MINKEHA WAT EK OP HET SCHERM KOMT t Drie instellingen voor maatschappelijk werk huren samen één gebouw AGENDA 1 I he young doctors - o[: Het geheim van het leven B, en 0. - Dual - Philips Lenco en Trio Track T.v.-programma in ’t kort Gift van Prins Bernhard- fonds voor Stichting Oud-Sneek KENT U OOK AL Zeer geslaagde ouderavond „Sperkhemschool RONO NIEUWSBLAD SNEEKER MAANDAG 20 NOVEMBER 1967 e Doktersfilm Nina Simone Slattery’s People Duik onder water Krite Snits Hoepla O zijn uit voorraad leverbaar. Kruizebroederstraat 67-69-71 Tel. 3104 Geslaagd Nieuw programma voor jongeren Diverse gerenommeerde merken, zoals: In pand Dr. Boumaweg 14 grootst mogelijk samenwerking tussen protestantse, algemene en katholieke werkers TWEEDE BLAD IEDER TEVREDEN J! een avond. Met Jan Flip Cremer, Jimmy - 19.32 op Donderdag 23 november, 19.07 Ned. 1: Hoep- Vanavond 20.20 uur Ned. 1: per seconde wijzer. Berend Boude- Donderdagmiddag vertelden zij vol trots aan de pers hoe men er toe ge komen is om met z’n drieën in één ge bouw te gaan zitten. Dat gebouw werd in 1963 door een brand grotendeels Te Rotterdam slaagden voor het di ploma voet- en schoenkundige pedicure de dames H. Damstra-v. d. Zee en J. presentatie is in handen van ’Sonja Cronkite de mogelijkheden om ook .de. ten. allè-drie^van Fenklup^-Medewi mense- Dinsdag 21 november. Ned. 1: 10.20 Schooltelevisie; 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 19.03 Ster; 19.07 Danny Kaye-show; 19.56 Ster; 20.00 Jour naal; 20.16 Ster; 20.20 Indonesië; 21.05 Nina Simone en Boy Edgar; 21.55 Televizier; 22.20 Morele her bewapening; 22.30 Journaal; 22.35 In het verslag van Krite Snits is donderdag een regel uitgevallen, waar door een gedeelte van de "spelersbe- óordeling niet góed tot zijn recht kwam. Wij laten daarom dit gedeelte en dan met de juiste regel nog eens volgen: „Vooral na de pauze, toen de greep op de zaal dreigde te verslappen, klonk het wel eens wat gefov'”-'d. Age van Hattem bijvoorbeeld, met een overi gens voortreffelijke creatie als Ate Jansma, kon ook in het derde bedrijf minder overtuigen dan vóór de pauze”. Een nogal dramatisch dokter sverhaal is de film van de woensdagavond, in het genre Ben Casey. Voor sommige kijkers zal het concert met Nina Si mone iets heel bijzonders zijn. Verder een weekje met weinig hoogtepunten; wel een heleboel vaste series. bijzonder van haar taak heeft gekwe ten. Daarna gaf de heer Visser een de monstratie met de in gebruik genomen schoolradio. Deze werd door de ouders zeer op prijs gesteld. Ten gehore werd gebracht een kinderkoor met begelei ding en daarna alleen de begeleiding zonder koor. De bedoeling is dat de kinderen het lied meezingen op de be- waardqgr de mu- kale ontwikkeling ongetwijfeld be vorderd wordt. In het schoolsparen is een verande ring gekomen. Besloten is eenmaal per 2 weken het spaarbedrag voor de RPS in te leveren bij de onderwijzer. Ook bracht de heer Visser een woord van dank aan de heer Toornstra voor de schitterende wandtekeningen met af beeldingen betreffende ’t kind in de hal van de school. Hierna volgde de pauze voor het nuttigen van een kop koffie, die zoals altijd uitstekend door de da mes Bijsterbosch was verzorgd. Na deze onderbreking volgde ’n le zing met dia’s door mej. Doddema over haar verblijf1 in de kibboets van Israël. De reis geschiedde per boot vanuit Italië naar de haven van Haifa. Door de vele lichtbeelden, die van uitste kende kwaliteit waren kreeg men een juiste indruk van de zeden en gewoon ten van de verschillende bevolkings groepen in het land. Volgens mej. Doddema zijn er 56 groepen in Israël, dat zeer vooruitstrevend is. Bepaalde steden doen denken aan Nederland, maar anderzijds komt men in de Oos terse sfeer, vooral in de steden Jeru zalem en Nazareth. Het was een zeer geslaagde lezing en als blijk van waar dering bood de voorzitter mej. Dod dema een boekenbon aan. Bij de rondvraag werd de vraag ge steld of ’t collecteren met St. Nicolaas- lijsten nog wel zin heeft en niet ouder wets is. Deze vraag deed nogal wat stof opwaaien. Mej. K. de Boer gaf te kennen, dat bij een anJere methode zeker minder geld zal binnenkomen. De kasten voor een St. Nicolaascadeau bedraagt per kind f 4,wat de meeste ouders zich niet realiseren. Ook dient men te beseffen, dat inwoners die geen schoolgaande kinderen meer hebben, een belangrijk aandeel leveren in de kosten van het St. Nicolaasfeest. Kort om, de St. Nicolaaslijsten zijn voor het welslagen van het feest onontbeerlijk. Wel zal getracht worden de lijsten rayonsgewijze te vereenvoudigen. Om half twaalf sloot de voorzit ter de flink bezochte en zeer geslaagde ouderavond. DONDERDAG. Nederland 1: Na alle deining over de blote Bloom en de (figuurlijk dan) in z’n hemd staande Clinge Doorenbos heeft de VPRO het niet meer aangedurfd Hoepla uit te zenden zonder er eerst uitvoerig naar te kijken. Vandaar dat de vorige afle vering werd uitgesteld. Die komt van- De Stichting Oud-Sneek en de Zuid westhoek heeft van het Prins Bern- hard Fonds f 2000,ontvangen voor de restauratie van het aan deze stich ting toebehorende pand hoek Singel- Kleine Palen. Het herstel wacht nog op de oplos sing van de financiële moeilijkheden. Als deze kant van de zaak rond is hoopt men spoedig met het hoog no- Dinsdag 21 november Vergadering van de, raad der gemeente Sneek. Aan vang ’s avonds half acht. Dinsdag 21 november Concert Frysk Orkest in Amicitia. Dirigent Alfred Salten. Solist Heinz Medjimorec, piano. Aanvang ’s avonds 8 uur. Woansdei 22 en tongersdei 23 novim- ber Jubile'.'m-revue Snitser Frysk Toaniel jouns 8 ure yn Amicitia. Woensdag 22 november Vergadering van de raad der gemeente Wymbrit- seradeel in het gemeentehuis. Aan- v :g ’s middels 2 uur. Woensdag 22 november 20 uur en don derdag 23 november 20 uur komt Evangelist Waut van Beek bij de Filadelfia Gemeente Sneek. Tempe lierenhuis Oosterdijk. Vrijdag 24 november St. Nicolaasbal v.v. „Black Boys” in hotel Hanen burg. Aanvang ’s avonds 8.30 uur. WAT DOEN DE DRIE’ De heer De Werd is maatschappelijk werker in dienst van de Dienst Soci- aal-Pedagogische Zorg, speciaal voor de Zuidwesthoek. Deze dienst houdt zich bezig met de zorg voor het geeste lijk gehandicapte kind, o.a. nazorg voor de b.l.o.-kinderen. Met de drie ouder verenigingen een goede samenwer king. In Sneek en Bolsward bestaan plannen om te komen tot een kinder dagverblijf voor deze kinderen. Een bijzonder facet van het werk is het maatschappelijk werk voor kleuters, dat eigenlijk pas op gang komt. De interkerkelijke stichting is ge groeid uit de hervormde diaconieën. In Sneek bestond in de 50-er jaren al het gezinsverzorgingswerk. Later besloten 13 diaconieën in de omgeving tot op richting van de stichting. Daar kwam de doopsgezinde diaconie Ijlst, die zich tevms op Wymbritseradeel richtte, bij. Zo is de naam interkerkelijk ontstaan. De stichting heeft een „achterban” van zo’n 13.000 zielen. Mej. Gerritsen is de maatschappelijk werkster. Er zijn nu 33 personeelsleden, van wie 15 gezinsverzorgsters o.l.v. een leidster en 16 bejaardenhelpsters. In de dorpen tracht men vrouwen aan te trekken die als part-timekracht wer ken. Het werk van de stichting is vooral mogelijk door subsidies, van rijk en gemeenten, nl 50 tot 70%. Men ver wacht dat het werk zich de komende jaren sterk zal uitbreiden, zodat er over een jaar ~f vijf ir plaats van één drie maatschappelijk werksters zullen zijn en 60 tot 70 helpsters. HULP BIJ GESTOORDE RELATIE WOENSDAG. Nederland 1. Een spe ciale aflevering van Ja zuster, nee zuster in het kinderprogramma van de VARA. De ingenieur zit nu eens hele maal alleen in het rusthuis van zuster Klivia en laa' daar de liedjes horen, die in het verleden in deze populaire serie werden gespeeld en gezongen. De NTS begiint met de zevende afle vering van Schateiland. Het moet de „alleseters” van de televisie, die het apparaat iedere avond aanzetten, -o langzamerhand wel gaan duizelen van de series. Maar goed, in Schateiland is het dan zo ver, dat kapitein Smolett zijn schip laat landen bij het eiland, waar de schat begraven moet liggen. Panoramiek maakt de tijd tot het jour naal vol en dan volgt een politieke uit zending, het Gereformeerd Politiek Verbond. De vijf minuten, die hierop volgen, kunnen voor sommige kijkers heel belangrijk zijn: hierin worden nl. de prijzen bekendgemaakt van de Nati onale Naj aarsloterij. The Young Docters is de titel van de hoofdfilm met Frederick March in de hoofdrol. Het Geheim van het Leven is de Nederlandse titel van deze ro mantische doktersfilm. In een groot Amerikaans ziekenhuis staan de dok toren nogal wantrouwend tegenover de jongere collega’s, die allerlei nieuwe onderzoekingsmethoden en genees wijzen willen invoeren. De botsing tus sen de oude en de nieuwe dokters wordt tot een heftig conflict als er ook nog persoonlijke belangen op het spel komen te staan, nl. als de echtgenote van een der betrokkenen wordt opge nomen. Als extra toegift nog een Belgische produktie en wel van het toneelstuk, dat Jean Francis maakte over de moord op president Kennedy. Dallas, 22 november 1963, is de heel 'mpele titel van dit stuk, dat nogal veel kri tiek oogstte. Niet alleen vanwege de niet aansprekende artistieke kwalitei ten, maar meer nog omdat het niet alle feiten even zuiver en objectief stelde. Na het laatste nieuws nog een herha ling van Openbaar Kunstbezit. NEDERLAND 2. Doodgewone men sen met hun doodgewone belevenissen. Na het journaal en Achter het Nieuws volgt de première van het programma Yin Yang, een serie die hier en daar verwantschap heeft met Fenklup. Het lijkt een nogal progressief programma te worden voor hoofdzakelijk jonge mensen, die „van spelen” houden. De g1— t-, t C i Barend, Ralph Inbar en Kees van Koo- _11_ ±_1_ 7 hl' 2' :er- kenden zijn dë dansgroep Pam Wortell, Christiaan van IJzendoorn, „niet-wer- kers”, Edith Cahn, Bikanti Lodh, G. J. Kraan, leden van het jeugd- en jon gerencentrum Ruimte en Gerard van Bezey. Frans Boelen is de man, die alle touwtjes van Yin Yang in handen houdt. Tot slot uit Bellevue deze keer een muzikale aflevering, waarin de compo- nist-pianist Reinbert de Leeuw muziek ten gehore brengt, die hij in een ouder wets album vond, vaak al lang ver geten muziek. Pianospel en bijzonder heden over deze muziek, de componis ten die het schreven en niet te verge ten de tijd, waarin het kon opbloeien. Hendrixs en nog een handvol andere hippe figuren en figuurtjes. De presen tatie anti-presentatie zeggen de sa menstellers is in handen van een juf, genaamd Roselie. Na het journaal een optreden van het Nieuw Leids Studentencabaret, dat de laatste tijd nogal eens van zich heeft doen spreken. De jongelui krij gen de kans te laten zien hoe het ca baret leeft in ons land. Floris de Graaf en Walthera van Gennep zijn de sterke mensen. In Een mens is maar een Mens brengen Netty Rosenfeld en Lies Westenburg mensen in beeld, die zoals gewoonlijk op subtiele wijze vertellen over zichzelf, hun werk en hun leven. Een monoloog van de Ame rikaanse schrijver Joseph Reading I wordt gespeeld door Nel Oosthout, sinds vele jaren één van de meest imponerende figuren van het „een- manstoneel”. Een zeer subtiel stuk. nl. de monoloog van een negerschilder, die een schilderij wil maken van „De blanke”. De eenakter de Vroedvrouw van Otto Dijk is ook geen hartverwarmend stuk. De hoofdpersoon (ook deze rol wordt gespeeld door Nel Oosthout) komt samen met haar zoon (John Lanting) in contact met een schilder (Gerard Hartkamp). De goede man heeft een zelfmoordpoging gedaan, maar dank zij het ingrijpen van de vroedvrouw blijft hij in leven. Door een akelig misverstand slaat de dood later toch toe. Een discussie van het al eerder op getreden forum o.l.v. dr. Trimbos (be staande uit mr. Erica van Dijk, Lau rens ten Cate, drs. Gruyters en prof. Kruidhof) spreekt over nationalisme. Dat is een kwalijke eigenschap. Nederland 2. Een NTS-programma bestaande uit het gewestelijk journaal en Inburgeren. In deze rubriek komt de inspraak van de leden van de poli tieke partijen en de politieke koers daarvan ter sprake. Een interessant on derwerp met die christen-radicalen Na het journaal de AVRO met een aflevering van Peyton Place. Betty slaagt er zowaar in nu eindelijk haar verloren liefde, Rodney te spreken te krijgen. Nog een serie van over de oceaan en wel Slattery’s People. De musketier van de Amerikaanse wet geving, Slattery, krijgt weer een vreemde zaak. Een parlementslid heeft een wetsontwerp, dat hem niet aan stond, onder de tafel gemoffeld en be weert nu, dat er een commissie is ge weest, die het onderwerp afkeurde. Maar Slattery, die nu toevallig wel op die wet gesteld was, gelooft hem niet. Hij stelt een onderzoek in. ^JkVRO'-S^elevizier. en tot slot kerkelijke uitzending. Het is een prö- duktie van de KRO-RKK, getiteld de Laatste Dingen. Hans Wortelboer stel de een programma samen over „vra gen rond de doos en het voortbestaan, die onze beschaving in hoge mate ty peren”, Anita Menist, Paul Storm en Egbert van Paridon spreken teksten. Ja, 1n feite hoort u alles om u heen, in stereo. U behoeft alleen maar beide oren te ge bruiken! Hoge eisen en aange paste technische research, ma ken het nu mogelijk om van uw radio of gramofoon te genie ten! Echt te genieten! Alsof u zelf bij de uitvoering aanwezig bent! Violen links, slagwerk rechts en uzelf als dirigent in het midden! Stap bij ons binnen en onder ga de sensatie van doorleefde en onvergelijkbaar muziek ge not. Onze zorgvuldige geselek- teerde kollektie en ons vak kundig advies maken de keus wel heel gemakkelijk! verwoest. Eén van de drie instellingen hoorde van een aannemer, die het wel wilde opknappen en verhuren. Min of meer toevallig bleek, dat ook de beide andere met ruimtemoeilijkheden kampten. In overleg met de aannemer is de benedenverdieping in drieën verdeeld, terwijl er boven nog acht aparte ka mers zijn. Samen heeft men toen het hele huis gehuurd en vervolgens de kamers weer onderverhuurd. De drie kamers gelijkvloers na loting aan de drie instellingen en de kamers boven aan particulieren, nl. een aantal gezins verzorgsters en verpleegsters. Met deze oplossing is iedereen i iterma’ tevre den, ook al omdat de huur voor elk op die manier niet zo hoog is. Met ingang van juli van dit jaar is het gebouw betrokken. Vooral voor de heer Knüvers, die voorheen in de oude pastorie aan de Harinxmakade zetelde, is het een geweldige verbetering. Voor dit soort werk is het huis ideaal gele gen. Tussen de drie instellingen is al de grootst mogelijke samenwerking. Zo lang het publiek dat wenst kan in de uitvoering van het werk met de le vensbeschouwing rekening worden ge houden. Misschien dat men in de toe komst nog eens tot één instituut kan komen. Maar dat is geen kwestie "an vandaag of morgen. De mensen door wie het werk tenslotte gedragen wordt zullen hier de doorslag moeten geven. Voor de opening van de ouderavond van de Sperkhemschool werden de ouders eerst door het onderwijzend personeel rondgeleid door de ver nieuwde schoollokalen. Iedereen was vol lof over hetgeen in betrekkelijk korte tijd tot stand was gebracht. Er is thans ook een handwerklokaal in gericht, waar de kinderen op eenvou dige wijze de vele mogelijkheden op eel het gebied van de handenarbeid wor- Tzikal den bijgebracht. Voor de kinderen een vo evenement waarvoor het hoofd van de school, de heer Visser, zeer heeft ge ijverd. Hierna begaf een ieder zich naar het lokaal, dat aal voor deze ouder avond door de leerkrachten tot een vergaderruimte wa« omgebouwd. De voorzitter de heer F. Dijkstra opende met een woord van welkom aan de aanwezige ouders, in het bijzonder aan de heer M. Baaijens wethouder van onderwijs, wiens aanwezigheid zeer op prijs werd gesteld. Allereerst sprak de voorzitter een woord van dank tot b. en w. voor de interne verbouwing van het schoolgebouw, die in een kort tijds bestek tot stand is gekomen. Men kan thans bogen op een fraaie school. Tot lid der oudercommissie werd ge kozen de heer Lok en in de kascom missie voor 1968 de heren Faber en Van Dijk. Vervolgens gaf de voorzitter het woord aan het hoofd van de school de heer Visser, die een woord van dank bracht aan mej. K. de Boer, die als tijdelijk hoofd van de school zich In het pand Dr. Boumaweg 14 is, zoals wij een poos geleden reeds meld den, een welhaast unieke vorm van samenwerking ontstaan tussen drie in stellingen, die zich bewegen op het terrein van het maatschappelijk werk. Het zijn de Interkerkelijke Stichting voor Maatschappelijk Werk Sneek, Ijlst en Wymbritseradeel, de Dienst Sociaal-Pedagogische Zorg en de Stichting Katholiek Sociaal Caritatief Centrum Friesland, district SneekBolsward. Drie maatschappelijk werkers hebbe n op dit adres hun kantoor. Het zijn mej. A. Gerritsen van de interkerkelijke, de heer M. B. Knüvers van de katholieke en de heer L. J. M. de Wer d van de algemene organisatie. Dinsdag 21 november 18.30-18.45 RONO-dagboek. 18.45-19.00 Landbouwjournaal. 19.00-19.15 Literair kwartier. Redaktie: T. Sudema-Mulder. Drs. J. Pop be spreekt „Het Dantemeisje” van A. Middelkoop. Uitg. LRP van De Be zige Bij, Amsterdam. 19.15-20.00 Fryske ütstjüring. Redaksje drs. D. van Dam. Foar de bern: Piter van der Veen forfeit fierder oer „Minne de boarre”, in forhael fan Riek Hum mel. In program oer de kontakten dy’t de kunstners yn Fryslan mei el- koar hawwe, net hawwe of haw- we wolle. „Nijsco”, in traktaesje fan nijs- gjirrichheden, nijs en kommin- taer. Woensdag 22 november 18.30-18.45 RONO-dagboek. 18.45- 19.00 Dier en plant in Rono-land. 19.00-19.45 Alfred Salten houdt een toelichting op het concert van zon dag 26 november. Dan worden uitge voerd: Bartók, Vioolconcert no. 1; Van Baaren, Sinfonia. 19.45- 20.00 Basiscursus Fries. De vierde radio-les in de Friese taal, voor niet- Friezen en Friezen. Presentatie: mevr. A. Bosma-Banning; Jetske Zijlstra; Heinze Bakker, Samenstel ling: mevr. Bosma. Voor schriftelijke begeleiding en deelname: „Ynstitüt Fryslan”, Van Swietenstraat 10, Leeuwarden. Donderdag 23 november 18.30-18.45 RONO-dagboek. 18.45- 20.00 Grunneger oetzenden. Het Sociaal Caritatief Centrum is in Leeuwarden begonnen. In 1964 kwam de heer Knüvers als maatschappelijk werker voor het district Sneek-Bols- ward naar Sneek. Hij had een driede lige opdracht: 1. het individueel maat schappelijk werk; 2. het groepswerk, waaronder b.v. het bej aardenwer’; valt; 3. het maatschappelijk opbouw werk De maatschappelijk werker heeft eigenlijk tot taak om volgens bepaalde methoden hulp te bieden als ergens de relatie van de mens tot z’n omgeving, dat is de sociale relatie, gestoord is. Ook kunnen er moeilijkheden van fi nanciële aard zijn. Het SCC is er voor ongeveer 7500 katholieken in het rayon. Het SCC doet dus niet aan gezins verzorging. Daar is in Sneek een aparte stichting voor: de katholieke Stichting Gezinszorg, waarmee even wel een nauwe samenwerking wordt onderhouden. De drie maatschappelijk werk(st)ers houden in het pand Dr. Boumav sg 14 hun spreekuur als volgt: mej. Gerrit sen op dinsdag, donderdag en vrijdag van 8.30-10.00 uur en woensdagavond van 7-8 uur; de heer Knüvers dinsdags en donderdags van 9-10.30 uur en de heer De Werd dinsdags en vrijdags van 8.30-10.30 uur. Nederland 2. Dag Dinsdag begint met het babbeltje van Kees Brusse, de goocheltruc en Van Gewest tot Gewest. Daarna een nieuw tijdsbeeld van Wal ter Cronkite. In de serie de eenentwin tigste eeuw duikt hij onder water. De onderzoekingen naar de diepzee gaan nl. (letterlijk en figuurlijk) steeds die per. Eén van de meest belangwekkende experimenten was dat, waaraan de oud-ruimtevaarder Scott Carpenter deelnam. Met hem en een aantal ande re diepzee-onderzoekers bespreekt Cl VI-'.! ft*J— zee dienstbaar te maken aan de lijke behoeftenbevrediging. Na het journaal Dubbelspion. Het zoontje van een professor is boos van huis weggelopen. Hij heeft enkele be langrijke geheimen meegenomen. Niet alleen de Amerikaanse Geheime Dienst loert daarop, maar ook de vijandelijke spionage. Daarom krijgen Alexander Scott en Kelly Robinson met gevaar lijke tegenstanders te doen. In Eidofoor weer een schakelprogramma, waarin verschillende vooraanstaande journa listen (uit Nederland. Engeland, Duits land en Noorwegen) van gedachten wisselen over de positie van Duitsland in het huidige West-Europa. Tot slot Tweeduuster, Schrijver en producer Rod Serlin'g voert weer een vreemd mannetje ten tonele. Iemand, die zich zelf in alle mogelijke gedaanten kan omtoveren. DINSDAG. Nederland 1. Voor het eerst in dit winterseizoen een show van .Danny Kaye voor de AVRO. De oer- komische zangeres Gwen Verdon is zijn belangrijkste gaste. Samen duiken ze in de historie. Na het journaal het tweede deel van de reeks documentaires over Indonesië nu. Will Simon, Piet ter Laag, Rudi van Buuren en commentatoren Jaap van Meekren en G. B. L. Hilterman hebben geruime tijd door Indonesië gezworven. „We kregen er zeer veel medewerking van iedereen. Alleen voor de officiële autoriteiten waren we gelijk aan televisieploegen uit andere landen”, aldus Will Simon toen hij terugkeerde. Niettemin heeft het AVRO-team vele zeer fraaie opnamen kunnen maken. Was de eerste afleve ring wat politiek getint, nu brengt de camera de kijkers ineer beelden van land en volk. Voor velen zal het belangrijkste pro gramma van de avond zijn Nina meets Boy. Het is een door Bob Rooijens ge filmd concert van de vermaarde neger- zangeres Nina Simone met het orkest van Boy Edgar. De thans 34-jarige Nina Simone is een vrouw met een ongekende persoonlijkheid. Ze werd geboren in een armoedig gezin en heeft hard moeten werken om aan de top te komen. Vanavond zingt ze old timers als Blue Skies en Day and Night, maar ook enkele nieuwe stuk ken, die op haar laatste platen zijn op genomen, zoals het fascinerende Do I move you en Give me more and more and more. AVRO’s Televizier hierna. Daarna nog een uitzending van Morele Herbewapening (een gesprek met de kleinzoon wan Mahatma Ghandi) en een discussie over vier afleveringen van de serie de Bezetting. Bezetting in discussie. Ned. 2: 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 19.03 Dag dinsdag; 19.10 Van ge west tot gewest; 19.30 De 21ste eeuw; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Dubbelspion; 21.10 Eidofoor; 22.00 Tweeduuster; 22.26 Ster; 22.30 Journaal. Woensdag 22 november. Ned. 1: 17.00 Kinderprogramma; 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 19.03 Ster; 19.07 Schateiland; 19.32 Panoramiek; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Politieke partijen; 20.30 Socutera; 20.35 Het geheim van het leven; 22.15 Dallas- 22 november 1963; 23.15 Journaal; 23.20 Open baar kunstbezit. Ned. 2: 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 19.03 Coronation street; 19.53 Reac ties op reacties; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Achter het nieuws; 20.45 Yin Yang; 21.30 Uit Bellevue; 22.10 Ster; 22.15 Journaal. Donderde 23 november. Ned. 1: 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 1^.03 Ster; 19.07 Hoenla; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Nieuw Leids studenten-cabaret; 20.45 Een mens is maar een mens; 21.05 Noem mij geen nikker; 21.24 De vroed vrouw; 22.00 Nationalisme; 22.40 Journaal. Ned. 2: 18.55 Pipo; 19.00 Journaal; 19.03 Van gewest tot gewest; 19.25 Inburgeren; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Peyton place; 20.45 Slat- tery’s people; 21.35 Televizier; 21.56 De laatste dingen; 22.26 Ster; 22.30 Journaal. la, het uitgestelde programma, waarin een dige werk te beginnen. Het stadsbeeld in dit mooiste hoekje van Sneek zou er zeer bij gebaat zijn en hopelijk vindt het navolging bij de andere fraaie oude gevels, die er altijd nog op het Hoogend staan.

Sneeker Nieuwsblad nl | 1967 | | pagina 5