Ca. 180 Snekers drie dagen naar leper waterpoort-krabbels Hoe viert Sneek opnieuw een was Optreden duo Lemkes-l os belevenis Installatie jeugdgemeenteraad op 12 mei ko n i nqinn edat> I l IJLST WYMBRITSERADEEL van en Officieel Orgaan Raadslid mervr. De Graaff ongerust over onveiligheid noodbrug bij Bloemstraat g t t o o I de gemeenten SNEEK, ook culturele 0 0 o 0 o 0 P 0 o jj*! Sneeker Nieuwsblad is J. Kluitenberg benoemd tot voorzitter ONS-spelers niet beschik baar voor Sneker elftal NV De Molen te Sneek fuseert met bedrijf in Leeuwarden Scholier verleende geen voorrang aan auto 0 o Sportieve ontmoetingen, maar uitwisselin en DRIJFHOUTS NIEUWSBLAD 0 een Gecombineerde uHqave «an NIEUWE SNEEKER COURANT. SNEEKER COURANT 124e jaargang nr. 33 Donderdag 24 april 1969 Geslaagd was, een tweede bassin (zie fo- Borgesiuslaan om. een aardig fietspaadje. Met de loop- met „gedistribueerd”. De 9.00 uur 9.30 uur selen”. 9.30 uur 9.45 uur 10.00 uur Sneek bij te wonen. De drankengroothandelsbedrijven van 7.30 uur 8.00 uur Bovenstaand programma is opgesteld door de vereniging „Oranje” te ttiviof springplank. Een groot gedeelte van het Burgemeester de Hoop- De patiënten van het Sint-Anto- Het zal wel niet zo lang meer duren, dat het weer zich leent voor een duik in het water. Maar wie dat in het Sneker zwembad wil doen, zal tot juli moeten wachten. Er begint al aardig schot te komen in de ver nieuwing van het bad. Van het oude zwembad is niets meer te herkennen. Nieuwe gebouwen verrijzen hier en op de plaats van L_- L nieuw gemaakt, terwijl even 10.00 uur 10.30 uur 10.45 uur 11.00 uur 2.00 uur 2.00 uur 3.30 uur 4.00 uur 4.00 uur 4.30 uur 7.45 uur 8.30 uur zal berusten bij de heren J. J. Hout en J. Jongsma. Te Groningen slaagde onze stadge noot de heer R. J. Wierda voor het kandidaatsexamen economie. een radio-dag; de geluiden worden daarna t ergst zullen voelen dat ze niet mee kun nen doen. De 16-jarige scholier E. de V. ver leende maandagmiddag op het kruis punt Napjusstraat-Worp Tjaardastraat geen voorrang aan een van rachts ko- aanstaande wor- herschijnt MAANDAGS en DONDERDAGS Kantoor voor administratie en redaktie GEDEMPTE POL 6 Telefoon 05150 - 3005 Redacteur H. A. de Boer Telefoon 4091 Advertei tieprijs: 15 cent per mm. Bij kontrakt 'han^elsadvertenties) lager. Abonnementsprijs f4, per half iaar. Per post f 6,— per half iaar Giro 85 07 48 ten name Nieuwsblad Op 30 januari 1959 maakte het vioolduo Bouw Lemkes en Jeanne Vos als- zodanig zijn debuut in de kleine zaal van het Amsterdamse concertgebouw. Reeds meer dan tien jaar heeft dit echtpaar nu door Europa gereisd, om her en der als duo op te treden met een uniek repertoire, opgebouwd uit oude en nieuwe muziek voor twee violen. Het was wethouder Visser, die dit bij zondere feit maandagavond j.l. vóór de aanvang van het laatste stadhuiscon cert van dit seizoen in herinnering bracht en de beide executanten feliciteer de met dit lustrum. „Sneek begroet u graag in deze raadzaal”, aldus de wet houder, „en namens allen wens ik u veel succes”. 7.30 uur de N.V. De Molen te Sneek (Valkstr. 12) en L. Pot en Zeilstra te Leeuwar den hebben besloten een samenwer king aan te gaan, waarin ook de brou werijen van Oranjeboom en de Drie Hoefijzers deelnemen. De fusie gaat op 1 mei a.s. in onder de nieuwe naam N.V. Drankenhandel Citadel Friesland. De nieuwe organisatie kan straks tot de grootste van Noordnederland wor den gerekend. Hoofdkantoor en maga zijnen zullen worden gevestigd aan de Tuinen in Leeuwarden. De leiding van de vestiging in Sneek zal berusten bii de heren J. J. Hout r Vrouw aangereden op kruispunt Leeuwarderweg Gistermiddag tegen 6 uur is de 65- jarige weduwe K.D. gewond geraakt doordat zij plotseling de Leeuwarder weg overstak op het kruispunt bij de Sytsingawiersterleane. Zij moest met de ambulance naar het ziekenhuis worden gebracht. Mevr. D. was op de fiets. De vrachtauto werd bestuurd door de 26-jarige H. v. d. B. te Op meer. R. Ph. Het gevolg was een botsing waarbij de jongeman kneuzingen op liep aan zijn been. Hij werd met de ambulance voor onderzoek naar het ziekenhuis gebracht, doch mocht daar na weer naar huis. De raad voor sport, recreatie en jeugdwerk heeft na de verkiezing van de jeugdgemeenteraad doorgewerkt aan voorbereiding en begeleiding. De vijf fractievoorzitters zijn al een paar keer bij elkaar geweest. Volgende week zal er nog ’n vergadering plaats vinden met de werkcommissie, waar in de fractievoorzitters zitting hebben. Als secretaresse zal optreden mej. mr. K. Schuit (werkzaam op de ge meentesecretarie en als zodanig belast met zaken op het gebied van sport, re creatie en jeugdwerk). Een begelei dingscommissie zal de taken van de raad voor sport enz. overnemen. Hier in hebben zitting, de raadsleden me vrouw W. Unema-Ehlhardt en de heer i sterke De uitwisseling krijgt op die manier Franse ploeg. Die dag wordt besloten met een volleybal-ontmoeting. Zondagmorgen om 8 uur staan de bussen weer klaar voor vertrek naar Sneek. Het spreekt vanzelf dat de organisa tie van deze uitwisseling geen peule- schil is. Maar de raad voor sport enz. hoopt dat deze mag bijdragen tot een goede verstandhouding tussen Neder land en België. Alles is erop gericht dat de ontmoetingen in een sfeer van uitbundigheid plaatsvinden. Het is mogelijk dat de internationale contacten van onze stad nog worden uitgebreid tot plaatsen in Frankrijk, Duitsland en Engeland. Men denkt aan een soort ring van vijf die regel matig contact met elkaar gaan onder houden. Voor de tweede maal trad het ver maarde duo in onze stad op. Drie jaar geleden was het ook in Sneek. Het programma was met zorg samenge steld en vermeldde vóór de pauze duetten van Vivaldi en Haydn, en van de eigentijdse componist, de Nederlan der Henk Badings, thans o.m. werk zaam als hoogleraar aan de Hoch- schule für Musik te Stuttgart. Bouw Lemkes liet elk werk door ’n korte karakteristiek voorafgaan. Ba dings 3e sonate voor 2 violen dateert uit 1967, is geschreven in de z.g. 31- toonsstemming en opgedragen aan prof. Fokker, een specialist in de na tuurkundige geluidsleer. Bij deze stemming wordt het octaaf in 31 toon afstanden verdeeld, wat uiteraard bij zondere klankeffecten oplevert. Na de pauze hoorden we een koste lijk Duo van Boccherini en Honneger’s Sonatine voor twee violen, waarvan vooral het laatste deel een zeer bij zonder polyfoon meesterwerkje bleek te zijn, n.l. een fuga waarin het thema ook in spiegelbeeld wordt behandeld, ja zelfs in kreeftengang optreedt en dit alles binnen het raam van de Elders in dit blad staat de opstelling van het Sneker elftal, dat op Konin ginnedag in het kader van de Oranje feesten alhier op het Sneek-veld aan de Lemmerweg zal spelen tegen het Leeuwarder elftal. Nader vernemen wij dat de spelers van ONS die dag niet beschikbaar zijn voor deze wedstrijd. Hun eigen ver eniging houdt diezelfde middag een Welpentoernooi, terwijl de spelers bo vendien het aanvangsuur (half drie) niet zo geschikt vonden. strenge wetten van het contrapunt. Uit de reeks van 44 duetten van de Hongaar Bartók werden in eerste in stantie acht duetten gespeeld, alle ge schreven op themata ontleend aan Roemeense volksmelodieën. Elk duet is een waar juweeltje van compositie- kunst, pure muziek die buitengewoon boeit. De enthousiaste zaal wist als toegift nog twee duetten af te dwin gen, nl. Bruidslied en Roemeense Dans. Tijdens dit laatste stadhuisconcert van het winterseizoen ’68-’69, waar voor grote belangstelling bestond, vooral bij de jonge generatie, heeft het duo Lemkes-Vos opnieuw getoond op welk een voortreffelijke wijze het een zeer variabel muzikaal programma voor duetten ten gehore kan brengen. Veel bewondering hebben we voor de muzikale interpretatie en het stijlbe grip waarmee het de onderscheiden mende personenauto, bestuurd door E. werken weergeeft. Dit tweede optre- den was opnieuw een belevenis. De prestaties van dit duo kunnen niet ge noeg worden gewaardeerd. Een woord van dank komt ongetwij feld toe aan het comité kamermuziek - Reveille vanaf de Martinitoren (door trompetters van Adven- do). 5 minuten klokgelui, daarna bespeling van ’t carillon. Diverse muziekkorpsen (Harmonie, Stedelijk Muziekkorps, Ad- vendo, TGP) halen de schoolkinderen op. Zangaubade in de Marktstraat, voor ’t stadhuis (begeleid door Stedelijk Muziekkorps). Na de aubade: 1. Tot 1 uur filmvoorstellingen voor alle lagereschoolkin deren in Amicitia. 2. Optochtjes en kinderspelletjes aan verschillende kleuter scholen. 3. Fruittractatie voor alle lagere scholen en kleuterscholen. Programma t.g.v. ingebruikneming nieuwe uniformen door Jong Advendo en presentatie majorettenpeloton. Tamboer-, trompetter- en jachthoornkorps Advendo marcheert van Korte Vreugde naar stadhuis en geeft show. Jong Advendo met majorettenpeloton marcheert naar Markt straat waar de overdracht van de nieuwe uniformen plaats vindt. Ruitervereniging „De Water-Poorters” houdt, voorafgegaan door tamboerkorps TGP een tocht door de stad vanaf Martini- plein. Daarna in de manege enkele demonstraties. Tamboerkorps TGP marcheert van manege naar Dr. Wumkes- hüs om daar enkele nummers te brengen. Andere korpsen spelen bij diverse rusthuizen: Harmonie bij ’t Skülplak; Sted. Muziekkorps bij ziekenhuis en Cruycebroe- dershof; ’s middags de andere rusthuizen. Afmars Jeugd Advendo van Korte Vreugde naar Marktstraat. Show van majorettenpeloton op muziek van Jong Advendo voor het Stadhuis. Showlopen door Advendo voor het stadhuis. Afmars van alle Advendo-korpsen. Voetbalwedstrijd op Sneek-terrein (Lemmerweg): Sneek Leeuwarden (selectieteam uit Sneker voetbalclubs). Tijdens de rust geeft Advendo een show. Volleybaltoernooi in de sporthal (met prijzen). Advendo brengt show bij Bonifatiushuis. Advendo brengt show bij Nij Nazareth Demonstratie modelvliegtuigen in ’t Zuider-sportpark (tot 6 u.) Jong Advendo brengt show bij Thabor. Daarna bij Gerefor meerd Verpleeghuis. Start van de tippeltocht, georganiseerd door MAC „J. C. Vis ser”. Taptoe vanaf de trappen van het stadhuis door Advendo. Sneek Een vereniging die zich elk jaar weer voor het probleem ziet ge steld: hoe krijg je ’t financieel rond? Wat dat aangaat zou men veel meer leden moeten hebben, zegt het bestuur. Het vindt dat eigenlijk elke Sne ker lid moest zijn. De festiviteiten moeten worden bekostigd uit: contributies, bijdrage van de gemeente en niet te vergeten de kollekte, die vandaag, morgen en za terdag wordt gehouden. De begroting is zodanig opgezet, dat als men het wat treft met het weer en de belangstelling voor een en ander, het net uitkan. Waar het geld dan blijft? Wel, om de kinderen te kunnen tracteren heeft men alleen al bijna 5000 sinaasappelen moeten kopen. Modelvliegtuigen. De demonstratie met de modelvliegtuigjes wordt door de Leeuwarder luchtvaart-club „Aeria” gegeven. Maar alleen als het niet te hard waait. De club telt 45 leden, die hun modellen zelf bouwen. Vele worden radiografisch bestuurd. Er worden stunts mee uitgehaald, daar sta je van te kijken. Tippeltocht. Voor de tippeltocht, die ’s avonds van half acht tot negen uur wordt gehouden, kan men zich (vanaf 7 uur) opgeven bij cafe De Beurs aan de Lange Veemarktstraat. Er wordt gelopen in drie klassen: A voor gevorderden, B voor beginners, die al eens eerder gelopen hebben, C voor hen die nog nooit gelopen hebben. De A- en B-klasse lopen vol gens KNMV-reglement, de C-klasse volgens „huisje-boompje-beestje’- principe. Het inschrijfgeld bedraagt f 1per persoon. De prijzen bestaan uit bekers en medailles. In elke klas 4 prijzen. ’s Morgens van half tien tot 12 uur zal men in de stad voorts draaiorgel- muziek kunnen beluisteren. Op Hemelvaartslag, donderdag 15 I ziekkorps zal ook een concert geven in mei, zullen ongeveer 180 Snekers de de Schouwburg van leper. Op zater- reis naar het Belgische leper onder- I dagmorgen treedt de drumband (met nemen. Zoals bekend waren de Belgen j majorettes) uit Sneek op samen met vorig jaar te gast in Sneek voor een „Picanol” uit leper, ’s Middags is er serie sportieve ontmoetingen; ditmaal 1 de interland voetbalwedstrijd Sneek is Sneek uitgenodigd. Behalve sport- i leper. Opnieuw geeft het Stedelijk een mensen gaan ditmaal ook de leden van concert en verder zijn er basketballde- het Stedelijk Muziekkorps Sneek mee. monstraties door Athlon, een tevens een cultureel aspect. De plannen voor deze stedenuitwis seling zijn gesmeed door de raad voor sport, recreatie en jeugdwerk. Door deze raad werd op 15 maart een be spreking gevoerd met de Belgen in Breda. Voor de mensen van leper is deze ontmoeting een soort krachtproef. Er is daar een Sportcomité leper c i men denkt er over dit comité uit te breiden tot een soort raad voor sport, recreatie en jeugdwerk. Men kijkt nu naar Sneek hoe het daar toegaat. Het Stedelijk Muziekkorps en de christelijke muziekvereniging „Har monie” hebben onderling geregeld welke van beide korpsen naar leper zou gaan. Voor de samenstelling van de ploegen voor de sportevenementen, zoals waterpolo, judo, turnen, tafel tennis, tennis, voetbal, atletiek, is ge selecteerd uit de verschillende Sneker clubs. Enkele leden van het college van b. en w. gaan ook zeker mee en uiteraard de raad voor sport enz. Het ligt tevens in de bedoeling, dat er een verslaggever van onze krant meegaat om de lezers op de hoogte te brengen van wat er allemaal gebeurt in leper. De contacten tussen Sneek en leper vloeien zoals bekend voort uit de in terlandwedstrijden die voor drie jaar door de NCRV op koninginnedag wer den gehouden. Er vonden toen uitwis selingen plaats tussen verschillende Nederlandse en Belgische plaatsen, maar Sneek-Ieper heeft alleen stand gehouden. leper heeft in de eerste wereldoor log nogal wat te lijden gehad. Er von den hevige gevechten plaats en velen vonden hier hun graf. Daarom vindt elke dag bij de Menenpoort een her denking plaats, zoals wij die op 4 mei kennen. Iedere avond om 9 uur is er een korte plechtigheid, waarbij het verkeer wordt stopgezet. Enkele trom petters spelen dan de „Last Post”. Het ligt in de bedoeling dat deze plechtig heid op de avond van Hemelvaartsdag door het Stedelijk Muziekkorps wordt verzorgd. De Snekers staat op de vrijdagmorgen een rondrit te wachten door de omge ving van leper, bekend om de West- vlaamse bergen. Het Stedelijk Mu is het mogelijk dart de jeugd door het op tafel brengen van ideeën een be langrijke invloed uitoefent. Het ligt in de bedoeling dat het college van b. en w. kennis gaat nemen van wat de JGR bespreekt door middel van de notulen. De jeugdgemeenteraden van Leeu warden, Lemsterland en Weststelling- werf zijn uitgenodigd de installatie in Maandag 12 mei ’s avonds om half acht zal burgemeester Rasterhoff de onlangs gekozen leden van de Sneker jeugdgemeenteraad officieel installeren. Als voorzitter van deze raad zal de heer J. Kluitenberg optreden. Men stelt zich voor minstens zes keer per jaar te vergaderen. Over de te behandelen onderwerpen zal een aparte agendacommissie zich eerst nog beraden. Wat er allemaal concreet aan de orde zal komen is op het ogenblik nog niet te zeggen. De begrotingsvergadering van de De ruilbeurs, die altijd in „De Sneker raad is dit jaar op woens- gaat dag 7 mei, ’s middags om 2 uur. de achterstand o vrienden, dat in samenwerking met Kunst aan Allen, het Nut en de Cul turele Raad deze concertreeks organi seerde. Dank ook aan het gemeentebe stuur, dat de prachtige raadzaal, die zich voor dit soort evenementen zo uitstekend leent, spontaan beschikbaar stelt. De luisteraars voelen zich echt thuis in het huis der gemeente. Veel dank ook aan het concierge-echtpaar Van der Zee, dat zich belast met het serveren van de door de gemeente tij dens de pauze aangeboden koffie. Deze stadhuisconcerten hebben in het Sneker muziekleven een unieke plaats gekregen. Met belangstelling zien we uit naar de volgende reeks. J.W.B. delijke rondweg, waarmee binnen kort zal worden begonnen, gauw gereed zal zijn. Meerpaal’’ wordt gehouden, Hebt u de nieuwe loopbrug over zaterdag weer van start. Door de Kennelijk wordt de spoorlijn al eens genomen? Zo brand kon deze een tijdje niet door- toch ingelopen, want vorig jaar was niet, dan raden we het u ten ster1- gaan. Ook het werk ten behoeve het veertien dagen later. R. van den Akker, de heren P. C. Kuypers, onderwijzer, J. Baarda en C. de Graaff (beiden uit de oude com missie) en als adviserende leden mej. Schuit en de heer Kluitenberg. Deze commissie waarborgt bij een met de jaren wisselende jeugdgemeen teraad een stukje continuïteit en zorgt tevens voor het nodige contact tussen de raad en de gemeentelijke overheid. Behalve deze commissie komen er nog een stuk of wat commissies: voor de statuten, voor een huishoudelijk reglement en voor de agenda. Op die manier worden zoveel mogelijk jonge lui ingeschakeld bij de werkzaamhe den. De begeleidingscommissie zal overi gens de zelfstandigheid van de JGR niet aantasten. „We zijn als de dood voor bevoogding”, zegt wethouder Visser, die als beheerder van de „por tefeuille” van sport, cultuur en recrea tie nauw bij de voorbereiding betrok ken is. Men moet deze JGR ook niet zien als een soort „schaduwkabinet” van de gemeenteraad. De werkwijze zal dan ook geheel anders zijn. De voorzitter van de raad voor sport enz., de heer K. Doevendans, is van mening dat het er vooral om gaat „de jeugd te brengen op het niveau van meedenken” over de onderwerpen, die samenhangen met het besturen van de gemeente. De JGR zal zich dan ook vast en zeker uitspreken over de actuele pro blemen in de gemeente, terwijl daar naast meer algemene zaken die de aandacht langer vasthouden, kunnen worden behandeld. De JGR zal niet bewust een pressiegroep zijn en toch SNEEKER NIEUWSBLAD traject van Leeuwarderweg naar Bolswarderweg het oude bassin is een ste af. Zeker met de fiets is het een van geestelijk gehandicapten wordt onmogelijke klimpartij. Er bij op weer hervat en wel aanstaande V gaat nog, maar de afdaling, vooral maandagavond. Deze mensen wor- veraer, waar voorheen het park aan de kant van de paraiielweg, is den in „De Meerpaal” opgevangen was, een tweede bassin (zie jo- een heidens karwei. Fiets liever de door deskundigen op dat gebied. Er to) is gegraven met betonnen nieuwe overweg bij de Goeman worden dan spelletjes enz. gedaan. - - Borgesiuslaan om. Van de Korte De jongens komen maandagavond, Vreugde loopt langs de spoorlijn de meisjes woensdagavond. -- een aardig fietspaadje. Met de loop- park is aan de uitbreiding van brug was men gisteren nog druk het zioembad opgeofferd. Een bezig. Aan weerszijden is gaas ge- De patiënten van het Sint-Anto- deel van de vijver is zelfs ge- spannen, zodat kinderen daarlangs musziekenhuis zullen op koningin- dempt. Maar als alles klaar is zullen park en zwembad straks één prachtig recreatiegebied vormen. Mevrouw D. Y. W. de Graaff-Nauta, raadslid voor de PCG, maakt zich ern stig ongerust over de onveiligheid van de vorige week gebouwde noodbrug over de spoorbaan bij de Bloemstraat. Het was voor haar aanleiding dinsdag enkele schriftelijke vragen te richten aan het college van b. en w. Dit vraagt mevrouw De Graaff: „1. Bent u met mij van mening dat de nieuwe noodbrug over de spoor baan niet voldoet aan de eisen van de veiligheid, omdat deze brug aan de kant van de Parallelweg te steil is? Ook is de afstand tussen de treden daar te groot. Deze grote afstand tus sen de treden is vooral gevaarlijk om dat de treden aan de achterkant open zijn. Aan beide kanten van de trap ontbreken de leuningen. 2. Welke maatregelen denkt het col lege te nemen om ernstige ongelukken te voorkomen? Graag vraag ik uw speciale aandacht voor de kleinere kinderen en de bejaarden.” Maandag werd de nieuwe over- vormde gemeente van Sneek en de sie), gaat met behulp van de appa- weg, verbinding tussen Worp Tj aar- doopsgezinde gemeente een kansel- ratuur uit de Meerpaal reportages dastraat en Goeman Borgesiuslaan, ruil plaats. D.w.z.: de hervormde maken, van b.v. de aubade, inter- voor het verkeer opengesteld. Het ds. J. H. D. Louwerse gaat voor in views houden met verschillende is nog even wennen met de halve een „doopsgezinde dienst” in de mensen en actuele bijzonderheden overweg-bomen, een doorn in het doopsgezinde kerk aan de Singel, doorgeven. Het wordt met helemaal oog van de ouders wier kinderen de doopsgezinde ds. M. v. d. Meu- r gebruik maken van de overweg, len leidt de „hervormde eredienst” °P de band opgenomen en Het is de bedoeling dat het hele in de Martinikerk. „Het na-lopen vja de interne radio-omroep van t traject van Leeuwarderweg naar van de eigen dominee is strafbaar”, ziekenhuis „gedistribueerd”. De Bolswarderweg voorrangsweg wordt schertsenderwijs in ’t Kerk- taptoe hoopt men wel rechtstreeks wordt. Maar de ongeveer 130 bor- venster, het hervormde kerkeblad, door te zenden via de telefoon. Piet den die daarvoor nodig zijn zijn opgemerkt. Zonder twijfel is deze Simon zal als presentator optreden, nog niet gearriveerd. Overigens kanselruil een belangrijke mijlpaal Het is de eerste keer dat dit in maken niet eens zoveel auto’s ge- op de weg naar de eenwording der Sneek wordt gedaan. De jongelui bruik van de nieuwe rondweg. De kerken. Het is te hopen, dat dit willen op deze wijze trachten iets drukte die het doorgaande verkeer voorbeeld navolging vindt en dat te doen voor hen die juist op een veroorzaakt vindt men voorname- ook de gereformeerde, roomskatho- °ag als koninginnedag ^net ergst lijk op de traverse van rijksweg 43. lieke en andere kerken hun voor- Het is daarom te hopen, dat de zui- gangers eens laten „stuivertje wis- j -i”i3i_: het zwembad opgeofferd. Een bezig. Aan weerszijden is gaas ge- tenminste niet naar beneden kun- nedag via de luisterapparaatjes, die nen vallen. 2e hun bed hebben, kunnen ho- ren wat er in de stad allemaal ge- Een belangrijk nieuwtje op oecu- beurt. Een zevental jongelui, voor menisch gebied: a.s. zondagmorgen het merendeel OJC-ers bete- om half tien vindt tussen de her- kent Oecumenische Jeugd-Commis- vormde gemeente van Sneek en de sie), gaat met behulp van de appa- ji x.ti TVroAY*r»D a 1 tfoc ter- verschillende A £-

Sneeker Nieuwsblad nl | 1969 | | pagina 1