Hotse Schuil, Klaas van Wieren en Johan Wymbritseradeel gaat vervuiling in recreatiegebieden bestrijden Ulbe Zwaga stevent regelrecht af op de titel Halbesma zegevierden in Bolsward Wij willen alleen Hem behagen, Jongens- en meisjesstad deze week 200 inwoners Vader en zoon door kool- monoxyde omgekomen AGENDA J Nachtelijke vechtpartijen in Heeg Officieel Orgaan van de gemeenten SNEEK, WYMBRITSERADEEL en IJLST inwoner in Ijlst Fraaie successen van Sneker Pampuszeilers op Braassem Burgemeester verricht opening Boot dreef met lichamen op de Morra Emancipatie van de leek ook in Sneek Mevr. L. van Hani-Hesselink gisteren overleden Geen 3. maar 9 ct. per Snitscr Skotsploech doel mee aan festival in België o Jongeman dreigde met mes In Langweer boekte hij vijfde overwinning Het Sneeker Nieuwsblad is een aecetnbtneerde urtqave van NIEUWE SNEEKER COURANT. SNEEKER COURANT en DRUFHOUTS NIEUWSBLAD - (Grouw) 10.5 pnt.; 2. laat van de benzinemotor, wordt een onderzoek ingesteld. Zaterdagmiddag om ongeveer half drie vond een sportvisser op de Mor- ra een boot met de lijken van twee mannen uit Groningen. Zij zijn IDEALISTISCH Ik sta hier nu als pastoor van Sneek, aldus pastoor Dierkes. Wat verwacht Onder de velen die de nieuwe pastoor de hand kwamen drukken was ook burgemeester Rasterhoff. ter, Langweer; Eernewoude. Ook burgemeester Rasterhoff ont ving een uitnodiging om deze mani festatie bij te wonen. In verband met de prijsuitreiking bij het skütsjesilen is hij echter verhinderd tegelijk met de groep te vertrekken. Doch een dag later zal hij ook van de partij zijn. men van mij? Hij vertelde, dat hij zijn taak met een zeker lood in de schoe nen aanvaardde; daarbij de verzuch ting slakende „God, ik ben maar een kind”. Maar ook wilde hij idealistisch zijn en dat zou veel kracht, doorzet tingsvermogen en bovenal dienstbaar heid vereisen. Daarom nog eens, als een soort totaal-program voor mij en de hele parochie: „Wij willen alleen Hem behagen, die onze harten keurt”, zo besloot de nieuwe pastoor zijn kor te toespraak. Er is nog geen nieuwe deken be noemd. Zoals bekend zullen de pas toors in het dekenaat Sneek, dat de parochies Bolsward, Makkum, Rood huis, Blauwhuis, Sneek, Workum, Jou- re en Witmarsum omvat, uit hun mid den een deken kiezen. Pastoor Dierkes heeft reeds te kennen gegeven, dat hij deze functie niet ambieert, daar hij zich liever eerst goed in werkt in zijn nieuwe parochie. in Bolsward was zondag het strijdto- de, zat het trio Schuil in feite al op lang. Even zag het er naar uit dat Rienk en zijn maten terug kwamen, toen op 64 Johan Halbesma in ge breke bleef de kaats te passeren en de telegrafist de stand van 53 kon note ren. Maar Hotse voelde aan dat door drukken geboden was. Hij vuurde zijn perkspelers nog eens extra aan en De stand: 1. Ulbe Zwaga ".7 7. Siep van Terwisga (Heerenveen) 24 pnt.; 3. Klaas van der Meulen (Wouds- end) 30 pnt.; 4. Douwe Visser (SWH) 30.9 pnt.; 5. Sietse Brouwer (Leeuwar den) 32 pnt.; 6. Siete Meeter (Leeu warden) 41 pnt.; 7. Lodewijk Meeter (Langweer) 45 pnt.; 8. Jan van Akker (Sneek) 45 pnt.; 9. Rintje Ritsma (Lemmer) 49 pnt.; 10. Aldert Hoek- De kerk aan de Singel was behoor lijk vol, toen de nieuwe pastoor sa men met de deken, de beide kapelaans en het kerkbestuur naar binnen schreed. De gemeente Sneek was ver tegenwoordigd door de wethouders Baarda en Bergsma. Later, op de re ceptie, kwam ook burgemeester Ras terhoff nog. Ook de IKW (Interkerke lijke Werkgroep) had enkele afgevaar digden gestuurd. Na samenzang en ge beden las de deken de benoemings brief van mgr. P. A. Nierman, bisschop van het bisdom Groningen, voor. In een korte toespraak noemde hij het tragisch, dat deken C. J. Vredendaal wegens zijn gezondheid was genood zaakt heen te gaan. Hij sprak de hoop uit, dat deze nog lange jaren, en dan in een betere gezondheid dan tot nu toe, in Vleuten mocht doorbrengen. De 46-jarige pastoor Dierkes, zal deze stadsparochie wel aankunnen. Van hem wordt verwacht, aldus de deken, dat hij zijn zorgen uitstrekt vooral naar hen die het het hardst nodig heb ben. Deze eis wordt trouwens aan iedere pastoor gesteld. Maar belangrijk is ook, dat er een goede dialoog, een waar gesprek, zal ontstaan met de andere priesters in de parochie en met de parochianen. We leven immers in de tijd van de emancipatie van de leek. PROFEET Vandaag de dag is êen priester meer 'profeet en minder ambtsdrager, zo '"ervólgde deken Kuiper. Hij illustreer de dit met het voorlezen van eên ge deelte uit het Bijbelboek Jeremia. De '^soter is de bedienaar Van de ver- na op 42 en daarna op 6 gelijk voor In een met bloemen feestelijk versierde kerk werd donderdagavond om 7 uur de nieuwe pastoor van de parochie van de heilige Martinus in Sneek geïnstalleerd door deken W. L. H. Kuiper uit Leeuwarden. Na afloop van de korte plechtigheid, die ook werd bygewoond door verte genwoordigers van de andere kerken in Sneek. drukten velen pastoor Hendrikus Thomas Dierkes de hand. Deze legde zijn parochianen als een soort totaal-program het woord uit de Bijbel voor: „Wij willen al leen Hem behagen die onze harten keurt”. Zondag is alhier op 87-jarige leef tijd overleden onze stadgenote me vrouw L. van Ham-Hesselink, weduwe van wijlen de heer P. B. van Ham, die tandarts in Sneek was. Mevrouw Van Ham is vroeger vele jaren voor zitster geweest van de afdeling Sneek van de Ned. Vereniging van Huis vrouwen. Hotse Schuil trad de formatie Pier de Groot onbevangen tegemoet. Na een 31 voorsprong zag het er even naar uit, dat het trio De Groot terug zou komen, toen ze hun achterstand tot 4— 3 reduceerden, maar verder lieten hun rivalen hen niet komen. Hotse pikte met een retourslag tot in het perk op 6—0 het vijfde bordje in en Pierke richtte daarna op 53 en 62 juist iets tekort. Uitslag: 1. Hotse Schuil, Klaas van Wieren en Johan Halbesma; 2. Rienk de Groot, Johan Jansen en Dirk Tal- sma; 3. Pier de Groot, Jaap Visser en Gerrit van der Heide. Dinsdag 11 juli Oranjevereniging Oudega (W.) Selskip Tetman de Vries in de tent. lossing. Misschien denkt hij wel eens: wie ben ik, dat ik dit doen mag? Wat moet je verkondigen vandaag de dag? Er is tegenwoordig veel wijsheid nodig om de Blijde boodschap aanspreekbaar te verkondigen.: Maar God zei tegen Jeremia: Ik ben met u. „Pastoor, zet je jonge schouders onder het werk met deze tekst voor ogen”. Nadat de geloofsbelijdenis was uit gesproken, legde pastoor Dierkes de ambtseed af en werden hem de sleu tels van de kerk overhandigd. De Schriftlezing was uit een brief van Paulus, Thess. 2, 2-7, waarna een lied voor de eenheid van de Kerk werd gezongen. Daarna volgde een woordje van de nieuwe pastoor. Ook deze vond het jammer, dat pastoor Vredendaal zo vroegtijdig zijn parochie had moeten verlaten. Hij be dankte vervolgens deken Kuiper, de vertegenwoordigers van het gemeen tebestuur, zijn „collega’s” uit de andere kerken en de parochianen. Vrijdagmorgen a.s. vertrekt de Snit- ser Skotsploech voor een vierdaags bezoek naar België, waar zal worden deelgenomen aan het 9e Internationa- de Volksdansfestival te Schoten, dat gehouden wordt in het kader van de Kempense Volkskulturele Dagen. Schoten ligt in de onmiddellijke om geving van Antwerpen, temidden van kasteëldomeinen en prachtige parken. Het festival wordt dan ook gehouden in het park van het historisch kasteel van Schoten. Behalve de Friese groep wordt deelgenomen door groepen uit Hongarije, Spanje, Schotland .Frank rijk, Joegoslavië, Duitsland, Canari- sche Eilanden, Wallonië en Vlaande ren. stra (Drachten) 50 pnt.; 11. Teake Brouwer (Philips) 54 pnt.; 12. Hylke de Vries (Eernewoude) 56 pnt. Vandaag wordt op het Ijsselmeer bij Staveren slag geleverd. Morgen is het een rustdag, waarna woensdag de strijd op de Fluessen wordt voort gezet. Na de wedstrijd van donderdag te Lemmer volgt vrijdag op het Snee- kermeer dan de slotapotheose. gelijke weekendverblijven en woonbo ten de eigenaren ook nog worden aan geslagen in de woonforensenbelasting, met een bedrag gemiddeld variërende van f40,— tot f 100,— per jaar. Het zou daarom onjuist zijn voor deze re creatieverblijven een hoger tarief in het leven te roepen. gerichte opslagbal op 54 en 66 trof doel. Vijf eersten gelijk. Het herstel trad daarna voor de formatie Schuil op het juiste moment in. Op 55 en 62 vonden Meijer c.s. hun Waterloo nadat de jongste van de Halbesma’s in gebreke bleef de kaats te passeren. Pier de Groot, Jaap Visser en Gerrit van der Heide zagen tegen Gerrit Ok- kinga, Sikke Sikkema en Klaas Kupe- rus slechts eenmaal tegen een achter stand aan en wel op 32. Hierna ble ven ze hun rivalen steeds een eerst voor en finishten op 54 en 64. Een ware titanenstrijd kaatsten de toppar- turen Johan van Seijst, Tamme Velstra, Johan Westra en Rienk de Groot, Jo han Jansen, Dirk Talsma. Het werd een duel met een zelden voorkomende puntentelling. Niet minder dan vijf maal verloor de formatie Van Seijst-op 66 het eerst. Uiteindelijk kwam alle hout aan de telegraaf. Op deze stand sloeg Rienk prima op. De bal belandde bij Johan Westra, die niet genoeg on der de bal kon komen. De strijd was in het voordeel van het trio De Groot beslist, hoewel de puntentelling in het voordeel van het verliezende trio Van Seijst was, nl. 7660. DERDE OMLOOP hoeveelheden weggeworpen afval veel groter worden, doch ook omdat de soorten afval anders zijn dan vroeger. Allerlei levensmiddelen worden ver pakt meegenomen en na het wegwer pen vormen glasscherven en lege blik ken een gevaar voor zwemmers, maar vooral plastic, dat onvergankelijk is, veroorzaakt vaak overlast voor moto ren enz. Ook overigens passen stin kende vuilophopingen niet in de riet- wallen langs ons merengebied, nog on geacht de gevolgen ten aanzien van het aantrekken van ongedierte. B. en w. menen daarom, dat het aanbeveling verdient de vaststelling van een „verordening op de berging en verwijdering van afval in de re creatiegebieden” te overwegen. In art 1 hiervan wordt bepaald, dat deze ver ordening van kracht is binnen de door b. en w. aan te wijzen gebieden. Het is namelijk onmogelijk en ook niet noodzakelijk om het gehele waterge bied van Wymbritseradeel direct on der de werking van de verordening te brengen, doch naar gelang hieraan behoefte bestaat kunnen b. en w. de te verzorgen gebieden uitbreiden. Het merendeel van de aanlegplaat sen is slechts varende redelijk te be reiken, zodat de reinigingsdienst de beschikking moet hebben over varend materieel. Voor het gebied van het Sneekermeer en omgeving, waar het eerst met deze vuilophaaldienst zal worden gestart, is een man met een motorboot beschikbaar voor dit werk. Andere gebieden, zoals het bungalow- dorp Pharshoeke te Heeg en de bun galows aan de Potten, die over land gemakkelijk bereikbaar zijn, leveren, wat de afvoer van het vuil betreft, minder prolbemen. Al naar gelang van de ervaringen, die opgedaan zullen worden, kunnen b. en w. zich beraden over uitbreiding van de gebieden. Voor wat de financiële kant betreft menen b. en w., dat voor een aan sluiting aan de reinigingsdienst met een huisvuilemmer één tarief dient te gelden, onverschillig of dit is ten be- Op de eerste dagen van de Braas- semweek hebben de Sneker Pampus zeilers prachtige successen geboekt. Zaterdag bezetten D. de Haan, H. Don ker, P. de Jong en J. E. Scheper in deze volgorde de eerste vier plaatsen in de teamwedstrijd tegen Holland. Zij vergaarden daarmee 26.1 pnt. tegen de Hollanders 5 pnt. Ook zondag stre den de vier Snekers in de voorste ge lederen. Donker werd toen eerste, D. de Haan derde, P. de Jong vijfde en J. E. Scheper zevende. Zij behaalde door deze uitslag 20.1 pnt. tegen Hol land 15, zodat de totaalstand na twee ontmoetingen er alsvolgt uitziet: Fries land 46.2 pnt., Holland 20 pnt. In de open wedstrijd was D. de Haan zaterdag derde en Donker vijfde, terwijl D. de Haan zondag tweede was, P. de Jong vierde en Donker vijf de. De Snekers Jan Eringa en Thijs Zijlstra kwamen uit in de sterk bezet te Vrijheidsklasse (32 schepen). Jan Eringa was zaterdag 6 en zondag 5, terwijl Zijlstra zaterdag op de elfde en zondag op de achtste plaats eindig de. Eén van de gevaren, waarmee de recreatiegebieden en speciaal de water sporters bedreigd worden, is de vervuiling van het water en van de meer- oevers. Vanouds bestaat er bij de watertoerist en niet minder bij de schippers de gewoonte alle afval overboord te gooien. Vormde dit in het verleden geen probleem, thans dreigt dit anders te worden, deels omdat de hoeve van een normale woning, een weekendverblijf of een woonboot. Dit tarief is f 15,per jaar per aanslui ting. Hierbij moet namelijk niet uit het oog worden verloren, dat voor der- In het berichtje in onze krant van afgelopen donderdag over de Anjer- collecte in IJlst is een foutje geslopen. De opbrengst, f 145,64, is nl. geen 3 ct. per inwoner, zoals wij meldden, maar 9 ct. Dat is 3 ct. meer dan vorig jaar toen er 6 ct. per inwoner bijeenge bracht werd. Na weken van intensieve voorberei ding konden vanmorgen op het ijs- baanterrein aan de Leeuwarderweg tweehonderd kinderen verwelkomd worden in jongens- en meisjesstad. Tot 12 uur werd de tijd doorgebracht met spelen, waarna vanmiddag om 2 uur burgemeester Rasterhoff in ge zelschap van wethouder Visser de of ficiële opening zou verrichten. Vrijdag de gehele dag zijn leiders en leidsters bezig geweest negen grote legertenten op poten te zetten. Daar vóór had gemeentewerken, die o.l.v. de heer F. Bijker bijzonder veel werk voor j.- en m.-stad doet het gras ge maaid, vlaggemasten geplaatst, fietsen rekken op het terrein gezet en enkele andere noodzakelijke werkzaamheden uitgevoerd, waardoor de „stad” uitste kend bewoonbaar werd. Firma Minke- ma zorgt dit jaar weer voor de onmis bare geluidsinstallatie. De 200 kinderen zijn verdeeld over 18 groepen, die zijn ondergebracht in de negen ruime tenten. In tegenstel ling tot voorgaande jaren zal er nu geen „burgemeester” worden gekozen. De uiterst sociaal voelende commissie van voorbereiding kwam tot dit be sluit door de minder gunstige erva ringen van vorige jaren. De jongen of het meisje, dat jarig is, zal als ver tegenwoordiger van de bevolking op treden. Vandaag is dat Elard de Vries. Hij zal vanmiddag burgemeester en wethouder welkom heten. Dank zij de geweldige medewerking van met name het bedrijfsleven ziet het er naar uit, dat j.- en m.-stad dit jaar een groot succes zal worden. En wanneer het weer zo zal zijn als van daag, kan het niet misgaan. gevallen. Op de ruige Wielen bewezen Zwaga en zijn geroutineerde bemanning hun grote klasse. Lodewijk Meeter was als eerste vertrokken met in het kielzog broer Siete, Sietse Brouwer en Al dert Hoekstra. Het „Doarp Grou” kwam echter vanuit het middenveld met enorme vaart naar voren en pas seerde de hele meute Met vijf minu ten voorsprong op Siete, die tweede werd, ging Zwaga als winnaar over de eindstreep. Jan van Akker was de grote pech vogel. Hij passeerde aan de verkeer de kant van de startvlaggen en moest terug. Met grote achterstand begon hij de achtervolging en wist tenslotte nog beslag te leggen op de tiende plaats Een goed zeilende Sietse Brouwer op het Leeuwarder skütsje legde be slag op de derde plaats en Teake Brou wer deed met D’Halve Maen prach tig werk door als vierde over de streep te varen. Douwe Visser eindigde als vijfde en Klaas van der Meulen als zesde. De kansen voor Heerenveen zakten door de zevende plaats ge ducht en kampioen Ritsma kwam niet verder dan een achtste plaats. De ver dere volgorde van binnenkomst was: 9. Aldert Hoekstra, Drachten; 10. Jan van Akker, Sneek; 11. Lodewijk Mee- 12. Hylke de Vries, Voor kampeerterreinen, aanlegplaat sen en bungalow-terreinen met uit sluitend voor verhuur bestemde recre atieverblijven is een tarief van f 1,— per week per huisvuilemmer ingesteld, zodat de uiteindeiijke aanslag zich kan aanpassen bij het aantal weken, dat de bungalows in exploitatie zijn. B. en w. stellen de raad voor tot vaststelling van bovenomschreven ver ordening over te gaan en de verorde ning op de heffing van reinigingsrech ten aan te vullen met het bovenom schreven weektarief. Zaterdagnacht na cafésluiting is het in Heeg tot vechtpartijen gekomen door het agressieve gedrag van een tweetal Ulsters. Eén van hen, de 21- jarige G.W., deelde klappen rond aan enkele inwoners van Heeg en bedreig de de Hegemers met een mes. Een ruit van het Groene-Kruisgebouw sneuvel de bij de rel. Waarom het tweetal zich op deze wijze heeft gedragen is niet geheel duidelijk. Op een gegeven ogenblik’ wilden zij met hun bromfiets weg gaan. De eerste die door G.W. werd mishandeld is de 28-jarige J.H. uit Heeg. Volgens de Ulsters zou hij iet’ tegen hen hebben gezegd, wat hun ni' aanstond. De jongens hebben er tóén op in geslagen. Daarna ontstonden er nog verschil lende vechtpartijen. Een zekere E.H. liep klappen op, evenals R.W. Deke laatste toonde zich echter niet bars,. Daarop gaf J.G. aan zijn maat een zak mes, waarmee G.W. ging dreigen., R.W. was toen zo verstandig er van door te gaan. Later werd E.R. met het mes be dreigd, evenals U.V. Deze laatste kreeg van G.W. een vuistslag tegen de kaak. Bij deze vechtpartij sneuvel de de ruit. De beide aanstichters werden door de politie aangehouden en een nachtje opgesloten om de volgendee dag te worden verhoord. Na het verhoor wer den ze weer vrijgelaten. Ze zullen er wel meer van horen. Gelukkig heeft geen van de slacht offers ernstige verwondingen opgelo pen. Met het mes is ook niet gestoken. Het kan praktisch niet meer misgaan met Ulbe Zwaga. Nadat hij don derdag de tweede wedstrijd bij Terhorne, die een complete drijfpartij werd, op zijn naam had gebracht, zeilde hij zich zaterdag op de Langwecrder Wielen wederom naar de eerste plaats. Uitgezonderd de openingswedstrijd op „eigen” water, heeft Zwaga het gepresteerd alle wedstrijden (vijf) tot nu toe te winnen. Iets, wat nog niet eerder in de skütsjesilershistorie is voor kozen opstelling altbè ”j& niet te on- nog bestaande illusies van het partuur vermoedelijk reeds enkele dagen ge- i was het duidelijk dat takticus Hotse j IcdCll «■I-»-»». I.„„l—J..—ter: rin Trvrtfr I ging om het leven gekomen. tie) ingevallen Jobii'ar.-en geen en- Johan f Ff ■- - - - - 1 1 TT z— Het zijn de 69-jarige Jan Egbert i te komen, zoals dat in de voorgaandeen Paulus Groenedijk weinig tegen- J-T z“x a Ir c.f- r> *-> 11 4- ve »-> rt r» av> relive i TTCA 1_ 1 i XX —4. 11l 4t de 38-jarige Anne Willem Hoekstra, was geweest. Deze taktiek slaagde vol- - Volbeda aan de „hang”. Pier de Groot, eveneens uit Groningen. Er waren niet komen. Tot een spel gelijk was het een meer mensen aan boord. De zoon, die j aardig gelijkopgaande strijd tussen v?.n vrouw is gescheiden, woonde j twee gelijkwaardige parturen. Hierna bij zijn ouders in, de moeder was niet j namen Schuil en zijn jeugdige maten meegegaan. afstand van hun opponenten eerst op De doodsoorzaak, koolmonoxyde 22 en 64 met een buitenslag van (kolendamp), staat wel vast. Vermoe-Rienk de Groot. Jammer genoeg maak- xuuuuau en mine ue jong verneien delijk is dit gevaarlijke gas in de boot i te Rienk zich op 32 en 66 aan het- zelfs zonder de eer te redden het veld gekomen door een defect aan de uit- zelfde euvel schuldig en nadat een tegen Gerrit Okkinga. Sikke Sikkema 1-:—-Hiernaar sterk naar voren komende Johan hier-i en Klaas Kuperus. Een interessante wedstrijd kaatsten vervolgens Hein Zijlstra, Sjoerd Heeringa en Piet Ys- brandi togen de latere premiewinnaars. De partijen waren volkomen aan el kaar gewaagd en de beste perkspeler was zonder twijfel de Sneker achter- inse Piet Ysbrandi. Jammer genoeg was Hein Zijlstra niet in zijn beste vorm, wat de redding betekende voor het trio De Groot. Driemaal op kritie ke standen bleef de Deinumer opsla- ger in gebreke. De laatste maal op 55 en 64 Kolthoff, Jos van Wieren en Piet de Groot kregen tegen Johan van Seijst, Tamme Velstra en Johan Westra slechts eenmael een zes aan de telegraaf. Dat was nog op 50 en 66, maar opslager Van Seijst maakte toen geen fout en voltrok met een goed geplaatste zitbal het vonnis over het trio Kolthoff. TWEEDE OMLOOP Door een staand nummer waren Jan Meijer, Gerrit Halbesma en Flip Sool- sma in de tweede omloop gekomen waarin ze het tegen Schuil c.s. moes ten opnemen. Het zag er niet naar uit dat het trio Schuil na een grote 52 voorsprong nog in gevaar zou komen, maar toch gebeurde dit. Een retour slag van Soolsma tot in het perk op 6—6 betekende 53 en een steeds be ter op dreef rakende Meijer plaatste op 53 en 62 een zitbal. Opnieuw deed de Irnsumer hoofdonderwijzer daarna van zich spreken. Een subliem Het fraaie kaatsveld „Het Oordje” zijn partuur de kaats royaal passeer- neel van de eerste klas vrije samen- rozen. Toch duurde de slotfase nog vrij stellingswedstrijd, waaraan 11 partu- 1---’--1 - J-x ren deelnamen. Het was voor Hotse Schuil jammer, dat er geen konings- prijs was te verdienen deze middag, anders zou deze zeker door de lange Harlinger havenwerker zijn ingepalmd. Zijn trefzekere opslag was brillant er hoewel zijn verrichtingen in het veld spel niet meer van di#, kwaliteit zijn Klaas van Wieren maakte op 53 en als tien jaar geleder ;,s -.ijn goed ge-1 64 mei een fraaie bovenslag aan alle derschattcr.. De Groot resoluut een einde. Bij de aanvang Van de éindpartij EERSTE OMLOOP eucujK rceus eiineie uagen ge- ua, lualivuo xxuiac I door koolmonoxyde-vcrgifti- Schuil de voor Gerrit de Joag (vakan- I Hotse Schuil, Klaas van Wieren en »-•—i Halbesma ondervonden van zoi» gevén in zijn spel i Henk Volbeda, Henk van der Zweep #4 n v rro on Pailllic dmonarliiV xxroir»irr tnnnri. Hoekstra uit Groningen en zijn zoon, partij tegen Van Seijst c.s. het geval j stand. Slechts één eerst kreeg het trio de 38-iariee Anne Willem Hoekstra. was: uswooaf Doao toIrtioV elaaff.4ft wal. 1 Volbeda aan de hana” Pier de Cirnnt, Jaap Visser en Gerrit van der Heide lieten er tegen Jan Monsma, Evert Heeg en Sip van der Wal geen gras over groeien. Op 52 en 6—6 viel de beslissing met een zitbal van de Ber- gumer opslager Oebele Anema, Piet Tuinman en Anne de Jong verlieten SNEEKER NIEUWSBLAD a Advertentieprijs: 15 cent per tnm. Bij kontrakt handelsadvertenties) lager. Abonnementsprijs 14, per half jaar. Franko per post f6,— per half jaar Öiro 85 07 48 ten name van Sneeker Nieuwsblad verschijnt MAANDAGS an DONDERDAGS Kantooi voor administratie en redaktie GEDEMPTE POL 6 telefoon 05150 - 3005 Redacteur H. A. de Boer Telefoon 4091

Sneeker Nieuwsblad nl | 1967 | | pagina 1