marion Williams. Deze in Frankrijk wonende Amerikaanse ne gerin begon al heel jong te zingen in een kerkkoor. Later werd ze soliste en ging over naar de showbusiness. Puri teinen nemen haar dat kwalijk, zoals ze het ook de grote- Mahalia Jackson deden. Marion Williams is een ware opvolgster. Mrs. Dynamite, zoals ze ook wel wordt genoemd, is een begena digd zangeres, die haar geloof met een soms angstaanjagende overtuiging uit draagt. We zullen het ongetwijfeld in dit door Dick van ’t Sand geregisseer de programma kunnen zien. Tot slot van de avond Attentie, het laatste nieuws en Teleac met de vijfde les in de cursus Automatisering. Het onder werp is Systemen. vering laat zien van zijn rubriek Cine ma, alle a .pecten van de film. Blokker interviewt drie filmmakers, die de laat ste tijd nogal in het nieuws zijn en laat daar tussendoor iets zien van hun werk en hun wijze van werken. Het zijn de Amerikaan Conrad Rooks (die met zijn Chappaqua opmerkelijke suc cessen boekte en die nu aan een nieu we film werkt), de Pool Jerzy Skoli- mowski en de Fransman Pierre Kast. Echt voor de fijnproevers van de film kunst. Vorige week hield de „Doarpsmien skip” te Bozum weer één van haar „kofjejounen”. Deze keer was dokter Heinz gevraagd de avond op te luiste ren. Dokter Heinz, die zich verleden jaar in Bozum heeft gevestigd, begon met wat over zichzelf te vertellen. Hij is als militaire arts in Soesterberg ge weest, zodat hij tal van bijzonderheden weet over de vliegerij, straaljagers, op leiding piloten en wat daarmee alle maal in verband staat, zoals de veilig heid (schietstoel en valschermen). Hij lichtte zijn praatje toe met enkele dia’s. Het was een interessante lezing, die de aanwezigen erg boeide, ook om dat het een onderwerp was, dat niet zo vaak aan de orde komt. De avond werd geopend door de heer Stenekes, die na afloop de heer Heinz hartelijk bedankte. - VRIJDAG. Nederland 1. De KRO be gint met het tienerprogramma Telixer, waarvan de formule bij de jeugd toch wel blijkt aan te spreken. O.m. aan dacht voor het jeugdige Engelse (en wel bijzonder populaire) fotomodel Twiggy, de Amerikaanse methode van huwelijksbemiddeling per computer en de pop-zanger Davy Jones. Daarna pa ter Grollenberg met Christus voor Al leman. De TROS komt na het journaal. Eerst het optreden van de Engelse van leider Les Humphrey. Bekend zijn: dagen geleden moest wijken voor Kees Verkerk. Het is een in Engeland bij zonder populair groepje, dat er een eigen „sound” op na houdt, dank zij de zanger Allan Spriggs en het orgeltje van leider Les Humphrey. Bekend zijn: Help me Rhonda en Farmers Daughter. Vervolgens een merkwaardig soort de- tective-film. Een agent van politie viert zijn bruiloft. Op de terugweg van het stadhuis wordt zijn bruidje neerge schoten. Wie is de dader en wat is het motief van deze aanslag? De zingende prater en de pratende zanger Jan Theys ontvangt in zijn ru briek Rue Brique verschillende gasten, zoals de twee zingende meisjes Les Shaloms, die met hun volksliedjes een zeer hoog niveau hebben bereikt. Ver der zijn Huub Matron en Albert Mol van de partij (als de laatste tenminste weer beter is), de Nederlandse zanger John Lamers en diens Franse collega Guy Mardel. Zij zullen beiden hun versie brengen van het liedje Ik be wonder jou, dat door Mardel werd ge schreven en waarmee John een come back maakte^ in de Nederlandse pla tenwereld. Boyd Bachman is ook weer eens van de partij. Brandpunt sluit de KRO avond af. Het kan gewoon niet op Nadat Kees Verkerk Europees en wereldkam pioen schaatsen werd met Ard Schenk als tweede in de wereldtitelstrijd, ver overde Stien Kaiser het wereldkampioenschap bij de dames en brak daarmee de Russische schaatshegemonie. Afgelopen weekeinde bevestigde Nederland nogmaals zijn superioriteit bij het schaatsen in Inzell. Kees Verkerk vestigde 2 nieuwe wereldrecords op de 1500 en 5000 m„ terwijl Ard Schenk z’n eigen we reldrecord op de 3000 m. scherper stelde en tevens ’n nieuw record vestigde op de 1000 m. Daarbij kwam bovendien, dat Stien Kaiser haar wereldrecord op de 3000 m. verbeterde tot een tijd van 4.55.7. Helaas kan deze tijd niet als nieuw wereldrecord worden erkend, daar de wedstrijd op deze afstand niet tijdig bij de ISU te Davos was gemeld. Het nieuwe jaar is nog geen twee maanden oud of we kunnen al melding maken van deze fantastische presta ties. Voorts mogen we Ajax en Blok keer niet uit het oog verliezen. Ajax, plaatste zich eerder in de kwartfinales voor de Europa-cup en volleybalclub Blokkeer begon de kwart-eindstrijd van het Europese bekertoernooi impo nerend door thuis het sterke Boekarest te verslaan. Bewijzen, dat Nederland bVer talentvolle sportmensen beschikt, op wie we trots en heel zuinig moeten zijn. De invoering van het betaalde voetbal had een gunstige uitwerking, zodat onze topclubs thans niet onder behoeven te doen voor de meeste Eu ropese sterrenteams. De kunstijsbanen in Nederland hebben eveneens hun waarde bewezen,, want na de aanleg daarvan gingen d'e schaatsprést'atiës gaan verbeteren, dan zal de oude gras mat zoveel mogelijk moeten worden vernietigd om de ingezaaide grassen en klavers de kans te geven zich te ontwikkelen. Voor dit doel moest met de huidige freesmethode twee keer worden gefreesd. De tijd, nodig voor het frezen, wordt langer en daardoor wordt de inzaai vertraagd, wat voor ’t weidebedrijf zijn bezwaren meebrengt. Een veel snellere inzaai direct na het frezen is mogelijk door gebruik te maken van de nieuwe Lely-frees. Door deze frees wordt in één bewerking de oude zode ondergebracht en bedekt met een laagje fijne grond, waardoor een ideaal zaaibed ontstaat. Het doden van de oude zode berust, evenals bij het kerend ploegen, op verstikking van de slechte grassen. Het zal duidelijk zijn, dat met deze nieuwe methode van graslandverbete ring vrij wat sneller en beter gewerkt kan worden dan met de oude frees. In het laagje fijne grond zonder oude zoderesten komt het nieuwe grasbe stand beter tot ontwikkeling. GOEDKOPER De Lely-frees vraagt een grote trek kracht (80-90 pk.) en is zodoende een werktuig voor het loonbedrijf. Het eer ste en enige loonbedrijf in Z.W.-Fries land. dat dit materiaal heeft aange schaft, is de fa. Zuiderbaan en Volbeda te Harich. De prijs van het fresen inzaaien (machinaal) B.G.-graszaad- mengsel bedraagt f 330,per ha. In verhouding tot de oude freesmethode is de gehele herinzaai tot nieuw gras land goedkoper. In Z.W.-Friesland is ruim 150 ha met deze nieuwe frees bewerkt en opnieuw ingezaaid. Op alle grondsoorten is in vergelijking tot de oude freesmethode de kwaliteit van de gehele nieuwe in zaai veel beter. In het fijn verkruimel de zaaibed met een minimum aan oude zoderesten is de aanslag van het nieu we grasbestand bedrijfszekerder, mits na de inzaai goed wordt gerold. Het geregeld aandrukken van het zaad be vordert een spoedige opkomst en is be slist nodig als onder droge omstandig heden wordt gefreesd en ingezaaid. blijven Verkerk, Schenk, Stien Kaiser en anderen nog enkele jaren in goede vorm, zodat Oranje zijn superioriteit op de ijspistes kan handhaven. SPANNING IN EREDEVISIE De spanning in de eredivisie is te ruggekomen, daar Ajax na de misstap tegen Sparta nu ook heeft verloren van P.S.V., dat nog wel vijf invallers telde. Daardoor is er weer hoop gekomen in de harten van de supporters van Feij- enoord, dat vier verliespunten meer heeft dan Ajax, en van de supporters van Sparta. Laatstgenoemde Rotter damse club heeft slechts drie verlies punten meer dan de Amsterdammers, zodat er nog van alles mogelijk is. Indien Ajax niet de zorgen had rond de Europese bekerstrijd, ongetwijfeld zouden de roodwitten hun positie aan de top van de eredivisie nog beter heb ben gesteld. Die zorgen kent Ajax ech ter voorlopig nog wel, zo^at de kans op het verspelen van meer punten er dik in zit. Mocht Ajax in deze maand echter worden uitgeschakeld door Du- kla dan kan het hiervan een terugklap krijgen, die tot puntenverlies kan lij den. Een constant spelend Feijenoord en Sparta zouden hiervan kunnen pro fiteren. Overigens moet dit Ajax toch voldoende klasse bezitten om straks het landskampioenschap te orolonge- ren. Maar een bal is rond en indien de Amsterdammers er in slagen de halve finales te bereiken, zijn er toch weer nieuwe mogelijkheden voor de Rotter damse clubs, die op de loer liggen OPZIENBAREND Opzienbarend is het feit, dat ADO voornemens is de schulden van Holland Sport (meer dan f 400.200,over te nemen, waardoor een samengaan tus sen ADO en Holland Sport in Den Haag tot stand komt. Volgens onze zegsman zal er volgend seizoen één Haagse prof club komen, die, door deze fusie ver sterkt, kan aantreden. Zo ziet men maar weer, dat het niet alleen de twee- WANNEER FREZEN? Vanaf maart tot en met half septem ber kan worden gefreesd en ingezaaid. In de eerste helft van september kan het jonge grasbestand nog goed tot ontwikkeling komen en gaat zo vol doende sterk de winter in. Op kort ge maaide percelen geeft deze frees het mooiste werk te zien. Een geschikte tijd voor het frezen is na de eerste snede (maaipercelen) in juli en augus tus. Bij het frezen en inzaaien in augus tus kan men in oktober weer een sne de gras hebben. Hieruit volgt de vrij korte tijd, die de herinzaai tot nieuw grasland bij deze freesmethode vraagt. Op verschillende nieuw ingezaaide percelen zijn beweidingsproeven ge houden met melkvee. Bij de inscharing van het vee in de nieuwe weide steeg de melkopbrengst 1 tot IV2 1. per koe per dag. Een dergelijk resultaat geeft wel aan, dat graslandverbetering op slecht grasland in overweging moet worden genomen, gezien de kosten die er mee gemoeid zijn. Komt in het oude grasbestand bent- gras voor, dan zal voor het frezen een bestrijding van de bentgraspollen noodzakelijk zijn. Met het middel „Gra- moxone” kunnen de bentpollen een week voor het frezen worden gedood. Het frezen, gecombineerd met een bentpollenbestrijding, zal in een vol gend artikel worden besproken. - K. de V„ ■ioesTdronk in+abletvorm.95ct Bijzonder actueel is opnieuw de vraag wie Kennedy in 1963 heeft (of heb ben) vermoord. De onthullingen van Garrison in New Orleans zijn niet min der dan sensationeel. De film Rush to judgement, die zaterdagavond op het tweede net is te zien, geeft een beeld van het speurwerk van de advocaat Mark Lane, die ook tot de conclusie kwam dat er een samenzwering moet zijn geweest. Zondagavond trekt de kerkelijke rubriek de aandacht met een film over Zambia; maandag de laatste aflevering van de serie Arm en rijk. Voor de rest grotendeels ontspanning in de vorm van muziek, show, spel enz. Farce Majeure. In ’t Blijft Hollands, behalve de woord- en krantevragen, behalve Ab Hofstee en Harry de Groot, behalve het ensemble en de solisten, nog enkele gasten. Dat zijn deze keer Alberto en zijn Surinaams orkest en het zangeresje Iris Zegveld, dochter van een bekende Nederlande musicus. De NCRV begint met de uitzending van een nieuwe serie. In 13 afleverin gen zien we de avonturen van interpol- detective Mark Lissen tijdens zijn va kantie, een vakantie waarvan niet veel terecht komt als de detective tegen zijn wil wordt betrokken in een chantage- schandaal. De hoofdrol in deze film wordt vertolkt door de Nederlandse acteur Jack Grimberg, die als John van Dreelen in het buitenland beroemd werd, maar die ook nog aan enkele NCRV-musicals meewerkte. In Close Up een gesprek met een blinde en een dove, die over hun problemen vertel len. Tot slot Farce Majeure en een reportage van de wereldkampioen schappen kunstrijders te Wenen. ZATERDAG. Nederland 1. Ook zaterdagavondprogramma van de diver se omroepverenigingen lijdt onder een (te) grote starheid. De NCRV begint met het geijkte programma, bestaande uit Swiebertje (en wat moet men daar nu nog van zeggen), Attentie, de show ’t Blijft Hollands, Close Up en tot slot de caramboles van de satirische rubriek ren. Het is ‘n grappig verhaal, waarin overigens ook de spanning niet hele maal is vergeten. ZONDAG. Nederland 1. In de mid daguren het gewone programma Mo nitor met Flipper, Ageeth en Frits van Turenhout. De vaste zondagmid- dagklantjes weten wel zo ongeveer wat ze van dit NTS-magazine kunnen ver wachten. Na afloop is er nog een pro testantse kerkdienst uit Amsterdam en wél uit de Peïgrimskerk. Het avond programma begint met de bijbelver- telling voor de kinderen: Woord voor Woord. Daarna nog een kerkelijke uit zending, maar nu voor volwassenen. Het CVK en het IKOR kijken niet op een paar centen, want ze sturen me nigmaal een eigen filmploeg naar het buitenland. Was Henk Biersteker niet lang voordat hij ontslag nam naar Amerika, Wim Koole en Alexander Leffelaar zochten hun onderwerp in Afrika. In Zambia is het kerkelijk werk voortvarend aangepast. Er is een oecu menisch centrum gesticht, waar niet alleen wordt samengewerkt aan de geestelijke vorming van de Zambianen, maar waar jonge mensen ook een vak kunnen leren. Van de oecumene in Afrika naar de sportvelden van Nederland. Bob Spaak en z’n ploeg presenteren het sport journaal. De rest van de avond is voor de AVRO. Pierre Janssen en Leer Timp blijven hun succesvolle rubriek Kunst grepen nog altijd op peil houden en dat is een geweldige prestatie. Walter van de Kamp regisseerde Wie is Janus, een blijspel van Carolyn Green, dat werd vertaald door Remco Campert. Een merkwaardig, wat intellectueel stuk, dat nog net zo’n beetje bij de Boeken week aansluit. Een knappe rolbezetting met o.m. Annet Nieuwenhuizen en Ton Lensink. Ze spelen twee auteurs, die onder dezelfde naam boeken publice- Vrijdag 3 maart, 20.36 Ned. 1: 87the Precinct. V.l.n.r. Bert Kling, Steve Ca- rella, Roger Haviland en Meuer Meyer. Nederland 2. Zoals gewoonlijk een aflevering van de jeugdserie Thierry la Fronde. Thierry en z’n makkers heb ben hun heil gezocht in een oud kas teel. Maar daar gebeuren vreemde din gen. De zesde aflevering van Wie zijn toch die Amerikanen is gewijd aan de urbanisatie, ’t Is eigenlijk wel merkwaardig, dat uit die groep vrij buiters, die zich aan de overkant van de oceaan vestigden om het avontuur te zoeken, een keurig volk van grote- Maandag 6 maart, 21.15 Ned. 2: Marion Williams. De zangeres tijdens haar op- j treden. de divisieclubs zijn, die in financiële moeilijkheden verkeren en tot onder gang zijn gedoemd. Een later bericht meldt dat de fusie niet doorgaat (red.). Vele clubs willen op dit moment niet opgaan in een Stichting, daar dit ook niet de oplossing is in het betaalde voetbal. Dat bleek dezer dagen tijdens een forum-avond van FC Zaanstreek. Toen werd bekend gemaakt, dat FC Zaanstreek f 330.000,heeft moeten lenen van particulieren cn industrie, terwijl het aan KFC nog een „schuld” heeft van ruim f 100.000,Dit laatste gebeurde in een soort leningsovereen komst, waarbij de waarde der spelers op ruim een ton werd geschat. Zaan streek behoeft dit geld niet terug te be talen, wel de rente hiervan (f 5.000, over een reeks van jaren. KFC wordt er dus elk jaar f 5.000,beter van. Ondanks dit heerst er bij FC Zaan streek optimisme over de toekomst, wat zo op het eerste gezicht vreemd lijkt, want het .bedrijven- van de sem-i-»r - - -TT profvöetbalspört lévert alleen maar met rasse schreden omhoog. ..IJopelyk ^erliesop. Elk jaar-valt er een gat van' hliivpn Verkerk Schenk. Stien Kaiser enijeje tienduizenden guldens verlies en FC Zaanstreek moet maar zien aan dit geld te komen. Nu is er wel steun van particulieren en industrie, maar dezen kunnen nooit de tekorten dek ken. Slechts als het eerste elftal goed draait en er dus veel publiek komt, kan de schade beperkt blijven. Maar als men nu eens een slecht seizoen maaktZo ziet men maar weer, dat een gezonde amateurclub de bestuurs leden en haar aanhang meer reden geeft tot vreugde en optimisme. Be taald voetbal blijft een gok, vooral in Nederland met zijn 61 semiprofclubs. Hoeveel zullen dit er in het nieuwe seizoen zijn? Nederland 2. De AVRO reserveert ook al het eerste half uurtje voor de tieners. Vjoew van Lex van Rooi brengt weer een heleboel nieuws. Ver volgens de Dean Martin-show. De po pulaire zanger-grappenmaker ontvangt enkele gasten, van wie de belangrijkste is de collega-komediant Mickey Rooney. Voorts treden op de zangeressen Kate Smith en Chane Dunn en de komiek Corbett Monica. Tien minuten AVRO’s Televiziet én dan een aflevering van AVRO’s DansjLest. .Deze keer uit huize Maas in Groningen, waar de zes beste paren uit Groningen, Friesland en Drenthe hun beste dansbeentje voor zullen zetten. Een herhaling van Teleacles over Kernfysica tot slot. Vrijdag 3 maart Ned. 1: schooltelevisie; 18.45 Pipo; journaal; 18.55 ster; 19.00 Telixer; 19.30 Christus voor alleman; 19.56 ster; 20.00 journaal; 20.16 ster; 20.20 the Summerset; 20.36 87the Precinct; 21.25 rue brique; 22.05 brandpunt; 22.45 jöurnaal; 22.50 kunstrijden; te Wenen. Ned. 2: 20.00 nieuws; 20.01 ster; 20.05 vjoew; 20.30 Dean Martin- show; 21.20 Televizier; 21.30 dans- test ’67; 22.10 ster; 22.15 journaal; 22.30 teleac. Zaterdag 4 maart Ned. 1: 15.30 nieuws; 15.31 ster; 15.34 NTS-week- journaal; 15.57 ster; 16.00 onder de loep; 16.20 de held; 16.45 kijk op de wereld; 16.55 kinderprogramma; 18.45 Pipo; 18.50 ster; 19.00 aan, snor, Swiep; 19.45 onderweg; 19.56 ster; 20.00 journaal; 20.16 ster; 20.20 at tentie; 20.40 het blijft Hollands; 21.25 detective Mark Lissen; 21.50 close-up; 22.15 farce majeure; 22.35 overdenking; 22.45 journaal; 22.50 kunstrijden te Wenen. Ned. 2: 20.00 nieuws; 20.01 ster; 20.00 Od rush to judgement; 22.15 ster; 22.20 journaal. Zondag 5 maart Ned. 1: 15.30 Mo nitor; 17.00 Avondgebed; 19.00 woord voor woord; 19.05 een vor mingscentrum in Afrika; 19.30 NTS- sport; 20.25 journaal; 20.30 kunst grepen; 21.00 janus; 20.25 journaal. Ned. 2: 19.00 Thierry la Fronde; 19 25 wie zijn toch die Amerikanen; 20.00 journaal; 20.05 dokter Kilda re; 20.30 the Vallains; 21.15 Multatu li; 22.15 journaal. Maandag 6 maart Ned. ,1: 18.45 Pipo; 18.50 journaal; 18.55 ster; 19.00 kenmerk; 19.30 Car ’54; 19.56 ster; 20 00 journaal 20.15 ster; 20.20 we reld op wielen; 20.50 ja, nee, geen mening; 21.40 cinema; 22.30 jour naal Ned. 2: 20.00 nieuws; 20.01 ster; 20.05 Liebermann .Liebermann; 20.30 arm en rijk; 21.15 Marion Wil liams; 21.45 attentie: 21.56 ster; 22.00 journaal; 22.30 teleac. 1

Sneeker Nieuwsblad nl | 1967 | | pagina 5