VI Trouwen kan altijd nog SNEEK ECOMATIC VROOM DREESMANN PAREL CREATIE ERRESECOMATIC DRANKWET SLECHTHOREND? Kom bij ons kijken naar de nieuwe wasautomaat L. DE HAAN Sneek, 20 maart 1967. Service en voorlichting te Tegen inwilliging van het verzoek kunnen bin nen twee weken na dagtekening dezer bekend making schriftelijk bezwaren bij hun college worden ingediend. Burgemeester en wethouders van Sneek maken bekend, dat bij hen een verzoek is ingekomen van Gijsbert Abraham Krul, alhier, om een ver lof B ingevolge de Drankwet 1931, Stb. 476, voor de drie benedenlokaliteiten van het perceel Willem Lodewijkstraat 4. Kruizebroederstraat 69-71 Sneek - Telefoon 3104 HOOR AP P ARAT E N s o „Ons Gebouw”, Westersingel 21, elke dinsdag 10.00 -12.30 uur 79.- JL - SNEEK 69.75 Geslaagd Hoe volmaakt laat linnen zich modelleren tot een „trés en vogue” voorjaarsjapon of deux-pièces Vroom Dreesmann toont het u in de Parel Creatie. Hier presenteren zich 3 modellen uit de collectie met een duidelijk Parijse allure. Met een coupe die het geheim is van de eenvoud. Ook de afwerking is voorbeeldig. Het zijn Parel Creaties... speciaal ontworpen voor de elegante, modebewuste vrouw van nu. Gevonden voorwerpen 59.75 De nieuwe Erres heet Ecomatic, omdat hij zo economisch is. Ideaal voor de grote 5 kg was en, dank zij de unieke 2 kg knop zuinig voor kleine tussendoor-wasjes. 6 hoofdwas programma’s met 4-varianten en nog yeel meer kwaliteiten, waar zelfs duurdere ap paraten nog trots op kunnen zijn. De hele inhoud van uw wasmand is ’’Goed voor de EcomaticVoor goed advies, prima service en snelle levering van de HÉS® ra 1 Vroom &Dreesmahn’s Parel-Creatie l Feuilleton door Tom Lodewijk 27) (Wordt vervolgd). STEENTÏLSTRAAT 39 VOORSTREEK 3S C. F. KLAARSTRAAT 12c BORNSESTRAAT 48a véél te mooi.” Ze wist er genoeg van om meteen te zien, dat het niet alleen mooi, maar ook kostbaar was. „Veel te mooi en veel te veel,” zei ze ademloos. „Het is fijn,” zei Els, „een cadeautje te zoeken voor iemand, die van mooie dingen houdt.” „O,” zei Roos, nog steeds starend naar het kleinood in haar hand. Haar ogen waren vochtig, zag Els, toen ze ze opsloeg. „Ik zou ik zou u daar graag een zoen voor geven,” zei ze zacht. „Doe dat dan malle meid,” glim lachte Els. En opnieuw was ze er zich van bewust, dat ze voor dit meisje een bijzondere genegenheid voelde, dat ze van haar hield. „Ik moet u toch al voor zoveel be danken.” zei Roosje verlegen. „Ik jou soms niet? Jij doet me toch ook zo vaak een plezier?” En ze dacht aan al die kleinigheden, waarmee Roos haar stilletjes verwende, de bijzondere zorg waarmee ze een kop chocola kon maken als Els die nodig had om „op te knappen”, de.bijzondere zorg ook voor de bloemen op haar kamer, haar altijd opgewekte bereidwilligheid om te hel pen. Wat ben ik blij, dacht ze, dat ik dit Roosje Heerema indertijd heb aan genomen, al kon ze nog nauwelijks ty pen. Je kunt beter een mens om je heen hebben dan ’n vlees-geworden schrijf machine. bns' blijkbaar een geweldig plezier gedaan door de uitnodiging aan te nemen. Die Roos, die wist de kleine vreugden van het leven te waarderen! Het weekend ging ze naar huis, naar haar moeder, die blij was wanneer iemand haar opzocht in haar eenzaam heid, maar ze was blij toen ze maandag weer achter haar bureau kon gaan zit ten. Met moeder kon je alleen nog maar praten over herinneringen, en het leven vóór haar was zo belangrijk! Woensdagmorgens kwam Roos met een kleur van opwinding, die haar heel goed stond haar kantoor binnen. „Kom hier” zei Els, laat ik je eerst feliciteren. Ze greep haar beide han den. „Roos, als ik zeg dat ik hoop, dat je gelukkig zult worden, dan betekent dat alles, nietwaar?” „En ik bén al zo gelukkig”, zei het meisje. „Ze waren allemaal vroeg op gestaan, dat zégt wat, hoor! Erica bracht me thee op bed, hoe vindt u dat? En de kamer was versierd! Enfin, i ziet het vanavond wel. U kómt toch?” .ueg ze, plots weifelend. „Afspraak is afspraak. Hier, Roos, ik ieb een klein cadeautje voor je. Ik. noop dat je het mooi vindt.” Roos pakte met bevende vingers een medaillon uit het doosje, een prachtig gesneden camée met een klassiek ge vormd meisjeskopje. „O!” zei ze verrukt, „o, maar dat is „Style Militair” deux-pièces van linnen, op zijde gevoerd. In vele modieuze pastelkleuren. Maten 38-44. Zacht, soepel linnen toont z’n esprit in de lente-robes van GEDIPt. RADIO- en GELU1DSTECHN. N.R.G. GEDIPL. F.I.DJL.-UD GRONINGEN LEEUWARDEN ENSCHEDE HENGELO „Om jou te feliciteren? Nou, dat zou misschien wel kunnen, dan krijg ik die hele familie van jou ook es te zien.” „Ja maar zou u dan ’s avonds bij ons willen komen eten?” „Vraag je me terug, Roos?” „Ja, eigenlijk wel, maar daarom is het niet. Ik zou het zo fijn vinden als u er was.” „Ja maar kind, wat moet ik daar?” Je hebt natuurlijk een hele troep vrien dinnen.” Het meisje schudde het hoofd. „Ik heb geen vriendinnen. Die van school, die zie ik bijna nooit meer, en hier op kantoor heb ik ze ook niet. We kunnen wel goed met elkaar ópschie ten, maar dat is nog geen vriendschap.” „Wanneer is het precies, Roos?” „Woensdag.” Controle en reparab« van Uw hoer apparaat Aanpassen oorplaston» «m charmefoone Nieuwste apparaten tor kennismaking aanwezig Speciale batterijen, snoeren en toebehoren verkrijgbaar inlichtingen ziekenfondsregeHng bij aan* •chaffing boorapparaat Els bekeek haar agenda. „Ik heb niks woensdag. Wat dat be treft zou ’t wel kunnen.” „En als ik dan ’s middags vrij mocht hebben om alles in orde te maken”, voegde Roos er aarzelend aan toe. „Roos wat ben je van plan?”, lachte Els. „Als u komt eten moet alles uit de kunst zijn.” „Hm, ja. Dus het is gewoon eigenbe lang van me, als ik jou woensdagmid dag vrij geef.” Ze dacht na. Zou het worden wat Roos ervan verwachtte? Maar ze zag de ogen van het meisje zo gespannen op zich gericht, dat ze niet meer aarzelde. „Dat moesten we dan maar doen, Roos. Jij piept er tussen uit en na kantoortijd kom ik kijken hoe jij kookt. Kook je zelf?” „Dat zal wel moeten, want we heb ben weer niemand.” „Is jullie juf er weer tussenuit?” „Ja, ruzie met vader. Een hele scène Zwarte ondankbaarheid, zei ze. Nou. ze deed het ook niet voor niks. Maa gelooft u maar dat het in orde komt. „O, daar ben ik niet bang voor.” De donkere ogen straalden. „Enig dat u komt.” „Vindt je vader het goed.” „Hij zegt, dat hij zal zorgen dat de kopjes allemaal schoon zijn”, lachte ze. Roos danste bijna het bureau uit. Els zag haar glimlachend na. Ze had haar in klassiek marineblauw. Soepel, matglanzend linnen, geheel op zijde gevoerd. Maten 38-44. 16; hanger met 4 sleutels,V. d. Kade, Johande Witstraat 2; bruine want, V. d. Heide, A. Paulownastraat 11; pakje inh. luierbroekjes en overhemd, De Vries, Troelstrakade 6; 1 paar zwarte damesglacé’s, Mous, Roerstraat 31; bankbiljet, Van Boerum, Oude Koe markt 73; sleuteltje, Klijnstra, IJlster- kade 25; doos sigaren, Tichelaar, Woud- vaartskade 501; gele kanarie, Diepen veen, W. Lodewijkstraat 53; 1 paar donkere stoffen dameshandschoenen, Wagenaar, A. Paulownastraat 19; bi vakmuts, Postma, E. Halbertsmastraat 119; gele kanarie, Schaaf, Snffridus- straat 22; bedelkettinkje, De Groot, Zeilstraat 38; bruine lederen voetbal, Kingma, Emmastraat 3; streng groene kralen, Ritsma, W. Dijkstrastraat 7; lustrumpenning, Stokkel, Katzijlstraat 6; zwarte portemonnaie met inh., Nau- ta, IJlst, Hemdijk 3; witte zakdoek, Stadhuis Sneek; rode paraplu in hoes, Elgersma, Kr.broederstraat 83; munt biljet, Flach, Roerdompleane 3; rode wollen muts met kwast, Steenbeek, Oievaarslaan 39; donkerkleurige vul pen, V. d. Zee, De Bourbonstraat 66; plastic kinderhandschoen, Bakker, le Oosterkade 51. Aan het bureau var. politie: rood blauwe sjaal, bijbeltje met zwart om slag, portefeuille met inh., lipssleutel in etui, bos van 5 sleutels, blauwe kunst- lederen kinderwant. Voor het tweede deel van het examen voor de akte N XIX (landbouwhuis- houdlerares) slaagde onze stadgenote mej. J. van Riezen. Zij ontving haar opleiding aan de Landbouwhuishoud- en Opleidingsschool te Drachten. Periode van 1 maart t.e.m. 15 maart ’67 Te bevragen aan de volgende adres sen: 1 paar grijze wanten, Hernaamt, Julianastraat 8; veelkleurige sjaal, Lei stra, J. W. Frisostraat 89; polyester matras, Sijperda, J. W. Frisostraat 71; roodachtige autoped, Bergsma, Napjus- straat 130; bril met donker montuur, Beers, Kielstraat; rode damesbaret, Steensma, Dr. Kuyperlaan 8; driekleu rige poes, Postma, Oosterdijk 81; grijs geruite herensjaal, De Jong, H. Syt- strastraat 6; 1 paar blauwe wanten en een aansteker, Hoekstra, Galigastraat; speelgoedpistooltje, Hijlkema, Bur. v. Politie; Ierse Setter, P. de Vries, Dr. Wumkesstraat 13; klein sleuteltje, De Vries, Smidsbuurt 13; rode autoped, Graatsma, Napjusstraat 100; zwarte dameshandschoen, Couperus, Spitaal 31; rood-groen-blauwe wollen want, V. d. Veen, Oppenhuizerweg 36; zwarte broek, Poiesz, Bothniakade 13; jon- gensbril met donker montuur, Middel dorp, KI.dwarsstraat 48; blik inh. schrijfgerei, Gerlofs, Lohmanstraat 3; kinderpantoffel met rits, Slob, Domp- leane 3; bruine beurs met inhoi i, Brandsma, N. Noorderhorne; passer, Wadman, Esdoornlaan 2; lange huis sleutel no. 22, V. d. Draai, a.b. Goede Verwachting, Bothniakade; vulpen, Greidanus, Martiniplein 13; rieten mand, Bloksma, Scherhemstraat 34; bankbiljet, Carinus, Hoogend 12; Pet, Haarsma, Schoolstraat 32; rode kinder- vuistwant, Hiddinga, Zuidend 28; kin- derparaplu, Visser, 2e Woudstraat 51; damespolshorloge, Bouman, KI. Kerk straat 13; blauwe nylon dameshand- sohoen, Bleijenga, Ged. Neltj eshaven Zonnige robe-manteau Luchtige robe de printemps van zuiver linnen, style a l’Ampleur. Beschaafde stiksels. Geheel zijde-gevoerd. Diverse pasteltinten. Maten 40-46. '■K

Sneeker Nieuwsblad nl | 1967 | | pagina 4